PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : موتور گازسوز یا بنزینی؟

dreams4gotten
07-04-2009, 19:08
با سلام

حقیقتش من میخوام یه 132 دوگانه سوز بخرم. اینقدر حرفهای ضد و نقیض در مورد موتور گازسوز شنیدم که خسته شدم.

این تاپیک رو زدم تا از دوستان خواهش کنم اگه تجربه ای در مورد مشکلات موتورهای گازسوز دارن اینجا بیان کنن.

ممنون از توجه شما.:11:

avecina.ir
07-04-2009, 22:14
سلامم.. خوب معلومه واسه اينكه فكر اينده باشي برو دوگانه سوز بگير بدردت ميخوره
اما سعي كن حالت گازسوز را در مواقع ضروري استفاده كني چون اين موتورها از پايه گازسوز نيستن و به همين خاطر اگه زياد توي حالت گازسوز كار كنن شديدن مستهلك ميشن و خرجهاي سنگين روي دستت ميذارن.ولي اينكه بري فقط بنزين سوز بگيري بنظر من اشتباهه

dreams4gotten
08-04-2009, 19:19
ممنون. من هم دقیقأ به همین دلیل میخوام گازسوز بگیرم.

dreams4gotten
13-04-2009, 20:45
دوستان کسی نظری در مورد خودروهای دوگانه سوز نداره؟

B3HZ@D
13-04-2009, 21:51
فقط صف های پر کردن گاز این ماشین ها اعصاب خرد کنه
خیلی طول میشکه که نوبتت بشه

MoHaMaD ZaNd
13-04-2009, 21:52
ببين عزيز من شما هرچي هم كه مسافرت كني باز بنزين كم نمياري !!! تازه چند وقت ديگه سهميه بندي رو بر ميدارن !!!
اين خودرو ها چون پايه گازسوز نيستن سوخت گاز پدر سر سيلندرهاي ماشين رو در مياره !!! بعد هم شما دوست داريد كه نصف وقتتونو توي صف گاز بگذرونيد !!! به نظر من شما بنزيني رو بگيري بهتره !!! هخ ماشينت سالم تر ميمونه هم وقتت گرفته نميشه !!! البته فكر كنم سايپا هم موتور پايه گاز سوز زده باشه !!! شما اگه ميتوني صبر كن شايد 132 رو سفارشي با موتور پايه گاز سوز بزنه !!!
البته ممكنه دوستان نظر ديگه اي داشته باشن !!!

2299
13-04-2009, 22:15
به نظر من گاز سوز به درد این موتورا نمیخوره یک گاز سوزی خوبه که مثل سورن elx یا بنز باشه نه اینا من که خودم راضی نیستم سربالای ها که کلا گاز تعطیل شتاب گیری نداره صف دو کیلومتر و.... تازه بعد از چند سال ماشین نابود میشه

dreams4gotten
15-04-2009, 20:10
ببين عزيز من شما هرچي هم كه مسافرت كني باز بنزين كم نمياري !!! تازه چند وقت ديگه سهميه بندي رو بر ميدارن !!!
اين خودرو ها چون پايه گازسوز نيستن سوخت گاز پدر سر سيلندرهاي ماشين رو در مياره !!! بعد هم شما دوست داريد كه نصف وقتتونو توي صف گاز بگذرونيد !!! به نظر من شما بنزيني رو بگيري بهتره !!! هخ ماشينت سالم تر ميمونه هم وقتت گرفته نميشه !!! البته فكر كنم سايپا هم موتور پايه گاز سوز زده باشه !!! شما اگه ميتوني صبر كن شايد 132 رو سفارشي با موتور پايه گاز سوز بزنه !!!
البته ممكنه دوستان نظر ديگه اي داشته باشن !!!

البته امیدوارم این تاپیک تا 2 ماه دیگه که سهمیه رو بر میدارن ادامه داشته باشه.
.
.
اون وقت شاید نظر شما دوست عزیز عوض بشه !!!

MoHaMaD ZaNd
16-04-2009, 22:03
البته امیدوارم این تاپیک تا 2 ماه دیگه که سهمیه رو بر میدارن ادامه داشته باشه.
.
.
اون وقت شاید نظر شما دوست عزیز عوض بشه !!!
دوست من ايشالله كه برش ميدارن . ولي به خدا شما هرچي هم مسافرت بريد بازم كم نمياريد !!!

tatu_lover1366
16-04-2009, 22:12
ببینید همینطور که همه دوستا اشاره داشتن موتور گاز سوز با پایه بنزین سوز مطمئنا مشکلاتی واسه شما به ارمغان میاره که 100% شما بهتر از من میدونید
اما میشه گفت چاره ای نیس هر طور که حساب کنید بنزین کم مییارید
ما خودمون پایه بنزین سوز ه ماشین همیشه با کمبود بنزین مواجهیم

avecina.ir
17-04-2009, 10:24
دوست من ايشالله كه برش ميدارن . ولي به خدا شما هرچي هم مسافرت بريد بازم كم نمياريد !!!
حالا چرا قسم میخوری؟؟!!
شما یه بار نظر شخصی خودت را مثل من و سایر دوستان گفتی....دیگه قسم و آیه نداره:13:
بذار ایشون خودشون نهایتن تصمیم گیری کنه
فقط اشکالش اینه که وقتی ادم بنزین سوز بگیره و بعدش پشیمون شه و بخواد گازسوز هم کنه به این راحتیا نیستش و کلی خرج و معطلی باید بکنه ولی از پایه دوگانه سوز این مشکلات را نداره.وسلام

Farshadd
18-04-2009, 10:27
توی شهر ما دوگانه کردن با cng حدود 700 تومن هزینه میبره.

تهران رو میگفتن 450.

حالا خودتون محاسبه کنید بینم اختلاف قیمت چقدره. اگه کمه که هیچی ولی اگه زیاده میتونید بعدا هم این کارو انجام بدید. ولی یه چیزی هست. و اون هم نام "دوگانه سوز" در کارت خودرو هست. بنا بر این به نظر من دوگانه رو بگیرید بهتره.

ولی اگه یه روز شرکتا بیان lpg بندازن و مثل cng بیمه نامه هم بدن خیلی توپه. واقعا قویه.

:12: