PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل تغییر اندازه براش در cs 4

Ehsanpark
03-04-2009, 18:00
سلام.
تو cs 4 me وقتی که اندازه یه براش رو بزرگ تر از استانداردش می کنم اون شکل براشی که روی عکس نشون داده میشه تا ما بفهمیم اندازه براش چقدر هست و کجای عکس می خوایم بزنیم, اون شکل نصفه نشون داده میشه.براش خودش کار می کنه ولی اون شکل اولیش هر چقدر بزرگ تر می شه نصفه نشون میده !
کسی می دونه چطوری این مشکل رو حل کنم ؟

Saeed kmss-D
03-04-2009, 19:12
سلام...

دوست عزيز،

اتفاقا اين مشكلي بود كه منم ازش رنج مي بردم. ( احتمالا خيلي از دوستان ديگه هم مي برن. رنج رو ميگم.)
اما راهش رو پيدا كردم.

علت اين مشكل هماهنگ نبودن CS4 با كارت گرافيك هستش كه براي از بين بردن اين مشكل ( نامرئي شدن نشانگر يا همون دايره براش )‌ دو روش وجود داره كه هر كودوم از اين ها به تنهايي ميتونه اين مشكل رو حل كنه.↓

1 ــ به قسمت Control Panel رفته و وارد Display ميشيم. در قسمت Display به تب Setting رفته و وارد گزينه Advanced ميشيم. سپس روي تب Troubleshoot كليك كرده و در قسمت Hardware acceleration ، اسلايدر را از حالت Full يك يا دو پله به عقب ( به سمت None ) حركت ميديم .

2 ــ در اين روش كه به ظاهر روش منطقي تريه، اينه كه آخرين آپديت درايور كارت گرافيك سيستم رو از سايت شركت سازنده دانلود و نصب كنيم و قبل از نصب درايور جديد ،‌حتما درايور قبلي رو ابتدا Uninstall و بعد از Restart كردن سيستم،‌درايور جديد رو نصب كنيم.

سوالي بود حتما بپرس.

موفق باشيد♥♥♥

Ehsanpark
04-04-2009, 00:04
آقا سعید عزیز , ممنون. عالی بود.

YAHYA-PRO
04-04-2009, 00:12
عجب سوالی عجب تر جوابش !
منم همین رنج رو میکشیدم ! ولی خود به خود درست شد نگو بخاطر آپدیت درایو گرافیک هست !

libra.2
04-04-2009, 00:29
مرسی سعید جان

والا باورت نمیشه :دی منم خیلی وقتها بابت این در 7 اذیت میشم ، ( از براش کم استفاده میکنم و در حد 0 ) اما برای Zoom و ذره بین چرا و یا برای سلکت کردن ( این دیگه واقعا اعصاب خورد میکنه ) این دفعه به این مشکل بر بخورم باید امتحان کنم ببینم روی اون ورژن هم جواب میده ..

ممنون

huti_421
04-04-2009, 13:40
شاید عده ای از دوستان اطلاعات لازمه برای آپدیت درایور ها رو نداشته باشن

طی یه جمله ی کوتاه کاملا مفهوم رو براشون روشن می کنم :

ویندوز ویستا : وارد Control Panel بخش Device Manager بشید
ویندوز اکس پی : وارد control Panel و بخش Add Hardware بشید
» از طریق بخش System هم قابل استفاده هست

با راسا کلیک بر روی قطعهی گرافیکی خودتون و انتخاب گزینه ی Update Driver میتونید به صورت انلاین و از طریق اینترنت و یا به صورت افلاین و از طریق درایوری که خودتون شخصا دریافت کردید اون رو نصب کنید

لازم به ذکره نرم افزار های مختلفی هم برای این منظور وجود دارن مثل Driver Genius