PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انکار کردن با Mark As Unread

zzzzesht
11-04-2009, 14:29
سلام .نمیدونم این بحث رو کسی قبلا کرده یا نه اما بازم اگه تکراری هست ببخشید...قصد من اطلاع رسانیست..

میدونید که Mark As Unread یا "انتخواب به عنوان خوانده نشده" از قابلیت های خفن گوشی های سونی اریکسون هست.

توی گوشی های سری UIQ و UIQ3 این امکان دیگه تو منوی More وجود نداره..

اما میتونین توی UIQ3 این امکان رو با گرفتن دکمه ALT و زدن دکمه * داشته باشین و حالش را ببرید..

*+ALT

m.s.f
11-04-2009, 18:04
در حالت فلیپ بسته در p990 هم میشه تنها با زدن * اینکار رو انجام داد .

merikh_merikh
11-04-2009, 18:22
چیزه با حالی بود.
اگه از اینا باز بلدی بزار.
ممنون

mohammad_1ta
11-04-2009, 18:57
Wooow
بابا دمت گرم.
من کلی دنبال این بودم ولی هیچ جا پیداش نکرده بود.

vahidsport
11-04-2009, 20:08
یدونم من میگم شاید تکراری باشه شایدم بلد باشید

دکمه ی Alt و بعد Shift رو بزنید هر جا که باشد اون منوی بالای صفحه تو 990 رو میاره

اگه دو با Alt رو پشت سره هم بزنید کیبرد میره رو حالت اعداد و کلا اون ابی ها و دکمه چپ و راست به بالا و پایین تیدیل میشه

m.s.f
11-04-2009, 21:25
اینم حتما همه میدونید که اگه دستتون رو رووی یه حرف نگه دارید و بعد بر دارید مستقیما دفترچه تلفن باز میشه و میره رووی اولین کسی با اون حرف شروع میشه

mohsentanha
11-04-2009, 21:50
سلام
من متوجه نشدم منظور پست اول چیه یکی توضیح بده

mohammad_1ta
11-04-2009, 21:54
سلام
من متوجه نشدم منظور پست اول چیه یکی توضیح بده

میتونین کاری کنین که انگاری یه SMS رو نخوندین..! (یعنی وقتی که اون دکمه رو روی یکی از SMS ها بزنین، اون SMS پر رنگ میشه و یه علامت Message بالای گوشی میاد که انگاری یه SMS رو نخوندین) :46:

zzzzesht
12-04-2009, 07:23
1.وقتی پیغامی رو صفحه است که میخواین Yes یا No بزنین اگه دوس ندارین لمسی عمل کنین میتونین "از حرف Y برای Yes و از حرف N برای No اسافاده کنین.

2.وقتی توی یه منوی خالی هستید مثل منوی درفت.اگه خالی باشه میتونین به جای Back زدن از "آلت + OK "استفاده کنین.

والا از این تکنیکای کیبردی یه چنتا دیگه هم پیدا کرده بودم.یادم رفته از بس ازش استفاده نکردم...

mohammad_1ta
12-04-2009, 12:33
یه ترفند هم من بلدم
با نگه داشت کلید # در صفحه اول گوشی، میتونین گوشی رو Silent کنین :31::31:

(توروخدا نزنین... بالاخره اینم یه ترفنده دیگه...) :27:

ehsannet9003
12-04-2009, 14:31
میتونین کاری کنین که انگاری یه SMS رو نخوندین..! (یعنی وقتی که اون دکمه رو روی یکی از SMS ها بزنین، اون SMS پر رنگ میشه و یه علامت Message بالای گوشی میاد که انگاری یه SMS رو نخوندین) :46:
خوب حالا این به چه درد میخره :18::18:
که بگی smsهام خونده نشدن:31:

mohammad_1ta
12-04-2009, 16:08
خوب حالا این به چه درد میخره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
که بگی smsهام خونده نشدن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

آره دیگه...
مثلاً حال نداری به یکی جواب بدی، اینکارو میکنی... (اینطوری بعداً یادت نمیره که جوابش رو بدی)

shahshahani
14-04-2009, 10:26
با نگه داشتن دكمه ي فاصله ميتوان phon را بالا آورد.
براي كپي كردن سريع يك متن آنرا select كرده و قلم را به سمت چپ و بالا بكشيد(بدون اينكه قلم را برداريد)
براي paste كردن قلم را بصورت نوشتن حرف ــــفــــ چسبان البته كمي مايل بطوري كه سمت راست بالا تر و سمت چپ پايين تر باشد روي صفحه بكشيد.(البته بدون نقطه :31:)
براي Cut كردن متن آنرا select كرده و عكس حركت قبلي را انجام دهيد يعني از سمت پايين و چپ به طور مايل حرف ــــفـــ چسبان را به سمت راست و بالا بكشيد.
موفق باشيد.

zzzzesht
14-04-2009, 13:05
و البته اینم واسه اونایی که مثل من همیشه فینگلیش مینویسن اما بعضی وقتا میلشون میکشه فارسی تایپ کنند:

همزمان 2 کیبرد کنار هم...

اگه توجه کرده باشین وقتی کیبرد لمسی گوشیتون On-Screen Keyboard روی انگلیسی هست(Defult)
3تا گزینه پایین کیبرد عبارت هست از ABC و 123 و ABCکاراکتر.

اما اگه برید توی Menu >Setting >Device > Text input> On-Screen Keyboard و گزینه More رو بزنید

و بعد Setup و Layout رو به زبون فارسی تغییر بدین.

حالا وقتی میخواین متن و یا SMS تایپ کنین میتونین با کیبورد گوشی انگلیسی بنویسین و با کیبرد صفحه فارسی.

نکته اینجاست هم 2 تا کیبرد دم دست هست و هم 3 گزینه پایین به ABC و ابث و 123 تغییر شکل دادن و

هر 3 حالت رو در کنار هم میشه با همون کیبرد هر 3نوع حرف رو تایپ کنین...

hamed1297
14-04-2009, 14:24
براي paste كردن قلم را بصورت نوشتن حرف ــــفــــ چسبان البته كمي مايل بطوري كه سمت راست بالا تر و سمت چپ پايين تر باشد روي صفحه بكشيد.(البته بدون نقطه )
براي Cut كردن متن آنرا select كرده و عكس حركت قبلي را انجام دهيد يعني از سمت پايين و چپ به طور مايل حرف ــــفـــ چسبان را به سمت راست و بالا بكشيد.
موفق باشيد
این 2 مورد توی p1 من نتنستم اجرا کنم.

zzzzesht
16-04-2009, 07:49
البته خیلی از مواردی که من و دوستان میگیم تو دفترچه به طور سطحی یا کامل گفته شده..

مثلا این جریان Copy و Paste رو تو حالت Handwriting داریم که خیلی ها از جمله من روز اولی که خریدیم گوشیرو اونو Off کردیم.

مثلا "خط افقی به سمت چپ = Space" و "خط افقی به راست = Backspace".. و خیلی تکنیکهای دیگه.

ولی هرچی باشه خطا داره و همیشه آدم نمیتونه از 2دستش استفاده کنه.

shahshahani
19-04-2009, 11:02
این 2 مورد توی p1 من نتنستم اجرا کنم.

نميدونم شايد فقط براي p990 جواب بده.من كه خيلي از اين روش ها استفاده ميكنم.
موفق باشيد.

ehsannet9003
21-04-2009, 12:50
کسی روش سایلنت کردن در فلیپ باز رو بلد نیست البته با صفحه کلید

vahidsport
21-04-2009, 16:08
کسی روش سایلنت کردن در فلیپ باز رو بلد نیست البته با صفحه کلید

خودم رو کشتم ولی پیدا نکردم فکر کنم نداره

Lamanta
22-04-2009, 13:06
فلیپ باز یعنی چی ؟

شیدا
22-04-2009, 15:19
فلیپ باز یعنی چی ؟

در p990 وقتی کیبورد باز میشه ، بهش میگن فلیپ باز و وقتی کیبورد بسته میشه میگن بسته :20:

FANBOOK
23-04-2009, 19:35
جا داره تشکر کنم از این تاپیک که خیلی حال کردم
موضوع جالبیه ولی ظاهرا خبری نیست از ترفندهای .................

zzzzesht
25-04-2009, 14:51
اینم چیزی که خودم مدتها ازش بی اطلاع بودم و خیلی حال داد وقتی پیداش کردم...

ساخت Picture Message برای SMS...

Menu > Messaging> Create a New Message >SMS

از آیکون های پایین سمت چپ اگه رو آیکونی که یه آیکون ویدیو هست کلیک کنید یه مشت شکلک میاد..

New میزنید و واسه خودتون Picture Message طراحی میکنید...

zzzzesht
25-04-2009, 15:02
اینم واسه افرادی که کار حرفه ای میکنن...

واسه اجرای بعضی فایل ها ، پیدا کردن بعضی مسیر ها، اضافه کردن آدرس خاصی از پوشه های مموری گوشی یا مموری کارت به عنوان Home Page میتونین از بروزر گوشی استفاده کنید....

جالبه بدونید که بروزر گوشی و حتی بروزر نصبی Opera 9.5 کاملا مثل Internet Explorer میتونه تو FTP سایتها و پوشه های گوشی بگرده...

فقط کافیه تو آدرس بار بروزر بنویسید /:C و یا /:D ...

i-like-ddd
26-04-2009, 00:30
این Alt+* رو تو اینباکس که میزنم اخرین مسیجی رو که خوندم دوباره به عنوان یه مسیج نخونده نشون میده!

zzzzesht
26-04-2009, 07:04
این Alt+* رو تو اینباکس که میزنم اخرین مسیجی رو که خوندم دوباره به عنوان یه مسیج نخونده نشون میده!

والا رو هر مسیجی باشی میشه... حتی تو درفت هم این کارو میکنه..البته فقط پررنگش میکنه...
و رو Email ها هم همچنین...

Hidden-H
26-04-2009, 08:28
سوال
وثتی روی یه مسیج هستمو اون لینک بالای صفحه رو که نوشته massage رو می زنم گزینه ی اولش نوشته download all اما با کلیک روش هیچ اتفاقی نمی افته
اون واسه چیه؟

mohammad_1ta
26-04-2009, 10:20
سوال
وثتی روی یه مسیج هستمو اون لینک بالای صفحه رو که نوشته massage رو می زنم گزینه ی اولش نوشته download all اما با کلیک روش هیچ اتفاقی نمی افته
اون واسه چیه؟
فکر کنم مربوط به قسمت E-Mail میشه که وقتی روی Download All کلیک میکنین، گوشی میره اینترنت و تمام سر تیترهای ایمیل رو دانلود میکنه! :20:

funnyfarm
03-07-2009, 00:40
اقایون سلام در حالت فیلیپ باز دکمه delet که سمت راست هستش رو بزنید silent میشه.
مرسی

m.s.f
03-07-2009, 10:23
اقایون سلام در حالت فیلیپ باز دکمه delet که سمت راست هستش رو بزنید silent میشه.
مرسی

من امتحان کردم .... نشد دوست من

funnyfarm
03-07-2009, 11:27
اقا جونم میشه . ولی مشکل از من بود که نگفتم کی میشه .
خوب وقتی میشه که یکی داره بهت زنگ میزنه یعنی گوشیت داره زنگ میخوره .همون موقع اگه نمیخوای صداش نیاد del رو بزن .
البته تماس رو هم قطع نمیکنه.
مرسی

funnyfarm
03-07-2009, 11:29
سسببسسسس ییبیب یبیبببی غتغتغت

m.s.f
03-07-2009, 17:18
اقا جونم میشه . ولی مشکل از من بود که نگفتم کی میشه .
خوب وقتی میشه که یکی داره بهت زنگ میزنه یعنی گوشیت داره زنگ میخوره .همون موقع اگه نمیخوای صداش نیاد del رو بزن .
البته تماس رو هم قطع نمیکنه.
مرسی

پس دکمه ی del وقتی کسی زنگ میزنه Mute میکنه
جایزه : هر کی تونست فلیپ باز سایلنت کنه ...

Ali-Ninja
04-09-2009, 18:15
گرفتن # و سایلنت شدن گوشی فقط با فلیپ بسته انجام میشه.
با فلییپ باز میره تو Contacts. یعنی در واقع میشه همون ترفندی که m.s.f گفت.