PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک-خروجی گرفتن از لپتاپ برای تلویزیون

Mahbod91
04-04-2009, 20:04
سلام
من هزار بار این تاپیک رو ایجاد کردم هروقت میام میبینم نیست ، اگر تایید نشده بگید خوب
میخواستم بدونم اگه من Inspiron 1545 گرفتم ، هیچ خروجی تلویزیونی نداره ، نه HDMI و نه S-Video
حالا باید از VGA خروجی بگیرم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تبدیل VGA به RCA (کامپوزیت) بگیرم
این کابل تو ایران چنده؟ اصلا هست؟ کاری که میخوام رو انجام میده؟ ، از کجا باید بگیرم؟

jahanifara
04-04-2009, 22:09
منم همین مشکل رو دارم اگه یکی از دوستان بطور کامل راهنمایی کنه ممنون میشم من حتی کابلشم تهیه کردم ولی موفق به اتصال نشدم اگه تنظیم خاصی بایدانجام بدم منون میشم راهنمای کنین

REGISTERED USER
04-04-2009, 23:45
آره این هست ... من خریدم برای یک HP compaq حدود 7 هزار تومان و چینی

راهش هم اینه که وقتی به پورت VGA وصل کردید اتوماتیک وصل میشه و تصویر میاد و اگر نشد باید از دفترچه راهنما و تنظیمات نمایشگر دوم در کنترل پنل کارت گرافیک یا display properties کمک بگیرید

سلام
من هزار بار این تاپیک رو ایجاد کردم هروقت میام میبینم نیست ، اگر تایید نشده بگید خوب

این اولین تاپیک شماست دوست عزیز در این بخش ... اینجا چیزی بیخودی پاک نمیشه ! پس تهمت نزنید بی دلیل ... پست های شما :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mahbod91
05-04-2009, 06:24
آره این هست ... من خریدم برای یک hp compaq حدود 7 هزار تومان و چینی

راهش هم اینه که وقتی به پورت vga وصل کردید اتوماتیک وصل میشه و تصویر میاد و اگر نشد باید از دفترچه راهنما و تنظیمات نمایشگر دوم در کنترل پنل کارت گرافیک یا display properties کمک بگیرید

دستتون درد نکنه ، اونوقت ، وقتی که این رو وصل می کنم ، میتونم تصویر رو از مانیتور خود لپتاپ هم ، بطور همزمان بگیرم دیگه؟
--------------

این اولین تاپیک شماست دوست عزیز در این بخش ... اینجا چیزی بیخودی پاک نمیشه ! پس تهمت نزنید بی دلیل ... پست های شما :

ببینید من اولین دفعه تو عمرم که نیست میام تو یه فوروم ، مرض هم ندارم بیام تهمت بزنم مگه من دشمن شمام؟ من یه بار این تاپیک رو نوشتم ، روی "ارسال تاپیک" کلیک کردم ، فرداش اومدم دیدم نه پیغام خصوصی اومده ، نه تاپیک من ایجاد شده ، این حالت 2-3 بار پیش اومد! تنها حالتی که میتونه مشکل از من باشه اینه که توهم زده باشم.
با این وجود ببخشید. من با کسی دشمنی ندارم. خیلی هم زحمت می کشید جواب میدید ، جدی میگم ، فورومای دیگه ، یارو مثلا متخصص هارد دیسکه ، یه سوال از می کنی انگار جونشو طلب کردی ، 2 هفته طول می کشه تا علما! باهم تصمیم بگیرن که جوابه منو بدن یا نه ، تاپیک رو هم بیارم بالا بعد از 2 هفته خاک خوردن ، مدیرا میگن اسپم زدی :دی

REGISTERED USER
05-04-2009, 10:15
دستتون درد نکنه ، اونوقت ، وقتی که این رو وصل می کنم ، میتونم تصویر رو از مانیتور خود لپتاپ هم ، بطور همزمان بگیرم دیگه؟

بله تصویر بصورت همزمان و به اصطلاح clone پخش خواهد شد.

REGISTERED USER
05-04-2009, 10:15

بله تصویر بصورت همزمان و به اصطلاح clone پخش خواهد شد.

vafa1353
10-04-2009, 12:40
سلام دوستان از خروجی vga میشه به hdmi وصل کرد؟و آیا رابطی براش هست؟و آیا کیفیت مطلوب میشه داشت یا نه؟ممنون از توجه شما.
در ضمن TV ورودی vga داره که کنارش نوشته pc ....ایا این کابل رو بگیرم بهتره یا مبدل vga به hdmi ??

REGISTERED USER
10-04-2009, 16:56
وصل که میشه اما کار نمیده ! ببینید شما می خواهید انالوگ را بکنید digitall و اونم HD ... غیر ممکنه !

باید از HDMI converter های usb استفاده کنید و سیستم شما قوی باشد و HDMI توسط کارت گرافیک نیز ساپورت شود

---

در ضمن TV ورودی vga داره که کنارش نوشته pc ....ایا این کابل رو بگیرم بهتره یا مبدل vga به hdmi ??

با همان VGA وصل کنی خیلی خوبه ... کیفیت روی LCD ها مناسبه و می تونید حتی روی اخرین تقکیک پذیری که 1920 در 1080 هست بزارید اما دیجیتال نیست !