PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بابا ایول دارین حال کردم

FANBOOK
06-04-2009, 23:48
راستش تازه این فرمو پیدا کردم خیلی خوشحالم که اینجارو پیدا کردم چون خیلی وقت بود میگشتم چنین سایتی پیدا کنم که توی uiq ا÷دیت باشهو انقدر تخصصی باشه(حتما انجمن های دیگه هم همین طوری کامل تخصصی و................)در کل می خواستم ازتون تشکر کنم برای این انجمن که خیلی به من کمک کرد
من p1 دارم حدود 1 سال نیم ولی از این هک کردنو این برنامه ها سز در نمیارمیعنی دیگه انقدر عمیق نشدم توش ولی خوب دوس دارم از این امکاناتی که uiq3 داره مثه تعویض ایکونو................ استفاده کنم و یه جورایی زیر دیپلمم در اینباره
دوستان اگه میشه کمک کنید

mohammad-p990i
07-04-2009, 08:20
راستش تازه این فرمو پیدا کردم خیلی خوشحالم که اینجارو پیدا کردم چون خیلی وقت بود میگشتم چنین سایتی پیدا کنم که توی uiq ا÷دیت باشهو انقدر تخصصی باشه(حتما انجمن های دیگه هم همین طوری کامل تخصصی و................)در کل می خواستم ازتون تشکر کنم برای این انجمن که خیلی به من کمک کرد
من p1 دارم حدود 1 سال نیم ولی از این هک کردنو این برنامه ها سز در نمیارمیعنی دیگه انقدر عمیق نشدم توش ولی خوب دوس دارم از این امکاناتی که uiq3 داره مثه تعویض ایکونو................ استفاده کنم و یه جورایی زیر دیپلمم در اینباره
دوستان اگه میشه کمک کنید

خوش اومدی
شما بهتر بود تاپیک جدید نمیزدا ولی خوب......
شما اینجا میتونین هک ها رو که روی این گوشی ها انجام شده رو ببینی و انجام بدی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
واینجا هم میتونی پک های گرافیکی برای گوشیت بگیری ( منظور اسکین برای تغییر آیکنها )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و تو همین اینجا هم که هستی میتونی برنامه برای گوشیت بگیری

موفق باشی:10:

FANBOOK
07-04-2009, 23:07
ایول یه جورایی خواستم تشکر کنم برای سایت خوبتون برای همین تاپیک زدم شرمنده هر جور صلاح می دونین میتونین تاپیک نظرات و پیشنهادات وتشکرات بکنید دز کل مرسی

FANBOOK
10-04-2009, 14:57
سلام
من تازه هک کردمp1
caps swich on start آیا حتما باید نصب بشه تا هک مورد نظر بعد از ریاستارت انجام بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نصب نکردم بعد خاموش روشن دوباره آن میشهonstart دیروز پس از هک خواستم اسکین اپل موزیک پلیرو بزارم که نشد البته onstart پوشه دیفاات رو کپی کردم همنجا که گفتین!!!!!!!!!!!!!!!!!
لطفا کمی بهتر توضیح بدین برای هر هک و هر پست چون این توضیحات کاملا معلوم نیست و باعث کج فهمی میشه و من نمی دونم هر کدوم از هک هارو کجا چطوری و اصلا چیشو دقیق کپی کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه وقت اشتباه بشه این جوری خیلی ها میان دست خالی بر میگردن
ایول الان تونستم با توجه به توضیحات کامل و دقیق پست 8 اسکین مشکی واکمن بریزم با موفقیت
تشکر می کنم از دوستان لطفا در موارد دیگر یکم راهنماییم کنید ببینید چه پیشرفتی داشتم
ولی اسکینapple
جواب نمیده لطفا در مورد خود هک واکمن 3راهنمایی کنید دقیق کجا بریزم

FANBOOK
12-04-2009, 13:32
ما که راه افتادیم ولی دمتون گرم اینقدر راهنمایی کردین
لطف فرمودین