PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفل گذاري روي cd

موهبت-ع
04-04-2009, 11:04
سلام
من تازه وارد بحث قفل گذاري روي cd شدم من يك برنامه نوشتم و به صورت يك نرم افزار در اوردم و مي خوام روي اون يك قفل بگذارم ولي نمي دونم بايد از كجا شروع كنم و بهتر از چه قفلي استفاده كنم ممنون مي شم اگه راهنماييم كنيد ممنون

ehsan30
04-04-2009, 15:00
سلام

اول تبریک میگم سال نو را و ورودتون به بخش امنیت نرم افزار را :)

یک سر به تابیک زیر بزن ، حتما به دردت می خوره :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بای

delphi7
04-04-2009, 15:17
سلام
دو نوع قفل برای نرم افزار ها یی که تولید می شه وجود داره
قفل نرم افزاری :
رایج ترین نوع قفل نرم افزاری این دوتا هستند
1- قفل تلفنی
2- اینترنتی

این نوع قفل در بهترین حالت ساخت امنیت برنامه شما رو بین 60 تا 70 درصد تضمین می کنه (البته تا مدتی).

قفل سخت افزاری:
معمولا این قفل ها امنیت بیشتری نصبت به قفل نرم افزاری دارن این قفل ها انواع مختلفی از نظر طراحی و امنیت دارن .
نحوه استفاده از قفل سخت افزاری در برنامه خیلی مهمه بعضی از قفلها به راحتی شکسته می شن و برای شکستن بعضی دیگر وقت و تخصص بیشتر نیاز هست قطعا اگر از قفل سخت افزاری قوی هم درست استفاده نشه شکسته خواهد شد.چیزی که قفل های سخت افزاری را از هم متمایز میکنه امنیت سخت افزر قفله.

شما در بهترین حالت می تونید از تر کیب قفل سخت افزاری و نرم افزاری استفاده کنید اما این واقعیت رو هم باید قبول کنید که هیچ وقت نمی تونید امنیت 100 درصد رو داشته باشید و امکان کراک کردن برنامه شما وجود داره .

موفق باشید

mohamadali110
04-04-2009, 23:03
قفل مجموعه ی dvd ، کینگ 2009 از کدوم یک از ایناست و چطوری میشه شکوندش؟

shahrokh2008
05-04-2009, 17:10
قفل مجموعه ی dvd ، کینگ 2009 از کدوم یک از ایناست و چطوری میشه شکوندش؟
این از اون سوالهای مدل ماکارونیه....اول پیچش بعدش خواهش...
خوب از همون اول میگفتی میخوام قفل کینگ رو بشکنم تمام.....
در ضمن دنبال کینگ نباش چون از دی وی دی 9گیگ استفاده میکنه و تکنولوژی اورجینال دیسک هم داره...
البته شکسته میشه ولی رایتش از اورجینالش گرونتر در میاد..........

koroshekaBr
07-04-2009, 08:16
با تشکر از صحبت های دلفی هفت در ادامه باید بگم که در قفل های سخت افزاری و نرم افزاری، قفل های سخت افزاری در صورتی که طراحی و ساخت خوبی داشته باشند، خیلی مطمئن تر از قفل های نرم افزاری هستند، خصوصا اگر بدرستی در برنامه ازشون استفاده بشه.

farshif
15-04-2009, 23:15
این از اون سوالهای مدل ماکارونیه....اول پیچش بعدش خواهش...
خوب از همون اول میگفتی میخوام قفل کینگ رو بشکنم تمام.....
در ضمن دنبال کینگ نباش چون از دی وی دی 9گیگ استفاده میکنه و تکنولوژی اورجینال دیسک هم داره...
البته شکسته میشه ولی رایتش از اورجینالش گرونتر در میاد..........
البته بگم من این کار رو کردم همون برنامه های قبلی رو ، رو dvd 9 گیگ رایت کردن . بعد از ایمیج گرفتن همونو میشه رو dvd معمولی رایت کرد

احمد ترابی
03-05-2009, 14:10
اگه روی dvd معمولی هم رایت کنیم اونوقت مشکلی که به وجود نمیاد؟
مثلا خرابی و.......