PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان حرفه ای بیان تووو: خرید یک گوشی قوی Nokia واسه استفاده از اینترنتش در لپتاپ

avecina.ir
02-04-2009, 19:11
سلامم.. من چون میخوام بیرون شهر که آنتن دهی ایرانسل یا همراه اول ضعیفه بتونم از اینترنت استفاده کنم دنبال یک گوشی که توووی این زمینه ی خاص کارش خوب باشه هستم و میخوام کار باهاش ساده باشه....و اتصال راحت به کامپیوتر بتونه برقرار کنه چه USB چه بطور بیسیم و بلوتوث و....((البته فعلن لپتاپم بلوتوث نداره) اگه کارایی فیلمبرداری اش یخورده بالا بود چه بهتر.... نبود مهم نیستش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توووی زمینه ی سخت افزار و کامپیوتر آدمی حرفه ای هستم ولی تووی زمینه ی گوشیها از همه تون کم اطلاعترم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ضمنن اهل نصب برنامه روی گوشی یا بازی و اینا هم نیستم پس یک گوشی Nokia که در زمینه ی اینترنت آنتن دهی قوی داشته باشه البته از نسلهای آینده ی شبکه ی مخابرات مثلن 3G و.... پشتیبانی داشته باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چون اصلن آدمی نیستم زود به زود گوشی عوض کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توووی زمینه ی بودجه هیچ محدودیتی ندارم ولی میخوام قیمتش پایین باشه چون نمیخوام پول واسه امکاناتی بدم که هیچ ازشون استفاده نمیکنم .....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی ممنون میشم از بزرگواریتون اگه راهنمایی حساب شده ای بکنین پیش فروشنده کم نیارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

faravahar
02-04-2009, 19:21
الان دیگه بیشتر گوشی های جدید و سیستم عامل دار نوکیا این قابلیت ها رو دارند.
بستگی به پولی که می خواهید هزینه کنید از 180 تا 540 تومان می تونید انتخاب کنید. از قیمت پایین با امکانات خوب تا بالا ترین.
5320-180
6220-230
6210-270
5800-320
n79-350
n85-420
n96-540
n97-coming soon

faravahar
02-04-2009, 19:36
مشخصات این گوشی ها:
5320: دوربین: 2مگاپیکسل
سیستم عامل: سیمبین 9.3 همراه فیچر پک 2
وای فای: ندارد
صفحه نمایش: 2 اینچ

6220:دوربین 5 مگاپیکسل همراه فلش زنون
صفحه نمایش: 2.2 اینچ

6210: دوربین 3.2 مگاپیکسل
صفحه نمایش: 2.4 اینچ

5800:دوربین: 3.2 مگاپیکسل
سیستم عامل: سیمبین 9.4 ویرایش 5(لمسی)
وای فای: دارد
صفحه نمایش: 3.2 اینچ (لمسی)

n79: دوربین: 5 مگاپیکسل
سیستم عامل: سیمبین 9.3 به همراه فیچر پک 2
صفحه نمایش: 2.4 اینچ

n85: دوربین:5 مگاپیکسل
صفحه نمایش: 2.6 اینچ OLED

n96: دوربین:5 مگاپیکسل
صفحه نمایش: 2.8 اینچ
DVBH دارد.

من به شخصه n85 رو پیشنهاد می کنم.

avecina.ir
02-04-2009, 19:45
سلامم... ممنون از راهنماییتون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میگم امکانش هستش که گوشی مجهز به Wi-Fi بتونه اینترنتش را با لپتاپ مجهز به این فناوری Share کنه؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وگرنه Wi-Fi داشتن گوشی شاید خیلی بکار من نیاد چون فکر کنم استفاده ی دیگه ای فعلن توووی ایران نداره جز همین شبکه کردن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی.....
این DVBH از طریق همین امواج تلویزیون ایران کار میکنه یا نه؟؟ هر چند که من تلویزیون ایران را 6-7 ماهه تماشا نمیکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Michael Ropy
02-04-2009, 20:05
میگم امکانش هستش که گوشی مجهز به Wi-Fi بتونه اینترنتش را با لپتاپ مجهز به این فناوری Share کنه؟؟

به نظرم بله میشه. همون n85 خیلی عالیه.