PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه امتحان نهایی سال سوم و بحث در مورد آن

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

hermione
10-06-2009, 11:56
اینطور که معلومه همه به خاطر اتمام امتحانات زیاد از سختی عربی شکایت نمی کنن .
امروز یکی به من گفت کارنامه هارو یکشنبه همین هفته میدن راسته ؟؟؟؟
همتون قول دادید که اسکن کنید یادتون نره .....

Kasra 91
10-06-2009, 11:58
مطمئنی ؟!!من شنیدم که نباید نمره ی ورقه ی پایین7باشه

بعد امتحان هم می تونن مستمر هارو عوض کنن؟

اره زمان ما ( پارسال ) که اینجوری بود نمره ورقه + مستمر = 7 => تک ماده

نه نمیتونن اگه عوض میکردن که دیگه شهریوری وجود نداشت

فقط شهریور یا دی بهتون مستمر جدید میدن که اصولا 19 یا 20 هست

Benygh
10-06-2009, 12:08
این تک ماده یعنی چی که شما میگید ؟!
راستی عربی چقدر مسخره بود ...
ولی من زیاد خوشحال نیستم مدرسه تعطیل شد ...
یکی از جاهایی بود که راحت بودم اونجا و با دوستام خیلی صمیمی بودم ... خیلی سخت میشه برام ...

Alone_In_Hell
10-06-2009, 12:20
کاشکی 2 3 تا امتحان دیگه داشتیم تا زهر خودم رو بریزم ... یکی دیدیم .... حال شما خوبه ؟
آقا خدا داده شلوار 6 جیب
جیبا رو پر میکنید میرید سر جلسه
در ضمن .... من یه پرینت از سوالای پارسال میگرفتم .... پشتش رو پر میکردم از چیزای لازم بعد سر جلسه قاطی برگه هام میزاشتم کسی شک نمیکرد چون برگه سوالای پارسال قیافش مثل همین امسالیا بود :دی

چون دیگه از این روش استفاده نخواهم کرد گفتما :دی روشهای دیگه یافته شد بعد از دست دوم شدن در همینجا گزاشته میشه

hermione
10-06-2009, 12:28

نبود ؟؟؟؟؟؟؟

hermione
10-06-2009, 12:36
کاشکی 2 3 تا امتحان دیگه داشتیم تا زهر خودم رو بریزم ... یکی دیدیم .... حال شما خوبه ؟
آقا خدا داده شلوار 6 جیب
در ضمن .... من یه پرینت از سوالای پارسال میگرفتم .... پشتش رو پر میکردم از چیزای لازم بعد سر جلسه قاطی برگه هام میزاشتم کسی شک نمیکرد چون برگه سوالای پارسال قیافش مثل همین امسالیا بود :دی

چون دیگه از این روش استفاده نخواهم کرد گفتما :دی روشهای دیگه یافته شد بعد از دست دوم شدن در همینجا گزاشته میشه

من هم یه روش خیلی جدیید میگم : سر جلسه توی موقعیت مناسب برگه هارو جابه جا میکردیم :31: خاطره قشنگ اینکه سر امتحان زبان فارسی انقدر مراقبا گلابی بودن که در آن واحد من 6 تا برگه پاسخنامه دستم بود جالب تر اینکه بعد از اینکه از جلسه اومدم بیرون دیدم بین برگه ها سوال پاسخنامه یه بدبختی جا مونده من هم از روی جوانمردی توی سطل انداختمش نتیجه این که خداروشکر گندش در نیومد ولی این پسره ( معدلش ترم 1 18 بود ) تا آخر امتحانات محروم شد الانم افسردگی گرفته داره انگشتاشو میجوه احتمالأ کنکور هم نمیده ....همه اینا رو راست گفتم ...

Alone_In_Hell
10-06-2009, 13:00
من هم یه روش خیلی جدیید میگم : سر جلسه توی موقعیت مناسب برگه هارو جابه جا میکردیم :31: خاطره قشنگ اینکه سر امتحان زبان فارسی انقدر مراقبا گلابی بودن که در آن واحد من 6 تا برگه پاسخنامه دستم بود جالب تر اینکه بعد از اینکه از جلسه اومدم بیرون دیدم بین برگه ها سوال پاسخنامه یه بدبختی جا مونده من هم از روی جوانمردی توی سطل انداختمش نتیجه این که خداروشکر گندش در نیومد ولی این پسره ( معدلش ترم 1 18 بود ) تا آخر امتحانات محروم شد الانم افسردگی گرفته داره انگشتاشو میجوه احتمالأ کنکور هم نمیده ....همه اینا رو راست گفتم ...

فکر کردم گفتی روش جدیده :27:
این روش سال اول دبیرستان اجرا شد ... از 1 روش 2 بار استفاده نکردم چون ریسک داشت

یکی میشه درباره تبصره صحبت کنه؟؟؟

تصحیح کردم 9 شدم.خدابخیر کنه.
اگر میدونستم انقدر لب مرزم بیشتر زور میزدم برای تقلب.

چند تا درسو میشه تبصره زد؟؟؟
مثلا اگه 3 تا بشه تبصره زد ما 4 تا بیفتیم همرو میفتیم؟؟؟

نقل قول:
مجبوری از دوستان بگیری ؟ می تونی مثل دانیال برگه تقلبی یا خودت بیاری سر جلسه
نه بابا اینجوری تقلب بگیرن پدرمونو در میارن.تازه مدرسه خودمونم که نیست.حالا من از کجا بدونم از کجا سوال میاد که اونو ببرم؟؟
لازم نیست بدونی از کدوم مبحث میاد .... همه رو ببر لازم میشه مخصوصا وقتی سوال مفهومیه:27:

ما هم شنیدیم

Kasra 91
10-06-2009, 14:03

تک ماده = تبصره => 2 تا برای 3 سال دبیرستان و 1 هم برای پیش دانشگاهی

alireza fatemi
10-06-2009, 14:18
در کل بهترین نوع تقلبی پرسیدن از اطرافیان هست
گفتی خاطره منم یه خاطره تعریف کنم
سالن امتحان ما خیلی کوچیکه حدود 20 نفر هستیم که حدود 15 نفر از مدرسه خودمون هستن امتحان هدسه بود که آخرای وقت مراقبمون حالش بد شد یکی دیگه بجاش اومد وقی اومد 2 بار به مدت چند ثانیه سالونو ترک کرد که همه استفاده کردن بعد اومد سر جاش که دقیقا کنار من بود نشست بعد نگاه اسمم کرد و فهمید که دوست بابامه با هم یه خوشو بشی کردیم تا اینکه من دیگه کم اوردمو با اینکه سوال 5 ننوشته بودم می خواستم برگه تحویل بدم مراقب بهم گفت بشین بنویس من گفتم دیگه چیزی نمی دونم گفت مگه چه سوالی موندی گفتم 5 بعد به نفر پشتیم که کارش خوردن کتابه گفت سوال 5 رو به سید بگو یه لحظه شوکه شد:18: تا اومد صورت سوال بخونه مراقب بهش گفت جواب رو بگو این جوری بود که همه لبخد بر لب با هم مشورت می کردن:31:

caca_caca888
10-06-2009, 14:43
اره زمان ما ( پارسال ) که اینجوری بود نمره ورقه + مستمر = 7 => تک ماده

نه نمیتونن اگه عوض میکردن که دیگه شهریوری وجود نداشت

فقط شهریور یا دی بهتون مستمر جدید میدن که اصولا 19 یا 20 هست
یعنی 200 درسم 7 بشیم قبولیم؟

بعیده
به ما چیزی نگفتند

راستی عربی چقدر مسخره بود ...
ولی من زیاد خوشحال نیستم مدرسه تعطیل شد ...
یکی از جاهایی بود که راحت بودم اونجا و با دوستام خیلی صمیمی بودم ... خیلی سخت میشه برام ...
بدرد شما نمیخوره:دی

در ضمن .... من یه پرینت از سوالای پارسال میگرفتم .... پشتش رو پر میکردم از چیزای لازم بعد سر جلسه قاطی برگه هام میزاشتم کسی شک نمیکرد چون برگه سوالای پارسال قیافش مثل همین امسالیا بود
کلک باحالیه ولی بگیرن چوب ... .

من هم یه روش خیلی جدیید میگم : سر جلسه توی موقعیت مناسب برگه هارو جابه جا میکردیم خاطره قشنگ اینکه سر امتحان زبان فارسی انقدر مراقبا گلابی بودن که در آن واحد من 6 تا برگه پاسخنامه دستم بود جالب تر اینکه بعد از اینکه از جلسه اومدم بیرون دیدم بین برگه ها سوال پاسخنامه یه بدبختی جا مونده من هم از روی جوانمردی توی سطل انداختمش نتیجه این که خداروشکر گندش در نیومد ولی این پسره ( معدلش ترم 1 18 بود ) تا آخر امتحانات محروم شد الانم افسردگی گرفته داره انگشتاشو میجوه احتمالأ کنکور هم نمیده ....همه اینا رو راست گفتم ...
یعنی اون بیچاره ای که ورقش دست تو بوده خودش حواسش نبوده ورقش کجاست؟؟!!

تک ماده = تبصره => 2 تا برای 3 سال دبیرستان و 1 هم برای پیش دانشگاهی
ee
جوابشو دادی که یعنی اگه 3 تا بیفتیم 2 تاشو میشه تبصره زد یکیشو شهریور داد؟؟

در کل بهترین نوع تقلبی پرسیدن از اطرافیان هست
گفتی خاطره منم یه خاطره تعریف کنم
سالن امتحان ما خیلی کوچیکه حدود 20 نفر هستیم که حدود 15 نفر از مدرسه خودمون هستن امتحان هدسه بود که آخرای وقت مراقبمون حالش بد شد یکی دیگه بجاش اومد وقی اومد 2 بار به مدت چند ثانیه سالونو ترک کرد که همه استفاده کردن بعد اومد سر جاش که دقیقا کنار من بود نشست بعد نگاه اسمم کرد و فهمید که دوست بابامه با هم یه خوشو بشی کردیم تا اینکه من دیگه کم اوردمو با اینکه سوال 5 ننوشته بودم می خواستم برگه تحویل بدم مراقب بهم گفت بشین بنویس من گفتم دیگه چیزی نمی دونم گفت مگه چه سوالی موندی گفتم 5 بعد به نفر پشتیم که کارش خوردن کتابه گفت سوال 5 رو به سید بگو یه لحظه شوکه شد تا اومد صورت سوال بخونه مراقب بهش گفت جواب رو بگو این جوری بود که همه لبخد بر لب با هم مشورت می کردن
پس سیدی
تو تقلب از خودتون اثری جا نذاری(مخصوصا نهایی هماهنگ)

من امروز کارتمو جا گذاشته بودم
بدون کارت رفتم!

Mohandes_mansour
10-06-2009, 15:19
امتحاناتون تموم شد !
کارنامه های اولیه و ریز نمرات نهایی باید اول تا سوم تیر به دستتون برسه.

خیلی از بچه ها که خبر نداشتن درس اسناد حقوقی زبان فارسی حذفه،مثل اینکه دوباره اخیرا تو برنامه ی گزینه ی جوان شنیدن که اون 1.25 نمره ی اسناد زبان فارسی رو به همه میدن!!!
راست گفته ؟!
به حال من قرقی نداشت،چون نوشته بودم:دی
تو تلویزیون اعلام کردن ؟

Mohandes_mansour
10-06-2009, 15:33
2 تا درس که کل نمره 7 شده باشین ( نه نمره ورقه ) میتونین تک ماده بزنین

درسهایی هم که لب مرز هستین 8.5 9 رو میشه قبول شد اگه دبیر مستمر داده باشه

ایشالا هیچکدومتون کارتون به شهریور و دی نکشه که بد دردیه تا میتونین حال کنین تا کارنامه بیاد

دقیقا بد دردیه،پر استرس،بدبختی....:41:
اگه مستمر خرداد د بالای 16 داشته باشین،برای لب مرز قبول شدن حداقل نمره 7 هست...حتی اگه6.75 یا 6.5 هم شدید بایدبرید آموزش و پرورش برید و بیاید تا نمره رو بگیریدتا لب مرز+مستمر قبول بشد نذارید حتی 1 واحد هم بره برای شهریور...:13:
برای دوستانی که می خوان تبصره بزنند،حتما تبصره رو برای دروس سختشون استفاده کنند،مثلا برای زبان فارسی یا انگلیسی استفاده نکنید!
بری دقیقه آخر و شانس آخر بذارید( برای اونایی که میگن 4 درس رو می افتن)،دروس ساده تر هم که امکان تبصره دیگه ندارن،شهریور امتحان بدن و واقعا بخونند...

نکته ! : برای استفاده تبصره خرداد : باید نمره نهایی خداقل 3.5 بشه+مستمر= از 7 به بالا

یعنی باید جمع نهایی+مستمر بالای 7 بشه،تا بتوند از قانون تبصر استفاده کنید.
برای شهریور و دی ماه : حداقل نمره برای تبصره : 4 یا 4.5 +مستمر= 7 به بالا

انشالله به این چیزا هم نیازی نداشته باشید،ولی لازم هست که بدونید!:40:

موفق باشید.:11:

caca_caca888
10-06-2009, 17:19
اینم عضوای ثابت این گروه برای یادگاری(یا اینکه همسنامونو بشناسیم)

B L A S T E R

-TD-

ardavan_2008

caca_caca888

sinasalar2007

pedram_hen

mahsa1469

alireza fatemi

nafas

hamed_km3

Parnyan

hermione

Mohandes_mansour

Alone_In_Hell

pedramch

MyEnd

empier games

.

.

.

pishi0014

MaaRyaaMi

afshin50cent

fnmtebyan

tim20020

Beny-Nvidia

SRT_71

ببخشید اگه اسم کسی رو جا انداختم

ardavan_2008
10-06-2009, 17:27
برای استفاده تبصره خرداد : باید نمره نهایی خداقل 3.5 بشه+مستمر= از 7 به بالا
دوتا درسو میشه تبصره زد ؟بقیشم 9بشه یکی باززم نمی تونه 1تک ماده بزنه؟

MyEnd
10-06-2009, 19:04

خیلی بدی ، منو ننوشتی ...:41:

از بچه های اینجا ، کیا گام اول رو میگرن؟
من خودم خواهم گرفت.

Benygh
10-06-2009, 19:10
یک سوال در مورد تبصره و یا همین تک ماده !
حالا سوال اینه که اون باید چه شرایطی داشته باشه ؟!
مستمر درس + معدل کل + نمره درس فعلی

کوتاه جواب بدید لطفا ... چون واقعا با پست هایی که زده میشه ذهن فرد به هم میریزه ...

hermione
10-06-2009, 19:18

MaaRyaaMi

این که پیش دانشگاهیه سوم نیست ...

MaaRyaaMi
10-06-2009, 20:16
ممنون به یادم بودی caca...اسمتو یادم رفته : دی

من پیش نیستم فارغ التحصیلم
پشت کنکوریم ;)

Lamanta
10-06-2009, 20:25
کارنامه هارو کی میدن ؟

nafas
10-06-2009, 20:30
خوب این هم اخرین امتحان و پایانی بر سوم دبیرستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همگی خسته نباشین

و پیش به سوی موجودی به نام کنکور امید وارم همتون رو توی تاپیک کنکور 89 ببینم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایشالله که مردودی نداریم توی تاپیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بدی خوبی دیدین حلال کنین
امید وارم با زدن این تاپیک براتون کار مفید کرده باشم

هرچند که همین دور هم بودن ها خودش یه فایدس

یا حق [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohandes_mansour
10-06-2009, 20:36
دوتا درسو میشه تبصره زد ؟بقیشم 9بشه یکی باززم نمی تونه 1تک ماده بزنه؟

بله،شماحق استفاده از 2 تبصره تو هر درسی که جمع نمرات کل بشه بالای 7...
یعنی برای تبصره زدن 2 درس شما مجاز هستید بهشرز اینکه نمره مستمر+نهایی= حداقل 7 شده باشید.
شما می تونید تک ماده بزنید.
بقیه رو اه 9 بشی که دیگه نیازی به تبصره نداری،با مستمر لب مرزی قبول میشی.

nafas
10-06-2009, 20:39
کارنامه هارو کی میدن ؟

شنبه این هفتهکه مییاد نه شنبه هفته دیگه

Mohandes_mansour
10-06-2009, 20:43
یک سوال در مورد تبصره و یا همین تک ماده !
حالا سوال اینه که اون باید چه شرایطی داشته باشه ؟!
مستمر درس + معدل کل + نمره درس فعلی

کوتاه جواب بدید لطفا ... چون واقعا با پست هایی که زده میشه ذهن فرد به هم میریزه ...

من که گفتم شما بای نمره نهاییت حداقل توی 2 درس،بالای 3.5 بشی + مستمر هم 16 = حدود نمره ی شما مثلا 7 شد،میتونید تبصره رو برای 2 درس به همین شیوه استفاده کنید.
این اطلاعاتی هست که من می دونم!!!:46:
شرایط خاصی نداره،فقط و فقز باشی نمره سال ( نهایی+مستمر) بالای 7 بشی.

در ضمن اگر از تک ماده تو سال اول و دومدبیرتان براب درسی استفاده کردین،دیگه برای سال سوم همچین تبصره ای برای ما وجود نداره....یعنی تو دوره متوسطه تنها 2 بار میشه استفاده کرد.

Mohandes_mansour
10-06-2009, 20:45
کارنامه هارو کی میدن ؟

اصولا 2 هفته بعد از برگزاری امتحانات،نمرات اولیه نهایی شما میاد...یعنی دوم،سوم تیر باید بیاد...یکی دو روز هم ممکنه زودتر بیاد یا دیرتر:31:

موفق باشید:11:

sinasalar2007
10-06-2009, 21:49
سلام به همگی ! اخیش امتحانات تموم شد
من باورتون میشه تا الان خواب بودم ؟! یه دل سیر فقط خوابیدم ! اومدم اینجا ابراز احساسات کنم :31:

آقا خدا داده شلوار 6 جیب

بی مروت اینارو زودتر میگفتی ! حالا تازه یادت افتاده ؟!

ببین تو روستا هم این قدر زود نتایج رو اعلام نمی کنن ! مثل این که تازه امتحان عربی دادیما ! فقط یه نکته :
با مدرسه مدام در تماس باشید ، چون دو روز بیشتر برای اعتراض زدن وقت نیست و ممکنه مطلع نشید و ضرر کنید ، در ضمن دوستانی که زیر 7 میگیرن حتما یه اعتراضی بزنند چون اون وقت نمره ی مستمرتون هم توسط مدرسه برای حوزه ارسال میشه و عموما اگر نمره ی مستمرتون بالا باشه 2 نمره ای رو به ورقه تون اضافه میکنن ( این ها عین گفته ی مدیر مدرسه ی ما بود )
حالا مثل اینکه همه منتظرن ! بزاریم یا نه ؟!
اونایی که موافقن ، موافقت خودشون رو اعلام کنن تا ببینیم چند نفر میزارن ، چون اگر دو سه تا بزارن امکان کنف شدن هست اما وقتی بقیه هم بزارن این کنفی بین همه تقسیم میشه :27: و لطمات کمتری به جا میزاره :21:

mahsa1469
10-06-2009, 21:53
امتحانات رو خوب دادين يا بد ديگه تموم شد حالا ديگه وقت كنكوره تا اومدن كارنامه كه هيچ بعد از اون هم يه هفته اي استراحت كنيد بعد شروع كنيد براي كنكوريادتون نره يك سال تلاش= يه عمر حسرت نخوردن!!

Parnyan
10-06-2009, 22:00
سلاااااااااااااااااااااام

امیدوارم حاله همگی خوب باشه !!!‌:) :(

به ما گفتن چهارشنبه هفته دیگه کارنامه میدن که :41::19::13:!!!! اینام گاتیناااا :دی

.
.
.
.
من که به بدترین ...ممکن امتحانارو دادم .....یه اشتباههاتی که آدم اشکش ....

ANYWAY

ایشالله که مردودی نداریم توی تاپیک

من فک میکردم عربی میافتم :( ولی میشم 16 همین ...! من برم بمیرم <=

شبه همگی بخیر:40:

hermione
10-06-2009, 22:28
الان خبردار شدم کارنامه هارو چهارشنبه میدن ...
من که شخصاَ کارنامه رو اسکن می کنم البته نام خانوادگی و ش.ش رو پاک می کنم ....

MaaRyaaMi
10-06-2009, 22:28
امیدوارم نتایج خوب باشه
اگه احیانا بد هم شد غصه نخورین چون آزمون اصلی کنکوره و درصد بیشتری رو به خودش اختصاص میده
همین امسال از بین 10 رتبه اول ریاضی داشتیم کسی رو که معدلش 17 بوده (رتبه ش یادم رفته : دی فک کنم همون 10 بود!)

سالای پیش هم همینطور...
به قول مهسای گلم
بعد از نتایج هم کم کم شروع کنین درس خوندن رو و پایه هم بخونین ... : دی البته تو تاپیک 89 بیشتر میگیم در این باره!

موفق باشین ... فعلا

armin_software
10-06-2009, 22:32
ایشالله که مردودی نداریم توی تاپیک
مگه سوم مردودی هم داره؟

armin_software
10-06-2009, 22:36
من که زیاد امتحانات رو خوب ندادم!
به چند دلیل:
1.وقت کم امتحانات
2.سختی امتحانات
3.نخوندن در طول سال

البته این امتحانات درس بزرگی به من داد و فهمیدم که اشکال کار از کجاست امیدوارم که همه ی شما امتحانات رو خوب داده باشید!

rambo_1386
10-06-2009, 22:43
با مدرسه مدام در تماس باشید ، چون دو روز بیشتر برای اعتراض زدن وقت نیست و ممکنه مطلع نشید و ضرر کنید ، در ضمن دوستانی که زیر 7 میگیرن حتما یه اعتراضی بزنند چون اون وقت نمره ی مستمرتون هم توسط مدرسه برای حوزه ارسال میشه و عموما اگر نمره ی مستمرتون بالا باشه 2 نمره ای رو به ورقه تون اضافه میکنن ( این ها عین گفته ی مدیر مدرسه ی ما بود )
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دانش آموزان سوم (ببخشید یادم نبود یه 10 ساعتی هست که تبدیل به داوطلبین کنکور 89 شدید:27:) یادش بخیر پارسال همین موقع ها وقتی امتحانات تموم شد چه حالی میکردیم و فقط به فکر نمره 7 ، 8 واسه قبولی بودم و تابستون هم الاف تو کوچه ها ول بودم ولی وقتی مدرسه شروع شد تازه بعد از 2 ماه یاد کنکور و یاد نمرات 7 و 8 خودمون اقتادیم و تازه یه دو هفته ای افسردگی و حسرت گذشته بعدش هم که شعارمون شد امسال دیگه گذشت انشاءالله سال بعد:41:(خاطراتی از من و دوستان:31:)
یه پیشنهاد اصلا به فکر تبصره نباشد تازه اگه نمره ای هم که با 8 یا 9 قبول شدید به دبیرتون بگید مستمرتون کم بده تا همونارو دوباره تو شهریور امتحان بدید و یه نمره خوب بگیرید من که حسابان و جبر با 7 قبول شدم الان بدجوری پشیمونم نمره شهریور با نمره خرداد هیچ فرقی نمیکنه فقط برای اطمینان از مشاورتون بپرسید ضرری نداره اگه همونطوری که من گفتم باشه یعنی نمره شهریور با خرداد هیچ فرقی نکنه میتونید به جای این 7 تو شهریور حداقل یه 16 بگیرید و تو کنکور از درصدتون هم استفاده کنید.
توجه کنید این فقط یه پیشنهاد بود حالا اگه شهریور قبول نشدید نیاید اینجا به ما فحش ندیدا:31:
:19:محتوای این پست فقط یک پیشنهاد است:19:

armin_software
10-06-2009, 22:54
برای من فرقی نمی کنه که شهریور بیام یا نه!
اگر به زور 10 گرفتم پس با 9 یا 8 هیچ فرقی نمی کنه!
من می خوام این تابستون درس بخونم و درس های سوم رو قوی کنم!
به شما پیشنهاد می کنم از تابستون شروع کنید!

juventuss
10-06-2009, 22:54
سلام من هم به همه خسته نباشید میگم !

فقط چند تا سوال از دوستان داشتم که امیدوارم جواب بدن "
1- بهنرین امتحان ؟
2-بد ترین امتحان ؟
3-یک توصیه برای کسانی که امسال میخوان بیان سوم و امتحان نهایی بدن ؟

armin_software
10-06-2009, 23:01
1- بهنرین امتحان ؟
هیچ کدوم!

2-بد ترین امتحان ؟
شیمی!

از زمانی که معلم درس می ده بخون!
روزهای آخر روزهای خوندن نیست!
روزهای تعطیلات امتحانات روزهای رفع اشکاله!
اگر می خوای نمره خوب بگیری باید همه ی کتاب رو خونده باشی!

Parnyan
10-06-2009, 23:15

1- بهنرین امتحان ؟
2-بد ترین امتحان ؟

بهترین : والا فقط زبان میشم19.75 همهرو وحشتنااااک ..... ؛واقعا حقم نبود ؛
2.همه بجز بالایی .... به خاطره 2چیز 1.اشتباههاییی واقعا ....گونه :دی 2. درسایه عمومی معلمایه بیسواد
3.توصیه !!!

عزیزان ِ سال سومی 89 اصلا ناااارااحت نباشن امسال هرچی ....چیز بود سره ما آوردن معمولا هم یه سال سخت هست ساله بعدش دیگه آسووونه پی از زندگیتون لذت ببرین به هیچ وجه به قوله یکی خر نزنین :دی ....ببخشید درس نخونین

عذاب وجدان گرفتم

توصیه : واقعا حرف armin_software گوش کنین
خیلی بخونین .... درسایه اختصاصی تونم سعی کنین مسلطِ مسلط بشین ...تو عید هم سعی کنین همه نمونه سوالارو یه بار کامل حل کرده باشین ....همین !!!

Benygh
11-06-2009, 00:38
من که گفتم شما بای نمره نهاییت حداقل توی 2 درس،بالای 3.5 بشی + مستمر هم 16 = حدود نمره ی شما مثلا 7 شد،میتونید تبصره رو برای 2 درس به همین شیوه استفاده کنید.
این اطلاعاتی هست که من می دونم!!!:46:
شرایط خاصی نداره،فقط و فقز باشی نمره سال ( نهایی+مستمر) بالای 7 بشی.

در ضمن اگر از تک ماده تو سال اول و دومدبیرتان براب درسی استفاده کردین،دیگه برای سال سوم همچین تبصره ای برای ما وجود نداره....یعنی تو دوره متوسطه تنها 2 بار میشه استفاده کرد.
من این رو واسه خودم نمیخوام ...
فقط سوال کردم ...

بدترین امتحان از نظر من :

در هیچ امتحانی مشکل اساسی نداشتم فقط از عربی انتظار چنین محدوده ی مانور وسیعی از نظر قواعد نداشتم .
البته همه رو مطالعه کرده بودم ...

بهترین امتحان از نظر من :

من از درس های شیمی و فیزیک واقعا لذت بردم ...
البته فیزیک رو سوال آخر رو به دلایلی نتونستم جواب بدم ...

توصیه :

سعی کنید یاد بگیرید که بعضی از مجبوریت ها نیز برای ما مفید است !

ardavan_2008
11-06-2009, 00:42
نمره شهریور با نمره خرداد هیچ فرقی نمیکنه
اتفاقا انگار به جای 6ضریبش 4هستش و درصدش تو کنکور مثل اینکه کمتره...

caca_caca888
11-06-2009, 01:08
به همتون تبریک میگم که مدرک سیکل رو رها و دیپلم گرفتید گرفتید...

من کاربرانی رو که با عنوان ثابت گذاشتم.فقط قصدم این بود که بچه ها از این که کارنامشونو بزارن در نرن.

ببخشید اسم بعضیا رو نذاشتم..
معذرت.
من شانسی چند تا صفحه رو دیدم و اونایی که میشناختمو گذاشتم.

حالا چی میشه؟؟؟
راستی اینم سوم نبود.
mahsa1469

ولی حتما کارنامه هاتونو بزارین حتی اگر صفر شدین.

من از درس های شیمی و فیزیک واقعا لذت بردم ...
البته فیزیک رو سوال آخر رو به دلایلی نتونستم جواب بدم ...

توصیه :

سعی کنید یاد بگیرید که بعضی از مجبوریت ها نیز برای ما مفید است !
دیدی گفتم بدردت نمیخوره:دی
اینجاست که یاد یه جمله تو عربی افتادم:
گاهی چیزهایی که امید به سودش داری ، ضرر میرساند/چه بسا تشنه ای آب گلوگیرش شد.
اینو تو عربی خوندم یاد خودم میافتم.
هر درسی رو که انتظار داشتم بالا بشمو پایین شدم مثل:
هندسه ، شیمی ، زبان فارسی ، زبان خارجی
و درس هایی رو که بهش امید نداشتمو بالاتر از حد انتظار شدم مثل:
حسابان ، فیزیک انتظار صفر داشتم نه نه !!!(no nine)، دینی زندگی ،عربیم انتظار صفر داشتم نه نه (no nine)

sinasalar2007
11-06-2009, 01:16

1- بهنرین امتحان ؟
2-بد ترین امتحان ؟

ج1 ) درس های اختصاصی ما انگاری اسونتر بودن مثل فیزیک ، حسابان ( البته جبر اینطوری نبود )

ج2 ) میتونه زبان فارسی باشه ، عربی باشه ، ادبیات باشه

ج3) بهترین منبع برای شب امتحان کتاب هست ، گاج و کلک و... اینا فقط به درد طول سال میخورن ، اما شب امتحان حتما کتاب رو بخونید

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دانش آموزان سوم (ببخشید یادم نبود یه 10 ساعتی هست که تبدیل به داوطلبین کنکور 89 شدید:27:) یادش بخیر پارسال همین موقع ها وقتی امتحانات تموم شد چه حالی میکردیم و فقط به فکر نمره 7 ، 8 واسه قبولی بودم و تابستون هم الاف تو کوچه ها ول بودم ولی وقتی مدرسه شروع شد تازه بعد از 2 ماه یاد کنکور و یاد نمرات 7 و 8 خودمون اقتادیم و تازه یه دو هفته ای افسردگی و حسرت گذشته بعدش هم که شعارمون شد امسال دیگه گذشت انشاءالله سال بعد:41:(خاطراتی از من و دوستان:31:)
یه پیشنهاد اصلا به فکر تبصره نباشد تازه اگه نمره ای هم که با 8 یا 9 قبول شدید به دبیرتون بگید مستمرتون کم بده تا همونارو دوباره تو شهریور امتحان بدید و یه نمره خوب بگیرید من که حسابان و جبر با 7 قبول شدم الان بدجوری پشیمونم نمره شهریور با نمره خرداد هیچ فرقی نمیکنه فقط برای اطمینان از مشاورتون بپرسید ضرری نداره اگه همونطوری که من گفتم باشه یعنی نمره شهریور با خرداد هیچ فرقی نکنه میتونید به جای این 7 تو شهریور حداقل یه 16 بگیرید و تو کنکور از درصدتون هم استفاده کنید.
توجه کنید این فقط یه پیشنهاد بود حالا اگه شهریور قبول نشدید نیاید اینجا به ما فحش ندیدا:31:
:19:محتوای این پست فقط یک پیشنهاد است:19:

پیشنهاد خوبیه اما در صورتی که عملی بشه ! یعنی مطمئن باشی که قبول میشی شهریور
امتحانات شهریور از امتحانات خرداد به گواه اکثر افراد سخت تر هستن ، بنابراین کسی که شب امتحان خوب خونده و مشکلی نداشته و نمره اش لب مرز هست این ریسک رو نکنه ، اما خوب بعضی اوقات شب امتحان مشکلی پیش میاد و ... که اره در این صورت این راهکار خوبیه

راستی caca هم حرف خوبی زد ! البته این یه قانونه که انسان ها از جایی که فکرشو نمی کنن و فکر می کنن نقطه ی قوت هست ضربه میخورن ( مثل من در درس عربی ! )

Mohandes_mansour
11-06-2009, 02:15
کارنامه خصوصی ما خصوصی می باشد:دی
بابا از استرس میمیره آدم،من تنها جبر رو خوب دادم! حسابان هم نمره ای خواهم گرفت،تصمیم به زدن تبصره دارم!
زبان فارسی هم خوب دادم!

من سال دیگه کارنامه ترم 1 و 2 پیش دانشگاهیم رو میذارم!!!!:دی بی خیال کارنامه ی به رمق و نمیدونم چیه سال سوم من! خوهشا گیر ندید به کارنامه ی رنگین من !!!!!!

Mohandes_mansour
11-06-2009, 02:20
آقا نرید برای شهریور ! اونایی که 7-8 اوردن باید قانع بشن...چون بعضی ها بر این باورند که شهریور همه تنبل هستند و طراح محترم،آسون تر میگره! نه! همچین خبری نیس. تازه بدترم ممکنه بگیرن و امکان ریسک بالایی داره...به جای اون 3 ماه شما دروس پایه رو بخونید خیلی بهتره....یه وقا رفتید با اونایی هستم که درسی رو نمره ضعیف تو خرداد میارن،خدای نکرده پایین تر شدن...دیگه بدبختی شروع میشه...

ardavan_2008
11-06-2009, 09:16
بلاخره کی کارنامه هارو میدن؟
من که از الان خوابم بهم خورده از 1:عربی 2:ریاضی 3:فیزیک 4:زمین این 4تا رو می ترسم لب مرز باشم بقیشون دیگه خدارو شکر بالای 15تشریف دارن بدبختی 4تا تتبصره هم نداریم هر 4تاشو بزنم ...
اعتراض بزنیم نمره اضافه نمی کنن؟چون من مثلا مستمر زمینم 17هستش...

Parnyan
11-06-2009, 10:56
بلاخره کی کارنامه هارو میدن؟
...

4shanbe hafte dige

good luck

Benygh
11-06-2009, 11:57
روز چهارشنبه ی هفته ی بعد فقط یک روز در بین شماست یا جایی اعلام شده ؟

hermione
11-06-2009, 16:59

1- بهنرین امتحان ؟
2-بد ترین امتحان ؟

بهترین امتحان برای خودم شیمی فیزیک ( شب قبلش یه ذره وقت کم اوردم ) زبان انگلیسی
بدترین امتحان : هندسه ، عربی

توصیه این که همه درس های اختصاصی به غیر از شیمی(فیزیک جبر حسابان هندسه ) توی سال مرور کن که شب امتحان جداَ وقت نیست ( اینو از ته دلم گقتم )
توی عمومیها درس عربیو از همه بیشتر بخون و اگه از پایه مشکل داری حتماَ رفعش کن ( من هرچی ضربه از عربی خوردم به خاطر کم کاری در سال دوم و بد تر از اون جبران نکردنش توی سال سوم بود ) ونتیجش هم معلومه دیگه ...
زیاد خودتو درگیر کتاب های کمک آموزشی نکن ( لا اقل برای سوم ) امسال همه امتحانا از کتاب بود البته به غیر از عربی پس مبانتو بزار روی کتاب درسی تا بهترین نتیجه رو توی نهایی بگیری

hermione
11-06-2009, 17:09
اینجاست که یاد یه جمله تو عربی افتادم:
اینو تو عربی خوندم یاد خودم میافتم.
هر درسی رو که انتظار داشتم بالا بشمو پایین شدم مثل:
هندسه ، شیمی ، زبان فارسی ، زبان خارجی
و درس هایی رو که بهش امید نداشتمو بالاتر از حد انتظار شدم مثل:
حسابان ، فیزیک انتظار صفر داشتم نه نه !!!(no nine)، دینی زندگی ،عربیم انتظار صفر داشتم نه نه (no nine)

با احترام میگم که با این حرف شما شدید مخالفم ...
من خودم امسال توی درس های حسابان هندسه و عربی ضعیف بودم و بدترین نمره هام مال همین درس هاست ...
به نظر من اگه فکر میکنید درسیو بلد بودید ولی نمره نیاوردید دلیلش اینه که اون درسو مفهومی یاد نگرفتید یا عواملی مثل استرس ، مرور ناقص در شب امتحان باعث ایجاد چنین مشکلی شده
یا به عکس اگه فکر میکردید درسیو بلد نیستید و نمره خوبی کسب کردید تنها دلیلش این بوده که شما به اون درس علاقه نداشتید ولی بنیان درسو بلد بودید ...

افرادی هستن که میگن 20 ساعت خوندیم ولی نتیجه برعکس شد در جواب اونا باید گفت که اگه 18 ساعت می خوندید بدتر نتیجه می گرفتید یعنی عالی ترین نمره ای که شما می تونستید بگیرید همین بود که گرفتید اگه نتیجه بد شده باید به نوعه درس خوندن توی سال ایراد بگیرید نه طراح سوال و سختی سوال ...

Parnyan
11-06-2009, 17:58
روز چهارشنبه ی هفته ی بعد فقط یک روز در بین شماست یا جایی اعلام شده ؟

مدرسه ..... بهمون گفتن چهارشنبه ..... حالا دیگه هر جور راحتین :31:
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱

caca_caca888
11-06-2009, 18:36
با احترام میگم که با این حرف شما شدید مخالفم ...
من خودم امسال توی درس های حسابان هندسه و عربی ضعیف بودم و بدترین نمره هام مال همین درس هاست ...
به نظر من اگه فکر میکنید درسیو بلد بودید ولی نمره نیاوردید دلیلش اینه که اون درسو مفهومی یاد نگرفتید یا عواملی مثل استرس ، مرور ناقص در شب امتحان باعث ایجاد چنین مشکلی شده
یا به عکس اگه فکر میکردید درسیو بلد نیستید و نمره خوبی کسب کردید تنها دلیلش این بوده که شما به اون درس علاقه نداشتید ولی بنیان درسو بلد بودید ...

افرادی هستن که میگن 20 ساعت خوندیم ولی نتیجه برعکس شد در جواب اونا باید گفت که اگه 18 ساعت می خوندید بدتر نتیجه می گرفتید یعنی عالی ترین نمره ای که شما می تونستید بگیرید همین بود که گرفتید اگه نتیجه بد شده باید به نوعه درس خوندن توی سال ایراد بگیرید نه طراح سوال و سختی سوال ...
به چه بسا توجه کن...همیشه که اینطوری نمیشه...
اتفاقا من همه ی درسارو مفهومی میخوندم. ولی درسایی رو که بهشون امید داشتمو زیاد نمیخوندم برای همین پایین میشدم.

و درسی رو هم که بلد نبودم مثل حسابان و دینی زندگی رو از یه هفته قبلش شروع به خوندنش کردم.

frnsh
11-06-2009, 19:23
سلام دوستان
من تازه اینجا رو پیدا کردم! میبینم که بحث داغه! منم رشتم ریاضیه.

ترتیب نمره هام از بهترین به بدترین که با جوابها چک کردم: (اونایی که توی یه خط هستن نمره هاشون عین همه!!!)

1. زبان
2. دین و زندگی
3. حسابان- هندسه- فیزیک- جبر و احتمال- شیمی
4. ادبیات
4. عربی
5. زبان فارسی

در جواب دوستمون:
منم همینطور. درسهایی مثل زبان و فیزیک رو که از قبل بلد بودم رو خیلی کم خوندم. اما نمرم همونی شد تقریبا که میخواستم.
اما مثلا ادبیات رو که شعرهاشو حفظ نبودم رو از قبل خوندم.
در مورد مفهومی خوندن با نخوندن هم موافقم. چون خداییش درسهایی رو که نفهمیدم و حفظ کردم رو گند زدم! (مثل زبان فارسی!)

راستی دوستان قبول دارید زبان فارسی خیلی سخت بود؟

hermione
11-06-2009, 21:43
سلام دوستان
من تازه اینجا رو پیدا کردم! میبینم که بحث داغه! منم رشتم ریاضیه.

ترتیب نمره هام از بهترین به بدترین که با جوابها چک کردم: (اونایی که توی یه خط هستن نمره هاشون عین همه!!!)

1. زبان
2. دین و زندگی
3. حسابان- هندسه- فیزیک- جبر و احتمال- شیمی
4. ادبیات
4. عربی
5. زبان فارسی

در جواب دوستمون:
منم همینطور. درسهایی مثل زبان و فیزیک رو که از قبل بلد بودم رو خیلی کم خوندم. اما نمرم همونی شد تقریبا که میخواستم.
اما مثلا ادبیات رو که شعرهاشو حفظ نبودم رو از قبل خوندم.
در مورد مفهومی خوندن با نخوندن هم موافقم. چون خداییش درسهایی رو که نفهمیدم و حفظ کردم رو گند زدم! (مثل زبان فارسی!)

راستی دوستان قبول دارید زبان فارسی خیلی سخت بود؟

بعد از امتحان زبان فارسی بحث اینجا خیلی داغ بود تقریباَ بعد از عربی ( به نظر خودم) سخت ترین امتحان زبان فارسی بود البته ما که خیلی تقلب کردیم ...

a-r-i-y-a-n-a
11-06-2009, 22:41
امتحانای ما که با شما فرق داشت!
فک کنم 20 بشم...تقریبا همه امتحانارو 20 میشم!
20 نشم بالای 19.80

fnmtebyan
11-06-2009, 22:51
سلام دوستان امیدوارم امتحانا رو خوب داده باشید.اگه هم خوب ندادید اصلا غمش رو نخورید برا کنکور تلاش کنید.
.
.
.
راستی کی تاپیک کنکور 89 رو میزنید؟
خواهشا زودتر.
چون باید یه سری اطلاعات رو درباره موارد زیر اون جا بحث کنیم:
1-درس خوندن تو تابستون
2-نحوه درس خوندن صحیح
3-اشنایی بیشتر با اعضای پایه و ثابت
4-برنامه ریزی برای کلاسهای تقویتی تابستون و...
.
.
.
ببینم کی میخواد این تاپیک رو را بندازه؟اصلا دلبخواهی یا شرایط داره؟

fnmtebyan
11-06-2009, 22:53
20 نشم بالای 19.80
سلام.واقعا بهت تبریک میگم امیدوارم هر جا هستی موفق باشی پسر.

fnmtebyan
11-06-2009, 23:02
راستی یادم رفت یه تشکر ویژه از راه انداز این تاپیک nafas عزیز بکنم.
ایده جالبی بود که امسال اجرا کردی و واقعا همه خوششون اومد.(راستش دقیق نمیدونم سال های پیش هم همچین تاپیکی بوده یا نه؟)
امیدوارم در طول زندگیت نه فقط کنکور موفق باشی.
ممنون.

Antonio Andolini
11-06-2009, 23:08
سلام!
اینم وضعیت من:
از خوب به بد
1-زبان
2-اختصاصیا منهای شیمی
3-شیمی
4-زبان فارسی
5-عمومی ها منهای عربی
6-عربی

به نظر من هر کسی امتحانات نهایی سال های گذشته + کتاب رو خوب می خوند(و حتی حفظ می کرد) می تونست نمره ی خوبی بیاره

قبول دارید کلا کلید ها چرت تر از سوالات بود؟

MaaRyaaMi
11-06-2009, 23:17
20 نشم بالای 19.80

بهتون تبریک میگم :)

سلام.واقعا بهت تبریک میگم امیدوارم هر جا هستی موفق باشی پسر.
فک کنم ایشون خانوم باشن !

راستی کی تاپیک کنکور 89 رو میزنید؟
خواهشا زودتر.
چون باید یه سری اطلاعات رو درباره موارد زیر اون جا بحث کنیم:
1-درس خوندن تو تابستون
2-نحوه درس خوندن صحیح
3-اشنایی بیشتر با اعضای پایه و ثابت
4-برنامه ریزی برای کلاسهای تقویتی تابستون و...
.
.
.
ببینم کی میخواد این تاپیک رو را بندازه؟اصلا دلبخواهی یا شرایط داره؟

این تاپیک زده نمیشه
همون تاپیک کنکور 88 هس که اسمشو تغییر میدن فک کنم : دی

بزارینننننننن 88 ها کنکور بدن !!

a-r-i-y-a-n-a
11-06-2009, 23:20
این تاپیک زده نمیشه
همون تاپیک کنکور 88 هس که اسمشو تغییر میدن فک کنم : دی

بزارینننننننن 88 ها کنکور بدن !!
نمیشه که!
ما باید شروع کنیم!
حالا میخوایم تا اون موقع صبر کنیم؟
مرسی♥

frnsh
11-06-2009, 23:33
آره. به نظر منم باید تاپیک بزنیم. نا سلامتی ما باید از الان شروع کنیم دیگه! تازه کنکور آزاد آزمایشی رو هم که امسال میدیم!

بعد از امتحان زبان فارسی بحث اینجا خیلی داغ بود تقریباَ بعد از عربی ( به نظر خودم) سخت ترین امتحان زبان فارسی بود البته ما که خیلی تقلب کردیم ...

خوش به حالتون!
ما که حوزمون عوض شد! تازه من آخر دفترم! منو یکی از دوستام افتادیم توی یه کلاس که همه غریبه بودن! هیچ کاری نتونستم بکنم! دوستم رو کفشش تقلب مینوشت!

Antonio Andolini
11-06-2009, 23:33
راست میگن
هم اکنون نیازمند یاری شما هستیم : دی
برای کتاب ها کمک درسی:25:

a-r-i-y-a-n-a
11-06-2009, 23:35
تقلب کاره بدیه بچه ها...نکنین...:31:

fnmtebyan
11-06-2009, 23:47
شمایی که الان دوم رو تموم کردی و سال دیگه میا سوم اینهایی رو که میخوام بگم تجربه شخصی خودمه تو امتحانای نهایی که مطمین هستم اگه این کارا رو میکردم معدلم بالای 19.90 میشد.(دوستان چپ چپ نگا نکید به خدا راس میگم,من اگه اندازه یه اپسیلون با برنامه کار میکردم الان با بهترین معدل دیپلم میگرفتم.چون تو این امتحان ها سوالی نبود که بلد نباشم حل کنم یا ندونم راهش چیه فقط بخاطر سهل انگاری خدو و کم سوال حل کردن این طوری شد.)
خواهشا خوب چشم و گوشت رو باز کن تا حد اقل خودت استعداد خودتو حروم نکنی و از این بابت عذاب وجدان نگیری.(مثل fnmtebyan)
:19:
.
.
.
1-با برنامه درس بخون(از بی برنامگی بپرهیز)
یعنی چی؟
خیلی سادس .یعنی اول یه برنامه خوب دقیق برای خودت درست کن و طبق اون عمل کن تا از درس خوندن لذت ببری.
2-بعد از این که درس رو یاد گرفتی سوال زیاد حل کن.(یه سری ریزه کاری ها هست که فقط با این کار بهشون مسلط میشی)
3-کتاب رو خوب بخونید.حتی اون درسهایی که جزوه کامل و دقیق دارید.(تمارین و مثال های کتاب خیلی مهم هستن)
4-توی هر درسی در هر مبحثی وقتی مسلط شدی یه نگا به سوالای نهایی بنداز تا سطح سوالا دستت بیاد و با ذهن طراح سوال اشنا بشی.(این خیلی مهمه چون تو خوندت تاثیر میزاره)
5-اگه میخوای درسا رو بزاری برا شب امتحان به نظر من الان دیگه این روش کار نمیده.چون اولا استرس شب امتحان نهیی کشوری خیلی بالاس ثانیا سوالا رو یه جور طرح میکنن که اونی که فهمیده باشه بتونه جواب بده نه اونی که یه شبه ماس مالی کنه!(کاری که خود من کردم یادمه برا امتحان هندسه ساعت 12 شب 1 فصل ونیم از جزوم مونده بود و از استرس داشتم میمردم اما خدا رحمم کرد!)
6-عربی پایتون رو تو این تابستون قوی کنید همون طور که دیدید خیلی بچه ها از این امر ضربه خوردن.
7-به درسهای حفظی رحم نکن همه جاشو بخون!(مخصوصا دین و زندگی و زبان فارسی)
8-از عید برای جبران عقب موندگیت استفاده کن (نترس بابا 2 روز هم کافیه)
9-حتما سوالای نهایی رو حل بکن.(بعضی وقتا تکرارین)
10-اینو بدون شب امتحان فقط برای مرور.
راستش دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه (یه چند تا دیگه هم بود که بعدا میگم)
اما اگه در یه جمله بگم براتون که چطو میشه تو این انتحان موفق شد میگم:
با برنامه درس بخون.
این بحث رو به مرور کامل میکنم...
موفق باشید.:11::40::11:

fnmtebyan
11-06-2009, 23:51
فک کنم ایشون خانوم باشن !

کلمه پسر یه اصلاحه.این جا تو جمله ای که من گفتم معنای واقعی کلمه رو نمیده!!!

hermione
12-06-2009, 14:03
از این بحثا خارج شیم یادمه پارسال کارنامه های نهایی رو اینترنت هم گذاشتن کسی خبر نداره موضوع چیه امسال هم میزارن ؟؟؟؟

fnmtebyan
12-06-2009, 14:06
از این بحثا خارج شیم یادمه پارسال کارنامه های نهایی رو اینترنت هم گذاشتن کسی خبر نداره موضوع چیه امسال هم میزارن ؟؟؟؟
برای دوستان اصفهانی تو سایت زیر میدن اما بقیه رو نمیدونم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hermione
12-06-2009, 14:15
برای دوستان اصفهانی تو سایت زیر میدن اما بقیه رو نمیدونم.

خبر ندارید کی روی سایت میره ؟؟؟؟

fnmtebyan
12-06-2009, 14:22
خبر ندارید کی روی سایت میره ؟؟؟؟
برو تو اون لیست پایینش نگاه کن ببین حوزتون کی برگه ها رو تحویل میده.بعد از تحویل برگه ها میاد رو سایت.

hermione
12-06-2009, 14:27
برو تو اون لیست پایینش نگاه کن ببین حوزتون کی برگه ها رو تحویل میده.بعد از تحویل برگه ها میاد رو سایت.

فکر کنم اینا ماله پارساله و درضمن برای حوزه هایی که تحویل داده اند هست نه اینا که میخوان تحویل بدن !!!!!!

fnmtebyan
12-06-2009, 15:00
فکر کنم اینا ماله پارساله و درضمن برای حوزه هایی که تحویل داده اند هست نه اینا که میخوان تحویل بدن !!!!!!

فکر نکنم ماله امساله.
اره دیگه باید کد دانش اموزی و کد کارتت رو بزنی.اگه اومد که هیچچی.اما اگه نیمد برو ببین حوزتون تحویل دادن یا نه؟یا کی تحویل میدن؟
مال ما رو گفته 2 تیر.

Antonio Andolini
12-06-2009, 17:08
سلام!
امتحان دانشگاه آزاد کی هست؟ .... شما هم ثبت نام کردید؟ ...... ما معلم هامون گفتن ثبت نام کنید تا با جو امتحان دادن آشنا بشید ولی ما که پیش رو نخوندیم و دوم هم که یادمون نیست:13:

Kasra 91
12-06-2009, 17:20
سلام!
امتحان دانشگاه آزاد کی هست؟ .... شما هم ثبت نام کردید؟ ...... ما معلم هامون گفتن ثبت نام کنید تا با جو امتحان دادن آشنا بشید ولی ما که پیش رو نخوندیم و دوم هم که یادمون نیست:13:

12 تیر
اصلا ناراحت نباش چی یادته چی یادت نیست برو اونجا با خیال راحت بدون استرس فقط اونهایی و که بلدی بزن که 100% یه جای تقریبا خوب قبول میشی :دی

Marichka
12-06-2009, 21:31
سلام دوستان

امیدوارم همگی توی گذروندن امتحانات موفق بوده باشید :)

ظاهرا دوباره این تاپیک لحظات پر تنشی رو گذرونده! :دی

لطف کنند دوستان در مواردی که پیشنهادی برای ایجاد تاپیک جدید، نحوه ی مدیریت تاپیک فعلی یا مدیریت کل انجمن آموزش عالی دارن مورد رو با بنده یا دیگر مسئولین بخش موضوعات علمی در میون بذارن و موارد خارج از حیطه ی بحث اصلی تاپیک رو در تاپیک مطرح نفرمایند.

یه سری از پستهای خارج از حیطه و پستهایی که حاوی نقل قول پستهای خارج از حیطه بود پاک شد.

موفق باشید :)

fnmtebyan
12-06-2009, 21:46
سلام!
اره واقعا این امتحان از نظر روحی و اشنایی با جو امتحان خیلی مفیده.
به ما هم گفتن برای اشنایی با جو برید.
به نظر من تو این20 روزه بشین درسهای دوم رو بخون با سوم.(من که میخوام از سه چهار روز دیگه دوم رو شروع کنم و بعدش سوم رو.)

hermione
12-06-2009, 21:59
سلام!
1- تاریخ امتحانو دوستمون اشاره کردن
2- من ثبت نام نکردم به نظرم باعث پریشانی و اضطراب میشه اونم در دوره های که باید انسان با آرامش کارشو شروع کنه و در جواب اینکه آمادگی ذهنی ایجاد میکنه باید بگم ما هنوز توی جو کنکور نرفتیم بنابراین این آمادگی زود از بین میره
3- اصلاَ موردی نداره همین سال سوم حدود 35 درصد سوالاس با جواب به همینا میشه نمره مطلوب اورد
4- اینا نظر شخصی من بود ...

timsar jackson
13-06-2009, 08:38
امتحان دانشگاه آزاد کی هست؟ .... شما هم ثبت نام کردید؟ ...... ما معلم هامون گفتن ثبت نام کنید تا با جو امتحان دادن آشنا بشید ولی ما که پیش رو نخوندیم و دوم هم که یادمون نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من پارسال هیچیه هیچی نخوندم معماری مشهد قبولیدم!!!!!!

Antonio Andolini
13-06-2009, 10:30
نه دوستان منظور من قبول شدن یا نشدن نیست ... هدف آشنایی با فضای سرجلسه ی کنکور هست ... که البته با بلد نبودن درس های پیش و دوم شاید این فضا به خوبی شبیه سازی نشه .... (هرچند هم که می گن سوالای آزاد و سراسری زمین تا آسمون فرق داره!)

hermione
13-06-2009, 12:17
بچه های سال سوم بیان اینجا بحث و گفتگو راه بندازیم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MyEnd
15-06-2009, 07:23
سلام بچه ها
یه سوالی دارم:
میگم تو معدل نهایی (اونی که تو کنکور مهمه) ، هر درس ضریب خاصی داره؟
مثلا در در رشته ریاضی کسی که حسابان رو 19 و عربی رو 17 گرفته برابره با کسی که حسابان رو 17 و عربی رو 19 گرفته؟

timsar jackson
15-06-2009, 08:14
سلام بچه ها
یه سوالی دارم:
میگم تو معدل نهایی (اونی که تو کنکور مهمه) ، هر درس ضریب خاصی داره؟
مثلا در در رشته ریاضی کسی که حسابان رو 19 و عربی رو 17 گرفته برابره با کسی که حسابان رو 17 و عربی رو 19 گرفته؟

فکر کنم اینجوری باشه که هر درس امتحان نهایی تو همون درس تو کنکور تاثیر داره.......

یعنی کسی که عربی رو شده19 نمره ی 19 تو عربی کنکورش تاثیر داره و کسی هم که شده 17 همینطور........

پس کسی که عربی 19 شده با کسی که 17 شده فرق داره...

واسه بقیه درسا هم همین طوره..

MyEnd
15-06-2009, 09:16
فکر کنم اینجوری باشه که هر درس امتحان نهایی تو همون درس تو کنکور تاثیر داره.......

یعنی کسی که عربی رو شده19 نمره ی 19 تو عربی کنکورش تاثیر داره و کسی هم که شده 17 همینطور........

پس کسی که عربی 19 شده با کسی که 17 شده فرق داره...

واسه بقیه درسا هم همین طوره..
بله ...درسته
ولی این تاثیر تک درسش هست ...
مثل اینکه معدل نهایی هم یک تاثیر جداگانه داره (علاوه بر تاثیر هر درس)
من میخوام بدونم اون معدل چجوری حساب میشه؟

timsar jackson
15-06-2009, 09:31
مثل اینکه معدل نهایی هم یک تاثیر جداگانه داره (علاوه بر تاثیر هر درس)
من میخوام بدونم اون معدل چجوری حساب میشه؟

فکر نکنم معدل تاثیر جدا داشته باشه...

hermione
15-06-2009, 09:31
سلام دوستان
کسی خبر داره اگه نسبت به نمره های اعتراض بیخودی بکنیم نمره کم می کنن یا نه ؟؟؟؟؟

tim20020
15-06-2009, 10:32
بچه ها قبولي در دانشگاه آزاد بستگي به تراز مورد نياز براي اون رشته داره.
مثلا تراز رشته هاي رياضي اغلب بين 4500 تا 5500 هست.
رشته هاي تجربي هم همين طور فقط چند تا رشته پزشكي و .. ترازاشون بالاست.
مثلا رشته ميكروبيولوژي مسجد سليمان ترازش 4900 بود.يا شيمي كاربردي اراك 3500! يعني برگتو سفيد بده! قبولي!!!

mory_fun
15-06-2009, 10:36
آقایون اگر میتونین همه ی درس ها رو اعتراض کنید
نمره هاتون بالا میره

timsar jackson
15-06-2009, 10:43
سلام دوستان
کسی خبر داره اگه نسبت به نمره های اعتراض بیخودی بکنیم نمره کم می کنن یا نه ؟؟؟؟؟

معمولا کم نمیکنن اما بیخودی نمره هم نمیدن...

pedramch
15-06-2009, 10:44
کارنامه دادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tim20020
15-06-2009, 10:44
آقایون اگر میتونین همه ی درس ها رو اعتراض کنید
نمره هاتون بالا میره
چطور؟من خلاف اينو شنيدم.... فكر نكنم !
البته از يه لحاظ راست مي گي ولي اكثرا بي تغييره...
اميدوارم حرف شما درست باشه يكي 25 صدم حالشو ببريم!

rambo_1386
15-06-2009, 14:40
سلام دوستان
پارسال یکی از دوستام شده بود 10 بعد از اعتراض شد 8/50

hermione
15-06-2009, 15:10
ما آخر نفهمیدیم چکار کنیم اعتراض بزنیم یا نه ؟؟؟؟

SAMCRO
15-06-2009, 15:31
اقا شماها مگه کارنامه گرفتین حالا ؟؟

♠ ♥ ♦ ♣
15-06-2009, 15:32
کارنامه میدن؟!

pedramch
15-06-2009, 16:07
بابا یکی بگه..
مگه کارنامه دادن؟

SAMCRO
15-06-2009, 16:18
فک کنم اینا رو جو گرفته !! :دي
حالا اگه بدن چه جوری به ما می گن ؟؟؟؟؟

hermione
17-06-2009, 10:09
کارنامه مارو که دادن نمره هام اینه ( اگه خواستید اسکن میکنم )
دین و زندگی 19
زبان فارسی 19.25
ادبیات 19.5
عربی 17
زبان خارجی 20
فیزیک 19.25
شیمی 19.75
جبرواحتمال 19.5
هندسه 16.5
حسابان 17.75

hermione
17-06-2009, 10:13
معدل توی کارنامه نبود ولی یکی از دوستام حساب کرد میشم 18.70 خوبه ؟؟؟؟؟؟

Parnyan
17-06-2009, 10:40
Man zang zadam madrese goftan doshanbe be bad:13::13::13::13::13::13::13:l

che GH...mikardan tahla :D

nafas
17-06-2009, 11:04
چی چی دوشنبه به بعد

ما دیروز کارنامه گرفیتیم

البته چه کارنامه ای فکر کنم مصحح ها یه صفحه تصحیح میکردن یه صفحه نه
جان خودم من دینی رو پاسخ نامه رو دیدم گفتم 19 به بالا حالا اومده نوشته 15

یعنی این قد زورم اومده
شیمی و جبر هم که مطمئنم بالای 18 بودمه اینطوری شدهههههههههههههه

caca_caca888
17-06-2009, 11:16
من امروز زنگ زدم
نفهمیدم چی گفت
گفت فرستادیم اداره (چیو نمیدونم)هر وقت اومد بهت خبر میدیم.
یعنی میشه همرو قبول شم؟؟(آره تو خواب میشه)

ardavan_2008
17-06-2009, 11:24
caca_caca888جان
2درس داشته باشی قبولی حالا هر نمره ای باشه...

منم گرفتم اما فعلا اعتراض زدم طول میکشه یه 1هفته ای...

rosenegarin13
17-06-2009, 11:36
سلام
اعتراض الکی نزنیدا!!!!!!
یکی از دوستام نمره هاش کمتر شد .

caca_caca888
17-06-2009, 11:46
caca_caca888جان
2درس داشته باشی قبولی حالا هر نمره ای باشه...

منم گرفتم اما فعلا اعتراض زدم طول میکشه یه 1هفته ای...
اصلا بی خیال اینا یعنی 10.75 رو میگرم؟وای کن میخواستم درس بخونم اگه نگیرم چی؟؟
خدا خودش کمک کنه...
حالا خودت چه جوری شدی؟؟
چند تا افتادی؟

hermione
17-06-2009, 12:15
:27::27:کارنامه هارو اسکن کنید دیگه:27::27:
من هم نمره هایی که گفتم قبل از اعتراض بود فکر می کنم هندسه خیلی بد صحیح کرده انشا.. بهتر میشیم

fnmtebyan
17-06-2009, 12:33
سلام برو بچ.منم گرفتم:
دینی:20
زبان فارسی:18.75(اعتراض زدم)
ادبیات:18.5(اعتراض زدم)
عربی:19.5
زبان:20
فیزیک:19
شیمی:19
جبر:19
هندسه:20
حسابان:19(اعتراض زدم)
---------------------------
شما چیکار کردید؟
(قابل توجه اونایی که میگفتن نهایی رو خیلی سخت میشه بالای 19 اورد الان دیدن که خیلی راحت این کار شد!)
(راستی بازم قابل توجه همونا:دیدید که نه از خودم تعریف کردم و نه به تاپیک شما توهین کردم)

♠ ♥ ♦ ♣
17-06-2009, 12:42
درستون خوبه ها:31:
دینی:19
زبان فارسی:19.25
ادبیات:17.5
عربی:16.5 اعتراض
فیزیک:18
شیمی:16
جبر:16
هندسه:14.5
حسابان:17 اعتراض زدم

pedramch
17-06-2009, 13:01
من میترسم برم بگیرم:دی

ardavan_2008
17-06-2009, 13:24
چند تا افتادی؟
یه 17تایی افتادم...نه بابا خدا نکنه بیافتم هچی نیافتادم نمره ها هم بد نبود...

sinacarlitos
17-06-2009, 14:00
بچه ها میشه لطفا بگید از چه سایتی کارنامه رو بگیریم؟

hermione
17-06-2009, 19:11
سلام برو بچ.منم گرفتم:
زبان فارسی:18.75(اعتراض زدم)
عربی:19.5
فیزیک:19
شیمی:19
جبر:19
حسابان:19(اعتراض زدم)
---------------------------
شما چیکار کردید؟
(قابل توجه اونایی که میگفتن نهایی رو خیلی سخت میشه بالای 19 اورد الان دیدن که خیلی راحت این کار شد!)
(راستی بازم قابل توجه همونا:دیدید که نه از خودم تعریف کردم و نه به تاپیک شما توهین کردم)

البته شاید منظور بچه ها با کم خوندن بوده ولی اگه یه نفر با برنامه درسشو میخوند خیلی راحت می تونست بالای 19 بیاره همونطور که شما هم اوردید
لازم به ذکره ( برای شما که اصفهانی هستید ) دبیرستان هراتی که حتماَ اسمشو شنیدید امسال 35 تا بالای 19 داشته در ضمن معدل 19.90 هم داشته اینو با توجه به این که یه مدرسه دولتی هست دارم میگم :5:

hermione
17-06-2009, 19:14
بچه ها میشه لطفا بگید از چه سایتی کارنامه رو بگیریم؟

شما چه شهری زندگی میکنید ؟ من اصفهانو می دونم

armin_software
17-06-2009, 19:36
شما که همه درس خونید!
من می ترسم بگیرم!
چه قدر زود دادن!

armin_software
17-06-2009, 19:59
سلام
این تاپیک برای کسانی هست که در امتحان نهایی موفق نشدند!
لطفا هرکس دلیل نا موفقی خودش رو بنویسه!

armin_software
17-06-2009, 20:02
دلیل های من:
1.کامپیوتر

fnmtebyan
17-06-2009, 20:11
البته شاید منظور بچه ها با کم خوندن بوده ولی اگه یه نفر با برنامه درسشو میخوند خیلی راحت می تونست بالای 19 بیاره همونطور که شما هم اوردید
لازم به ذکره ( برای شما که اصفهانی هستید ) دبیرستان هراتی که حتماَ اسمشو شنیدید امسال 35 تا بالای 19 داشته در ضمن معدل 19.90 هم داشته اینو با توجه به این که یه مدرسه دولتی هست دارم میگم :5:
بله کاملا درسته.منم همین رو میگم.
(قابل توجه کسایی که میگفتن تو نهایی بالای 19 اوردن سخته!)

rambo_1386
19-06-2009, 11:42
سلام دوستان نمیدونم اسم انتشارات کتاب سبز به گسوشتون خورده یا نه؟! ولی یه سری به سایتش بزنید ببینید چه خبره!
سایت:
کد:
از اینجا هم میتونید قسمتی از کتاباشو دانلود کنید:
کد:
به نظرتون کتاباش فوق العاده نیست؟!

rambo_1386
19-06-2009, 11:48
ویرایش شدددددددددددددددددددددددد دددددددد

sina1100
19-06-2009, 11:49
سلام دوستان نمیدونم اسم انتشارات کتاب سبز به گسوشتون خورده یا نه؟! ولی یه سری به سایتش بزنید ببینید چه خبره!
سایت:

از اینجا هم میتونید قسمتی از کتاباشو دانلود کنید:

به نظرتون کتاباش فوق العاده نیست؟!
نه.
//
دوستان به نظر شما من برم حسابانو اعتراض بزنم ؟ همه ی نمره هام بالای 18 هستن حسابان 13.25 ! من با کلید سایت تصحیح کردم در بدترین حالت 15.25 میشدم حالا اون مصححه چیکار کرده خدا میدونه!

mahsa1469
19-06-2009, 12:31
شماها کارنامه هاتون رو گرفتین چرا تو شهر ما هنوز نیومدهههههههههههههههههههه هههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hermione
19-06-2009, 13:27
یه نگاهی هم به این وبلاگ بزنید تا پولاتون برای کتابهای به درد نخور هدر ندید! این لیست خیلی کامله
[c]

به نظر من که لیست درست و کاملی نیست !!!!!

-در درس ادبیات اسمی از گاج برده نشده !!!و همچنین توی قرابت معنایی فکر می کنم انرژی اتمی خیلی خوبه :41:
-جالبه درس دینی که همه میگن گاج خوبه ایشون در رتبه بندی اسمی ازش نیاورده :19:
-عربی هم تا اونجایی که میدونم همه می گفتن عربی به زبان ساده خوبه که ...:27:
-زبان انگلیسیش هم مثل بقیه فکر کنم مبتکران رو جا انداخته:5:
-ریاضی مخصوص رشته ریاضی هم که فقط گاج رو میشناخته:18::18:
-فیزیک هم احتمالاَ ایشون اندیشه سازان رو اصلاَ ندیده !!!!:2:
اسم تاپیک امتحان نهاییه نه کتاب کمک درسی جیگر

hermione
19-06-2009, 13:32
سلام
این تاپیک برای کسانی هست که در امتحان نهایی موفق نشدند!
لطفا هرکس دلیل نا موفقی خودش رو بنویسه!

با این که خودمو نا موفق نمیدونم اگه درس هر روز همون روز می خوندم و تمرین های کتابو به موقع حل می کردم نمره بهتری می گرفتم
شما معدلتون چند میشه ؟؟؟؟
آرزوی من اینه که کاری نکنیم که سال دیگه همچین روزی بگیم دلیل موفق نشدنتون توی کنکور چی بود !!!
اینو برای خودم هم میگم که یه برنامه درست و حسابی باید بریزم تا پشیمون نشم !!!!

Senator_Offline
19-06-2009, 13:41
منم گرفتم:
زبان فارسی:17.5(اعتراض زدم)
عربی:18.25(اعتراض زدم)
فیزیک:20
شیمی:20
جبر:18.5(اعتراض زدم)
حسابان:20

hermione
19-06-2009, 13:47
منم گرفتم:

بابا ایول ترکوندیا .... روزی چند ساعت درس نمی خوندی ؟؟؟؟

rambo_1386
19-06-2009, 16:43
به نظر من که لیست درست و کاملی نیست !!!!!

-در درس ادبیات اسمی از گاج برده نشده !!!و همچنین توی قرابت معنایی فکر می کنم انرژی اتمی خیلی خوبه :41:
-جالبه درس دینی که همه میگن گاج خوبه ایشون در رتبه بندی اسمی ازش نیاورده :19:
-عربی هم تا اونجایی که میدونم همه می گفتن عربی به زبان ساده خوبه که ...:27:
-زبان انگلیسیش هم مثل بقیه فکر کنم مبتکران رو جا انداخته:5:
-ریاضی مخصوص رشته ریاضی هم که فقط گاج رو میشناخته:18::18:
-فیزیک هم احتمالاَ ایشون اندیشه سازان رو اصلاَ ندیده !!!!:2:
اسم تاپیک امتحان نهاییه نه کتاب کمک درسی جیگر
اول ببخشید به خاطر اینکه به موضوع تاپیک دقت نکردم و این موضوع رو نباید اینجا مطرح میکردم
ادبیات گاج با کلک فرق زیادی نداره حتی کلک یه کوچولو از گاج بهتره
منم دینی گاج دارم خوبه ولی انتشارات کتاب سبز دینیش خیلی بهتره میتونید از کنکوریها 88 بپرسید یا خودتون تو کتابخونه نگاه کنید:21:
عربی من خودم قبلا گفته بودم عربی به زبان ساده خیلی خوبه اون 2 تا کتابی که این وبلاگ معرفی کرده کتاب تست عربیه:46:
واژگان زبان هم فقط کتاب سبز
ریاضی و فیزیک هم واقعا ببخشید من فقط عمومیا اون وبلاگ نگاه کردم بعدش تو p30 قرار دادم:41:شرمنده
الان هم اون وبلاگ پاک میکنم از شما هم میخوام آدرس اون وبلاگ از نقل قولتون پاک کنید تا دوستان دچار اشتباه نشوند:46:

Senator_Offline
19-06-2009, 17:01
بابا ایول ترکوندیا .... روزی چند ساعت درس نمی خوندی ؟؟؟؟

ما مخلصیم این که چیزی نیست یکی از دوستام همه رو 20 گرفت عربی 19:18::18::18::18::18::18:
به زودی ریزنمراتمو میذارم وبه عهدی که بسته بودیم وفا میکنم:10:

♠ ♥ ♦ ♣
19-06-2009, 18:08
ای بابا:31:
من نخوندم زیاد الان پشیمونم:31:
واقعا بالای 19 شدن هیچ کاری نداشت:27:

♠ ♥ ♦ ♣
19-06-2009, 18:14
درباره نحوه تاثیر گذاریه هر درس بگید ...تو کنکور منظورمه!
مرسی×

SAMCRO
19-06-2009, 18:27
مرسی× هیچ تاثیری نداره !! :دي
من خودم تصویب می کنم !! :دي

کسی می دونه از اینترنت هم می شه کارنامه رو گرفت یا نه ؟؟؟ ؟
واسه تهران اگه مثل اون اصفهانه باشه خوبه ! !

fnmtebyan
19-06-2009, 18:27
منم گرفتم:
بابا دمت گرم.خیلی باحالی!
امیدوارم تو کنکور هم موفق بشی.

hermione
19-06-2009, 18:28
ای بابا:31:
من نخوندم زیاد الان پشیمونم:31:
واقعا بالای 19 شدن هیچ کاری نداشت:27:

دیگه انقدر ها هم آسون نیست . هر کسی زحمت می کشید نتیجشو می دید همونطوری که هز کس برایکنکور تلاش کنه نتیجشو می گیره :46:
پشیمونی فایده نداره . البته خودم هم پشیمونم :
- اگه فیزیک اون جریان های متناوب رو میخوندم الان فیزیکو 20 گرفته بودم
- اگه شب قبل از امتحان هندسه خوب می خوابیدم وضعم بهتر بود فقط 30 صدم می خواستم تا بالای 19 بیام !!!!
و هزاران اما و اگر های دیگه ...
ان شا ا.. کنکورو موفق بشیم

hermione
19-06-2009, 18:34
مرسی×

من از افراد مختلف که توی این زمینه هستن پرسیدم خودشون هم نمی فهمن چکار می کنن
تا اونجایی که میدونم نمرات تأثیر وزنی داره به عبارت دیگه یه معیاری مثله تراز برای هر درس تعریف می کنن که هرچقدر نمره شما نسبت به میانگین بالا یا پایین باشه به همون نسبت برای شما امتیاز محسوب میشه
در ضمن چیزی به نام تأثیر معدل نیست بلکه هر درس جداگانه تأثیر میذاره

SAMCRO
19-06-2009, 18:37
تا اونجایی که میدونم نمرات تأثیر وزنی داره به عبارت دیگه یه معیاری مثله تراز برای هر درس تعریف می کنن که هرچقدر نمره شما نسبت به میانگین بالا یا پایین باشه به همون نسبت برای شما امتیاز محسوب میشه
من یه چیز شنیده بودم که می گفتن نمره ها رو a b c d می کنن ! بعد اونجوری تراز می دن !

hermione
19-06-2009, 18:45
من یه چیز شنیده بودم که می گفتن نمره ها رو a b c d می کنن ! بعد اونجوری تراز می دن !

اگه اینجوری باشه که دیگه نمره 19.5 با 20 هیچ فرقی نداره یعنی نمره ها کلی میشه و نمره ای که قراره اونو تأثیرش بدن خیلی از افراد مثل هم میشن و به نظرم عملاَ نمیشه !!!!

SAMCRO
19-06-2009, 18:54
اگه اینجوری باشه که دیگه نمره 19.5 با 20 هیچ فرقی نداره یعنی نمره ها کلی میشه و نمره ای که قراره اونو تأثیرش بدن خیلی از افراد مثل هم میشن و به نظرم عملاَ نمیشه !!!!
این چیزی بود که من شنیده بودم ! و حتی نمره ی 17 با 20 فرقی نمی کنه که زیاد جالب نیس !

♠ ♥ ♦ ♣
19-06-2009, 18:59
دیگه انقدر ها هم آسون نیست . هر کسی زحمت می کشید نتیجشو می دید همونطوری که هز کس برایکنکور تلاش کنه نتیجشو می گیره :46:
پشیمونی فایده نداره . البته خودم هم پشیمونم :
- اگه فیزیک اون جریان های متناوب رو میخوندم الان فیزیکو 20 گرفته بودم
- اگه شب قبل از امتحان هندسه خوب می خوابیدم وضعم بهتر بود فقط 30 صدم می خواستم تا بالای 19 بیام !!!!
و هزاران اما و اگر های دیگه ...
ان شا ا.. کنکورو موفق بشیم
بابا خدا رو شکر کن:40:
منم اگه هندسه فصل اخر رو میخوندم 14 نمیشدم!
اگه شیمی یه سوال رو جا نمیزاشتم 16 نمیشدم!
و و و :27::27:

timsar jackson
19-06-2009, 19:12
بچه ها شما از کی میخواین واسه کنکور شروع کنین؟

SAMCRO
19-06-2009, 19:14

از وقتی مطمن بشم قبول شدم !! :دي

ولی حدودا از وسطای تیر می گن باید شروع کنیم !

hermione
19-06-2009, 20:00

حالا وقت زیاده ...
اول شهریور زمان خوبی برای شروع هست

timsar jackson
19-06-2009, 20:16
اول شهریور زمان خوبی برای شروع هست ولی اگه از وسط تیر شروع کنین تو تابستون پایه رو ببندین خیلی خوب میشه خیلی جلو میفتین.........

حداقل تو تابستون اختصاصیای پایه رو تموم کنین

در ضمن اول شهریور ماه رمضونه و اگه اهل روزه باشی یکمی درس خوندن مشکله......

Senator_Offline
19-06-2009, 21:53
[quote=fnmtebyan;3871997]بابا دمت گرم.خیلی باحالی!
امیدوارم تو کنکور هم موفق بشی.[/quote

من هم برای شما و تمام کنکوریهای p30world ارزوی موفقیت در کنکور رو دارم:11::46:

♠ ♥ ♦ ♣
19-06-2009, 23:10
گزینه 2 ثبت نام کنیم؟:31:

SAMCRO
19-06-2009, 23:12
گزینه 2 ثبت نام کنیم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه بابا ! گزینه 2 چیه دیگه ! به نظر من طرح مسخره ایه ! :دي ( از جزئیاتش اگاهی ندارم !! :دي )

hermione
19-06-2009, 23:20
من که می خوام علوی ثبت نام کنم حدود 10 نفر از دوستام نوشتن میگن خیلی توپه من هم شنبه میرم ثبت نام

hermione
19-06-2009, 23:21
ولی اگه از وسط تیر شروع کنین تو تابستون پایه رو ببندین خیلی خوب میشه خیلی جلو میفتین.........

حداقل تو تابستون اختصاصیای پایه رو تموم کنین

در ضمن اول شهریور ماه رمضونه و اگه اهل روزه باشی یکمی درس خوندن مشکله......

یادم نبود ماه رمضون هم شهریوره اشکال نداره از اول مرداد شروع می کنم شهریورو استراحت می کنم :46:

Rasam 360
19-06-2009, 23:22
تو تهران نمیشه از اینترنت کارنامه رو دید ؟ سایتش رو کسی بلده ؟

SAMCRO
19-06-2009, 23:22
من که می خوام علوی ثبت نام کنم حدود 10 نفر از دوستام نوشتن میگن خیلی توپه من هم شنبه میرم ثبت نام

علوی از نظر علمی خیلی عالیه ! فقط باید بتونی خودت رو کنترل کنی !! اخه مثل مدرسه نیس که بهت فشار بیارن درس بخونی ! اموزشگاهه !
راستی کودوم علوی می خوای بری !

hermione
19-06-2009, 23:25
علوی از نظر علمی خیلی عالیه ! فقط باید بتونی خودت رو کنترل کنی !! اخه مثل مدرسه نیس که بهت فشار بیارن درس بخونی ! اموزشگاهه !
راستی کودوم علوی می خوای بری !

مگه چند تا علوی داریم ( تو اصفهان که یکی بیشتر نیست !) .
من هم به خاطره سطح علمی و آزمون های فشرده و برنامه ریزیه خوبشون می خوام برم به شما هم پیشنهاد می کنم علوی برید ...

Rasam 360
19-06-2009, 23:26
معلومه که خوبه! 2 میلیون تومان میگیره میخواید بد باشه ؟!
من و دوستم هم رفتیم برا ثبت نام مبلغ رو دیدیم خندیدیم اومدیم بیرون!! مایه داریه دیگه!
آقا تو تهران نمیشه از اینترنت کارنامه رو دید ؟ سایتش رو کسی بلده ؟

SAMCRO
19-06-2009, 23:28
مگه چند تا علوی داریم ( تو اصفهان که یکی بیشتر نیست !) .
من هم به خاطره سطح علمی و آزمون های فشرده و برنامه ریزیه خوبشون می خوام برم به شما هم پیشنهاد می کنم علوی برید ...

اهان ! :دي من اخه تهرانو گفتم ! :دي
بله ایناش خیلی عالین ! منم می خواستم برم ! ولی چیزایی شنیدم که منصرف شدم ! اونا به دانش اموزا فشار نمی ارن ! اگه یکی مث من بره اونجا 200 در صد افت می کنه ! من خودمو می شناسم می دونم اگه فشار نیارن نمی خونم ( اگه فشار بیارن یه ذره می خونم !! :دي ) مثلا ( توی تهرانو می گم ) می گن ادمای خلاف توشون زیاده ( البته اینو من از یکی از بچه سوسول شنیدم ولی برای من اهمیتی نداره !:دي و این یعنی رفقای بیشتر ! :دي ) ...

SAMCRO
19-06-2009, 23:29
معلومه که خوبه! 2 میلیون تومان میگیره میخواید بد باشه ؟!
من و دوستم هم رفتیم برا ثبت نام مبلغ رو دیدیم خندیدیم اومدیم بیرون!! مایه داریه دیگه!
آقا تو تهران نمیشه از اینترنت کارنامه رو دید ؟ سایتش رو کسی بلده ؟
2 میلیون که خیلی خوبه برادر ! مدرسه ی ما 5 میلیون می گیره !
منم می خوام این کارنامه واسه تهرانو !

hermione
19-06-2009, 23:32
اهان ! :دي من اخه تهرانو گفتم ! :دي
بله ایناش خیلی عالین ! منم می خواستم برم ! ولی چیزایی شنیدم که منصرف شدم ! اونا به دانش اموزا فشار نمی ارن ! اگه یکی مث من بره اونجا 200 در صد افت می کنه ! من خودمو می شناسم می دونم اگه فشار نیارن نمی خونم ( اگه فشار بیارن یه ذره می خونم !! :دي ) مثلا ( توی تهرانو می گم ) می گن ادمای خلاف توشون زیاده ( البته اینو من از یکی از بچه سوسول شنیدم ولی برای من اهمیتی نداره !:دي و این یعنی رفقای بیشتر ! :دي ) ...

البته که اونا خیر و صلاح ما رو نمی خوان ولی آدم باید خودشم یه ذره خود جوش باشه ...( منم نیستم یعنی مثله خودتم:46: )

hermione
19-06-2009, 23:33
2 میلیون که خیلی خوبه برادر ! مدرسه ی ما 5 میلیون می گیره !
منم می خوام این کارنامه واسه تهرانو !

کدوم مدرسه میری ؟؟؟؟ بازم به این اصفهانیا یه ذره مروت دارن ...

SAMCRO
19-06-2009, 23:35
کدوم مدرسه میری ؟؟؟؟ بازم به این اصفهانیا یه ذره مروت دارن ...
من خیام اسکوول بچه ها می گن خیام اوسکول ! :دي
بابا تازه من یه جاها رو شنیدم تا 10 میلیون هم می گیرن ! اسمای عجیبی داشتن بلد نیستم !! :دي

البته که اونا خیر و صلاح ما رو نمی خوان ولی آدم باید خودشم یه ذره خود جوش باشه ...( منم نیستم یعنی مثله خودتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
اره دیگه همینه اموزشگاهه ! ولی از لحاظ علمی خوبه !

timsar jackson
20-06-2009, 01:42
این علوی که میگه 300 آزمون آزمایشی جریانش چه جوریاس؟ روزی 1 آزمون باید بگیره تا موقع کنکور تموم بشه آزموناش : دی

sinasalar2007
20-06-2009, 10:40
منم امروز کارنامه گرفتم !
لطف کنید این قدر نگید فیزیک 20 شدم حسابان 21 ، دست کنید تو جیبتون یه 300 - 200 تومن در بیارین یه اسکن بگیرید بزارید این جا ! لطفا یه کپی رایتی هم بزنید که یه وقتی این تاپیک منجر به سوء استفاده نشه ! ( البته p30world ها این طوری نیستن ، چون دشمن همواره در کمینه برای این گفتم :D )

البته میتونید با گوشیتون هم یه عکس بگیرید بزارید اینجا !
منم کارنامم دم دسته اما نمیدونم کسی اینجا میزاره یا نه

hermione
20-06-2009, 12:40
منم امروز کارنامه گرفتم !
لطف کنید این قدر نگید فیزیک 20 شدم حسابان 21 ، دست کنید تو جیبتون یه 300 - 200 تومن در بیارین یه اسکن بگیرید بزارید این جا ! لطفا یه کپی رایتی هم بزنید که یه وقتی این تاپیک منجر به سوء استفاده نشه ! ( البته p30world ها این طوری نیستن ، چون دشمن همواره در کمینه برای این گفتم :D )

البته میتونید با گوشیتون هم یه عکس بگیرید بزارید اینجا !
منم کارنامم دم دسته اما نمیدونم کسی اینجا میزاره یا نه

من هم میگم اسکن کنیم رسمی تره !!!بعد از ظهر میرم اسکن کنم :27:
شما هم بزار تا بقیه بچه ها راهتو ادامه بدن :46:

hermione
20-06-2009, 12:42
این علوی که میگه 300 آزمون آزمایشی جریانش چه جوریاس؟ روزی 1 آزمون باید بگیره تا موقع کنکور تموم بشه آزموناش : دی

همینطوریه . هر روز آزمون از درس های روز قبل میگیره و کارنامه میده
فکر کنم هرهفته و هر ماه یه آزمون کلی میگیره !!! به نظر من نقطه قوتش همین آزموناشه :46:

SAMCRO
20-06-2009, 12:44

من 300 تا رو نشنیدم ! ولی برو از خودشون بپرس !

امروز کارنامم رو گرفتم !! 3 تا افتادم ! ادبیات هندسه جبر ! خوب کی باید 2 باره امتحان بدم ؟؟

timsar jackson
20-06-2009, 12:48
من 300 تا رو نشنیدم !

من این 300 تا رو تو tv دیدم..

Rainy eye
20-06-2009, 12:59
سلام دوستان
اینجا همه پسرن؟؟؟؟؟!
یه توصیه ای واسه دخترا داشتم...هرجایی به غیر از علوی برید!!!!!!!!

SAMCRO
20-06-2009, 13:03
یه توصیه ای واسه دخترا داشتم...هرجایی به غیر از علوی برید!!!!!!!!
hermione
دیدی گفتم !

Rainy eye
20-06-2009, 13:07
دیدی گفتم !

مگه hermione دختره؟!: دی
من به عنوان خواهر بزرگتر بهت توصیه میکنم نرو علوی !!!!!!!اگه رفتی عواقبش پای خودت...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

SAMCRO
20-06-2009, 13:09
من به عنوان خواهر بزرگتر بهت توصیه میکنم نرو علوی !!!!!!!اگه رفتی عواقبش پای خودت...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هرمیون که دختره ! :دي ولی این یوزر فک کنم پسر باشه ! :دي
برای محیطش می گی ؟؟؟

hermione
20-06-2009, 13:11
من به عنوان خواهر بزرگتر بهت توصیه میکنم نرو علوی !!!!!!!اگه رفتی عواقبش پای خودت...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

من که پسرم ( :2:اگه خواستید ثابت می کنم :27::27:) حالا چرا دخترا نباید علوی برن ؟؟؟؟

SAMCRO
20-06-2009, 13:13
من که پسرم ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اگه خواستید ثابت می کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حالا چرا دخترا نباید علوی برن ؟؟؟؟
اگه دقت کرده باشی کلی گفت ! برای دفعه ی دووم رو می گما !

hermione
20-06-2009, 13:16
اگه دقت کرده باشی کلی گفت ! برای دفعه ی دووم رو می گما !

از این حرفا بگذریم معدلت چند شد ؟؟؟

Rainy eye
20-06-2009, 13:23
حالا چرا دخترا نباید علوی برن ؟؟؟؟

چون همه استاداش پسرن...تحصیلات عالی هم ندارن!!!!!!معمولاً دانشجو هستن
تموم کارشون مثلا شرط بندی سر اینه که کی میتونه کدوم دخترو تور کنه...افتضاحه...
اینو تموم دوستان که علوی رفتن تایید میکنن... حتی یکی از دبیرامون هم که قبلاً تو علوی بوده اینو میگفت

من که پسرم ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gifاگه خواستید ثابت می کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif) حالا چرا دخترا نباید علوی برن ؟؟؟؟

واجب شد ثابت کنی!!!!!: دی

hermione
20-06-2009, 13:28
اینو تموم دوستان که علوی رفتن تایید میکنن... حتی یکی از دبیرامون هم که قبلاً تو علوی بوده اینو میگفت

دمشون گرم چقدر غیرت و جوانمردی به خرج میدن :31:

میترسم بن بشم :27::27:

♠ ♥ ♦ ♣
20-06-2009, 16:06

استاد دختر نداره پسر تور کنه؟:27:

دمشون گرم چقدر غیرت و جوانمردی به خرج میدن :31:

میترسم بن بشم :27::27:
ثابت نکن حالا!:31:

hermione
20-06-2009, 17:02
استاد دختر نداره پسر تور کنه؟:27:

اگه پیدا کردی منو خبر کن :5:
جمعیت تاپیک کم شده فکر کنم همه شروع کردن به خوندن و آماده شدن برای کنکور
من برای کنکور دو تا مشکل اساسی داشتم یکی کامپیوتر یکی sms . که خدا بیامرزه پدرشونو sms ترک اجباری شدم !!!

♠ ♥ ♦ ♣
20-06-2009, 17:33
اگه پیدا کردی منو خبر کن :5:
جمعیت تاپیک کم شده فکر کنم همه شروع کردن به خوندن و آماده شدن برای کنکور
من برای کنکور دو تا مشکل اساسی داشتم یکی کامپیوتر یکی sms . که خدا بیامرزه پدرشونو sms ترک اجباری شدم !!!
مشکلات من!:
اینترنت!
فیلم!
رانندگی!
چرخ زدن بیرون!
تنبلی!
:31:

pedramch
20-06-2009, 17:43
نه بابا کنکور چیه؟
من هنوز کارنامه نگرفتم:دی
مشکلات من:
کامپیوتر(گیم - موزیک)
اینترنت(شماها - طراحی وب - وبسایت هام!)
سریال LOST

pedramch
20-06-2009, 17:44
نه بابا کنکور چیه؟
مشکلات من:
کامپیوتر(گیم - موزیک)
سریال LOST

Alone_In_Hell
20-06-2009, 17:49
امتحانا تموم شد دیگه چرا بیایم اینجا
باید از دانش آموز تبدیل بشیم به داوطلب (oh My God)
:دی
تاپیک واسه کنکور زده شد به ما هم خبر بدین

SAMCRO
20-06-2009, 17:52
از این حرفا بگذریم معدلت چند شد ؟؟؟
بسیار پایین 12 !:دي:31::31::31:

SAMCRO
20-06-2009, 17:55
نه بابا کنکور چیه؟
من هنوز کارنامه نگرفتم:biggrin:
مشکلات من:
کامپیوتر(گیم - موزیک)
سریال
مشکلات من :
بیرون روی ! :دي ( منظورم بیرون از خونس منظورم بیماری نبودا !! :دي اصلولا همون الافی و قهوه ... ..)
سیگار !
ورزش ! :دي ( بدن سازی فکر بد نکنید نفس ندارم برای ورزشای دیگه :دي )
کامپیوتر !
فیلم های مختلف !: دي ( توی خرداد بسیار فیلم دیدم !!: دي )
بازم هست حسش نیست بنویسم !! :دي

♠ ♥ ♦ ♣
20-06-2009, 18:18
نه بابا کنکور چیه؟
مشکلات من:
کامپیوتر(گیم - موزیک)
سریال LOST
خوبه باز یه سریال!
من 10 تا سریال ریخته سرم:31:

مشکلات من :
بیرون روی ! :دي ( منظورم بیرون از خونس منظورم بیماری نبودا !! :دي اصلولا همون الافی و قهوه ... ..)
سیگار !
ورزش ! :دي ( بدن سازی فکر بد نکنید نفس ندارم برای ورزشای دیگه :دي )
کامپیوتر !
فیلم های مختلف !: دي ( توی خرداد بسیار فیلم دیدم !!: دي )
بازم هست حسش نیست بنویسم !! :دي
اینو برای منم اضافه کنید:27::27:

Mohandes_mansour
20-06-2009, 18:32
سلام به بچه هاي زرنگ P30WORlD
من قبول شدم!!! اصلا باورم نميشد که قبول شدم،هي مي اومدم از هفته پيش نمره ميدادن مينمم و ماکزيمم مي دادم :دي:31::31:
امروز ظهر با قلبي تاپ تاپ کنون به سوي مدرسه رفتم ! از شانس تو رشته ي رياضي ها که ميخوندن که بدن،دومين نفري بودم که اسمم رو خوندن که کارنامه رو گرفتم...
يهو نگاه کردم ديدم 3 تا رو قبول شدم!!! مي خواستم پر در بيارم!
اين نماره های نهايي من : حسابان : 14.75 جبر : 16.25 زبان فارسي 13.75
همين که قبول شدم،کلي حال کردم....:8::8:
الان نميدونيد چه حسي دارم!:8:
به همتون خسته نباشيد ميگم!:20:
ميگم ديپلم موقت کي ميدن براي ثبت نام تو پيش دانشگاهي ؟
کنکور رو چه کنيم ؟! بايد از اين زمان شروع کنم به خوندن دروس پايه ؟
از همتون واقعا ممنونم،تو اين تاپيک بعضي از مشکلاتم حل شد...يا شايدم بگم خيلي از مشکلاتم!!:27:

فداي همتون:5:

timsar jackson
20-06-2009, 18:38

بایدی در کار نیست اما اگه از الان شروع کنی خیلی راحت تری....

sinasalar2007
20-06-2009, 18:41
سلام به بچه هاي زرنگ P30WORlD
من قبول شدم!!! اصلا باورم نميشد که قبول شدم،هي مي اومدم از هفته پيش نمره ميدادن مينمم و ماکزيمم مي دادم :دي:31::31:
امروز ظهر با قلبي تاپ تاپ کنون سه سوي مدرسه ! از شانس تو رشته ي رياضي ها که ميخوندن که بدن،دومين نفري بودم که اسمم رو خوندن که مارنامه رو گرفتم...
يهو نگاه کردم ديدم 3 تا رو قبول شدم!!! مي خواستم پر در بيارم!
اين نماره های نهايي من : حسابان : 14.75 جبر : 16.25 زبان فارسي 13.75
همين که قبول شدم،کلي حال کردم....:8::8:
الان نميدونيد چه حسي دارم!:8:
به همتون خسته نباشيد ميگم!:20:
ميگم ديپلم موقت کي ميدن براي ثبت نام تو پيش دانشگاهي ؟
از همتون واقعا ممنونم،تو اين تاپيک بعضي از مشکلاتم حل شد...يا شايدم بگم خيلي از مشکلاتم!!:27:

فداي همتون:5:

بابا مهندس چه خبره ؟! ببین این کارنامه چه روحیه ای میده به ادم ! این قدر روحیه گرفته که فکر میکنم سال دیگه عکسشو روی صفحه ی اول پیک سنجش میبینیم :31:
حالا کسایی که میخوان کارنامه هاشونو بذارن دستاشون بالا

hosseingrami
20-06-2009, 18:45
ولي من که با اميدي خوندم و سه تا تجديدم رو بازم افتادم!
نميدونم چه کار کنم!
هم دردا چه کار کردند قبول شدند؟

Mohandes_mansour
20-06-2009, 18:51
بابا مهندس چه خبره ؟! ببین این کارنامه چه روحیه ای میده به ادم ! این قدر روحیه گرفته که فکر میکنم سال دیگه عکسشو روی صفحه ی اول پیک سنجش میبینیم :31:
حالا کسایی که میخوان کارنامه هاشونو بذارن دستاشون بالا

خوب فاز میده به آدم! :31: آرزو شده بود برای من!!!!:41:
نه بابا تو پیک سنجش عکسم نمی افته ! ولی روحیه ام تو این چند ساعت خیلی خوب تر و بهتر شده!!:46:
دقیقا !

Mohandes_mansour
20-06-2009, 18:54
نميدونم چه کار کنم!

شما چه دروسی روداشتی ؟
رشتت چی بود؟!
بازم افتادی؟ تبصره نمیتونی بزنی ؟
من تا 2 ترم پیش و ترم پیش هم درد موقعیت الان شما رو داشتم...!:13:
میدونم خیلی سخته....
++++ هیچ وقت نا امید نشووو،این رو بدون یه روز بالاخره همه ی اینا تموم میشه و قبول میشی! در نا امیدی،بسی امید است!

امیدوارم موفق باشی....:10:

hermione
20-06-2009, 21:20
نميدونم چه کار کنم!

برای قبولی همت و تلاش لازمه ...

pooyaabi
20-06-2009, 21:40
ببینم امسال سوالا چطور بود ؟
کدوم درسا سخت بود ؟
سال 86 که فیزیک اشک همه رو در اورد
پارسال حسابان و جبر اشک منو در اورد
امسال چی؟

caca_caca888
20-06-2009, 22:09
وااااااااااااااااااااای خداااااااااااااااا ادبیاتو افتادم..................
چی کار کنــــــــــــــــــم؟؟
تبصــــــــــــــــره بزنـــــــــــــــــــــم ؟

فیزیکم 98 شدم ...شانسو داری؟؟

SAMCRO
20-06-2009, 23:37
دمت گرم چه جوری 98 شدی ؟؟؟ :دي

یعنی چند شدی ؟؟؟
ببخشید مگه با مستمر اینا جمع ممع نمی کنن ؟؟؟؟ اگه این طوره که بد بختم !! :دي

Mohandes_mansour
20-06-2009, 23:48

اگر یه درس فقط باقی مونده دارید برای تکمیل دوره،سیستم مدرسه اوتوماتیک اگر " نمره سالانه " حداقل به 7 رسیده باشه،تبصره(تک ماده) زده میشه...:20:
اما اگه نمره ی سالانه ی شما زیر 7 شده باشه،فک نکنم راهی جز ترم بعد باشه...:13:
اگه بالای 7 شده باشی،به احتمال 99% خود مدرسه تبصره میزنه.

فیزیکم 98 شدم یعنی چی؟! یکم توضیح می دی !؟:31:

Mohandes_mansour
20-06-2009, 23:56
برای قبولی همت و تلاش لازمه ...

شدیدا تایید میشه! واقعا باید تلاش و دقت کرد!
تلاش+همت+توکل+دقت+روحیه مناسب+امیدواری=قبولی

بچه ها اونایی که چندتا درس افتاده دارند که فک می کنند براشون یکم مشکل هست،اصلا و ابدا 2 تبصرشوم رو برای درس های ساده ی زبان،دینی هدر ندند!
سعی کنید که کارتون به تک ماده نکشه و فقط و فقط برای دروس اختصاصی مثل حسابان،جبر بذارن...
البته این نظر و تجربه ی من بود....:20:
چون بعضی از همکلاسیام پارسال همرو با تم ماده و مستمر قبول شدن ولی به فرض حسابان یا هندسه باقی موند بدون تبصره...3 ترم امتحان دادن تا بالاخره 7 شدن!!!!
مواظب تر باشید!

Masoud_kp
21-06-2009, 00:10
دوستان یه چیزی" میگم که اونطوری که فکر میکردین نمرتون شد؟
یعنی مثلا نمره ای رو که بعد از امتحان واسه اون درست تصور میکردین همون طوری تو کارنامتون هم اومد؟اگرنه کمتر یا بیشتر شد؟

Rainy eye
21-06-2009, 00:16
استاد دختر نداره پسر تور کنه؟

فعلا نه متاسفانه...ولی در دست ساخته!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

SAMCRO
21-06-2009, 00:46
تلاش+همت+توکل+دقت+روحیه مناسب+امیدواری=قبولی
من اینا رو دارم توکل هم می کنم می رم سر جلسه ! یعنی قبول می شم ؟؟ :دي looooooool

caca_caca888
21-06-2009, 08:55
میخاید بازم تاپیک بسته بشه؟؟؟اسپم ندید دیگه

دمت گرم چه جوری 98 شدی ؟؟؟ :دي
مستمر ترم اول ترم اول مستمر ترم دوم نهایی
8 9 12 10

اگر یه درس فقط باقی مونده دارید برای تکمیل دوره،سیستم مدرسه اوتوماتیک اگر " نمره سالانه " حداقل به 7 رسیده باشه،تبصره(تک ماده) زده میشه...
اما اگه نمره ی سالانه ی شما زیر 7 شده باشه،فک نکنم راهی جز ترم بعد باشه...
اگه بالای 7 شده باشی،به احتمال 99% خود مدرسه تبصره میزنه.

فیزیکم 98 شدم یعنی چی؟! یکم توضیح می دی !؟
نهایی گرفتم 8 بعد با بقیه ضریبا جمع شد کلا شدم 94 . چهار نمره تا قبولی فاصله دارم . یعنی اگه نهایی رو 0.75 بالاتر میشدم قبولیده بودم.
نگاه کن 98 رو کامپیوتر نمره قبولی رد میکنه بالای این پست نمره ی فیزیکمو گذاشتم. آدم تازه میفهمه که با 0.25 هم ممکنه یه درس رو بیفتی.اگر معلم من تو مستمر ترم دوم به جای 12 11 میداد الان افتاده بودم.

یعنی مثلا نمره ای رو که بعد از امتحان واسه اون درست تصور میکردین همون طوری تو کارنامتون هم اومد؟اگرنه کمتر یا بیشتر شد؟
ما به اینا عادت کردیم .
من که همیشه بعد از امتحان خودم با کلید ورقه هامو تصحیح کردم . و تقریبا نمره دقیقمو بدست آوردم .پس برای من همون نمره ای بود که حدس میزدم.
ولی وقتی بعد از امتحان تصحیح میکردم یهویی میدیدم 5 نمره اومدم پایین تر از حدسم!!

من اینا رو دارم توکل هم می کنم می رم سر جلسه ! یعنی قبول می شم ؟؟ :دي looooooool

ما که همشو داشتیم بازم ادبیاتو افتادیم.
ادبیات شب کلی بیدار موندم.فکر کنم منظورش تو طول سال بود.:دی

ardavan_2008
21-06-2009, 08:59
یعنی مثلا نمره ای رو که بعد از امتحان واسه اون درست تصور میکردین همون طوری تو کارنامتون هم اومد؟اگرنه کمتر یا بیشتر شد؟ من که هر چی نمره دادم به خودم 3نمره پایین تر اومد نمیدونم اون مصححه چی کار کرده هر کی بوده جوون بوده...
من الان مشکلم معدلممه در اینده امیدوارم مشکل ایجاد نکنه هر چند که زیاد لازمش ندارم اما خوب...

tim20020
21-06-2009, 10:26
من كه خيلي عالي شد....
براي سه درس هم اعتراض زدم...
كمترين نمره ام 17.50 شده براي درس عربي
بقيه بالاي 18.5 هستند...
معدلم هم ميشه 19.20

♠ ♥ ♦ ♣
21-06-2009, 11:00
معدل چجوری حساب میکنین؟:31:

hermione
21-06-2009, 12:23

من همه نمره هام دقیقاَ همونی شد که فکر می کردم ( حتی 25 صدم هم اشتباه نکردم ) به غیر از 1 درس که اونم نیم نمره اشتباه شده .
این دوستانی هم که میگن نمره ها اشتباه شده با تمام احترام باید بگم که حتماَ شما در محاسبه نمره اشتباه کردید و گرنه مصصح ها که دشمنی ندارند و خیلی هم کم اشتباه می کنند ...

hermione
21-06-2009, 12:24
معدل چجوری حساب میکنین؟:31:

معدل کل یا معدل کتبی نهایی ؟؟؟

♠ ♥ ♦ ♣
21-06-2009, 12:30
معدل کل یا معدل کتبی نهایی ؟؟؟
کتبی نهایی!

hermione
21-06-2009, 12:37
کتبی نهایی!
اگه رشته ریاضی هستی :
نمره هر درسیو در صریبش ضرب کن حاصل همه درس هارو با هم جمع کن به 27 تقسیم کن
اینم ضریبا :
حسابان : 4
فیزیک : 4
شیمی : 3
هندسه : 3
جبرو احتمال : 2
عربی : 2
ادبیات :2
زبان فارسی : 2
زبان انگلیسی : 2
دینی : 3

caca_caca888
21-06-2009, 12:51
من شدم
12.07
:دی
خیلی خر خونم مگه نه؟؟
امروز رفتم مدرسه همه افتاده بودن
از 24 نفر کلاس ما
3 نفر بودن که از 10 درس 9 درس رو افتاده بودن.
دیگه بقیم معلومه دیگه.
یکی از درس خونارم دیدم 2 تا افتاده بود.
همه شاخ دراورده بودن که من انقدر بالا شدم.
یکی بود هر روز از اول سال 2 3 تا کلاس خصوصی با معلمامون داشت . اون 3 تا افتاد.

حیف شد از همه ی دوستام جدا شدم.همه میرن شبانه.
کاشکی منم زیر 10.75 میشدم.:دی ناشکری رو داری؟؟:دی
فکر کنم سال دیگه پدرم در بیاد همه خرخون وای خداا چی کنم؟؟؟یه دونه دوستم تو خرخونا ندارم!

♠ ♥ ♦ ♣
21-06-2009, 13:18
17.11 شدم!

armin_software
21-06-2009, 13:28
حیف شد از همه ی دوستام جدا شدم.همه میرن شبانه.
تا شهریور مشخص نشه کسی شبانه نمی ره!
درست گفتم؟ :دی

caca_caca888
21-06-2009, 13:55
17.11 شدم!
خیلی خرخونی:31:

تا شهریور مشخص نشه کسی شبانه نمی ره!
درست گفتم؟
بله ولی کسی که خرداد اینهمه بیفته مطمئنا شهریور بهتر از این نمیشه.
کی تابستون میتونه درس بخونه؟

armin_software
21-06-2009, 13:57
بله ولی کسی که خرداد اینهمه بیفته مطمئنا شهریور بهتر از این نمیشه.
کی تابستون میتونه درس بخونه؟
خواستن توانستن است!

caca_caca888
21-06-2009, 14:01
خواستن توانستن است!
بله
نخواستن هم نتوانستن است:31:
خیلی دارم حال میکنم فیزیک 98 شدم.اگر 105 هم میشدم انقدر ذوق نمیکردم!

♠ ♥ ♦ ♣
21-06-2009, 14:22
بله
نخواستن هم نتوانستن است:31:
خیلی دارم حال میکنم فیزیک 98 شدم.اگر 105 هم میشدم انقدر ذوق نمیکردم!
ممد چقد بالا شدی فیزیکو!98:27:
من به زور 18 شدم:31:
اینم بگم من هنوز به درچه خرخونی نایل نشدم:27:

Rainy eye
21-06-2009, 14:38
خیلی جالبه!!!!!!!!!
پارسال تو تاپیک امتحان نهایی که میرفتی همه میومدن میگفتن عالی شدم...کمتر از 20 نمیشم!!!!!!!!
میگفتی بالا چشت ابروئه شاکی میشدن اساسی!!!!!!!!
ولی امسال همه میان میگن افتادم...یا بچه های پارسال خیلی خرخون بودن یا خالی بند...

♠ ♥ ♦ ♣
21-06-2009, 14:41
خیلی جالبه!!!!!!!!!
پارسال تو تاپیک امتحان نهایی که میرفتی همه میومدن میگفتن عالی شدم...کمتر از 20 نمیشم!!!!!!!!
ولی امسال همه میان میگن افتادم...یا بچه های پارسال خیلی خرخون بودن یا خالی بند...
بچه های امسال زیادی راستگوئن:31:

armin_software
21-06-2009, 14:53
به نظر من امتحانات خیلی سخت بود!

Rasam 360
21-06-2009, 15:48
من هم گرفتم!
اصلا" فکر نمیکردم کمترین نمرم شیمی باشه.... 13.25
باورم نمیشه! شیمی آخه ؟!
هم شیمی هم زبان فارسی هم ادبیات رو اعتراض زدم

Masoud_kp
21-06-2009, 18:40
دوستان از استان خوزستان کسی اینجا کارنامه گرفته؟

caca_caca888
21-06-2009, 22:45
اینم 2000 مین پستم
اینارو برای تاریخچه خودم میزارم که تو سرچ راحت پیدا کنم . برداشت بد نکنین:31:

ممد چقد بالا شدی فیزیکو!98
من به زور 18 شدم
اینم بگم من هنوز به درچه خرخونی نایل نشدم
دیگه خرخونیه دیگه کاریش نمیشه کرد.

خیلی جالبه!!!!!!!!!
بابا الانم که همه خرخونن.من یه دونه توشون این طوریم
تازه منم میگم عالی شدم بهتر از این نمیشد:فیزیک 98

من هم گرفتم!
اصلا" فکر نمیکردم کمترین نمرم شیمی باشه.... 13.25
باورم نمیشه! شیمی آخه ؟!
هم شیمی هم زبان فارسی هم ادبیات رو اعتراض زدم
اتفاقا منم بالاترین نمرم جبرواحتماله...15.25
ولی شیمیمو از تو بالاتر شدم...14.75:31:
کمترینشم ادبیاته ...8:31:

میخام کارناممو براتون بزارم.
حالا میذارم هر وقت ،وقت کردم.

SAMCRO
21-06-2009, 23:17
بچه های امسال زیادی راستگوئن:31:
ما همین یه دونه عبا رو هم به زور دور خودمون پیچیدیم ! ما خاکیم برادرا ! :31::31::31:
الان من می گن برم کارنامم رو بگیرم باید دارم بزنن !! :دي قضیه از ابرو و این چیزا گذشته مسئله ی مرگ و زندگیه !! :31::31:

به نظر من امتحانات خیلی سخت بود!

سوالاش اسون بود ولی نمی دونم چرا نمی شد جواب داد !! :دي

caca_caca888
21-06-2009, 23:48
بفرمایید خیلی سعی کردم دوباره صافش کنم.

SAMCRO
22-06-2009, 00:04
برادر عکست ترکیده ! یا جا دیگه اپش کن ! این همه اپلودر عکس ! :دي

اینو یه تست کن !! :دي

caca_caca888
22-06-2009, 00:22
برادر عکست ترکیده ! یا جا دیگه اپش کن ! این همه اپلودر عکس ! :دي
کد:

اینو یه تست کن !! :دي
اومد؟؟
یه جای دیگه آپیدمش
اگه نشد نیرم همینی که میگی.

sinasalar2007
22-06-2009, 01:10
دوستان از استان خوزستان کسی اینجا کارنامه گرفته؟

بله ! گرفتم :20:

SAMCRO
22-06-2009, 01:26
می گم این معلما هم باهات مشکل داشتنا !! چه مستمرای دادتن !!!

armin_software
22-06-2009, 01:45
به نظر شما اگر یکی امتحانات رو خیلی بد داده باشه!
راهی هست که جبران کنه؟

SAMCRO
22-06-2009, 01:55
به نظر شما اگر یکی امتحانات رو خیلی بد داده باشه!
راهی هست که جبران کنه؟
اگه بیفتی که باید جبرانش کنی ! :دي
اگه نیفتی هم فک نکنم ! یعنی 10 12 دیگه ؟؟؟

caca_caca888
22-06-2009, 03:12
نصف شبکی پاشدم بیام پشتم حرف نزنید.ساعت انجمن یه ساعت خوابیده!

می گم این معلما هم باهات مشکل داشتنا !! چه مستمرای دادتن !!!
چی میگی کلی بهم نمره دادن تا انقدر مستمرامو بالا دادن.
جمع نمره هام به 10 نمیرسید . چه برسه به میانگینش.
یادش بخیر ترم اول نمیدونم کدوم درس بود معلمه 3 تا امتحان گرفت آخرش نمره هام جمعش به 10 نرسید.
تا حالا نمره 1 رو تجربه کردین؟؟؟ من 0.5 هم گرفتم(تا اونجایی که یادمه ولی یک زیاد گرفتم)
یه بار تو ترم دوم حسابان 10 گرفتم(اولین نمره 2 رقمیم تو حسابان بود) کلی ذوق کردم.امتحان از مشتق گیری بود.
من واقعا خدایی شد که انقدر نمره های نهاییم بالا شد.مگه نگفتم همه شاخ دراورده بودن؟

اگه نیفتی هم فک نکنم ! یعنی 10 12 دیگه ؟؟؟
100%

SAMCRO
22-06-2009, 10:46
چی میگی کلی بهم نمره دادن تا انقدر مستمرامو بالا دادن.
جمع نمره هام به 10 نمیرسید . چه برسه به میانگینش.
یادش بخیر ترم اول نمیدونم کدوم درس بود معلمه 3 تا امتحان گرفت آخرش نمره هام جمعش به 10 نرسید.
تا حالا نمره 1 رو تجربه کردین؟؟؟ من 0.5 هم گرفتم(تا اونجایی که یادمه ولی یک زیاد گرفتم)
یه بار تو ترم دوم حسابان 10 گرفتم(اولین نمره 2 رقمیم تو حسابان بود) کلی ذوق کردم.امتحان از مشتق گیری بود.
من واقعا خدایی شد که انقدر نمره های نهاییم بالا شد.مگه نگفتم همه شاخ دراورده بودن؟
بابا دمت گرم عین خودمی که برادر !! :دي
من یه بار هندسه گرفتم .25 ولی برگم سفید نبود !! :دي یکی از بچه ها هم گرفن 0 برگش رو عین خر پر کرده بود !! :دي

منم کارنامم رو گرفتم !! خوشبختانه قبول شدم و تک هم نداشتم ! :دي
کارنامم خیلی خر تو خره ! و زندگی نامم رو توش نوشته نمی تونم اپلودش کنم باید یه ذره روش کاار انجام بدم !!
معدل کتبیم شد 14 ! :دي معدل کل شد 17 ! :دي

steps
22-06-2009, 11:06
6تا افتادم :41:
سال قبل هم 6تا افتادم 5تارو قبول شدم ببینم امسال چی میشه:46:
راستی کسی از تک ماده اینا خبر داره من تا حالا نزدم
اینارو افتادم
ریاضی
فیزیک
شیمی
عربی
زبان فارسی
ادبیات فارسی
همه رو به غیر ازشیمی زیر 7 شدم :31:

به نظرتون بخونم قبول میشم؟:31:

caca_caca888
22-06-2009, 11:26
پس چرا هیچکس کارنامشو اسکن نمیکنه؟؟؟
اسکن کنید دیگه.
نذارید برم لیست کاربرای ثابت این تاپیکو بیارما.

بابا دمت گرم عین خودمی که برادر !! :دي
من یه بار هندسه گرفتم .25 ولی برگم سفید نبود !! :دي یکی از بچه ها هم گرفن 0 برگش رو عین خر پر کرده بود !! :دي

منم کارنامم رو گرفتم !! خوشبختانه قبول شدم و تک هم نداشتم ! :دي
کارنامم خیلی خر تو خره ! و زندگی نامم رو توش نوشته نمی تونم اپلودش کنم باید یه ذره روش کاار انجام بدم !!
معدل کتبیم شد 14 ! :دي معدل کل شد 17 ! :دي

ایراد نداره کارنامتو دست کاری نکن همونو بزار .ندیدی مال من مچاله بود؟
یه بار دیگه میذارم که دوستان نگن خودش نذاشته:

Lamanta
22-06-2009, 11:48
بچه ها منم گرفتم
چطوره ؟

پس چرا بقیتون نمیزارید ؟
از چی می ترسید ؟
بچه ها معدل من چند میشه ؟

caca_caca888
22-06-2009, 13:24
B L A S T E R یا (♠ ♥ ♦ ♣)

-TD-

ardavan_2008

caca_caca888

sinasalar2007

pedram_hen

mahsa1469

alireza fatemi

nafas

hamed_km3

Parnyan

hermione

Mohandes_mansour

Alone_In_Hell

pedramch

MyEnd

empier games

.

.

.

pishi0014

MaaRyaaMi

afshin50cent

fnmtebyan

tim20020

Beny-Nvidia

SRT_71

hossein question

میگم بذارید دیگه.
اونایی که تو این لیستن و کلاس سوم هستن حتما بذارن.
این پستو یادتون باشه همه ی کارنامه ها رو اینجا میذارم.
فقط لطفا عکس باشه.خودتون نمره هاتونو تایپ نکنید.چون مستمر و نمره ی ترم اولتون رو نمینویسید.

armin_software
22-06-2009, 13:56
من که خیلی افتضاح دادم (افتضاح رو درست نوشتم :دی)
ولی دارم تابستون خیلی می خونم که جبران کنم !

armin_software
22-06-2009, 14:01
تو این فروم که همه خر خونن!
من نمی دونم شما چطوری وقت می کنید!

caca_caca888
22-06-2009, 14:04
تو این فروم که همه خر خونن!
من نمی دونم شما چطوری وقت می کنید!
کارنامه منو دیدی؟؟
کارنامتو بذار.

♠ ♥ ♦ ♣
22-06-2009, 14:09
بچه ها من خالی بسته بودم اون نمره هارو!
من همرو 20 شدم!جز هندسه!

caca_caca888
22-06-2009, 14:14
خدا وکیلی کارنامه خودته؟؟؟
من که عمرا باور کنم.
یه عکس کوچکتر بزار.
سایزای اون 2 تا عکس رو تو لیست ببین.
پست هایی از این آقا:

ممد چقد بالا شدی فیزیکو!98
من به زور 18 شدم
اینم بگم من هنوز به درچه خرخونی نایل نشدم

بچه های امسال زیادی راستگوئن
معدل نهاییش:

17.11 شدم!

♠ ♥ ♦ ♣
22-06-2009, 14:17
من که عمرا باور کنم.
یه عکس کوچکتر بزار.
اسمم که نوشته !!!

♠ ♥ ♦ ♣
22-06-2009, 14:22
من که عمرا باور کنم.
یه عکس کوچکتر بزار.
پست هایی از این آقا:

معدل نهاییش:
جوابت:

بچه ها من خالی بسته بودم اون نمره هارو!
من همرو 20 شدم!جز هندسه!
کوچیکشو گذاشتم!

Lamanta
22-06-2009, 16:01
منم باورم نمیشه همه رو 20 گرفته باشی بجز هندسه !!
تکلیف رو مشخص کن !!!!!

caca_caca888
22-06-2009, 16:11
منم باورم نمیشه همه رو 20 گرفته باشی بجز هندسه !!
تکلیف رو مشخص کن !!!!!
آخه دیگه الان شده عین چوپان دروغگو:31:
هیچکس حرفشو باور نمیکنه:31:

دیگه اسپم ندید . بذارید این پست من آخرین اسپم این تاپیک باشه.میقفله ها!

steps
22-06-2009, 16:42
6تا افتادم :41:
سال قبل هم 6تا افتادم 5تارو قبول شدم ببینم امسال چی میشه:46:
راستی کسی از تک ماده اینا خبر داره من تا حالا نزدم
اینارو افتادم
ریاضی 5
فیزیک 3
شیمی 8
عربی 5
زبان فارسی 9
ادبیات فارسی 9.5

به نظرتون بخونم قبول میشم؟:31:
من چون از کارنامه حال ندارن عکس بگیرم با توضیحات تکمیلی نوشتم

به نظرتون گزینه 2ثبت نام کنم خوبه ؟ 4تا رو قبول شم 2تا رو تک میزنم :27:
اولین نفر تو فامیلم دارم دیپلم میگیرم برام دعا کنید(اونم دیپلم تجربی)
وژدانی فکر نمی کردم ادبیات و زبان فارسی رو بیفتم دیدم:18:
راستی نگید این یارو پخمس امتحان ریاضی با فیزیک روی هم 5 دقیقه خوتدم اخه ترم 1 کم گرفته بودم امید نداشتم

SAMCRO
22-06-2009, 17:19
اولین نفر تو فامیلم دارم دیپلم میگیرم برام دعا کنید(اونم دیپلم تجربی)
خوش به حالت ! من اوولین نفریم که تو فامیل این قد گند زده !! برای همین هم شده اعدامم می کنن !!: دي

frnsh
22-06-2009, 21:13
سلام دوستان
ممنون که نمراتتون رو گذاشتین. چقدر تفاوت!

Lovelyman
22-06-2009, 22:41
من ریاضی هستم
معدل کتبی 18/88 معدل کل 18/95
البته عربی و زبان فارسی و هندسه و حسابان رو اعتراض زدم

caca_caca888
22-06-2009, 23:30
سلام دوستان
ممنون که نمراتتون رو گذاشتین. چقدر تفاوت!
فکر کنم من باید کارناممو بر دارم.ولی خودم ازش راضیم.مهم خودمم:دی
شما که سوم نیستین ؟هستین؟
پست پایینی میگه هستید.پس بدو برای کارنامه:31:

من ریاضی هستم
معدل کتبی 18/88 معدل کل 18/95
البته عربی و زبان فارسی و هندسه و حسابان رو اعتراض زدم
کارنامتو نمیذاری؟

♠ ♥ ♦ ♣
23-06-2009, 00:15
شما که سوم نیستین ؟هستین؟
هستن:31:
من میشناسمش:31:

steps
23-06-2009, 01:33
اسم من رو شطرنجی کنید

amin khan
23-06-2009, 01:45
اینجا چرا همه اینقدر ...خونن؟؟؟:18:
من فکر کنم تایپیک رو اشتباهی اومدم
ما میریم یه دور میزنیم برمیگردیم

caca_caca888
23-06-2009, 01:59
اینجا چرا همه اینقدر ...خونن؟؟؟
من فکر کنم تایپیک رو اشتباهی اومدم
ما میریم یه دور میزنیم برمیگردیم
این جا نیازی به سانسور نیست.
خودشون میدونن خرخونن:31:
شما که آدم خونی کارنامتو بزار ببینم
برو بخواب دیگه دیره!

Lamanta
23-06-2009, 09:32
کارنامه TD چرا از اون اصلی هاست ؟

pedramch
23-06-2009, 09:43
ای بابا...
چرا به ما کارنامه نمیدن؟؟:دی

caca_caca888
23-06-2009, 10:09
کارنامه TD چرا از اون اصلی هاست ؟
این سوال منم هست.

ای بابا...
چرا به ما کارنامه نمیدن؟؟
به هیچکسی نمیده؟؟!!
آخه یاد یکی از دوستام افتادم که با هم رفتیم کارنامه بگیریم.
بیچاره 9 تا درس افتاده بود بهش کارنامشئ نمیدادن!!!آخر زنگ زدن خونشون بعد بهش دادن.

ardavan_2008
23-06-2009, 12:35
اٍهم من اومدم ...می بینم که کارنامه ها رو گذاشتید من با این سرعت گندم هر کاری کردم نشد یزارم تانشالله میزارم لذت ببرید همش 21 هستش

من از کارنامم راضیم

واقعا راضیی؟

steps
23-06-2009, 12:52
این سوال منم هست.

به هیچکسی نمیده؟؟!!
آخه یاد یکی از دوستام افتادم که با هم رفتیم کارنامه بگیریم.
بیچاره 9 تا درس افتاده بود بهش کارنامشئ نمیدادن!!!آخر زنگ زدن خونشون بعد بهش دادن.

نه من 6 تا افتادم به خودم دادن:46:

hermione
23-06-2009, 13:09
نه من 6 تا افتادم به خودم دادن:46:
شوخی نکن !!:46:

Xx Hossein xX
23-06-2009, 13:16
اااا این تاپیکو الان دیدم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما ها چقدر میخونید بسه بابا ! میخواید به کجا برسید ! ( معدل 20 هم تو تاپیک بود ! blaster ! ) من دارم نا امید میشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کارنامو بزارم ؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من بد بخت باید از شنبه همین هفته برم مدرسه !