PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رپيد ليچ چيست؟؟

Elendil1
10-04-2009, 13:36
سلام!!روش مستقيم كردن لينك بوسيله ي رپيدليچ يكم قديمي شده ولي ميخواتم ببينم اين روش چجوريه و كسي هست كه روش كار رو بلد باشه!! بعد اگه بخوام رو يه هاست نصبش كنم چجوريه؟؟؟
اگه ميشه توضيحات كامل رو بديد!! هر كي بلده بگه !!(لطفآ) هاست مجاني هم بنويسيد اگه ميشه!!!(ظرفيتش هم اگه خيلي خيلي كم بود هم اشكالي نداره!!)

ehsankalak
10-04-2009, 13:53
سلام دوست عزيز
اينجا توضيح کاملشو داده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Elendil1
10-04-2009, 15:21
لطفآ كمك كنيد!! هر كسي كه ميتونه رپيدليچ رو روي اين ::
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نصب كنه، با آموزشش بذاره !!

Elendil1
10-04-2009, 15:22
يا هر نوع سايته و ftp ديگه!!

DrXoX
10-04-2009, 15:45
آموزش نصب و ... قبلا چندین بار در فروم نوشته شده یه سرچ کنید پیدا می کنید

Elendil1
10-04-2009, 15:51
من يه جا رفتم ولي فقط همون آموزشي بود كه يه سرور مجازي تو كامپيوتر خودت درست مي كني بود!!!فقط همين!!

DrXoX
10-04-2009, 17:11
من يه جا رفتم ولي فقط همون آموزشي بود كه يه سرور مجازي تو كامپيوتر خودت درست مي كني بود!!!فقط همين!!

پس خوب سرچ نکردی

DrXoX
10-04-2009, 17:16
سلام!!روش مستقيم كردن لينك بوسيله ي رپيدليچ يكم قديمي شده ولي ميخواتم ببينم اين روش چجوريه و كسي هست كه روش كار رو بلد باشه!! بعد اگه بخوام رو يه هاست نصبش كنم چجوريه؟؟؟
اگه ميشه توضيحات كامل رو بديد!! هر كي بلده بگه !!(لطفآ) هاست مجاني هم بنويسيد اگه ميشه!!!(ظرفيتش هم اگه خيلي خيلي كم بود هم اشكالي نداره!!)

سلام!!روش مستقيم كردن لينك بوسيله ي رپيدليچ يكم قديمي شده ولي ميخواتم ببينم اين روش چجوريه و كسي هست كه روش كار رو بلد باشه!!

روش خاصی نداره رپیدلیچ رو نصب می کنی رو هاست همین!

بعد اگه بخوام رو يه هاست نصبش كنم چجوريه؟؟؟

مثل بقیه چیزا که آپلود می کنید

توضیح خاصی نداره! در ضمن آموزشش در فروم موجوده ==>در پست قبلی لینک تاپیک ها رو گذاشتم

هاست مجانی هم نیست که بتونی استفاده کنی اگر هم باشه فورا بعد از این که چند تا فایل منتقل کنی اکانتت رو می بندن