PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواهش ميكنم كمكم كنيد.نظرتون در مورد 6680

selejwest
04-02-2006, 15:02
ميخواستم در مورد 6680 نظرتون رو بگين ايا به قيمتش مي ارزه؟كا 750 اريكسون نسبت به اون چه جوره؟6630 چي؟

Hsnti
04-02-2006, 21:46
6630 خيلي بهتر از 6680 و 6681 و حتي بهتر از n70هستش ولي از من ميشنوي سوني اريكسون بگير

WooKMaN
04-02-2006, 22:17
به نظر من از سري 60 فقط 6630 !!!

mobile
05-02-2006, 06:29
6630 خيلي بهتر از 6680 و 6681 و حتي بهتر از n70هستش ولي از من ميشنوي سوني اريكسون بگير

دوست عزيز مثل اينكه شما مشكل داريها
اين حرفا نگو يكي گول حرفاتا مي خوره بعد گوشي 6630 ميگيره بعدا كه با 6680 مقايسه مي كنه مي بينه 6680 سره بعد اون موقع هر چي تو دهنشه مي گه به شما
چون براي خودم هم شده ... .
جواب سوال دوستمون شك نكن 6680 بگير خيلي بهتر از 6630 هست يك دليلش هم هنگه خيلي پايين 6680 نسبت به 6630 هستش .
موفق باشي باي

mobile
05-02-2006, 06:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصات کلی شبکه GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900 / UMTS
معرفی سه ماهه اول ۲۰۰۵
نسل سوم
سیستم عامل Symbian OS 8.0a
بستر نرم‌افزاری Nokia Series 60 Platform 2nd Edition

مشخصات فیزیکی شکل ظاهری ساده
ابعاد ۲۰٫۵ * ۵۵٫۲ * ۱۰۸٫۶ میلی‌متر
وزن ۱۳۳ گرم
تنوع رنگ نقره‌ای - برنزه روشن، نقره‌ای - نقرآبی

نمایش نوع TFT
وضوح ۲۰۸ * ۱۷۶ پیکسل
تعداد رنگ ۲۶۲۱۴۴ رنگ
زبان فارسی

دوربین کیفیت عکس ۱٫۳ مگاپیکسل
ابعاد عکس حداکثر ۹۶۰ * ۱۲۸۰ پیکسل
فیلمبرداری بله
ابعاد فیلم حداکثر ۱۴۴ * ۱۷۶ پیکسل
مدت فیلمبرداری
دوربین دوم کیفیت VGA، حداکثر ۴۸۰ * ۶۴۰ پیکسل
تماس تصویری بله
فوکوس اتوماتیک خیر
فلاش بله

ذخیره‌سازی دفترچه تلفن پیشرفته
ذخیره تماس‌ها بله
نوع کارت حافظه RS-DV-MMC، قابل تعویض در حین کار
کارت حافظه همراه ۶۴ مگابایت
حافظه داخلی ۱۰ مگابایت

ویژگی‌ها مدیریت اطلاعات شخصی تقویم، دفترچه تلفن، یادداشت، وظایف آتی، مدیریت پرونده‌ها، ماشین حساب، ...
جاوا MIDP 2.0
پخش موسیقی AAC, MP3
پخش فیلم MPEG4
دریافت فیلم بله
رادیوی اف‌ام خیر
ساعت بله
زنگ هشدار بله
پیش‌بینی بقیه کلمه T9
پخش با صدای بلند بله
فرمان صوتی بله
ضبط صدا بله
بازی Card Deck, Snake EX, 3D Snowboarding
دریافت و نصب بازی بله

تبادل اطلاعات ارسال پیام SMS, MMS, EMail, Instant Messaging
مرورگر اینترنت XHTML, HTML، به همراه پشتیبانی PDF
مرورگر WAP WAP 2.0
بلوتوث بله
درگاه مادون قرمز خیر
درگاه USB بله (درگاه Pop-Port)
GPRS کلاس ۱۰
HSCSD خیر
EDGE بله
شبکه بیسیم خیر
Push to talk بله
سرعت انتقال حداکثر ۳۸۴ کیلوبیت در ثانیه
انطباق با کامپیوتر بله
چاپ مستقیم PictBrige

زنگ نوع پلی‌فونیک (۴۸ کانال)، مونوفونیک، تروتونز، MP3
تنظیمات دریافت ملودی
لرزاننده بله

باتری نوع Li-Ion (BL-5C) 900 mAh
حالت انتظار حداکثر ۲۴۰ ساعت
حالت مکالمه حداکثر ۶ ساعت

محتویات بسته‌بندی گوشی نوکیا ۶۶۸۰
کارت حافظه ۶۴ مگابایت MMC
مبدل کارت حافظه بله
هدست استریو HS-3 یا HDS-3
باتری BL-5C
شارژر ACP-12
کابل اتصال به کامپیوتر بله
لوح فشرده نرم‌افزار بله
دفترچه راهنما بله

Hsnti
07-02-2006, 17:14
در هر صورت من هم 6600 داشتم هم 7610 و ضمنا برادرم هم 6630 داره چند تا از همكارانم هم 6680 دارن و اصلا در اين خصوص از روي سليقه حرف نزدم بلكه همش تجربه هستش
راستي اقاي موبايل شما چه گوشيهايي داشتي تا حالا؟
فكر كنم اين 6680 اولين گوشيتون باشه

WooKMaN
07-02-2006, 17:19
موبايل جان يه نگاه به اين عكس بكون ببين حيف نيست 6680 رو برتر از 6630 ميدوني !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :biggrin:

R£ɀД
07-02-2006, 17:21
شما براي اين حرفت دليلي هم داري؟؟(راجع به سر بودن 6630 نسبت به n70 )

Hsnti
07-02-2006, 22:37
خوب فقط كافيه يه سري به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزني كه بصورت كاملا حرفه اي گوشي هارو با هم از نظر سخت افزاري و نرم افزاري - قابليتها و سرعتهاشون تست كرده و نتايج جالبي رو هم ميتونيد از توي نوشته هاي اعضا كه از گوشيهاشون براي امتياز دهي ارايه دادن استخراج كنيد
چون من هرچي بگم چون شما گوشيتون 6680 يا n70هستش قبول نميكنيد
پس بهتره خودتون بريد ببينيد
البته سايتهاي خارجي زيادي هستن ولي به نظرمن بهترين سايتي كه من ديدم كه خيلي جامع و كامل بود همين سايتي بود كه معرفي كردم

masoudboy
07-02-2006, 22:55
اگر شما می بینید سرعت 6630 کمی بهتر از 6681 و n70 به خاطر صفحه نمایش 65 هزار رنگی آن است که سرعتش بالاتره در حالی که n70 صدا و ورژن سیمبیان و صدای گوشی و طراحی و صفحه نمایش کاملا به 6630 برتری داره و در این شکی نیست و در ضمن کسانی که در ایران هستند باید به جای خرید 6680 گوشی 6681 را خریداری کنند زیرا 6680 یک دوربین اضافه برای ویدیو کال داره که به درد مخابرات ایران نمیخوره و پول اضافه بابت آن پرداخت میشه .

R£ɀД
07-02-2006, 23:28
خوب فقط كافيه يه سري به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزني كه بصورت كاملا حرفه اي گوشي هارو با هم از نظر سخت افزاري و نرم افزاري - قابليتها و سرعتهاشون تست كرده و نتايج جالبي رو هم ميتونيد از توي نوشته هاي اعضا كه از گوشيهاشون براي امتياز دهي ارايه دادن استخراج كنيد
چون من هرچي بگم چون شما گوشيتون 6680 يا n70هستش قبول نميكنيد
پس بهتره خودتون بريد ببينيد
البته سايتهاي خارجي زيادي هستن ولي به نظرمن بهترين سايتي كه من ديدم كه خيلي جامع و كامل بود همين سايتي بود كه معرفي كردم
حالا كه اين ها رو گفتي بزار چند مورد از ويژگي هاي N70 رو نسبت به 6630 برات بگم:
1- داشتن دوربين 2 مگاپيكسلي در مقابل 1.3 مگاپيكسل
2-صفحه نمايش با تعداد رنگ ۲۶۲۱۴۴ در مقابل ۶۵۵۳۶
3-ابعاد فیلم حداکثر ۲۸۸ * ۳۵۲ پیکسل، ۱۵ تصویر در ثانیه در مقابل حداکثر ۱۴۴ * ۱۷۶ پیکسل
4- داشتن دوربين دوم
5-داشتن فلاش
6-حافظه داخلی ۳۵ مگابایت درمقابل ۱۰ مگابایت
7- داشتن راديو در صورتي كه در 6630 وجود نداره
8-حالت مکالمه حداکثر ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه درمقابل حداکثر ۳ ساعت
9-سیستم عامل Symbian OS 8.1a درمقابل Symbian OS v8.0
10- اتصال به اينترنت

حالا به نظر شما اين 2 تا اصلا با هم قابل مقايسه هستن؟؟(6680 هم تقريبا توي همين مايه هاست يعني خيلي تفاوت با 6630 داره)
من فكر مي كنم خود شما روي 6630 تعصب داري

Hpower_sl3
08-02-2006, 00:44
كاملاّ واضحه

شما وقتي 6630 خريدي پشيمون ميشي

mobile
08-02-2006, 06:24
اگر شما می بینید سرعت 6630 کمی بهتر از 6681 و n70 به خاطر صفحه نمایش 65 هزار رنگی آن است که سرعتش بالاتره در حالی که n70 صدا و ورژن سیمبیان و صدای گوشی و طراحی و صفحه نمایش کاملا به 6630 برتری داره و در این شکی نیست و در ضمن کسانی که در ایران هستند باید به جای خرید 6680 گوشی 6681 را خریداری کنند زیرا 6680 یک دوربین اضافه برای ویدیو کال داره که به درد مخابرات ایران نمیخوره و پول اضافه بابت آن پرداخت میشه .
عزيز 6680 دز چند مورد فرق فوكوله
1- حافظه 6680 10 ميگ ولي 6681 8 ميگه
2= سزعت 6680 بيشتر از 6681 هستش جيگر
اطلاعات نداري نگو عزيز بازم :biggrin: خواستي بگم
ممنون :happy: :biggrin:

mobile
08-02-2006, 06:36
شما براي اين حرفت دليلي هم داري؟؟(راجع به سر بودن 6630 نسبت به n70 )
مشكل نيست رضا جان بزار يك خاطره بگم
من چند وقت قبل اينكه عضو پي سي ورلد بشم عضو سايت بازيكده بودم تو قسمت گرافيك
اونجا هر كي سيستم خودشا بالاتر ميدونست مثلا گرافيك 6600جي تي رو بيشتر و بهتر از 6800 جي تي ميدونستند تنها دليلشون هم چون قيمته ارزوني داشت . ديگه نمي گن من خوب نمي تونستم يا به دليلي مدل پايين گرفتم ديگه رو مدل بالا و گرون قيمت بزنم ( البته اين زاته ايراني هاست كه نمي خواند ديگران بيشتر از شون داشته باشه) الان من 6680 گرفتم ديگه نمي گم كه به ان 70 ميرسه چون يكي داره ميگيره خيرشا ببينه ولي براي من آره دارم ميگم براي من 6680 خوبه پس شما هم بگيد برايه من
برايه من خوبه
ببخشيد زياد حرف زدم اگه نا خواسته به كسي تو هين شد به بزررگيتون ببخشيد
قربان همه موبايل

R£ɀД
08-02-2006, 07:15
اونجا هر كي سيستم خودشا بالاتر ميدونست مثلا گرافيك 6600جي تي رو بيشتر و بهتر از 6800 جي تي ميدونستند تنها دليلشون هم چون قيمته ارزوني داشت . ديگه نمي گن من خوب نمي تونستم يا به دليلي مدل پايين گرفتم ديگه رو مدل بالا و گرون قيمت بزنم ( البته اين زاته ايراني هاست كه نمي خواند ديگران بيشتر از شون داشته باشه) الان من 6680 گرفتم ديگه نمي گم كه به ان 70 ميرسه چون يكي داره ميگيره خيرشا ببينه ولي براي من آره دارم ميگم براي من 6680 خوبه پس شما هم بگيد برايه من
برايه من خوبه
قربان همه موبايل

موبايل جان حرف هات كاملا منطقي هست. منم الان ميگم كه مثلا N70 نسبت به 6630 يا 6680 برتر هست ولي هيچ وقت به طور كل نگفتم كه اين گوشي رو دست نداره ( برعكس ما دوستمون ميگه 6630 از همه بهتره . شما بايد بگي توي اين رنج از همه بهتره هيچكس نميتونه به طور قطع بگه كه چي بهتره. مثلا ممكنه شما نسبت به پولت بگي زانتيا رو دست نداره در حالي كه براي اون كسي كه سرمايه مثلا Bmw رو داره زانتيا رو ماشين حساب نميكنه.)

Hpower_sl3
08-02-2006, 14:42
شما بايد انتظارتون رو از گوشي بگيد با توجه به چيزي كه خودتون ميخوايد اگه بخواي براي كل زدن باشه كه نميشه هميشه عقبي

Hsnti
09-02-2006, 17:18
برايه من خوبه
قربان همه موبايل

من عمرا سراغ 6630 نميرم و اصلا قصد ندارم نوكيا بخرم و ميخوام يه pda بگيرم ولي همه شما نظرات متعصبانه خودتون ميديد و با اين نظرات ديگراني رو كه ميخوان استفاده كنن گمراه ميكنيد - مثلا همين اقاي موبايل تاحالا فكر نكنم با گوشي سيمبين داري مثل 6630 كار كرده باشه - چون اگر تاپيكها و پستهاشو دنبال كنيد خودتون متوجه ميشيد- حالا نميدونم يه سايت معتبر و معروف كه من بهش اشاره كردم كه نظرات رو هم براي مراجعه و مقايسه در اختيار بازديدكنندگانش اونهم به صورت فني و نه تجربي قرار ميده از حرفهايي كه از روي سليقه و تعصب زده ميشه كمتره!
خوب اگه اينجوره كه من ديگه در اينمورد اصلا حرفي ندارم
ولي بچه ها خودشون ميتونن بفهمن كه كي راست ميگه كي اشتباه!

Hsnti
09-02-2006, 17:24
راستي اينو هم بگم بابا با گفتن من كه گوشي شما بد نميشه كه اينقدر حرص ميخوريد
راستي اقا رضا چند وقته n70 گرفتي شما؟

Hpower_sl3
09-02-2006, 17:27
آفايون من يه آمار از مجله New york mobiles براتون ميگم كه تو 92 كشور تحقيق شده:

1-

Hpower_sl3
09-02-2006, 17:28

1-N90
2-N70
3-6680
4-6681
5-6630
6-6670
5-7610

R£ɀД
09-02-2006, 23:05
راستي اينو هم بگم بابا با گفتن من كه گوشي شما بد نميشه كه اينقدر حرص ميخوريد
راستي اقا رضا چند وقته n70 گرفتي شما؟

Hsnti عزيز اول از همه بگم كه من و شايد بقيه دوستان هم اينطور فكر مي كنيم كه شما روي 6630 تعصب خاصي داري كه سليقه و نظر شما هم مورد احترام من هست.
من اصلا بابت همچين چيزي يكخورده هم حرص نمي خورم چون مهم اينه كه من از اين گوشي خوشم اومده و اگه نه تنها شما بلكه خود شركت نوكيا هم بگه كه اين گوشي بده من ميگم كه اين گوشي براي من خوبه. و همونطور كه خودتون هم گفتين با گفته شما يا 100 نفر ديگه هم از بدي اين گوشي بگن اصلا روي قيمت بدي يا خوبي و يا ... اين گوشي تاثيري نداره.
من اين گوشي رو تقريبا 3 هفته هست كه خريدم.

WooKMaN
09-02-2006, 23:16

1-N90
2-N70
3-6680
4-6681
5-6630
6-6670
5-7610

شايد اين آمار اشتباه باشه و جنبه تبليغه يه مدل خاص رو داشته باشه :blink:

Hpower_sl3
09-02-2006, 23:35
اي بابا چرا كسي حرف مارو قبول نداره

منبع:new york mobiles

صفحه:24

Hsnti
10-02-2006, 00:32
رضاي عزيز چرا نقل قولها رو ناقص مياري و هرجاشو كه دلت خواست ذكر ميكني؟
برادر من كه گفتم عمرا" سراغ 6630 نميرم!
حالا هي بيا بگو من به 6630 نعصب دارم
نه! اينطور نيستش ضمنا دلايل ابدوغ خياري هم نيار اينجوري به شعور ادم توهين ميكني شما
من از اولش هم گفتم كه ميخواستم 6680 بگيرم ولي خيلي تحقيق و بررسي كردم ديدم نه 6680 بدرد ميخوره و نه n70 با قيمت بالاش و به اين نتيجه رسيدم كه گوشيهاي سوني اريكسون خيلي بهتر از نوكيا هستش و نوكيا تنها چيزي كه مطرح داشته باشه فقط اسمش هست و سيستم عاملي كه از اون روي گوشيهاش استفاده كرده كه شكر خدا سوني اريكسون هم چند تا گوشيش از سيستم عامل سيمبين لستفاده ميكنن

البته به نظر من اگه كسي خواست نوكيا بخره يا اول 6630 بعد 7610 بعدش 6670 البته اگه قيافه و ظاهر 6630 اينقدر تابلو نبود و از خز شدنش هم بگذريم بهترين گوشي نوكياست

++

البته من در حال حاضر سوني اريكسون رو ترجيح ميدم
البته اونطور كه فهميدم n92 هم صرف نظر از قيمتش كه اگه ايران بياد خيلي بالا خواهد بود به نظر گوشي خوبي ميادش
البته اينم بگم كه الان چند روزه كه دارم در خصوص ويندوز موبايلها بررسي ميكنم كه اگه خدا بخواد و مقبول بيفته يكي بگيرم

پست های پشت سر هم ادغام شد
لطفا همه مطالب رو در یک پست ارسال کنید

مـیـثــم

R£ɀД
10-02-2006, 10:51
رضاي عزيز چرا نقل قولها رو ناقص مياري و هرجاشو كه دلت خواست ذكر ميكني؟
نه! اينطور نيستش ضمنا دلايل ابدوغ خياري هم نيار اينجوري به شعور ادم توهين ميكني شما
من از اولش هم گفتم كه ميخواستم 6680 بگيرم ولي خيلي تحقيق و بررسي كردم ديدم نه 6680 بدرد ميخوره و نه n70 با قيمت بالاش و به اين نتيجه رسيدم كه گوشيهاي سوني اريكسون خيلي بهتر از نوكيا هستش و نوكيا تنها چيزي كه مطرح داشته باشه فقط اسمش هست و سيستم عاملي كه از اون روي گوشيهاش استفاده كرده كه شكر خدا سوني اريكسون هم چند تا گوشيش از سيستم عامل سيمبين لستفاده ميكنن

البته به نظر من اگه كسي خواست نوكيا بخره يا اول 6630 بعد 7610 بعدش 6670 البته اگه قيافه و ظاهر 6630 اينقدر تابلو نبود و از خز شدنش هم بگذريم بهترين گوشي نوكياست

++

البته اونطور كه فهميدم n92 هم صرف نظر از قيمتش كه اگه ايران بياد خيلي بالا خواهد بود به نظر گوشي خوبي ميادش
البته اينم بگم كه الان چند روزه كه دارم در خصوص ويندوز موبايلها بررسي ميكنم كه اگه خدا بخواد و مقبول بيفته يكي بگيرم

Hsnti جان چرا ناراحت ميشي عزيز؟؟
من نقل قول ناقص نكردم بلكه ديدم پست شماره 17 كه شما دادي در جواب موبايل جان بوده و پست شماره 18 رو هم كه شما دادي خطاب به من بوده منم پستي رو كه خطاب به من بوده رو نقل قول كردم.
شما 2 مورد رو كه من به قول شما دليل آبدوغ خياري آوردم بگو؟؟؟( من هم دارم نظرم رو ميدم و مثل خودت داريم با هم بحث مي كنيم حالا بگو من كجا به شعور شما توهين كردم؟؟؟؟؟!!!!! با اين طرز حرف زدن . شما به من توهين كردين !!!)
شما فقط ميگي مدل فلان خوبه و مدل .. بده خوب عزيز شما بايد با دليل و مدرك اين حرف هات رو بزني ؟؟؟ شما شد يك پست بدي و با ذكر دليل بگي كه چرا 6630 نسبت به بقيه بهتره؟؟؟( من دلايلم رو صفحه قبل نوشتم )
در ضمن فكر نمي كنم يك گوشي انقدر ارزش داشته باشه كه آدم بخاطرش انقدر بحث كنه و انقدر بخواد دنبال مزايا و معايبش باشه . هرچي بيشتر دنبال اين موارد باشيم انتخاب گوشي خوب براي آدم سخت تر ميشه چون هيچ گوشيي تكميل و كامل نيست . هر گوشيي يكسري مزايا و معايب خاص خودش رو داره پس نميشه هيچ وقت هم بطور قطع گفت كه فلان گوشي از اونيكي بهتره . حتي ممكنه گوشي 50 هزار توماني مزيتي داشته باشه كه گوشي 500 هزار توماني نداشته باشه ( منظورم ويبره هست)

mobile
13-02-2006, 05:37
من عمرا سراغ 6630 نميرم و اصلا قصد ندارم نوكيا بخرم و ميخوام يه pda بگيرم ولي همه شما نظرات متعصبانه خودتون ميديد و با اين نظرات ديگراني رو كه ميخوان استفاده كنن گمراه ميكنيد - مثلا همين اقاي موبايل تاحالا فكر نكنم با گوشي سيمبين داري مثل 6630 كار كرده باشه - چون اگر تاپيكها و پستهاشو دنبال كنيد خودتون متوجه ميشيد- حالا نميدونم يه سايت معتبر و معروف كه من بهش اشاره كردم كه نظرات رو هم براي مراجعه و مقايسه در اختيار بازديدكنندگانش اونهم به صورت فني و نه تجربي قرار ميده از حرفهايي كه از روي سليقه و تعصب زده ميشه كمتره!
خوب اگه اينجوره كه من ديگه در اينمورد اصلا حرفي ندارم
ولي بچه ها خودشون ميتونن بفهمن كه كي راست ميگه كي اشتباه!
عزيز همين قدر بگم كه يكي از فاميلامون تو كاره موبايله و تعريف نشه تو بابل گارانتي اتصالات داره كه شعبه شماره يكش هم هست من وقتي رفتم گوشي بگيرم بجز ان ها نوكيا همه گوشي ها رو ديدم و كار كردم من از شكل قلومبه 6630 خوشم نيومد رفتم 6680 گرفتم كه الان بعد يك هفته كار كردن واقعا نسبت به 6630 سره چون داييم اين 6630 داره با هم مقايسه كرديم جيگر

mobile
13-02-2006, 05:45
[QUOTE=Hsnti]رضاي عزيز چرا نقل قولها رو ناقص مياري و هرجاشو كه دلت خواست ذكر ميكني؟

++

__________________________________________________ ________

عزيز ميدونيد مشكل شما كجاست مثل اينكه شما تعصب خاصي به سوني اريكسون پيدا كردين ما هر چي بگيم شما حرف مارو تكذيب ميكنيد اصلا من هم مثل شما فكر ميكردم قبل اينكه 6680 بگيرم ولي وقتي ديدم با پول 350 تومان يك گوشي پر كار با سيمباين 8 ميگيرم و كاملا بيشتر برنامه ها با هر پسوندي رو ساپورت مي كنه رفتم گرفتم .
شما ميگي سوني اريكسون هم سيمباين داره فقط فكر كنم پي 900 و 910 هست كه هر دو دوربينشون كه مثل 6600 هست و سيمباينشون هم 7 و بجز صفحه لمسي كار خاصي نداره

mobile
13-02-2006, 05:47
Hsnti جان چرا ناراحت ميشي عزيز؟؟
من نقل قول ناقص نكردم بلكه ديدم پست شماره 17 كه شما دادي در جواب موبايل جان بوده و پست شماره 18 رو هم كه شما دادي خطاب به من بوده منم پستي رو كه خطاب به من بوده رو نقل قول كردم.
شما 2 مورد رو كه من به قول شما دليل آبدوغ خياري آوردم بگو؟؟؟( من هم دارم نظرم رو ميدم و مثل خودت داريم با هم بحث مي كنيم حالا بگو من كجا به شعور شما توهين كردم؟؟؟؟؟!!!!! با اين طرز حرف زدن . شما به من توهين كردين !!!)
شما فقط ميگي مدل فلان خوبه و مدل .. بده خوب عزيز شما بايد با دليل و مدرك اين حرف هات رو بزني ؟؟؟ شما شد يك پست بدي و با ذكر دليل بگي كه چرا 6630 نسبت به بقيه بهتره؟؟؟( من دلايلم رو صفحه قبل نوشتم )
در ضمن فكر نمي كنم يك گوشي انقدر ارزش داشته باشه كه آدم بخاطرش انقدر بحث كنه و انقدر بخواد دنبال مزايا و معايبش باشه . هرچي بيشتر دنبال اين موارد باشيم انتخاب گوشي خوب براي آدم سخت تر ميشه چون هيچ گوشيي تكميل و كامل نيست . هر گوشيي يكسري مزايا و معايب خاص خودش رو داره پس نميشه هيچ وقت هم بطور قطع گفت كه فلان گوشي از اونيكي بهتره . حتي ممكنه گوشي 50 هزار توماني مزيتي داشته باشه كه گوشي 500 هزار توماني نداشته باشه ( منظورم ويبره هست)
من كاملا با شما موافقم

taia
13-02-2006, 16:03
آقا جان چرا اینقدر اعصاب خودتون رو بهم می ریزید؟
هرکسی عقیده ای داره! حالا یکی میگه این موبایل یکی میگه اون موبایل، اصلا چه فرقی می کنه به نظر من موبایل هدف اصلیش برقراری مکالمه است، حالا یه ضره علم پیشرفت کرده یه چیزهایی شده که نباید اینجوری به جون هم بیافتید که این بهتر از اوونه!!؟
من خودم یه گوشی نوکیا 7650 دارم مال 100 سال پیش ولی به نظرم هیچگونه امکاناتی بیشتر برای من نیازی نداره!حالا شما بیاین بحث کنید نه 6630 بهتر از 7650 و لی 6680 بهتر از دوتاشونه و نه اصلا سونی اریکسون آخرشه ،نه فقط موتورولا...!!!
بابا هرکی بره اوون چیزی رو که دوست داره بخره دیگه بحث برا چیه؟؟؟
ولی من می گم 7650 از همه بهتره D: :p
(آقا شوخی کردم جدی نگیرین ها)