PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شما باشید نرم افزارهای این سایت رو می خرید ؟

Ehsan PCbase
08-04-2009, 15:44
سلام
یه توضیحی در مورد نرم افزارهای سایت زیر می خوام ... واقعاً چی رو دارن می فروشن ؟ واقعاً این نرم افزارهایی که میگن کار می کنن ؟ شما باشید می خرید ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

behzadn
08-04-2009, 16:12
به نظر من نخری بهتره البته من فقط نظر خودمو گفتم

SADEGH 7
08-04-2009, 16:30
سلام
یه توضیحی در مورد نرم افزارهای سایت زیر می خوام ... واقعاً چی رو دارن می فروشن ؟ واقعاً این نرم افزارهایی که میگن کار می کنن ؟ شما باشید می خرید ؟
کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز به نظر شما اگه با این نرم افزار می شد کسب درآمد کرد،خود کسانی که این برنامه رو نوشتن ازش برای کسب درآمد استفاده نمی کردن؟ و اگه می تونستن به وسیله ی این نرم افزار پول در بیارن مگه بیکار بودن که بیان نرم افزار رو با قیمت 4 تا 10 تومن بفروشن؟ شک نکنید اگه واقعا جواب می داد هم قیمتش فوق العاده بالاتر بود و هم معروفیتش. مثلا شرکت های هرمی با اینکه باعث می شن خیلی ها برن زیر بار قرض و همون پول اولیشون هم برنگرده، ولی اون اولش برای خیلی ها مثل معدن طلا بودن واسه همین این شرکت ها معروف شدن و مخالفین و موافقینی پیدا کردن.و این رو هم اضافه می کنم که خیلی از سایت هایی که برای کسب درآمد هستن و این برنامه می خواد بره توشون و رو تبلیغات کلیک کنه تا به حساب شخص خریدار نرم افزار پولی واریز بشه، توسط افراد سودجو طراحی شده و هیچ پولی به حساب کلیک کننده واریز نمی شه.می شه گفت این نرم افزار از ریشه مشکل داره.
به هر حال از قدیم گفتن :
نا برده رنج گنج میسر نمی شود . . . مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد
در کل اگه می شد بدون زحمت (فکری یا عملی) پولی بدست بیاد، قبل از من و شما خیلی ها اینجوری مولتی میلیاردر می شدن.
باز هم اگه ابهامی وجود داره بگید که بیشتر توضیح بدم.
موفق باشی:11:

Hossein bandarie
08-04-2009, 16:47
تبليغش كه وسوسه برانگيزه ولي صحت ادعاشون نامشخص . و فكر هم نكنم صحت داشته باشه . اين رو مطمئن باشيد . همه ما ايراني هستيم و خودمون رو خوب مي شناسيم . اكثر ما وقتي چيزي رو بلد باشيم حاضر نيستيم به ديگران ياد بديم مبادا رو دستمون بلند بشند . اين حقيقت تلخ مي تونه ثابت كنه اطميناني بهش نيست .

MichaelQwerty
08-04-2009, 19:59
حالا برای این که دل طرف نشکنه با هم بریم بخریم
آخه تو ایران چند نفر پول میدن نرم افزار بخرند!؟