PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسی یک اکانت رپید شیر پریمیوم نداره!!!!

Hitman-Group
08-04-2009, 14:08
با سلام خدمت شما دوستان گرامی:6:
کسی سایتی سراغ نداره که اکانت پریمیوم رپیدشیر بده
از این سایت هایی را که می گن کلیک کن 6 نفر را معرفی کن یک اکانت می یدم را هم رفتم مذخرفه!!!!:41::3:
کسی اگر یک اکانت داره پسورد و یوزرش را بده به ما تا یک فایلی سنگینی دانلود کنیم:10::7:
مطمءا باشید پسوردش را عوض نمی کنم:8:
به من کمک کنید لطفا:11:

K A R I M I
08-04-2009, 14:29
درخواست مستقیم کردن لینک های رپیدشیر و 4Shares و مگاآپلود و تورنتو... فقط در این تاپیک(قوانین در پست اول) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Soldier Pose
08-04-2009, 14:31
دوست من دیگه دوران شیر کردن اکانت های رپیدشیر گذشت:دی
الان اگه 2 تا آی پی همزمان دانلود کنند توی 30 ثانیه پسورد عوض میشه اگه چندبار تکرار بشه مثل یوزر من بلوک میشه :دی

SADEGH 7
08-04-2009, 14:52
دوست عزیز علاوه بر تاپیکی که تو پست 2 معرفی شد به این تاپیک هم می تونید مراجعه کنید:
دور زدن سایتهای راپیدشیر-مگاآپلود-مگاشیر-فایل فکتری-4شیرد و ... :

تو این تاپیک سایت هایی معرفی می شن که با استفاده از اکانت هایی که دارن می تونن از رپیدشیر دانلود کنن و رو سرور خودشون بریزن تا شما بتونید با دانلود منیجر و با قابلیت رسیوم ساپورت فایل هاتون رو دانلود کنید.که البته من پیشنهاد می کنم بعد از اینکه لینک رو مستقیم کردن فایل رو به ADrive منتقل کنید و از خود ADrive دانلود کنید.
موفق باشی

Hitman-Group
08-04-2009, 14:58
درخواست مستقیم کردن لینک های رپیدشیر و 4shares و مگاآپلود و تورنتو... فقط در این تاپیک(قوانین در پست اول) :

با سلام خدمت شما
دوست گرامی من گفتم که یک اکانت رایگان برای رپید شیر می خوام نگفتم که می خوام لینک دانلود ها را مستقیم کنم
با تشکر فراوان از شما:10:

bahar_kgh
08-04-2009, 15:20
با سلام خدمت شما
دوست گرامی من گفتم که یک اکانت رایگان برای رپید شیر می خوام نگفتم که می خوام لینک دانلود ها را مستقیم کنم
با تشکر فراوان از شما:10:
:18: فکر می کنی کسی میاد اکانتشو مفتی به شما بده؟!!!

خوب مگه چنده ؟ 7 تومن بده یکی بگیر خیال خودتو راحت کن!!

mehdi_vsgh
08-04-2009, 16:56
عزیز فکر میکنید چه دلیلی وجود داره که ما باید اکانتمان را در اختیار شما قرار بدیم؟