PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مدل باتری لپتاپم با برچسبی که روی لپتاپمه فرق داره...

animations
11-04-2009, 14:38
سلام دوستان. من هفته پیش یه لپتاپ سونی گرفتم. دیروز متوجه شدم که وقتی در لپتاپ رو باز می کنم، یه برچسب هست که مشخصات بلو ری رو نوشته. یکی هم برای باتری هست.

اون برچسبی که برای باتریه، مشخصاتش هست:
VGP-BPL13
Additional Large Capacity Battery

ولی وقتی باتریم رو در می یارم، روی برچسبش نوشته که از نوع معمولیه، نه large . مشخصاتش هست:
Rechargeable Battery Pack
VGP-BPS13/S

توی سایت سونی دیدم که بالایی معمولیه، ولی پایینی مدت بیشتری شارژ رو نگه می داره.

نباید این دو تا برچسب عین هم باشن؟ (اونی که کنار صفحه کلیده، با اونی که روی خود باتریه)
این تقصیر فروشنده ست، یا گارانتی؟
چی کار می تونم بکنم؟

:41:

REGISTERED USER
11-04-2009, 23:45
خیر ... اون برچسب که قطعات و لوازم جانبی را زده برای تبلیع هست ... این کار چند ساله سونی هست که اگر دیدی و هوس کردی بری ازش بخری !

مشکلی نیست

animations
12-04-2009, 01:43
خیر ... اون برچسب که قطعات و لوازم جانبی را زده برای تبلیع هست ... این کار چند ساله سونی هست که اگر دیدی و هوس کردی بری ازش بخری !

مشکلی نیست

ممنون REGISTERED USER ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان. خیالم رو راحت کردی.

ولی عجیبه تبلیغش رو با برچسب می چسبونه روی لپتاپ، کنار صفحه کلید. سونی هم اینقدر بی جنبه؟! :31:

allen4054
13-04-2009, 18:32
با سلام
میخواستم بپرسم تفاوت قیمت باطری BPL 13 با اونی که رو خود لپ تاپ سونی هست منظورم PBS/13s هست چقدره؟ که اگه زیاد نباشه به فروشنده بگم از همون اول باطری با عمر بالا تر رو بندازه
ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین راهنماییم کنید
با تشکر:20:

REGISTERED USER
13-04-2009, 23:28
فروشنده اگر داشته باشه حدود 50 تا 80 هزار تومان (وات ساعت بالا و پایین) اما لوازم جانبی رو اغلب ایران رهجو داره توی دستش و گران !