PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Dell vostro 1310

saeediust
11-04-2009, 11:08
سلام
من میخوام dell vostro 1310 با بهترین کانفیگ رو بگیرم
فقط یه موردی من رو به شک انداخته، اون هم اینکه میگن این لپتاپ زیادی داغ میکنه. آیا این درسته یا نه؟
اصلا چرا 1510 اینقدر فروش میکنه ولی 1310 که هم سبکتره و هم جمع و جور تر، استقبال زیادی ازش نمیشه؟
ایا واقعا ایرادی داره؟
تو رو خدا من رو از این دودلی در بیارید

parisa6628
11-04-2009, 11:18
سلام...

من و دوستم همزمان لبتاپ گرفتیم از پایتخت! اون وسترو 1310 گرفت ( البته با کانفیگ پایین) چون سبکی دستگاه خیلی براش مهم بودو دائما می خواد لب تاب رو با خودش اینور اوونور ببره...

ولی من دیدم lcd اش خیلی کوچیکه واسه همین 1525 اینزپایرون گرفتم! کلا نگران نباش زیادداغ نمی کنه... یعنی دوست من راضیه ازش ... اتفاقا من فکر می کنم 1525 من بیشتر داغ می کنه!!!!

علت پرفروش تر بودن 1510 هم فکر کنم بزرگتر بودن ال سی دی باشه!

REGISTERED USER
11-04-2009, 13:06
سلام
فقط یه موردی من رو به شک انداخته، اون هم اینکه میگن این لپتاپ زیادی داغ میکنه. آیا این درسته یا نه؟
اصلا چرا 1510 اینقدر فروش میکنه ولی 1310 که هم سبکتره و هم جمع و جور تر، استقبال زیادی ازش نمیشه؟
ایا واقعا ایرادی داره؟

لپ تاپ خوب و پرکاربردی هست

بله کلا ووسترو ها زیاد داغ می کنند چون سی پی یو قوی دارد و همچنین تهویه نا مناسب ... زیاد حساس نباشید و با یک کول پد این مشکل رفع خواهد شد

دلیل فروش 1510 این هست که حدود 100 هزار تومان ارزانتر هست و همچنین قوی تر از لحاظ گرافیک ، تهویه بهتری دارد و مردم زیاد به دنبال کاهش وزن نیستند

1310 ایراد زیادی نداره اما خوب خرابی هم زیاد داره ... کلا لپ تاپ ارزانی هست و بیشتر برای اینه که فروش یره !

موفق باشید

saeediust
11-04-2009, 15:41
لپ تاپ خوب و پرکاربردی هست

بله کلا ووسترو ها زیاد داغ می کنند چون سی پی یو قوی دارد و همچنین تهویه نا مناسب ... زیاد حساس نباشید و با یک کول پد این مشکل رفع خواهد شد

دلیل فروش 1510 این هست که حدود 100 هزار تومان ارزانتر هست و همچنین قوی تر از لحاظ گرافیک ، تهویه بهتری دارد و مردم زیاد به دنبال کاهش وزن نیستند

1310 ایراد زیادی نداره اما خوب خرابی هم زیاد داره ... کلا لپ تاپ ارزانی هست و بیشتر برای اینه که فروش یره !

موفق باشید

ممنون از اینکه جواب دادی
فقط یه سوال
منظورتون از اینکه می فرمایید خرابی هم زیاد داره،چیه؟
میشه واضحتر بگین

Nakh0d4
11-04-2009, 15:58
سلام
ایا واقعا ایرادی داره؟

كلا هر وسيله اي ممكن خراب بشه پس زياد نگران نباش
بالا ترين كانفيگم كه مي خواي بخري ram بالاتر از 3 نگير چون ويندوز 32 support نمي كنه

REGISTERED USER
12-04-2009, 00:00
ممنون از اینکه جواب دادی
فقط یه سوال
منظورتون از اینکه می فرمایید خرابی هم زیاد داره،چیه؟
میشه واضحتر بگین

گیر کردن دی وی دی در ساکشن درایوش

قاط زدن و هنگ کردن

مشکلات گرافیکی و بایوس و ...

بستگی به شانست داره ... شانس ات باشه سیستم بیس خوبی داشته باشه و قطعات بدون اشکال و گارانتی خوب برای خرید کافیه :46: