PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Trivia / هجو ، ارجاع و نكات جالب و بامزه در بازیها

Big-Boss
08-04-2009, 16:56
در این تاپیک میتونید نکات ریز,نکات مخفی که از چشم ما دور مونده,ارجاع ها , تلمیح ها و.... رو که در بازی ها باهاش مواجه میشید رو بزارید
مطمعنا اکثر بازی ها شمال نکات ریزی هست که از دید خیلی ها مخفی میمونه اینجا میتونیم چیزهایی رو که کشف کردیم یا فکر میکنیم
لطفا در هر پست یک موضوع رو قرار بدید که باعث سردگرمی نشه

ایده ایجاد این تاپیک (و نام آن) با الهام از این تاپیک در انجمن فیلم بوده:
Trivia / هجو ، ارجاع و نكات جالب و بامزه در فیلمهایی كه ديده ایم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Big-Boss
08-04-2009, 16:59
میگن در بازی gta iv چهره مجسمه ی شادی (برگرفته از مجسمه ی آزادی) از روی مدل صورت خانم هیلاری کلینتون برداشت شده!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظر شما چیه؟:46:

امير110
09-04-2009, 13:56
به نظر من همينطوره راستي ممنون از مطلب مهمت

امير110
09-04-2009, 13:58
تاپيك خوبي ميشه كارتون عاليه

Big-Boss
09-04-2009, 15:49
یه نکته جالب هم از بازی splinter cell chaos theory :
طرفداران اسپلینتر سل حتما میدونن در سری های قبل از chaos theory در بعضی مراحل اگه 3 بار صدای آژیر به صدا در میومد اون مرحله بازنده میشدید.

در این قسمت در یکی از مراحل lambert (لمبرت) از طریق گوشی به سم میگه (کلماتش رو دقیقا یادم نیست ممکنه یکم فرق کنه) مواظب به صدا در اومدن آژِیر باش
سم:حتما بعد از 3 دفعه آژیر مرحله تموم میشه.
لمبرت: نه این که یه بازی کامپیوتری نیست.

این جمله لمبرت خیلی زیبا تلمیح داره به سری های قبل و قضیه 3 آژیر

B3HZ@D
09-04-2009, 15:57
ممنون...
این یکی خیلی باحال بود...این جمله یادم بود ولی نه به این بطور کامل.!
ولی کلا خیلی سخت میشه از این جور چیزها توی بازی پیدا کرد
من که فعلا هنوز چیزی یادم نیومده

Big-Boss
10-04-2009, 16:39
در بازی gta sa بیلبوردی در شهر los santos وجود داره که به بازی رقیب یعنی true crime اشاره داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

danavan
10-04-2009, 18:15
توی کی از مراحل igi 2 تو یکی از اتاقها یه رادیو روشن بود که توش صدای یکی از گویندگان اخبار (فکر کنم حیاتی) پخش میشد.

Don Thomas
11-04-2009, 04:37
سلام

در بازی " سام ماجر جو : برخورد دوم " .
زمانی که سام به قسمت زیگوراتها وارد می شد , تلفنی در مسیرش بود , من رفتم داخل باجه تلفن و صحبت . . . . .
ناگهان یکی از آن موجودات ,استخوانی شکل ( همانهایی که در موقع حمله می پرند به سمت ما ) پشت سرم دیدم , به سمت من پرید ولی نتوانست ضربه ای به من وارد کند ! و مدام از روی سقف آن باجه تلفن می پرید , از این طرف به اون طرف .
اون زمان
صحنه خنده داری بود .
البته ممکنه برای شما خنده دار نباشد , ولی در اون لحظه , من کلی خندیدم .:31:

B3HZ@D
11-04-2009, 10:14
در بازی gta sa بیلبوردی در شهر los santos وجود داره که به بازی رقیب یعنی true crime اشاره داره

این عکس که چیزی رو نشون نمیده
نوشته visit soon
حتما حذفش کردن

Big-Boss
11-04-2009, 12:15
توی کی از مراحل igi 2 تو یکی از اتاقها یه رادیو روشن بود که توش صدای یکی از گویندگان اخبار (فکر کنم حیاتی) پخش میشد.
جدی؟ خیلی جالبه اگه اینجوری باشه. آیا صدای ظبط شده ای ازش نداری یا ویدئویی از اون قسمت توی سایتی هست بشه دید؟

سلام

در بازی " سام ماجر جو : برخورد دوم " .
زمانی که سام به قسمت زیگوراتها وارد می شد , تلفنی در مسیرش بود , من رفتم داخل باجه تلفن و صحبت . . . . .
ناگهان یکی از آن موجودات ,استخوانی شکل ( همانهایی که در موقع حمله می پرند به سمت ما ) پشت سرم دیدم , به سمت من پرید ولی نتوانست ضربه ای به من وارد کند ! و مدام از روی سقف آن باجه تلفن می پرید , از این طرف به اون طرف .
اون زمان
صحنه خنده داری بود .
البته ممکنه برای شما خنده دار نباشد , ولی در اون لحظه , من کلی خندیدم .:31:
باجه تلفن های سام رو یادم میاد. من که کلا از حس طنز سام خیلی خوشم میومد مدام تیکه مینداخت

این عکس که چیزی رو نشون نمیده
نوشته visit soon
حتما حذفش کردن
آره مثل اینکه رفته الان یکی دیگه میزارم!

danavan
11-04-2009, 16:37
جدی؟ خیلی جالبه اگه اینجوری باشه. آیا صدای ظبط شده ای ازش نداری یا ویدئویی از اون قسمت توی سایتی هست بشه دید؟
نه متاسفانه.