PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمای در مورد خرید لپ تاپ دسته دوم

aliscan
03-04-2009, 20:58
سلام:11:
:5:من امروز یه لپ تاپ ibm آمریکایی دیدم منتهی دسته دوم و یارو میگفت که 3 یا 4سال کار کرده و 250 هزار تومان می خواست که بفروشش می خواستم بدونم آیا 250 تومن خوبه که بخرم یا نه ؟البته واسه خودم نمی خوام واسه رفیقم می خوام که فقط یه آهنگ ویا یه فیلمی چیزی تماشا کنه می خوام در ضمن رفیقم واسه کارشم می خواست (تنظیم موتور ماشین با کامپیوتر)اگه میشه یه راهنمایی بکنید ممنون میشم

مشخصاتشم زیاد وارد نیستم ولی تا اونجای که دیدم کارت گرافیک نداشت ورم 256 سی پی یو هم 1.48 مگا هرتز نمی دونم یه همچین چیزی (راستی یه چیز دیگه یارو میگفت که این باتریش فقط نیم ساعت کار میکنه می خواستم بدونم باتری ااین جور لپتاپ چقدر باید کار کنه))
آیا بدرد بخور هست؟
با تشکر:40:

REGISTERED USER
03-04-2009, 23:34
دست دوم که نیست ... دست n ام هست ...

لپ تاپ داغونی است ... من بودم برای اون کار 200 بیشتر پول نمیدادم چون XP هم بزور سرش نصب و بوت میشه ! اما خوب پرت ها و ... بدرد بخور هستند

باتری که هیچ ... باید بدون باتری فرضش کنی ... و همیشه هم باید برق دم دستش باشه

اگر باتری سالم یا ریفیل بود که 300 و بالاتر بهت میدادش !

Pami
04-04-2009, 00:31
دست دوم که نیست ... دست n ام هست ...

لپ تاپ داغونی است ... من بودم برای اون کار 200 بیشتر پول نمیدادم چون XP هم بزور سرش نصب و بوت میشه ! اما خوب پرت ها و ... بدرد بخور هستند

باتری که هیچ ... باید بدون باتری فرضش کنی ... و همیشه هم باید برق دم دستش باشه

اگر باتری سالم یا ریفیل بود که 300 و بالاتر بهت میدادش !

:31: دمت گرم !!! زدی تو ذوق این دوستمون !!!
ولی جدا لپ تاپ دست دوم نخرین ! بخدا یه Acer Aspire One به از این IBM قدیمی های 8 کیلویی !!
اصلا نمی ارزه و با 250 تومن یه 150 دیگه روش بزاره اونی که گفتم رو بخره و یا 300 روش بزاره یه لپ تاپ ارزون قیمت و جدید که حداقل بشه تو مسافرتی استفاده کرد و به 2-3 نفر آدم نشون داد ...

aliscan
04-04-2009, 08:52
سلام:5:
خیلی ممنون که منو راهنمایی کردین,به این نتیجه رسیدم که به دوستم بگم که بی خیال بشه
راستی میشه روش کارت گرافیک وباطریشم عوض کرد؟اگه میشه چند باید خرج کرد؟

miladmc
04-04-2009, 11:10
سلام:11:
:5:من امروز یه لپ تاپ ibm آمریکایی دیدم منتهی دسته دوم و یارو میگفت که 3 یا 4سال کار کرده و 250 هزار تومان می خواست که بفروشش می خواستم بدونم آیا 250 تومن خوبه که بخرم یا نه ؟البته واسه خودم نمی خوام واسه رفیقم می خوام که فقط یه آهنگ ویا یه فیلمی چیزی تماشا کنه می خوام در ضمن رفیقم واسه کارشم می خواست (تنظیم موتور ماشین با کامپیوتر)اگه میشه یه راهنمایی بکنید ممنون میشم

مشخصاتشم زیاد وارد نیستم ولی تا اونجای که دیدم کارت گرافیک نداشت ورم 256 سی پی یو هم 1.48 مگا هرتز نمی دونم یه همچین چیزی (راستی یه چیز دیگه یارو میگفت که این باتریش فقط نیم ساعت کار میکنه می خواستم بدونم باتری ااین جور لپتاپ چقدر باید کار کنه))
آیا بدرد بخور هست؟

اگه می خوای 250 پول رو دور بریزی لطفا بده به من...

Pami
04-04-2009, 14:58
سلام:5:
خیلی ممنون که منو راهنمایی کردین,به این نتیجه رسیدم که به دوستم بگم که بی خیال بشه
راستی میشه روش کارت گرافیک وباطریشم عوض کرد؟اگه میشه چند باید خرج کرد؟
باطری رو اگه خیلی خوش شانس باشی و تو ایران یه فروشنده پیدا بشه که نوی همون رو داشته باشه تازه خودش استفاده نکرده باشه و تعمیر شده نباشه و 1000 تا مشکل دیگه آره میتونی عوض کنی ، باطری لپ تاپ های قدیمی چون گیر نمیاد یکم گرونتر هست و فکر کنم برای اون باید 100 بزاری کنار و در مورد گرافیک خیر ، به هیچ عنوان راهی برای ارتقای اون نیست ...
شما 250 میخوای پول اون رو بدی ، 100 تومن پول باتری ، با خرج و مخارج اضافه و هم اینکه بعدا مشکلی پیش نیاد که میاد و یه چیزیش خراب میشه ، چرا یه لپ تاپ نو نخری ؟؟

aliscan
05-04-2009, 08:26
سلام
راستی اگه بخواهی با 500 هزار تومن یه لپ تاپ بگیری چی بهتره؟
با تشکر