PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Section 8

Khashayar King
06-04-2009, 16:08
نقد و بررسی بازی به زودی !
بازی هم منتشر شد !
Section 8 chronicles the missions of an elite interstellar infantry squad as they take on dangerous missions on Earth's frontier colonies.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Name:Section 8
Publisher:gamecock Media Group
Developer:TimeGate Studios
Gener:Sci-Fi First-person Shooter
Relase Date: Shahrivar 1388 / Q3 2009
Platform:PC , Xbox 360

کاور اورجینال بازی:(اپدیت)

داستان از تریلری که من دیدم اینطور بود که سری سرباز های خیلی پیشرفته با ارمور های بسیار پیشرفته تر به یک منطقه فرستاده میشوند که از قابلیت های اون میشه به پرواز کردن و ضد گلوله بودنشون اشاره کرد ! نه فک نکنید که تااخر بازی ضد ضربه هستید من فک میکنم سیستم ضد گلوله بودنش مثل دو شماره کرایسیس باشه!و بیشتر سازندگان بازی به جنگ کامل در اسمان توجه کرده اند! هنوز چیز زیادی از داستان بازی لو داده نشده! باید منتظر بود بازی اینطور که از تریلر ها معلوم بود گرافیک در حد مطلوبی قرار داره و هنوز مراحل اولیه ساخت بازی هست

گیم پلی بازی به صورت اول شخص هست
وقتی سوار ماشین یا وصیله نقلیه میشید دوربین به سوم شخص تغییر میکنه البته از طرف سازندگان تایید نشده!
محیط بازی بیشتر در جنگل و صحراه های وسیع رخ داده میشه شاید هم اسمان البته با توجه به تریلر معلوم نبود کره مریخ باشه یا زمین!؟
کارکتر اصلی بازی پسری با موهای طلایی!!! که از نوک پا تا دندون مصلحه !

نخسه Playstation 3 کنسل شد
بازی برای فصل سوم 2009 تاریخ خورده بی صبرانه منتظرش هستم
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
مطلبی که دوسته عزیزمون Masoud King اماده کرده بود رو برای شما در پست اول میزارم:
نوشته شده توسط Masoud King

سلام دوستان!

ااین مطلب زیر رو من خیلی وقت پیش آماده کرده بودم ولی ازش یادم رفته بود! به خاطر همین آدرس منبع رو ندارم ولی میدونم که از GameSpot و IGN بود!

Section 8 تاریخچه ی ماموریت های یک دسته پیاده نظام بر گزیده هستش که در ماموریت های بسیار خطیری ایفای وظیفه می کنند! در سیاره ای که به وسیله جنگ تخریب شده است, بزرگترین نبرد آدمی نزدیک شروع شدن است! به طرف مستعمره های مرزی آن که به وسیله شورش ویران شده اند, زمین 8 نفر از نخبه های پیاده نظام خود را برای دفع نبرد آینده می فرستد! Section 8 یک بازی First-Person Shooter از سازنده F.E.A.R. Extraction Point است که مربوط به آینده می باشد و در میاس بزرگی شکل خواهد گرفت . این عنوان استراتژی و تاکتیک رو به ژانر FPS آورده است! نام بازی به جوخه ای قدرمتند از پیاده نظام بر می گردد که قسمت تک نفره بازی بر روی آن متمرکز می باشد! و لفب این چوخه به دلیل علاقه شدید اونها برای ایفای نقش در ماموریت های بسیار خطرناکی که شبیه خودکشی هستش می باشد!
دنیای Section 8 متفاوت از آنچه که ما در مورد آینده دیده ایم می باشد بطوریکه طی کردن مسیرها نسبتا آهسته هستش و مسافرت ها به سیاره های کناری طلب هفته ها وقت می کند و ارتباطات, اونطور که شما تصور می کردید سریع نیستش! دو دشمن یعنی , the Arm of Orion ( اشخاص بد) و گروه 8 نفره زهی(دسته زرهی برجسته حکومت) آماده چنگ هستند. The Arm که وجود آن تا قبل از آغاز جنگ وجودش آشکار نشده بود شروع کرده به جدا کردن سیارات از دورترین نقاط فضا و گرفتن اونا بدون هیچ سر و صدایی! و این آهسته بودن نقل مکان ها و مسافرت ها به The Arm تمام زمان مورد نیاز را برای مجهز کردن خود و ساختن پناهگاه می دهد. و این جاست که Section 8 با Alex Corde(شخصیتی که در بازی به عنوان آن هستید) به سوی یکی از دورترین سیارات برای رسیدگی به این موقعیت می روند.
همانطور که گفته شد بازی در دنیای آینده جریان دارد. بازیکنان زرهی را بر تن دارند که تمام بدن اآنها را پوشش می دهد و دارای تکنولوژی shielding ( حفاظ سازی) می باشد که قادر است آسیب دشمنان را جذب کند. هم چنین گفته شده که واسیل نقلیه نقش مهمی رو در گیم پلی بازی دارا هستند!
Section 8 بطور واضح در تلاش است که خودش را از بقیه به دلیل مکانسیم خاص بازیش جدا کند, مگر اینکه فهرست مد های آن از ثابت نرمال منحرف شود! بازی در مرحله قبل از آلفا هستش و واقعا نسبت به ماه هایی که از معرفی بازی گذشته بهبود های زیادی داشته!

موفق باشید!
نوشته شده توسط Masoud King

با تشکر Khashayar King
اسکرین شاتها
Mar 27, 2009(اپدیت)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدJan 27, 2009

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدMar 13, 2008

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید Jul 12, 2007

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتریلر های بازی
SD
Official Trailer

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدHD
Official Trailer

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپست بعد از مدتی اپدیت میشود(اپدیت شد)

saladii
06-04-2009, 18:14
احتمالا بازیش مثل darkvoid می شه.

Khashayar King
08-04-2009, 20:51
احتمالا بازیش مثل darkvoid می شه.
از لحاظ چی ارمور و اینا پرواز؟
بازی سوم شخص نیست اول شخصه ها

saladii
08-04-2009, 22:02
کلا از نظر محیط بازی گفتم.

hadi beiki
13-04-2009, 12:49
بابا این بازی اصلا تایید شده؟

Khashayar King
13-04-2009, 12:59
بابا این بازی اصلا تایید شده؟
اگه تایید نشده بود که این همه سایت معتبر مثل Gamespot , ign و ... تایید نمیکردن!؟
صفحه گیم اسپات:

hadi beiki
13-04-2009, 14:14
حالا که تایید شده تاریخ درست اومدنش کیه؟

resident_evil
13-04-2009, 14:24

q3 2009 !!! بايد منتظر يه تاريخ دقيق باشيم ...

B3HZ@D
13-04-2009, 14:50
از این عکسی که من می بینم از لحاظ گرافیکی که به کراسیس هیچ شبیه نیست
گرافیک بازی در حد معمولیه یا ممکنه یک خرده بهتر باشه
شما به منظره دقت کنین به حرفم می رسین

Khashayar King
13-04-2009, 15:41
از این عکسی که من می بینم از لحاظ گرافیکی که به کراسیس هیچ شبیه نیست
گرافیک بازی در حد معمولیه یا ممکنه یک خرده بهتر باشه
شما به منظره دقت کنین به حرفم می رسین

من فک میکنم سیستم ضد گلوله بودنش مثل دو شماره کرایسیس باشه
ببخشید من متوجه نمیشم من مگه گفتم مثله کرایسیسه؟
گفتم ضد گولولش یه چیزی مثله کرایسیسه نه کلا

بعدش چرا پست اول رو مطالعه نمی کنید ؟!

relase date: q3 ,2009

B3HZ@D
13-04-2009, 16:01
ببخشید من متوجه نمیشم من مگه گفتم مثله کرایسیسه؟
گفتم ضد گولولش یه چیزی مثله کرایسیسه نه کلا

شرمنده....
من فکر کردم میگی از نظر ظاهر بازی مثل کراسیسه
اشتباه کردم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Khashayar King
13-04-2009, 16:16
شرمنده....
من فکر کردم میگی از نظر ظاهر بازی مثل کراسیسه
اشتباه کردم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این حرفا چیه هرکسی اشتباه میکنه!
گیم اسپات نخسه Playstation 3 رو کنسل خواند:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک های اسکرین شات های صفحه اول تصحیح شد (سایز کوچیک)
اسکرین شاتهای جدید در پست اول جایگزین شد
Mar 27, 2009(اپدیت)

پست اول با عکس هایش اپدیت شد

hadi beiki
18-04-2009, 14:20
خدا نکنه که برای pc کنسل منکه منتظرشم:41:

B3HZ@D
18-04-2009, 14:23
خدا نکنه که برای pc کنسل منکه منتظرشم

ایشون گفتن نسخه ps3 کنسل شده...نسخه pc هنوز سرجاشه

Masoud King
18-04-2009, 19:24
سلام دوستان!
ااین مطلب زیر رو من خیلی وقت پیش آماده کرده بودم ولی ازش یادم رفته بود! به خاطر همین آدرس منبع رو ندارم ولی میدونم که از GameSpot و IGN بود!

Section 8 تاریخچه ی ماموریت های یک دسته پیاده نظام بر گزیده هستش که در ماموریت های بسیار خطیری ایفای وظیفه می کنند! در سیاره ای که به وسیله جنگ تخریب شده است, بزرگترین نبرد آدمی نزدیک شروع شدن است! به طرف مستعمره های مرزی آن که به وسیله شورش ویران شده اند, زمین 8 نفر از نخبه های پیاده نظام خود را برای دفع نبرد آینده می فرستد! Section 8 یک بازی First-Person Shooter از سازنده F.E.A.R. Extraction Point است که مربوط به آینده می باشد و در میاس بزرگی شکل خواهد گرفت . این عنوان استراتژی و تاکتیک رو به ژانر FPS آورده است! نام بازی به جوخه ای قدرمتند از پیاده نظام بر می گردد که قسمت تک نفره بازی بر روی آن متمرکز می باشد! و لفب این چوخه به دلیل علاقه شدید اونها برای ایفای نقش در ماموریت های بسیار خطرناکی که شبیه خودکشی هستش می باشد!
دنیای Section 8 متفاوت از آنچه که ما در مورد آینده دیده ایم می باشد بطوریکه طی کردن مسیرها نسبتا آهسته هستش و مسافرت ها به سیاره های کناری طلب هفته ها وقت می کند و ارتباطات, اونطور که شما تصور می کردید سریع نیستش! دو دشمن یعنی , the Arm of Orion ( اشخاص بد) و گروه 8 نفره زهی(دسته زرهی برجسته حکومت) آماده چنگ هستند. The Arm که وجود آن تا قبل از آغاز جنگ وجودش آشکار نشده بود شروع کرده به جدا کردن سیارات از دورترین نقاط فضا و گرفتن اونا بدون هیچ سر و صدایی! و این آهسته بودن نقل مکان ها و مسافرت ها به The Arm تمام زمان مورد نیاز را برای مجهز کردن خود و ساختن پناهگاه می دهد. و این جاست که Section 8 با Alex Corde(شخصیتی که در بازی به عنوان آن هستید) به سوی یکی از دورترین سیارات برای رسیدگی به این موقعیت می روند.
همانطور که گفته شد بازی در دنیای آینده جریان دارد. بازیکنان زرهی را بر تن دارند که تمام بدن اآنها را پوشش می دهد و دارای تکنولوژی shielding ( حفاظ سازی) می باشد که قادر است آسیب دشمنان را جذب کند. هم چنین گفته شده که واسیل نقلیه نقش مهمی رو در گیم پلی بازی دارا هستند!
Section 8 بطور واضح در تلاش است که خودش را از بقیه به دلیل مکانسیم خاص بازیش جدا کند, مگر اینکه فهرست مد های آن از ثابت نرمال منحرف شود! بازی در مرحله قبل از آلفا هستش و واقعا نسبت به ماه هایی که از معرفی بازی گذشته بهبود های زیادی داشته!

موفق باشید!

779
18-04-2009, 21:26
دوستم میگفت مثل GeOW یه!!!!!! :18:بعد که اومدم دیدم , زیادم جالب نیست بازیش:41:

resident_evil
18-04-2009, 22:05
GeOW كه TPS بود اين FPS چه ربطي به هم دارن ؟؟؟
حتما گفته بوده گرافيكش خفنه :دي

Khashayar King
19-04-2009, 13:59
سلام دوستان!

موفق باشید!

مطلبی که دوسته عزیزمون Masoud King اماده کرده بود رو برای شما در پست اول میزارم (اپدیت شد)

دوستم میگفت مثل GeOW یه!!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بعد که اومدم دیدم , زیادم جالب نیست بازیش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جانم؟ منظورتون چیه ؟ به قول نوید جان:

GeOW كه TPS بود اين FPS چه ربطي به هم دارن ؟؟؟
:دی

779
19-04-2009, 15:25
همینو بگو :دی :31:من برای همین کنجکاو شدم!!!
دیدم نه بابا دیگه وقتی Fps هایی مثل کیل زون و کرایسیس و فار کرای هست آدم برای چی بره اینو بازی کنه ( که البته من کیل زونو تموم نکردم ).
در هر صورت گرافیکشم فکر نمی کنم به GeOW برسه!!!!

Khashayar King
29-04-2009, 19:57
کاور اورجینال بازی:

تاریخ انتشار هم همون Q3 2009 هست

پست اول اپدیت شد

Khashayar King
27-06-2009, 10:11
اسکرین شات های جدید :

تفنگ های موجود تو بازی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ://images.eurogamer.net/assets/articles//a/5/6/6/7/6/1/ss_MachineGun___8th_Armored_Infantry.jpg.jpg

از راست به چپ:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از راست به چپ:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از راست به چپ:

بسیار عالیست مثل اینکه سلاح بسیار متنوعی در بازی وجود دارد:40:

با تشکر ، خشایار

mohammad_twe
27-06-2009, 10:42
تاریخ دقیق مشخص نشده هنوز؟؟

Turok-71
28-06-2009, 01:52
فعلا همون Q3 2009 هستش.

resident_evil
28-06-2009, 01:55
یه Trailer از بازی دیدم خیلی جالب بود ! همش میپرید بالا پایین ! خلاصه همش رو هوا بود ! اسلحه هاش جالب بودن ! گرافیک خوبی هم داشت ! کلا به نظر بازیه جالبی میاد !

Khashayar King
28-06-2009, 12:48
یه Trailer از بازی دیدم خیلی جالب بود ! همش میپرید بالا پایین ! خلاصه همش رو هوا بود ! اسلحه هاش جالب بودن ! گرافیک خوبی هم داشت ! کلا به نظر بازیه جالبی میاد !
دقیقا ! من فکر نمی کردم بازی خوبی بشه ! ولی بادیدن تریلر ها نظرم 180 درجه چرخید ! نبرد FPS تو هوا به نظرم خیلی جالب

میشه ! گرافیک هم پیشرفت خوبی کرده ! به نظرم بازی موفقی میشه ! خیلی وقته که دلم وا3 یه FPS هوایی لک زده !!

اسکرین شات های جدید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از راست به چپ:

از راست به چپ:

از راست به چپ :

از راست به چپ:

از راست به چپ :

از راست به چپ :

از راست به چپ :

از راست به چپ :

از راست به چپ :

از راست به چپ :

از راست به چپ :

از راست به چپ :

از راست به چپ :

از راست به چپ :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از راست به چپ :

تمام اسکرین شات های این بازی کاملا توی این تایپک موجوده ! لازم نیست برین گیم اسپات یا ای جی ان ! :46:

فکر کنم انگشتام شکست ! :31:

با تشکر ، خشایار :40:

V A H í D
08-07-2009, 13:01
یه تریلر !

Khashayar King
09-07-2009, 15:19

خوب تاریخ عرضه برای PC , X360 همین شهریور ماه است ، اوایلش !

با تشکر ، خشایار

S.Y.K
09-07-2009, 16:31
خدا رو شکر
بالاخره نمردیمو دیدیم یه بازی که سرش به تنش بیرزه توی تابستون هم اومد!

h_r_v
09-07-2009, 16:47
سیستم مورد نیاز بازی اعلام شده؟

V A H í D
09-07-2009, 17:30

خوب تاریخ عرضه برای PC , X360 همین شهریور ماه است ، اوایلش !

با تشکر ، خشایار
من یه جا دیدم 28 اگوست ! یه جا دیدم 25 سپتامبر !

hosseincode2008
19-07-2009, 16:21
شايد اين نظرم با خيلي ها مخالف باشه ولي من از بازي اصلا خوشم نيومد ، بازي هوايي مقابل اين بازي Dark Void هست كه خيلي از اين بهتره ...

milky way
19-07-2009, 17:31
شايد اين نظرم با خيلي ها مخالف باشه ولي من از بازي اصلا خوشم نيومد ، بازي هوايي مقابل اين بازي Dark Void هست كه خيلي از اين بهتره ...
من خیلی از نوع این بازی خوشم نیومد ولی بازم نظر شخصیه منه احتمالاً بعضیا از این جور سبک خوششون بیاد.

google_boy07
28-07-2009, 01:05

google_boy07
12-08-2009, 00:07
Section 8
Story Developer Diary

ali_ranger22
13-08-2009, 13:27
سیستم مورد نیاز

Processor: Pentium 4 3Ghz or higher
RAM: 1GB XP, 2GB Vista
Memory: 6 GB free hard drive space
Video Card: NVIDIA GeForce 7800, ATI X1800 or better with DirectX 9c, Shader 3.0, 256 MB

saeed_cpu_full
26-08-2009, 11:26
دموی قابل بازی اين بازی منتشر شد ( فقط X360 )

Section 8
DEMO Size 838 mb

بزودی دمو رو دانلود ميكنم ميام ميگم بازی چجوريه ...

hosseincode2008
26-08-2009, 17:24
نسخه ي نهايي بازي هم يه هفته تاخير خورد يعني به جاي September 4 تو September 11 مياد .

saeed_cpu_full
27-08-2009, 11:19
دمو رو بازی كردم ... اصلا خوشم نيومد ، با اينكه اهل بازی آنلاين هستم ولی به نظرم بازی هایی مثل Halo بخش آنلاينشون
خيلی بهتر از اين بازی هست ... گرافيك بازی كه متعلق به دو نسل قبله !!! واقعا نا اميد شدم .... حالا باز شايد يه تغييری بدن تو اين گيم پلی
كه يه خورده بازی رو جذاب كنه ...

djmd
27-08-2009, 16:33
دمو رو بازی كردم ... اصلا خوشم نيومد ، با اينكه اهل بازی آنلاين هستم ولی به نظرم بازی هایی مثل Halo بخش آنلاينشون
خيلی بهتر از اين بازی هست ... گرافيك بازی كه متعلق به دو نسل قبله !!! واقعا نا اميد شدم .... حالا باز شايد يه تغييری بدن تو اين گيم پلی
كه يه خورده بازی رو جذاب كنه ...

خیلی ممنون بابت نظرت .. یعنی گرافیکش از HALO 2 هم پایین تره ؟! در حد Halo 1 ؟! :41:

saeed_cpu_full
27-08-2009, 16:37
خیلی ممنون بابت نظرت .. یعنی گرافیکش از HALO 2 هم پایین تره ؟! در حد Halo 1 ؟! :41:

اون چيزی كه من بازی كردم يه مقدار از Halo 2 پايينتر بود ( ولی ديگه در حد Halo 1 نبود !! )
اولش بعد از انتخاب اينكه چه نقشی رو داشته باشی و همينطور انتخاب مپ ميبينی داری فرود ميای
بعدش اصلا ديگه هيچی مشخص نيست ... از ارتفاع 100 متری پريدم هيچيم نشد !!! طراحی اسلحه ها هم بسيار
افتضاح بود ... من كه بعد از 30 دقيقه بازی انداختمش اونور و الانم پشيمونم چرا دانلودش كردم !!

hosseincode2008
27-08-2009, 17:26
از ارتفاع 100 ميتری پريدم هيچيم نشد !!!

اين از ويژگيهاي خود بازي هست و براي ارسال نيرو به منطقه اي تو بازي از همين ويژگي استفاده ميشه كه اسمش هم Burning هست فكر كنم .
از همون اول هم من فكر ميكردم بازي متوسط به پاييني باشه ...

h_r_v
30-08-2009, 10:43
تاريخ انتشار بازي Section8 مشخص شد
اين بازي در 9/4/2009 يا به عبارتي 4 سپتامبر 2009 منتشر خواهد شد

سيستم مورد نياز براي Section8

Section 8 unofficial System Requirements:
*CPU: Core 2 Duo 2.2GHz processor family/Athlon 64 X2 4400+ (required for MP host)
*GPU: Fully DX9-compliant graphics card with 512MB (SM 3.0). NVidia 8600 GTS or ATI HD 2900 XT.
*Ram: 1.5GB
*Hard Drive: 12GB
*DirectX: 9.0c
*Sound: DX9.0c compliant
*Optical drive: DVD (boxed only) boxed

hosseincode2008
30-08-2009, 11:12
تاريخ انتشار بازي Section8 مشخص شد
اين بازي در 9/4/2009 يا به عبارتي 4 آگوست 2009 منتشر خواهد شد

خسته نباشي برادر
امروز 30 آگوست هست .
با تاخير يك هفته اي كه چند روز پيش اعلام شد و منم تو همين تاپيك گفتم بازي 11 سپتامبر مياد .

resident_evil
30-08-2009, 14:04
بازی برای 360 اومده شاید امروز یا فردا بریم بگیریم : دی !

saeed_cpu_full
30-08-2009, 14:26

مگه پول اضافی آوردی ؟! حداقل برو دمو رو دانلود كن اگه خوشت اومد برو بازی رو بگير ... من كه ميگم بازيش افتضاح بود !

mehdi30nema
30-08-2009, 14:52

این بازی های 360 داستانش چیه که همشون یک هفته زودتر میان بیرون ؟

h_r_v
30-08-2009, 21:36
خسته نباشي برادر
امروز 30 آگوست هست .
با تاخير يك هفته اي كه چند روز پيش اعلام شد و منم تو همين تاپيك گفتم بازي 11 سپتامبر مياد .
راست ميگي
ببخشيد من سوتي دادم!!
تاريخ رو به عدد درست نوشتم اما به حروف نه:31:!!

joey jordison
30-08-2009, 21:50
من که اصلا امیدی به این بازی ندارم............

resident_evil
31-08-2009, 20:03
دوستان عزیز اومدم بگم که این بازی تمام انرژیشو روی بخش آنلاین گذاشته و اصلا داستان خاصی نداره ! یعنی یه قسمت Single نداره ! یه چیزی داشت حالت Story Mode بود اما اونم مثل بازیه UT بودش ! با افرادت باید میرفتی یه جاهایی رو Capture میکردی ! خلاصه گفتم که بعدا نیاین بگین این بازیه آشغال چیه داستان نداره و ازین حرفا ! بازی فقط آنلاین هستش !

Leon-117
01-09-2009, 10:09
دوستان مگه بازي منتشر نش؟چرا تاپيك اينجاست؟boys team برا pcهم بازي رو زده.

h_r_v
01-09-2009, 10:46
به گفته مديران يه تاپيك وقتي ميره تو بازي هاي كامپيوتري كه لينك هاي دانلودش منتشر بشه!!

hosseincode2008
03-09-2009, 22:26
بازي آنچنان هم بد نيست ولي خيلي بد موقعي اومد به بازار ، چند هفته قبل از Halo3 ODST ! مخصوصا هم اينكه بيشتر آنلاين هست .

GamePro : 4 Out of 5
Official Xbox Magazine : 7.5 Out of 10
Game Informer : 6.5 Out of 10

mehdi30nema
08-09-2009, 13:39
من نسخه pc این بازی را تهیه کردم و بازی هم نصب شد و اجرا هم میشه .
وقتی وارد بازی میشم تمام مقدمات بازی در صفحه مانیتور نقش میبنده و زمانی که بازی میخاد شروع بشه میگه game for windows lived failed و از بازی میاد بیرون .
فکر میکنید مشکل چی هست ؟ در ضمن من game for windows live را تازه ریختم و نسخه جدید بتمن را هم دارم بازی میکنم .

Khashayar King
08-09-2009, 14:03
بلاخره منتشر شد !

ایشا الله میخرم نقدش رو میزارم !

resident_evil
08-09-2009, 14:22
بسیار بسیار مسخره و خسته کننده

Layken
08-09-2009, 14:22
من نسخه pc این بازی را تهیه کردم و بازی هم نصب شد و اجرا هم میشه .
وقتی وارد بازی میشم تمام مقدمات بازی در صفحه مانیتور نقش میبنده و زمانی که بازی میخاد شروع بشه میگه game for windows lived failed و از بازی میاد بیرون .
فکر میکنید مشکل چی هست ؟ در ضمن من game for windows live را تازه ریختم و نسخه جدید بتمن را هم دارم بازی میکنم .
احتمالا هنوز نسخه کامل نیومده شاید باید منتظر باشیم تا
باز یه کرکی یا پتچی چیزی بیاد.

بسیار بسیار مسخره و خسته کننده
اینطور که میگید پس حتما انتظار بی فایده بود دموها انقدر خوب بود که
من موندم تو کفش ...

mehdy.z
08-09-2009, 17:08
اینطور که میگید پس حتما انتظار بی فایده بود دموها انقدر خوب بود که
من موندم تو کفش ...
بابا نوید جون که دیگه آب پاکی ریخت روی دستمون گفت که اصلا داستان نداره و یه چیزی توی مایه های unreal tournament هست:13:و فقط به درد مولتی پلیر میخوره!!

Bs_panzer
09-09-2009, 00:28
باز حالا به قول مهدی به آنریل به درد مولتی می خورد این کلا به درد نمی خوره :دی

دمو ها خفن بود ررفتم خونه دوستم گذاشت حالم به هم خورد !

Layken
09-09-2009, 00:49
دوستان پس میگید من نخرمش ...؟؟
الان دارم بتمن بازی میکنم ...بعدشم evil5 میاد
ها خوبه ....؟؟

hosseincode2008
09-09-2009, 10:20
دوستان پس میگید من نخرمش ...؟؟
الان دارم بتمن بازی میکنم ...بعدشم evil5 میاد
ها خوبه ....؟؟

اگر دنبال Single Player هستي نخر
-------------------------
ضمن اين كه IGN هم به نسخه ي PC امتياز خوب 8 و به نسخه ي Xbox 360 امتياز 7.5 داده !

mehdi30nema
09-09-2009, 15:42
واقعا مسخره هست .
حالم به هم خورد نه داستانی داره نه گرافیکه خوبی . حیف اون پولی که بابت بازی دادم

IOG
09-09-2009, 20:32
mehdi30nema ی عزیز گفت بدرد نمیخوره.بقیه تایید میکنن.من بگیرمش یا نه؟
گرافیکش چجوریه.حالت داستانی SP هم داره یا آنلاینه؟

mehdy.z
09-09-2009, 21:18
mehdi30nema ی عزیز گفت بدرد نمیخوره.بقیه تایید میکنن.من بگیرمش یا نه؟
گرافیکش چجوریه.حالت داستانی SP هم داره یا آنلاینه؟
نه بابا این جور بازیها اصلا به درد single player نمی خوره یعنی مطمئن باش بعد بیست دقیقه پاکش میکنی:13:

alborz_k
09-09-2009, 23:23
سلام. من دمو های این بازی رو دیدم خوشم اومده بود ، ولی ظاهرأ و طبق گفته ی دوستان ارزش 2000 تومان و اصطحلاک DVD-ROM و هارد و یک ساعت فقط رو نداره!! :دی
می شه یک کم توضیح بدین که از چه نظرایی چرته؟ گرافیکش در ح کدوم بازیه؟

Yi Yi
09-09-2009, 23:41
واقعا مسخره هست .
حالم به هم خورد نه داستانی داره نه گرافیکه خوبی . حیف اون پولی که بابت بازی دادم
خوب انجمن رو واسه همین درست کردن دیگه! بهتره قبل از خرید نظر افراد دیگه ( در این مورد، قربانی ها !! ) رو شنید.

mehdy.z
10-09-2009, 00:03
سلام. من دمو های این بازی رو دیدم خوشم اومده بود ، ولی ظاهرأ و طبق گفته ی دوستان ارزش 2000 تومان و اصطحلاک DVD-ROM و هارد و یک ساعت فقط رو نداره!! :دی
می شه یک کم توضیح بدین که از چه نظرایی چرته؟ گرافیکش در ح کدوم بازیه؟
دوست من اگ قبلا unreal tournament رو بازی کرده باشی دیگه نمی پرسی گرافیکش در چه حدی هست این جور بازیها فقط و فقط به درد مولتی پلیر میخوره و بس چون اصلا داستان نداره:13:(ولی برای حالت مولتی احتمالا بد نیست...)
یعنی از من میشنوی با این اوضاع اگه میخوای single player بازی کنی حتی طرفش هم نرو که آخرش میای میگی عجب غلطی کردم:31:(ناراحت نشو دوستانه گفتم).
بازی خوب که الان کم نیست نمونشbionic commando,wolfenstein,batman و جدیدا که همینجوری داره میادdirt 2 , re5 و...
موفق باشی:46:

Optimus Prime
10-09-2009, 14:05
برای single Player اصلا طرف این بازی نرید ولی برای Multiplayer خیلی خوبه من چند روزه فقط مولتی میرم خیلی خوبه.

devil28
10-09-2009, 21:50
بابت راهنماییاتون خیلی ممنونم
میخواشتم برم بازیو بخرم، ولی الان منصرف شدم...
بسیار ممنون...

h_r_v
14-09-2009, 21:20
بر خلاف جو اين تاپيك به نظر من بازي قشنگي هست!!
من كه SP بازي ميكنم حال ميده!!
چند تا نكته بگم!!
حالت SP بازي اصلا مثل UT3 نيست!!
لااقل اين 2تا دمو بين مرحله هاش هست!!
هر وظيفه اي رو به موقع برات انلاك ميكنه!!
ميتوني ماشين جنگي بخري!!
محيط فوق العاده بازي
گرافيك بازي هم خوبه1!
گيم پليش هم كه حرف نداره!!
من كه عاشق گيم پليش شدم!!
صدا گذاريش هم باحاله!!
پ.ن:اگه دنبال بازي بــراي اوقات بيكاري ميگردين و گيم پلي مهمترين چيز در انتخاب شماست اين بازي رو بخرين!!
من كه عاشقش شدم :x

alborz_k
14-09-2009, 22:07
بر خلاف جو اين تاپيك به نظر من بازي قشنگي هست!!
من كه SP بازي ميكنم حال ميده!!
چند تا نكته بگم!!
حالت SP بازي اصلا مثل UT3 نيست!!
لااقل اين 2تا دمو بين مرحله هاش هست!!
هر وظيفه اي رو به موقع برات انلاك ميكنه!!
ميتوني ماشين جنگي بخري!!
محيط فوق العاده بازي
گرافيك بازي هم خوبه1!
گيم پليش هم كه حرف نداره!!
من كه عاشق گيم پليش شدم!!
صدا گذاريش هم باحاله!!
پ.ن:اگه دنبال بازي بــراي اوقات بيكاري ميگردين و گيم پلي مهمترين چيز در انتخاب شماست اين بازي رو بخرين!!
من كه عاشقش شدم :x
سلام. ممکنه که حق با شما باشه ، ولی با اومدن رزیدن اویل ، بتمن تیمارستان آرخام ، شیفت و .... الان موقعیت مناسبی برای انجام یک همچین بازی ای نیست! :دی

Hsnti
15-09-2009, 00:06
سلام
برخلاف دوستانی که گفتن بازی حالت داستانی نداره باید بگم که بازی حالت سینگل و داستانی داره!

Layken
15-09-2009, 00:14
نه اینکه اصلا نداره منظور مون اینه که نداشت بهتر بود.

mehdy.z
15-09-2009, 01:46
سلام
برخلاف دوستانی که گفتن بازی حالت داستانی نداره باید بگم که بازی حالت سینگل و داستانی داره!
خوب ut هم کاملا بی داستان نبود چون اگه توی قسمت movies می رفتی یه چیزایی توش بود ولی در کل به قول دوستمون با اون سبک افتضاح بازی همون رو هم نداشت سنگینتر بود!!

aghamajid1369
16-09-2009, 15:46
من بازی رو دیشب گرفتم.
خیلی حال کردم باهاش. آدم رو یاد UT میندازه.
منم خیلی حال کردم. چون بازی تو سبک UT یا کم هست یا من بازی نکردم.
تنها مشکلی که توی بازی دیدم یکی داستانش بود که 1 کلمه هم نفهمیدم چی به چیه یکی هم لهجه مسخرشون.
من هنوز نمیدونم اسم اون یارو که به جاش دارم بازی میکنم چیه :دی
ولی در کل من که خیلی حال کردم. نمیدونم چرا اصلا استقبالی نکردین ازش.

mehdy.z
16-09-2009, 16:07
من بازی رو دیشب گرفتم.
خیلی حال کردم باهاش. آدم رو یاد UT میندازه.
منم خیلی حال کردم. چون بازی تو سبک UT یا کم هست یا من بازی نکردم.
تنها مشکلی که توی بازی دیدم یکی داستانش بود که 1 کلمه هم نفهمیدم چی به چیه یکی هم لهجه مسخرشون.
من هنوز نمیدونم اسم اون یارو که به جاش دارم بازی میکنم چیه :دی
ولی در کل من که خیلی حال کردم. نمیدونم چرا اصلا استقبالی نکردین ازش.

مجید جون من هر کس نظر خودش رو داره ولی من یکی که یکی از بدترین بازیهای عمرم این ut بود:13: چون داستان بازی خیلی برام مهمه!!
موفق باشی...

aghamajid1369
16-09-2009, 16:38
مجید جون من هر کس نظر خودش رو داره ولی من یکی که یکی از بدترین بازیهای عمرم این ut بود:13: چون داستان بازی خیلی برام مهمه!!
موفق باشی...
درسته. هرکس نظر خودش رو داره.
من برعکس تو UT یکی از بهترین بازی های عمرم بوده و هست. البته نسخه های اولیه خیلی بهتر بود به نظر من.
برای من هم داستان مهم هست ولی نه بیشتر از گیم پلی.
یه بازی مثل Frontline هم اصلا داستان قویی نداشت ولی اونم خیلی قشنگ بود.
البته اینا همش نظر منه. شاید یه نفر از هیچ کدومش خوشش نیاد.

Khashayar King
17-09-2009, 12:47
عجب ! حالا ارزش داره بخرم نقد بزارم ؟ :دي !

اونايي كه خريدن يه نقد كوچول بزارن بزارم تو پست اول ! :دي

اينطور كه ميگيد بازي افتضاحه كه !!!؟

aghamajid1369
17-09-2009, 17:07
همین الان قسمت SINGLE PLAYER بازی رو تموم کردم.
عجب فازی داد. میخوام دوباره بازی کنم ولی روی هارد. با اینکه نرمال هم خیلی سخت بود. دهنم سرویس شد :دی
این بازی رو با RED FACTION خریدم. اصلا هنوز وقت نکردم سراغ اون برم. فقط چند تا ماموریت از RED FACTION رو رفتم.
مگه این بازیه میذاشت؟ :دی
حالا اگه بخوام از نکات بازی بگم:
گیم پلی خیلی سریع که واقعا تو جنگا آدم حال میکنه. مخصوصا مرحله آخر که مثل مور و ملخ میریزن نمیدونی به کجا تیر بزنی :دی
گرافیک هم که به نظرم در حد متوسط رو به بالا بود
تنوع اسلحه زیاد نیست
single player بازی کوتاهه. همونطور که دوستان گفتن این بازی بیشتر برای مولتی هست.
خلاصه دیگه همین. اگه طرفدار بازی توی سبک UT هستین از دستش ندین.
فقط تنها فرقی که با UT داره اینه که ماموریت دارین. capture the flag و death match و . . . نداره.
موفق باشید.

Game4ever
27-09-2009, 15:21
این بازی چرا اینجوریه؟؟؟
خیلی سخته.
اصلا امون نمیدن به من.
کار خاصی باید بکنم؟؟؟

masoud93
29-10-2009, 12:40
می خواستم بدونم بازی فقط از نظر گرافیک و گیم پلی چجوری هست کاری به داستان ندارم.(منظورم اینه که بازی کردنش حال میده یا نه)در ضمن بازی چند ساعت طول میکشه تموم شه.

Layken
29-10-2009, 14:37
می خواستم بدونم بازی فقط از نظر گرافیک و گیم پلی چجوری هست کاری به داستان ندارم.(منظورم اینه که بازی کردنش حال میده یا نه)در ضمن بازی چند ساعت طول میکشه تموم شه.
از نظر گرافیک که نمیشه گفت بازی در حد نسل حاضر چون مثل Delta Force قدیم هستش.
خب بازیو اصلا بازی نکردم من خودم شخصا که بگم چقدر وقت میبره تموم کردنش.

resident_evil
29-10-2009, 14:40

گرافيك رو كه گفتن بچه ها ! زياد چنگي به دل نميزنه ! بازي هم بيشتر برا آنلاين خوبه ! قسمت single كوتاه و خسته كننده هستش تقريبا ! داستاني هم نداره !