PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The Curse of Monkey Island

رايانه
10-04-2009, 17:43
سلام.كسي از دوستان اين بازي Monkey Island 3 را انجام داده ؟ در ابتداي بازي در داخل كشتي چه كار بايد انجام داد؟ ممنون
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

رايانه
10-04-2009, 17:45

رايانه
10-04-2009, 18:33
اين هم تصوير در جاي ديگر:

milky way
11-04-2009, 01:51
ای بابا یادش بخیر ما بچه بودیم این بازی رو تا آخرش رفتیم فکر کنم 11-12 سال پیش بود حداقل. عجب بازی فکری فوق العاده ای بود و جزو اولین بازی هایی بود که رو cd خریدم و بازی کردم یادمه 2 تا cd هم بود که اون موقع خیلی خفن بود.
من حقیقتا دقیقا یادم نیست چون ولی فکر کنم باید یکاری میکردی این یارو از پشت توپه میرفت اونور یا میرفت بیرون اتاق، بعد شما که اولش گیری کردی چطوری میخوای تا آخرش بری این بازی معماهای سختی داشت یادمه ولی اگر بگردی تو اینترنت راهنماهاش هست بدون شک.

رايانه
11-04-2009, 16:00
ای بابا یادش بخیر ما بچه بودیم این بازی رو تا آخرش رفتیم فکر کنم 11-12 سال پیش بود حداقل. عجب بازی فکری فوق العاده ای بود و جزو اولین بازی هایی بود که رو cd خریدم و بازی کردم یادمه 2 تا cd هم بود که اون موقع خیلی خفن بود.
من حقیقتا دقیقا یادم نیست چون ولی فکر کنم باید یکاری میکردی این یارو از پشت توپه میرفت اونور یا میرفت بیرون اتاق، بعد شما که اولش گیری کردی چطوری میخوای تا آخرش بری این بازی معماهای سختی داشت یادمه ولی اگر بگردی تو اینترنت راهنماهاش هست بدون شک.
سلام.خيلي گشتم ولي پيدا نكردم.ممنون

milky way
11-04-2009, 16:27
سلام.خيلي گشتم ولي پيدا نكردم.ممنون
بیا دوست عزیز:

برای اون قسمت اول هم گفته باید اون یارو که مثلا دوست قدیمیت بوده رو متقائد که دزد دریایی خوبی نیست بعد گریه میکنه و اون چنگ دستش میفته اونو باید برداری و اون میله رویه دیوار رو هم همینطور، یا توپه باید 4 تا کشتی اسکلت ها رو بترکونی بعد چنگک و میله رو ترکیب کنی و یه چیزی از تو آب برداری و ...