PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست ادیت کردن یک فلش(کمک کنید لطفآ)

justmp3
04-02-2006, 17:08
سلام دوستان من یک قالب دیدم که میخوام ازش تو وبلاگم استفاده کنم ... اما فلش بالای قالب با اسم ویلاگ و صفحاتش هم خوانی نداره...منظورم اینه که تبلیغ وبلاگ دیگه ای را نشان میده و مثلآ اگر روی Home کلیک کنید وبلاگ دیگه ای را باز میکنه....

حالا اگر کسی میتونه برای من وقت بزاره و این فلش را برام ادیت کنه ممنون میشم...

لینک فلش مورد نظر:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توضیحات:

1.بجای نوشته DownloadSoft.Tk درج بشه JuStMp3.Tk

2.گزینه Home به این صفحه لینک بشه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3.به جای گزینه Gallery نوشته بشه CHAT و به این صفحه لینک بشه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4.به جای گزینه Movies نوشته بشه LINKBOX و به این صفحه لینک بشه:

5.گزینه FORUM به این صفحه لینک بشه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6.به جای گزینه SUBMIT نوشته بشه RADIO و به این صفحه لینک بشه :

7.گزینه CONTACT US به این میل لینک بشه: just_mp3@yahoo.com

ممنون از وقتی که گزاشتید و این هارا خواندید...

اگر تو این زمینه میتونید کمکی بهم بکنید ممنون میشم...

*NashenaS*
04-02-2006, 17:18
دوست عزيز شما خودت به كمك Flash Decompiler مي توني اين كارو انجام بدي...
موفق باشي. :)

Elfin-D
04-02-2006, 20:24
سلام
جاست ام پي تري جان اطاعت ميشه.
اشكان جان ايشون اگر خودشون مشكلشون رو ميتونستن حل كنند كه اينجا تاپيك نميزديند.

*NashenaS*
04-02-2006, 20:40
اشكان جان ايشون اگر خودشون مشكلشون رو ميتونستن حل كنند كه اينجا تاپيك نميزديند.

من هم اين رو مي فهمم اما متاسفانه فروم شده جاي تكليف و Coursework هاي دوستان... هر كي مياد كاري رو كه بهش گفتن انجام بده از مدرسه يا دانشگاه اينجا مطرح مي كنه و دوستان ديگه براش انجام مي دن..
نمي دونم چقدر اين كار درست هست!!! :)

Elfin-D
04-02-2006, 20:45
خب فروم يعني جاي بحث و تبادل نظر و رفع مشكلات.مثلا الان ايشون مشكل فلش داره و من براش حل ميكنم.دو روز ديگه من يك البوم موسيقي ميخوام و ايشون براي من پيدا ميكنه.فروم يعني اين.بعد هم من فكر ميكنم كسي كه وارد فروم ميشه و ميخواد كه اونجا بمونه بايد با اين مسائل كنار بياد.ممكنه كاري براي شخصي خيلي سخت باشه و اون با صرف وقت بسيار زياد هم نتونه كه نتيجه لازم رو بدست بياره ولي مثلا شما متخصص اون كاري و ميتوني سه سوت كار رو انجام بدي.اينجا وظيفه شماست كه دست به كار بشي
اميدوارم كه تونسته باشم تفهيم كنم

justmp3
04-02-2006, 20:57
اشكان جان من اصلآ قصد نداشتم باعث ناراحتي شما بشم يا وقتتون را بگيرم !

Elfin-D جان شما خيلي به من لطف كردي ممنون از وقتي كه ميزاري...

راستي خودم خيلي دنبالش بودم كه اين كار را ياد بگيرم ولي نتونستم ... تو كاراي گرافيكي زياد سر در نميارم....

به هر حال من كمك خواستم اگر دوستاني مثل Elfin-D عزيز وقت داشتن به من كمك ميكنن اگر هم كسي نتونست انجام بده هيچ مشكلي پيش نمياد...

به هر حال ممنون از همه ي دوستان...

موفق باشيد

*NashenaS*
04-02-2006, 21:18
اشكان جان من اصلآ قصد نداشتم باعث ناراحتي شما بشم يا وقتتون را بگيرم

دوست خوبم... من منظورم به شما نبود كلي گفتم اميدوارم باعث ناراهتي شما نشده باشم...
اميدوارم هستم كه زودتر مشكلت حل شه. :)

Am!d
04-02-2006, 21:32
بهر حال تو فرئوم يكي درخواست ميده , يكي مستقيمآ بهش پاسخ ميده يا يكي راهنماييش ميكنه كه خودش بره دنبال مطلب تا چيز ياد بگيره .
فرئومي خوبه كه جنبه’ اموزشي بالا داشته باشه نه اينكه فقط به درخاستها پاسخ داده شه .
ممنون

Elfin-D
04-02-2006, 22:40
سلام
خدمت جاست ام پي 3(راستي ام شما رو من نميدونم!)

justmp3
04-02-2006, 22:41
دوستان ممنون از همگی...

اشکان جان میشه لینک اون نرم افزار که گفتی را بزاری شاید بتونم ازش سر در بیارم البته با Swish خواستم کار کنم که هیچی سر در نیاوردم...

راستی اموزش های مقدماتیه فلش را تو فروم کسی گزاشته!؟ اگر اموزش خوبی سراغ دارین به منم معرفی کنید...

موفق باشید

Elfin-D
04-02-2006, 22:43
اقا ديدي؟؟؟من فكر كنم پست اخر منرو نديدي.براتون درست كردم!

justmp3
04-02-2006, 22:50
اقا دمت گرم ... من همون موقع داشتم پست میدادم به همین خاطر ندیده بودم...

خیلی لطف کردی عزیز... راستی من علی هستم شما چطور؟!

اگر بگی با چه نرم افزاری این کار را انجام دادی ممنون میشم ( بلکه دفه ی دیگه مزاحم نشم:) )

راستی من امضات را هم کشف کردم :tongue: خیلی کاره باحالی بود

بازم ممنون

Elfin-D
04-02-2006, 22:56
خواهش ميكنم.
با اين برنامه كه اينجا معرفي كردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد ازمايش هم من يك تاپيك داشتم كه فلش رو از ابتدا ميگفت كه فعلا ول شده.اگه كمي صبر كنيد يك فكرهايي دارم كه اگر عملي بشه باري انجمن فلش و كاربران خوبه!!!

Elfin-D
11-02-2006, 14:25
سلام
اول ابراز شرمندگ بابت مشكلي كه پيش اومد
اين رو لطفا دانلود كن و بعد روي پرشين گيگ خودت آپ كن!

justmp3
11-02-2006, 16:50
Elfin-D جان یک دنیا ممنون...

خیلی لطف کردین...

موفق باشید

Elfin-D
12-02-2006, 02:19
خواهش ميكنم!
نميدونم براي اون قبليه جه مشكلي به وحود اومده بود.500mbپهناي باند داشت و فقط هم فايل شما روش بود ولي تموم شد.فكر كنم بازديد كننده هاي سايت شما خيلي زيادن!پس پيشنهاد ميكنم روي پرشين گيگ هم نزاريدش!