PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای kf700 هم تم هست؟

Linux Learner
09-04-2009, 23:41
به نام خداوند بخشنده

من فایل تصویری ای دیدم که توش kf700 یه تم دیگه ای غیر فابریک داشت، چطور میشه به این گوشی تم اضافه کرد؟

kalepoook
19-04-2009, 23:30
سلام
کسی اینجا lg kf700 نداره مزایا و معایبشو بگه؟

Linux Learner
23-04-2009, 09:37
سلام
کسی اینجا lg kf700 نداره مزایا و معایبشو بگه؟

من دارم! یه گوشی مضخرفیه که نگو. اگه نظر منو بخوای اصلا" نرو lg نخر. به خدا با 1200 نوکیای خودم راحت ترم. فقط nokia

kalepoook
23-04-2009, 11:06
من دارم! یه گوشی مضخرفیه که نگو. اگه نظر منو بخوای اصلا" نرو lg نخر. به خدا با 1200 نوکیای خودم راحت ترم. فقط nokia

------------------------------------------------------------------
سلام
این حرفو جدی میگی،منظورم اینکه این گوشی چون نرم افزار نداره یا تم کم داره مشکل داره یا کلا از همه نظر مشکل داره؟
میشه لطف کنی معایب گوشیتو بگی یعنی اون چیزایی که نظر شمارو از این گوشی برگردونده،اگه لطف کنی و بگی یه لطف بزرگ میکنی به کسایی که میخوان بخرن و نمیدونن چطور گوشیه.ممنون

Michael Ropy
23-04-2009, 12:56

میشه مشکلاتشو رو بگید؟ آخه یکی از دوستای داداشم داره و ازش راضیه.

4870x2
23-04-2009, 13:42
كاملا تعصبي حرف مي زني شما همين گوشي رو بر فرض فكر كن نوكيا مي داد برون همين حرف رو مي زدي؟؟

Linux Learner
24-04-2009, 15:16
من تعصبی حرف نمیزنم. مشکلات این گوشی اینه::19:

1 وقتی فایلای عکستو توی مموری کارت پوشه بندی کنی، داخل فایل منیجر نمیتونی پوشه ها رو ببینی و همه رو یکسره نشون میده.

2 وقتی یه کلیپ تصویری رو با کیفیت خوب میزاری روی گوشیت 10 ثانیه طول میکشه بازش کنه و بعد از اون فریم فریم نشون میده!

3 اندازه صفحه نمایشش 240x480 هست اما کلیپی که طولش بیش از 320 باشه رو نمیخونه! فرض کنید توی این صفحه ی درازش نتونید بصورت WIDE ببینید!!!!!:18:

4 سرعت خوندن مموری کارتش افتضاحه:27:

5 صفحش درازه ولی وقتی عکس میگیره مربعی میفته وسط صفحه!

6 مثلا" اگه یه عکس داشته باشی که عمودی باشه، و full screen کنیش بجای اینکه بزرگتر بشه کوچیکتر میشه!:31:

اینا نصف مشکلات این گوشی هم نیست

كاملا تعصبي حرف مي زني شما همين گوشي رو بر فرض فكر كن نوكيا مي داد برون همين حرف رو مي زدي؟؟

در جواب شما هم باید بگم نوکیا چندین ساله که داره گوشی تولید میکنه و گوشیهاش از تست های مختلف عبور میکنن! نه مثل ال جی که بعد از تولید لوازم خانگی یهو اومد گند زد به گوشی ها.:13: البته واسه کسایی که هیچی از موبایل نمیفهمن و وقتی از اسپیکر موبایل صدا در میاد کلی ذوق میکنن همین LG هم زیاده. کسی به خودش نگیره ها! کلی دارم میگم.:10:

اگه کاری بود، هستم!:40:

4870x2
24-04-2009, 16:39
در جواب شما هم باید بگم نوکیا چندین ساله که داره گوشی تولید میکنه و گوشیهاش از تست های مختلف عبور میکنن! نه مثل ال جی که بعد از تولید لوازم خانگی یهو اومد گند زد به گوشی ها. البته واسه کسایی که هیچی از موبایل نمیفهمن و وقتی از اسپیکر موبایل صدا در میاد کلی ذوق میکنن همین lg هم زیاده. کسی به خودش نگیره ها! کلی دارم میگم.

اگه کاری بود، هستم!
اين طور نيست نوكيا يك شركت قديمي هستش و چون قديمي تره نبايد بگيم بهتر از بقيه است ال جي هم از خيلي تست ها گذشته و تازه قويترين گوشي دوربين دار دست ال جي هست و زيبا ترين گوشي هم با سري جديد به ال جي ميرسه
حالا مشكلات شما رو بررسي مي كنم

1 وقتی فایلای عکستو توی مموری کارت پوشه بندی کنی، داخل فایل منیجر نمیتونی پوشه ها رو ببینی و همه رو یکسره نشون میده.
چون ميموري كارت رو سرچ مي كنه و اتفاقا اين يه چيز خيلي خوبيه (يه وقت يه عكس گم شد راحت پيدا مي شه)

2 وقتی یه کلیپ تصویری رو با کیفیت خوب میزاری روی گوشیت 10 ثانیه طول میکشه بازش کنه و بعد از اون فریم فریم نشون میده!

4 سرعت خوندن مموری کارتش افتضاحه
فكر كنم مشكل از كارت ميموري تون باشه جنسش چيه؟؟كلاس چنده؟؟؟

3 اندازه صفحه نمایشش 240x480 هست اما کلیپی که طولش بیش از 320 باشه رو نمیخونه! فرض کنید توی این صفحه ی درازش نتونید بصورت wide ببینید!!!!!
در اين مورد حق با شماست ولي فكر كنم مشكلي به اين بزرگي الان با اپديت گوشي حل بشه

اینا نصف مشکلات این گوشی هم نیست
ببر نمايندگي اپديت كن بعد بقيه مشكلات رو بگو:دي

Michael Ropy
24-04-2009, 17:35
با امیر رضا موافقم. من گوشیهای زیادی از برندهای مختلف دیدم که مشکلات تابلویی داشتن ولی بعد با آپدیت حل شده. اون قسمت مموری هم صد در صد به خاطر جنس نامرغوب مموریتون هست. شما رم سیلیکون پاور کلاس 6 یا حداقل 4 بزار بعد تست کن. (نه فقط برای این گوشی، برای هر گوشی.)

meghdaad
24-04-2009, 18:19
1200 صفحه نمایشش رنگیه؟ مقایسه جالبی بود.

3 اندازه صفحه نمایشش 240x480 هست اما کلیپی که طولش بیش از 320 باشه رو نمیخونه! فرض کنید توی این صفحه ی درازش نتونید بصورت WIDE ببینید!!!!!:18:
4 سرعت خوندن مموری کارتش افتضاحه:27:
5 صفحش درازه ولی وقتی عکس میگیره مربعی میفته وسط صفحه!
6 مثلا" اگه یه عکس داشته باشی که عمودی باشه، و full screen کنیش بجای اینکه بزرگتر بشه کوچیکتر میشه!:31:
در جواب شما هم باید بگم نوکیا چندین ساله که داره گوشی تولید میکنه و گوشیهاش از تست های مختلف عبور میکنن! نه مثل ال جی که بعد از تولید لوازم خانگی یهو اومد گند زد به گوشی ها.:13: البته واسه کسایی که هیچی از موبایل نمیفهمن و وقتی از اسپیکر موبایل صدا در میاد کلی ذوق میکنن همین LG هم زیاده. کسی به خودش نگیره ها! کلی دارم میگم.:10:
اگه کاری بود، هستم!:40:
3-گوشیی که QVGA فیلمبرداری میکه نیاید انتظار داشت که بزرگتر از 320 در 240 بخونه.
2و4-مموری ارزون همین میشه کلاس 6 توشیبا بود اینو نمیگفتی سرعت مموری تو همه گوشی ها یه جوره وقی یه مموری سرعت حداکثر خوندن مثلا 6 مگابایت برثانیه داشته باشه چطور امکان داره در گوشی نوکیا همون مموری با سرعت 8 مگابایت بر ثانیه بخونه.
5و6-هر گوشی صفحه واید همین طور میشه و ایراد نمیشه گرفت که عرضش 240 پیکسله اکثر نوکیا هم عرض 240 پیکسل دارن که عکسو تو همون 240 پیکسل نمایش میدن حالا این که 480 پیکسل طول داره دو طرفشو خالی میکنه نمیشه که عکسو بکشه یا بزرگش کنه دو طرفشو حذف کنه. عرضش از گوشی های 2.4 اینچه نوکیا بیشتره.
یه بک گراند ota بزار رو 1200 بیشتر حال میکنی.

Linux Learner
26-04-2009, 15:23
اين طور نيست نوكيا يك شركت قديمي هستش و چون قديمي تره نبايد بگيم بهتر از بقيه است ال جي هم از خيلي تست ها گذشته و تازه قويترين گوشي دوربين دار دست ال جي هست و زيبا ترين گوشي هم با سري جديد به ال جي ميرسه
حالا مشكلات شما رو بررسي مي كنم

چون ميموري كارت رو سرچ مي كنه و اتفاقا اين يه چيز خيلي خوبيه (يه وقت يه عكس گم شد راحت پيدا مي شه)

فكر كنم مشكل از كارت ميموري تون باشه جنسش چيه؟؟كلاس چنده؟؟؟

در اين مورد حق با شماست ولي فكر كنم مشكلي به اين بزرگي الان با اپديت گوشي حل بشه

ببر نمايندگي اپديت كن بعد بقيه مشكلات رو بگو:دي

یعنی میخواین بگین lg گوشی های خوبی میزنه!!!!!!!!!!!!!!!! من میخوام گوشیمو بفروشم و دیگه هم سراغ ال جی نمیرم. من N82 داشتم و هیچ مشکلی باهاش نداشتم. سر یه اتفاقی فروختمش. حالا این نصیبم شد. در مورد مموری کارت هم باید بگم فیلم توی حافظه گوشی هم همین وضع رو داره. با من هم الکی بحث نکنید. من به همه میگم ال جی آشغاله.

کوچیک شما، مهران