PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینبار بازی RealFootball2009 با گزارش مزدک میرزایی با سایز 220x176

romass100
10-04-2009, 14:46
خیلی از دوستان درخواست داشتن که این بازی را با این سایز هم بسازم و من هم به همین خاطر برای این دوستان هم ساختم.برای اون دسته از دوستانی که از این بازی اطلاعی ندارند باید عرض کنم که :

این بازی ریل فوتبال 2009 از شرکت گیم لافت هستش.من با دستکاری این بازی تونستم واسش گزارش هم بزارم.صدای گزارشگر بازی مزدک میرزایی هستش.البته با جو ورزشگاه ازادی تهران و با شعار ها و سرو صداهای هواداران استقلال تهران.شما دیگه از دست شعار های خارجی و مسخره ی خارجی راحت خواهید شد و شعار های استقلالی ها را خواهید شنید.اینجوری بازی جذاب تر هم میشه.

تقریبا از اکثر اتفاقات بازی گزارش می کنه از جمله : کارت زرد،کارت قرمز،پنالتی،خطا،کرنر و ...

کیفیت موزیک های اصلی این بازی فوق العاده پایین هستش نسبت به سایز بزرگتر همین بازی.متاسفانه من نتونستم کیفیت موزیک ها را افزایش بدم اما تمام تلاشم را کردم که صدای مزدک و موزیک ها دارای حداکثر کیفیت باشند.

پس اگه کیفیت صدا پایین هستش مقصر گیم لافت هستش نه بنده.البته این نسخه دارای نقص های دیگه ای هم هست،مثلا : تقریبا 4 تا شعار نسبت به سایز بزرگ تر کم تر داره.پس اگه حتی 3 تیم : المان یا فرانسه و یا انگلستان را هم هم انتخاب کنید باز هم صدای شعار جدید نخواهید شنید.

این نسخه صحبت های مزدک در اخر نیمه ی اول را نداره.

اما مزایای این ورژن اینه که اهنگ قبل از شروع بازی نسبت به قبلی تغییر کرده و خیلی جالب تر شده.صدای مزدک کم ترین افت کیفیت را داشته.یکی دیگه از مزایای این نسخه اینه که حجمش نسبت به اصلیش زیاد تفاوتی نکرده.

در کل امید وارم که شما دوستان عزیز از این بازی خوشتون بیاد و ازش لذت ببرید.

این نکته را هم باید اضافه کنم که راستش من خودم هنوز این را روی گوشی ای که با این سایز باشه ازمایش نکردم.قطعا جواب خواهد داد به احتمال 99% اما خواهشا یکی از دوستان که حرفه ای هست بازی را اجرا کنه و اگه روی گوشیش کار داد بگه تا بقیه هم دانلود کنند.

و چند نکنه ی بسیار مهم : قبل از نصب حتما یا باید بازی را ساین کنید و یا گوشیتون را هک کنید تا بازی نصب بشه روی گوشیتون.
اگه خواستید بازی کنید و اومد بیرون از بازی ، گوشیتون را یه بار خاموش روشن یا ری استارت کنید با اکسپلورر و دوباره اجراش کنید.در موقع بازی تمام نرم افزار های در حال اجرا را ببندید حتی اکسپلورر را.
اگه صدا نداشت احتمالا گوشیتون سایلنت هستش.گوشیتون را از حالت سایلنت در بیارید و بازی را دوباره اجرا کنید.

در پایان هم باید از دو تا از دوست خوبم که به من خیلی کمک کردند تشکر کنم.دایی البرز عزیز و saeed ss عزیز.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید