PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوربین دیجیتال معرفی شده شما تا سقف قیمت 350

Ali_Best
04-04-2009, 06:28
با سلام

چی بگیرم؟ ... تا سقف 350 بیشتر نمیتونم مایه بذارم (حالا اگه یکم بیشتر هم شد شکالی نداره)

خیلیا از کنن و سونی میگن ....

لطفا توضیحات کافی رو هم بدید ...
ممنون

reza mohammad mahdi
04-04-2009, 11:52
سلام

به نظر من زیر 400 تومن دوربین Panasonic DMC-FZ28

به این آدرس برو متوجه میشی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

piroooz
04-04-2009, 18:33
در بین sony و canon من canon را پیشنهاد میکنم من خودم ixus860 دارم که قیمتش 260 هزار تومان و با رم 8گیگ و کیف و

برچسبLCD 300 هزار تومان در میآید در ضمن باید کاربری وانتظار خودت از دوربین را هم مشخص کنی به سایت دیجی کالا یه سر

بزن بزرگترین سایت لوازم دیجیتال است و مطمئنم حتما جوابت را میگیری :8:

reza1ta2
04-04-2009, 20:01
sony h50 -zoom 15x - 9 megapixel-night shot-

reza1ta2
04-04-2009, 20:08
سلام

به نظر من زیر 400 تومن دوربین Panasonic DMC-FZ28

به این آدرس برو متوجه میشی

این نتیجه گیری را از کجا آوردی ؟ در همین سایت که مطالبش را از یک سایت دیگر فقط ترجمه کرده نه تحلیل اینچنین آمده بو د :
بهرام جان بسیار مشتاقم بدانم شما چگونه به این نتیجه گیری جالب رسیده اید و چگونه با خواندن یک مقاله به مشخصات ذاتی من پی برده اید. بد نیست بدانید اگر پای علائق شخصی به میان بیاید من نیز چون شما Panasonic DMC-FZ28 را ترجیح می دهم. اما بهتر است کمی از احساسات دور شویم و واقعیات را ببینیم، از این رو با هم برتری های SX10 بر FZ28 را مرور می کنیم تا برترین مدل مشخص گردد.
1- احتمالا قبول دارید که این یک دوربین عکاسی ست و فیلمبرداری در آن کمترین اهمیت را دارد پس با اینکه FZ28 با فیلمبرداری 720p برای کاربر خانگی جذاب تر است اما عملا ارتباطی با وظیفه اصلی دوربین یعنی عکاسی ندارد. اما با این حال و در همین مورد نیز SX10 با استفاده از فرمت MPEG-4 و H.263 بر فرمت Motion JPEG موجود در پاناسونیک برتری کاملا محسوسی دارد.
2- یکی از مهمترین مشخصات یک دوربین عکاسی سرعت آن است جائیکه SX10 با سرعت آماده به کار 1.5 ثانیه، سرعت shot-to-shot معادل 2 ثانیه و زمان بسیار ناچیز 0.3 ثانیه برای فوکوس در مقابل معادل این زمان ها در پاناسونیک که به ترتیب شامل 2.3 ثانیه، 2.1 ثانیه و 0.4 ثانیه است، برتری دارد. البته پاناسونیک نیز بسیار سریع است اما وقتی پای مقایسه در میان باشد، SX10 در مقام بالاتری قرار می گیرد
3- یکی از بخش های مهم هر دوربین که یکی از نقاط اختلاف اصلی کمپکت ها و SLR ها را نیز تشکیل می دهد چشمی دوربین است که در SLR ها بصورت آینه ای و در کمپکت ها بصورت الکترونیکی ست. در میان کمپکت ها نیز ابعاد این قسمت بدلیل نقشی که در کاهش مصرف باتری از طریق عدم نیاز به روشن کردن LCD بر عهده دارد، بسیار مهم تلقی می گردد که در این قسمت نیز SX10 با چشمی بسیار بزرگ خود که از دو برابر چشمی موجود در FZ28 نیز بزرگتر است (0.44 اینچ در مقابل تنها 0.2 اینچ)، برتری بی چون و چرائی دارد
4- یکی از مشکلات اساسی دوربین های Compact الزام به استفاده از فلش سرخود موجود در دوربین است که در این مورد نیز SX10 با استفاده از یک hot shoe امکان بکار گیری هر نوع فلش خارجی را به کاربر می دهد که از این لحاظ نیز FZ28 حرفی برای گفتن ندارد.
5- حداکثر زوم در SX10 بسیار بیشتر از FZ28 می باشد. (560 میلیمتر در مقابل 486 میلیمتر).
البته FZ28 نیز برتری هائی چون ارائه حالت RAW و دوام باتری بیشتر نسبت به رقیب خود دارد.

reza mohammad mahdi
04-04-2009, 21:29
این نتیجه گیری را از کجا آوردی ؟ در همین سایت که مطالبش را از یک سایت دیگر فقط ترجمه کرده نه تحلیل اینچنین آمده بو د :
بهرام جان بسیار مشتاقم بدانم شما چگونه به این نتیجه گیری جالب رسیده اید و چگونه با خواندن یک مقاله به مشخصات ذاتی من پی برده اید. بد نیست بدانید اگر پای علائق شخصی به میان بیاید من نیز چون شما panasonic dmc-fz28 را ترجیح می دهم. اما بهتر است کمی از احساسات دور شویم و واقعیات را ببینیم، از این رو با هم برتری های sx10 بر fz28 را مرور می کنیم تا برترین مدل مشخص گردد.
1- احتمالا قبول دارید که این یک دوربین عکاسی ست و فیلمبرداری در آن کمترین اهمیت را دارد پس با اینکه fz28 با فیلمبرداری 720p برای کاربر خانگی جذاب تر است اما عملا ارتباطی با وظیفه اصلی دوربین یعنی عکاسی ندارد. اما با این حال و در همین مورد نیز sx10 با استفاده از فرمت mpeg-4 و h.263 بر فرمت motion jpeg موجود در پاناسونیک برتری کاملا محسوسی دارد.
2- یکی از مهمترین مشخصات یک دوربین عکاسی سرعت آن است جائیکه sx10 با سرعت آماده به کار 1.5 ثانیه، سرعت shot-to-shot معادل 2 ثانیه و زمان بسیار ناچیز 0.3 ثانیه برای فوکوس در مقابل معادل این زمان ها در پاناسونیک که به ترتیب شامل 2.3 ثانیه، 2.1 ثانیه و 0.4 ثانیه است، برتری دارد. البته پاناسونیک نیز بسیار سریع است اما وقتی پای مقایسه در میان باشد، sx10 در مقام بالاتری قرار می گیرد
3- یکی از بخش های مهم هر دوربین که یکی از نقاط اختلاف اصلی کمپکت ها و slr ها را نیز تشکیل می دهد چشمی دوربین است که در slr ها بصورت آینه ای و در کمپکت ها بصورت الکترونیکی ست. در میان کمپکت ها نیز ابعاد این قسمت بدلیل نقشی که در کاهش مصرف باتری از طریق عدم نیاز به روشن کردن lcd بر عهده دارد، بسیار مهم تلقی می گردد که در این قسمت نیز sx10 با چشمی بسیار بزرگ خود که از دو برابر چشمی موجود در fz28 نیز بزرگتر است (0.44 اینچ در مقابل تنها 0.2 اینچ)، برتری بی چون و چرائی دارد
4- یکی از مشکلات اساسی دوربین های compact الزام به استفاده از فلش سرخود موجود در دوربین است که در این مورد نیز sx10 با استفاده از یک hot shoe امکان بکار گیری هر نوع فلش خارجی را به کاربر می دهد که از این لحاظ نیز fz28 حرفی برای گفتن ندارد.
5- حداکثر زوم در sx10 بسیار بیشتر از fz28 می باشد. (560 میلیمتر در مقابل 486 میلیمتر).
البته fz28 نیز برتری هائی چون ارائه حالت raw و دوام باتری بیشتر نسبت به رقیب خود دارد.

سلام

دیدی نگرفتی.
من خودم از طرفدارای کنون هستم الان هم خودم یه s3is دارم.( البته بگم یکی از معایب کنون فلش نسبتا ضعیفتر نسبت به سونی و پاناسونیک هست.)
اما اون بنده خدا گفته بود با قیمت حدود 350 یا یه کمی بیشتر. اون کنونی که شما معرفی کردی واقعا عالی هست ولی بالای 400 قیمتش هست . و این پاناسونیک زیر 400 قیمتش هست.

باتشکر

reza1ta2
07-04-2009, 09:58
h50 بگیر خیالت هم راحت باشه

KAKAJOKER
09-04-2009, 00:33
من هم نظر دوستمون reza1ta2 رو تایید میکنم h50

elendil
13-04-2009, 17:30
دوستان از سونی w300 سایبرشات به نسبت دوربین هایی که معرفی کردید چه وضعیتی داره ؟