PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پلاگين :اندازه تصاويرتان را به شدت كاهش دهيد !

arash_irani
04-02-2006, 00:21
سلام دوستان
قبل از هر چيز بايد عرض كنم خودم ميدونم كه ما براي پلاگين ها و ابزار هاي فتوشاپ تاپيك مخصوص داريم ولي از طرفي گفتم شايد دوستان كه وقت سر زدن به اون تاپيك رو ندارند و اين برنامه هم بسيار كارامد هستش و چون ديدم بعضي از دوستان در هنگامي كه آموزش و يا تصاويري رو براي ديدن ديگر كاربران در انجمن قرار ميدند و حجم تصاوير و عكسهايي رو هم كه ميزارند از حد مجاز خارج شده و جوري هستش كه تا وقتي صفحه لود بشه وقت خيلي زيادي گرفته ميشه گفتم اين پلاگين كم حجم رو براتون بزارم و از اين پس با استفاده از اين پلاگين حجم تصاويرتون رو در در حد باور نكردني پايين بياريد
شما در تصوير پايين ميتونيد ببينيد كه اين تصوير قبل از اعمال اين ----- و بعد از اعمال به چه اندازه حجم تصوير كم شده بدون افت كيفيت تصوير كه اصلا قابل احساس نيست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته وقتي كه شما از اين پلاگين استفاده كرديد و تنظيمات رو انجام داديد (كه بهتره همون شكل باقي بمونه ودست نزنيد) خود پلاگين از شما براي ذخيره كردن تصوير جديد آدرس ميخواهد و شما با نام دلخواه در هر جايي كه خواستيد با حجم كم شده اون تصوير رو ذخيره ميكنيد در واقع اين پلاگين از فتوشاپ براي اعمال و دستورات خود استفاده ميكنه و كاري به برنامه و اعمال افكت و اينجور چيزا نداره

توضيح نصب و كرك :
بعد از دانلود و باز كردن فايل RAR شما فايل ProJPEG6.zip را هم باز كرده و فايل projpeg.8bf را از طريق دراگ و درگ كردن به پوشه پلاگين هاي فتوشاپ ببرید
X:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS\Plug-Ins
X: درایو نصب فتوشاپ

سپس فایل fff-crack.exe را هم به همین ترتیب به همان پوشه پلاگین ها انتقال بدید و اجرا کنید و سپس دکمه Patch رو بزنید

نحوه استفاده :
هنگامی که مراحل بالا رو انجام دادید شما تصویر مورد نظر خودتون رو به برنامه فتوشاپ بیارید و از منوی فیلتر قسمت Boxtop Web Tools و فیلتر ProJPEG رو انتخاب کنید شکل پایین ::

و بعد مانند شکل اول در بالا میتونید تنظیمات رو که انجام دادید بر روی دکمه OK کلیک کنید و از پنجره جدید باز شده هم آدرسی رو برای ذخیره کردن تصویرتون انتخاب و سپس بر روی دکمه Save کلیک کنید
البته شما میتونید با استفاده از لغزنده های Quality و Smoothing و همچنین با زدن تیک های Better Image..و دیگر گزینه ها کیفیت تصویر خود را نیز افزایش دهید جالبه نه؟ هم کاهش حجم و هم افزایش کیفیت

این پلاگین ارزشمند رو میتونید از لینک پایین دریافت کنید

حجم : 196 کیلوبات

حتما برای قرار دادن تصاویر در انجمن استفاده کنید لطفا
موفق باشید
یا حق

Elfin-D
04-02-2006, 00:47
سلام
ارش جان ميشه بگي چه تغييري در عكس ايجاد ميكنه؟بالاخره كه نميشه.يا بايد كيفيتش رو بياره پايين و يا بايد سايزش رو كم كنه!!!چه جوريه جريانش؟؟

hoseinquest
04-02-2006, 00:47
خيلي ممنونم عالي بود ميخوام دانلودش كنم

R e Z a
04-02-2006, 00:52
من خودم با acdsee 4.0 اين کار رو مي کنم .....به قول elfin-d کيفيت يکم پايين مي ياد ولي نه اون جور !!!!!
ولي به هر مرسي بابت آموزش...اگه يه زماني فتوشاپ رو ريختم حتما يه تست مي کنم ببينم چب جورياست
ممنون

با احترام

arash_irani
04-02-2006, 01:40
سلام
ارش جان ميشه بگي چه تغييري در عكس ايجاد ميكنه؟بالاخره كه نميشه.يا بايد كيفيتش رو بياره پايين و يا بايد سايزش رو كم كنه!!!چه جوريه جريانش؟؟
سلام
الفين جان دانلود كن خودت ميبيني ديگه :tongue:
در ضمن مگه تو اون تصوير اولي مشخص نيست هم عكس هستش و هم سايز تبديل شده ديگه ;)
البته برنامه Advanced JPEG Compressor هم همين كارو ميكنه ولي كيفيت خيلي مياد پايين من دارم هر كي خواست بگه تا لينكش رو بهش بدم
البته فكر كنم تو نرم افزارهاي گرافيكي يه بار گذاشتم
موفق باشيد
يا حق

Hossein_Bahal
04-02-2006, 02:13
ارش جان من اين پلاگين رو دانلود كردم و امتحان كردم .

براي كاهش حجم كيفيت رو پايين مياره اما به صورت خيلي نامحسوس و واقعا عالي هست . ;) ;)

يك ازمايش هم باهاش انجام دادم كه نتايجش رو در اختيارتون ميذارم تا خودتون قضاوت كنيد .

عكس اوليه با حجم 199 كيلوبايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عكس بعدي بعد از ازمايش با حجم 53 كيلوبايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Elfin-D
04-02-2006, 02:23
سلام
خب خيلي هم نا محسوس نيست ولي خيلي جالبه.(منم دارم وسوسه ميشم كه دانلود كنم)
حسين خان اگر ممكنه با يك عكس شلوغ تر امتحان كن.اونجوري قدرت برنامه بيشتر نمايان ميشه
عكس شلوغ:يعني مثل اين پشتش توي يك طيف نباشه!

Hossein_Bahal
04-02-2006, 02:45
الفين جان اين پلاگين يه قابليت داره كه ميتوني انتخاب كني كه چه قدر از كيفيت كم كنه تا حجم عكس كم بشه .

در ضمن پيشنهاد مي‌كنم خودت دانلود كني و نصب كني . چون حجم خيلي كمي داره و كم تر از 1 دقيقه دانلود ميشه .

در ضمن براي گذاشتن عكس تو فروم و اينترنت گازوييلي ايران عاليه .

mehdi87
04-02-2006, 02:52
arash_irani خيلي عالي بود / ممنون !

ARO
04-02-2006, 05:31
اگه از من میشنوید کافیه عکستونو به نرم افزار Paint که تو خود ویندوز هست انتقال بدید و بعد ذخیره کنید به نظر من که با هیچ برنامه ی دیگری به این نتیجه نمی تونید برسید.

masoud-lat
04-02-2006, 07:31
توپ توپ بود

Shahin King
04-02-2006, 10:31
سلام

آرش جان تشكر - مثل هميشه گل كاشتي .

قربانت : شاهين كينگ

samad1agha
04-02-2006, 14:39
سلام
میشه 2باره لینک دانلود بدید :sad:

Elfin-D
04-02-2006, 15:24
سلام
صمد (سمد:D) جان ،من همين الان اين رو دانلود كردم.لينگ مشكلي نداره و سالمه.كافيه روي لينك زير كليك كنيد!

Friend
11-02-2006, 04:41
سلام دوستان من
من هم دانلود کردم
تنها مشکلم اینه که فتوشاپ ندارم
نمیشه بدون فتوشاپ ازش استفاده کرد ؟
با تشکر

arash_irani
22-02-2006, 02:50
سلام دوستان من
من هم دانلود کردم
تنها مشکلم اینه که فتوشاپ ندارم
نمیشه بدون فتوشاپ ازش استفاده کرد ؟
با تشکر
سلام دوست من
نه اين يك پلاگين براي فتوشاپ هستش و مثل زالو به فتوشاپ ميچسبه و از اون براي كوچيك كردن و تغيير دادن استفاده ميكنه :tongue:
البته ميتوني از برنامه هايي مثل Advanced JPEG Compressor استفاده كني كه اون هم به شدت حجم تصوير رو پايين مياره فكر كنم تو تاپيك دانلود نرم افزارهاي گرافيكي گذاشتم اگه نبود بگو تا برات لينك جديدش رو بزارم
موفق باشيد
يا حق

afshinhemmati
12-02-2009, 14:41
سلام عزیزان من این تاپیک رو از گوگولی(گوگل) پیدا کردم خیلی وقته که دنبال یک همچین برنامه ای هستم
من دانلودش کردم
خیلی توپه از همتون ممنونم

ashkan24
09-12-2009, 15:44
سلام
میدونم این تاپیک خیلی قدیمیه
می خواستم بدونم کسی لینک سالم این برنامه رو داره ؟!!!