PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین 8مگاپیکسلی؟کدومو بخرم؟سریع خواهشا؟

nokia_6253
02-04-2009, 19:06
سلام...
من الا گوشیم n85 هست و به دلیل صدای افتضاح در اسپیکر و عکسبرداری ضعیف و بعضا هنگ میخوام عوضش کنم.
خواهشا دوستان نظرشونو بگن تا دوباره پشیمون نشم.(بدون تعصب)
بین kc910.innov.pixon.n958gموندم..البته n95 هم نوشتم چون گوشیه خوبیه..
حالا با توجه به این گوشیها و معیارهای خودم نظرتونو بگید.صفحه lcd شفاف داشته باشه.صدای هندزفری عالی و بلند با باس خوب.
کیفیت عکسبرداری عالی و فیلمبرداری عالی(البته گوشیه خودم در فیلمبرداری فوق العادست)
سیستم عامل هم خیلی مهم نیست.فقط یه سری برنامه بشه روش نصب کرد کافیه.

Michael Ropy
02-04-2009, 19:54
به نظر من رنوار (البته نه به خاطر اینکه طرفدار الجیم!) چون با مقایسه های انجام شده، به خصوص مقایسه ی منصفانه ی مقداد جان معلوم شد که رنوار در بدترین شراط هم از کیفیت کم نمی ذاره. فیلمبرداری هم که دیگه رو شاخه. در مورد صدا (مخصوصا شما که برای هندزفری میخواید) دارندگانش گفتن عالیه مخصوصا وقتی فناوری دالبی رو فعال کنید. سیستم عامل هم نداره ولی برنامه جاوا راحت نصب میشه. البته i8510 هم خیلی خوبه ولی چون من بیشتر عاشق تاچ هستم اینو گفتم! نمی دونم شما تاچ میخواید یا نه. باید نظر اساتید رو هم ببینیم.

nokia_6253
02-04-2009, 20:59
به نظر من رنوار (البته نه به خاطر اینکه طرفدار الجیم!) چون با مقایسه های انجام شده، به خصوص مقایسه ی منصفانه ی مقداد جان معلوم شد که رنوار در بدترین شراط هم از کیفیت کم نمی ذاره. فیلمبرداری هم که دیگه رو شاخه. در مورد صدا (مخصوصا شما که برای هندزفری میخواید) دارندگانش گفتن عالیه مخصوصا وقتی فناوری دالبی رو فعال کنید. سیستم عامل هم نداره ولی برنامه جاوا راحت نصب میشه. البته i8510 هم خیلی خوبه ولی چون من بیشتر عاشق تاچ هستم اینو گفتم! نمی دونم شما تاچ میخواید یا نه. باید نظر اساتید رو هم ببینیم.
در مورد کیفیت lcd چی؟در چه اندازست؟

dark fear
02-04-2009, 21:16
سیستم عامل هم خیلی مهم نیست.فقط یه سری برنامه بشه روش نصب کرد کافیه.
اگه اینطوره ... 100% kc910 renoir

در مورد کیفیت lcd چی؟در چه اندازست؟

100 % کیفیت همشو خوبه ولی هیچ وقت نمیشه به آمار و ارقام (تعداد پیکسل و وضوح تصویر) اعتماد
کرد تا خودت کنار هم نذاری نمیشه فهمید کدوم بهتره ... فقط میدونم کیفیت صفحه ی n95 از
اینوییت بهتره

Bahador.p
02-04-2009, 21:25
آقا اینو بخون کامل متوجه میشی Ok

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hasanmotori
02-04-2009, 22:26
من n95 8gig و 8510 رو کنار هم گزاشتم کیفیت ال سی دی 8510 بهتره
اگه تاچ میخای رنوار و اگه معمولی 100 % 8510

Ahmadreza0123
03-04-2009, 00:03
100% ]8510
1-دوربینش عالیه
2-سیمبین داره
3-صداش عالیه
4-کیفیت ال سی دی عالی
و
.
.

kalepoook
03-04-2009, 01:41
سلام.
منم تو پستای بچه های ال جی از رنوا خوشم اومد :40: میتونی بری تو یوتویوب فیلماشم ببینی هر کدومو که خواستی منم ایشالا شما خریدی بعدش منم میخرم  :27:
8510 سامسونگ از باطریش گلایه میشد تو پستاش اوایل بعدش گفتن با آپدیت درست شده :46:
پیکسونم یه خرده نامحسوس ال سی دیش بزرگه رو خود گوشیم 100 مگ زیاده ولی رنوا وای فای داره.
بقیشونم که نوکیا سیمبینه و راه خودشو داره قیمتشم بیشتره فکر کنم.

بازم از بزرگترا معذرت میخوام که نظر دادم :20:

hasanmotori
03-04-2009, 01:51
تکمیل برتریهای 8510
5.فلش رنوار زنونه ولی با ال ای دی زیاد فرقی نداره ولی از فلش 8510 میتونی به عنوان چراغ استفاده کنی
6.مموری داخلی 8 گیگ که واسه فیلم و عکس لازمه
7.سرعت عالی
8.‏ رنوار و پیکسون جی پی اس دارن ولی چون جاوا هستن فقط از گوگل مپ میشه استفاده کرد ولی 8510 براش کلی برنامه هست
...

nokia_6253
03-04-2009, 03:02
ببخشید انقدر سوال میکنم ولی چون یه بار اشتباه کردم میخوام با بهترین تصمیم برم برای خرید...
بچه ها باتریه کدوم یکی بهتره؟
این kc910 باسش خوبه؟
من چون کاره sms ایم زیاده میخواستم بدونم میشه در kc910 از کیبورد مجازی استفاده کرد؟اخه با نوشتن با قلم مشکل دارم.
ممنونم از همتون

Michael Ropy
03-04-2009, 06:36
در مورد باتری رنوار مقداد (که رنوار رو داره) گفته بود که با کاربری معمولی تا 3 روز نگه میداره. باسش هم خوبه (اینوویت و رنوار صدای عالی دارند، البته تو بلندی اسپیکر اینوویت بهتره). از کیبورد مجازی هم میتونی استفاده کنی و راخت هم هست. به نظرم انتخابتو بزار رویه رنوار و اینوویت و یکی از این دو رو انتخاب کن.

یه نقل قول از صدای رنوار:

تقسیم بندی صدا تو رنوار از 0 تا 20 قابل تنظیم.
1-صدا تو هندزفری بسیار بلند و با کیفیت، بصورتی که اگه بخوای موزیک با صدای بلند گوش کنی به درجه 16 هم رضایت میدی اگه در هنگام پخش دگمه دالبی رو هم بزنی بسیار با کیفیت تر هم میشه که انگار ساب ووفر گذاشتن تو گوش.
2-صدا در اسپیکر هم بسیار باکیفیت البته ممکن گوشی هایی باشن که صداشون از رنوار بلند تر باشه ولی اگه تو گوشی های دیگه صدا تا آخر بلند کنی بی کیفیت میشه ولی تو رنوار اینطور نیست و صدا در درجه آخر در هندزفری و اسپیکر بسیار باکیفیت.
3-و یه نکته دیگه اینکه برد صدای رنوار زیاد و در فاصله دورتری هم قابل شنیدن.

hasanmotori
03-04-2009, 10:14
همون رنوار رو بگیر با توجه به نیازهای شما بهترین انتخابه

M3hrad
03-04-2009, 11:28
منم ميگم رنوار...واقا گوشي خوبيه...

nokia_6253
03-04-2009, 18:21
خیلی ممنونم.ولی اگه یکی بیاد مزایا و معایب هرکدوم از این گوشیها رو (بجز n95) بگه راحتتر میتونم تصمیم بگیرم.
راستی چرا کسی pixon رو پیشنهاد نداد؟

hasanmotori
03-04-2009, 18:34
پیکسون دوربینش نسبت به بقیه ضعیفتره فیلم برداریشم واقعا 30 فریم نیست و وای فای نداره ولی گوشی بدی نیست اگه میخای یه گوشی کامل و عالی بگیری و ازش خسته نشی 8510 بگیر

Ahmadreza0123
03-04-2009, 20:02
اگه i8510 رو نگیری ضرر میکنی چون از نظر سایر امکانات با بقیه این گوشی ها قابل مقایسه نیست!!!

nokia_6253
03-04-2009, 20:56
من یه کمی به این سیستم عاملهای سری 3 مشکل دارم.چون نمیشه به صورت البومی موزیکهارو گوش داد و فقط باید با playlist گوش داد.

hasanmotori
03-04-2009, 21:08
موزیک پلیر 8510 آلبوم هم داره بعدش واسش کلی برنامه موزیک پلیر هست ولی اگه از موزیک پلیر مثلا پیکسون خوشت نیومد دیگه باید باهاش بسوزی و بسازی خوبی سیستم عامل همینه دیگه

meghdaad
04-04-2009, 00:08
در رنوار هم میشه موزیک به صورت آلبومی گوش کرد.

Bahador.p
04-04-2009, 00:16
آقا فقط یک جمله من گوشیم سوخته (8510) ولی بازم دارم میرم فردا یکی دیگه بخرم همین
اگه بد بود که کرم نداشتم

Viren
04-04-2009, 00:34
نظر من هم kc910 هست

meghdaad
04-04-2009, 00:52
هر جا که نوشته شده زنون رنوار ضعیفه این اشتباهه، فلش زنون رنوار قویه

عکس اصلی N82 در GSMARENA:

فاصله: ؟؟ سانتی متر

N82

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Renoir

Renoir

Bahador.p
04-04-2009, 01:35
آقا قبول گوشی الجی خدای کارایی فقط اینو نگاه بعد نظر بده اگر خواستی عکس مقایسه رو هم میزارم رفتن از فاصله 30 سانتی عکس گرفتن میگن فلش عالی والا

Michael Ropy
04-04-2009, 06:38
برادر شما که همه جا این ریویویه مسخره رو میاری! یه بار گفتم این سایت با الجی مشکل داره. تو چندین ریویویی که تا حالا داشته از الجی بد گفته. میتونی نظرات کاربران رو هم بخونی. تو مقایسه ای که بین پیکسون و رنوار بود، گفت که رنوار ضعیفتر از رقبا کارکرده! یعنی از همه ضعیفتره! در حالی که خودمون میدیدیم که عکس های خوبی داشت. حتی کاربران سایت هم اینو گفته بودند.

nokia_6253
04-04-2009, 08:21
فکر میکنم اکثر دوستان با یک مقدار تعصب نظر دادن که این قضیه یک مقدار تصمیمم رو برای خرید مشکل کرده.این سایتی هم که دوستمون گذاشتن خیلی در مورد lg بد نمره داده که همین باعث شد نظرم نسبت به الجی سرد بشه.ولی چون سایتها وحی منزل نیستن بازم بین 8510 و renoir مرددم:13:
بدجور موندم:41:

merikh_merikh
04-04-2009, 08:58
به نظره من اول ان95 8گیگ بعد 8510 چون این دو تا در کنار دوربین کارایی های زیادی هم دارن.

meghdaad
04-04-2009, 09:01
آقا قبول گوشی الجی خدای کارایی فقط اینو نگاه بعد نظر بده اگر خواستی عکس مقایسه رو هم میزارم رفتن از فاصله 30 سانتی عکس گرفتن میگن فلش عالی والا

جملات Michael Ropy کاملا تایید میشه اون عکسی هم که گذاشتم تو فاصله 30 سانتی متری نیست و در فاصله های بیشتر هم عکس انداختم و در کلوپش موجوده, آقا بهادر شما که زنونشو امتحان نکردی ولی من امتحان کردم هر کسی هم خواست میتونه بره عکسهای تاریکی مطلقشو ببینه.

hasanmotori
04-04-2009, 11:31
رنوار گوشی خوبیه ولی 8510 علاوه بر دوربین از نظر امکانات کامله

Ahmadreza0123
04-04-2009, 12:22
نمیشه یک فیلم که با رنوار گرفته شده بذارین؟!

Michael Ropy
04-04-2009, 12:32
این فیلمبرداری VGA و 30 فریم در ثانیه:

این فیلمبرداری QVGA و Slow Motion:

این فیلمبرداری QVGA و 120 فریم در ثانیه (سریع):

Michael Ropy
04-04-2009, 12:35
فکر میکنم اکثر دوستان با یک مقدار تعصب نظر دادن که این قضیه یک مقدار تصمیمم رو برای خرید مشکل کرده.این سایتی هم که دوستمون گذاشتن خیلی در مورد lg بد نمره داده که همین باعث شد نظرم نسبت به الجی سرد بشه.ولی چون سایتها وحی منزل نیستن بازم بین 8510 و renoir مرددم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بدجور موندم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به بعضی ریویو ها نمیشه اعتماد کرد! بهتره از کسانی که دارند بپرسی: مقداد = رنوار ، حسن = اینوویت

S@nti@go_s&k
04-04-2009, 12:55
سلام حسین جان درست میگن review واسه موقعی هستش که گوشی وارد بازار نشده ولی وقتی تو همین فروم خیلی از دوستان این گوشی هارو دارن برای چی میگین تو فلان review بد گفته یا فلان جا تعریف کرده از دوستانی که دارن بپرسین جوابتونو میدن
تا اونجا هم که من مقداد و حسن رو میشناسم بدون تعصب حرف میزنن:40:

NINTENDO_DS
04-04-2009, 15:09
اگر مشکل فقط دوربینه ال جی بگیر چون بهترین دوربین های موبایل رو شرکت اشنایدر کروزناخ می سازه
کیفیت لنز هاش فوق العاده است و خود گوشی هم امکانات خوبی داره

Ahmadreza0123
04-04-2009, 17:16
اگه تنها چیزی که تو یه موبایل براتون مهمه دوربینشه بهتره یک دوربین عکاسی بگیرین نه یک موبایل.
I8510 دوربینش خیلی خوبه و امکانات زیادی هم داره نسبت به رنوار از جمله این که سیمبین و برنامه های سیمبین ساپورت میکنه.!

dark fear
04-04-2009, 17:41
اگه تنها چیزی که تو یه موبایل براتون مهمه دوربینشه بهتره یک دوربین عکاسی بگیرین نه یک موبایل.
I8510 دوربینش خیلی خوبه و امکانات زیادی هم داره نسبت به رنوار از جمله این که سیمبین و برنامه های سیمبین ساپورت میکنه.!

بار ها در این مورد بحث شده ... دوربین رو نمیشه همیشه همراه داشت و خیلی مزایای دیگر موبایل با دوربین
خوب نسبت به یک دوربین دیجیتال
درسته i8510 هم گوشی خیلی خوبیه ولی اون هم معایب خودشو داره مثل باتری ضعیف ... البته دوستان میگن
که با مرور زمان بهتر میشه ولی در کل باید قبول کرد باتریش ضعیفه و همچنین ابعاد نا مناسبش
ولی به هر حا سیمبینش خیلی امکان خوبیه با توجه به این که سرعت گوشی هم خوبه

دوستان عزیز لطفا سعی نکنید عقیده ی خودتون رو به بقیه تحمیل کنید :10: شما پیشنهاد و دلایل خودتونو
بگید و تصمیم رو به عهده ی خریدار بذارید ....

به طور خلاصه :
i8510 :
مزایا : سیستم عامل سیمبین 9.3 همراه با سرعت بالا و عدم هنگ. دوربین خیلی خوب . کیفیت صفحه ی خیلی
خوب-بدنه ی بسیار مقاوم-حافظه ی داخلی 8 گیگ و 16 گیگ
معایب : باتری ضعیف . ابعاد نامناسب و وزن نسبتا زیاد و نسبتا یک گوشی کلفت ! قیمت بالا
kc910 :
مزایا :دوربین فیلم و عکسبرداری فوق العاده همراه با فلش زنون . لنز دوربین دارای استاندارد های بین المللی
اولین موبایل دارای سیستم پخش با صدای دالبی که کیفیت و صدای بی نظیری رو مخصوصا در هندزفری به شما
میده صفحه نمایش 3 اینچ و لمسی و با کیفیت ابعاد مناسب-قیمت مناسب نسبت به امکاناتش
معایب :
بلندی صدای اسپیکر پایین تر نسبت به i8510 . محدودیت نصب برنامه تا سقف 3 مگا بایت

به نظر من بزرگ ترین مزیت kc910 دوربین و صدای باکیفیت و بلندش مخصوصا تو هندزفری است
و بزرگ ترین مزیت i8510 سیمبین به همراه سرعت بالا
در ضمن توجه داشته باشید که سیستم عامل جاوا یک عیب نیست واسه kc910 اما سیمبین
i8510 میتونه مزیت بزرگش باشه
من به شخصه (نظر شخصیم رو میگم) kc910 رو ترجیح میدم و i8510 رو به خاطر قیمت بالا و ابعادش
در رده ی بعدی میدونم توجه داشته باش که i8510 بیش از 100 هزار تومن گرون تره :11:
انتخاب با خودته هر کدوم رو بخری (به قول علی دایی) اصلا و ابدا ضرر نمیکنی :31: و پیشاپیش مبارکت هم
باشه :11:
در آخر قیمتشون رو هم بگم
kc910 :با گارانتی اصل تلکام حدود 400 تومن (احتمالا چند وقت دیگه ارزون تر هم میشه)
i8510 8gig: با گارانتی اصل ماکروتل حدود 515 تومن
بدون گارانتی هم هر کدوم دود 30 تومن ارزون تر

dark fear
04-04-2009, 17:52
راستی اگه ریویوی معتبر میخای برو تو سایت gsmarena نه سایت های متعصب و درپیت :10:

.::Farshad::.
04-04-2009, 18:19
درود

من هم در هنگام خرید ، گزینه هایی مثل شما داشتم . قید N95 8GB و پیکسون رو همون اول زدم . ( البته N85 هم جزو همین دسته بود ) .
اما به نظر من ، ملاک خریداره که باید بر اساس احتیاجاتش ، انتخاب درستی داشته باشه . همون طور که گفتم ، موقع خرید بین رنوار و اینوویت مونده بودم ، اما بعدش تفاوت اصلی شون به نظرم در سیمبین بودن یکی و تاچ بون دیگری اومد ، پس منم که از سیمبین خسته شده بودم ، گفتم با قیمت 400 هزار تومان که بدون گارانتی اینوویت گیرم می یاد رو بهتره باش رنوار بگیرم که گارانتی هم هست ( واقعا کامتل نظر من راجع به گارانتی در ایران رو عوض کرد ، بسیار عالی گوشی رو فارسی کرده و خدمات پس از فروششون هم عالیه ) و در ضمن دوربین بهتری هم داره .
الان هم که رنوار رو گرفتم ، از انتخاب خودم راضیم ، چون استفاده برنامه ای ندارم ، آخه هر چیزی رو که بخوام خودش داره و در ضمن به نامردی این سایت های معرفی هم پی بردم ، که چقدر از امکانات رنوار رو در بررسی هاشون ذکر نکردند ‍! ( یکیش ، ویرایشگر تصویر و فیلم اون با قدرت ، امکانات و جذابیت بالاست ) .

ما همه این جا هستیم که همدیگر را به نحوه شایسته راهنمایی کنیم که یکی از ضروریات این امر دوری از هر گونه تعصب گرایی بی جاست .
نمی دونم ، من و مقداد عزیز که رنوار داریم ، می گیم فلش زنونش رو به اشتباه کم نور می دونند ولی باز هم ...
اولین چیزی که به ذهنم می رسه ، تفاوت باتری هاست . با این که در اکثر مواقع باتری اینوویت با آپدیت بهتر شده ولی همچنان ضریب اطمینان بالایی نداره .
بلندی صدای اسپیکر در اینوویت خیلی بیشتره ( برای رنوار در حدود 65 درصد N73 هست ) ولی رنوار در کیفیت کامله و چیزی کم نداره ، ضمن این که بلندی صدا در هدستس فوق العاده است . ( در مورد اینوویت ، دوستانی که دارند ، توضیح داده اند ) .
اما دوربین ، بدون شک رنوار برنده است ، در بررسی ها در قسمت عکس که معلوم شده ( مقداد جان هم زحمتش رو کشیدند ) ، در فیلم برداری هم چند نکته مشهوده :
1- با وجود خاموش بودن قابلیت میکروفون بدون پارازیت ، در رنوار ؛ کیفیت صدای ضبط شده آن بالاتر است ، اوایل در اینوویت نامفهوم بود که با آپدیتی که دوستان داشتند ، خیلی بهتر شده ولی همچنان جای کار دارد .
2- کیفیت فیلم برداری در رنوار کاملا شفاف و در یک کلام عالی است ، اما اینوویت ( طبق گفته دوستان ) در شب مشکل دارد ، و در ضمن چیزی که جدیدا برای من آشکار شده ،
اگر به مدت یک دقیقه از اتاق خودت در آرام ترین و معمولی ترین شرایط فیلم بگیری ؛ با اینوویت در بالاترین حالت چیزی در حدود 14MB حجم دارد که با مشاهده آن در کامپیوتر به شطرنجی بودن آن پی خواهی برد در حالی که ، همانطور که می دانید ، در رنوار فرمت ذخیره تصاویر دوربین به فرم AVI و با انکودینگ DivX ه ( که ضمن افزایش کیفیت ، سبب کاهش حجم هم می شه ) ؛ ولی این مقدار در حدود 19MB می باشد .

این چیزهایی بود که فعلا در خاطرم بود ، ببخشید که به زیاده گویی تبدیل شد .

سرزنده و پایدار باشید

Michael Ropy
04-04-2009, 18:55
از سروش و دارک فیر (اسمتون رو نمی دونم) و... تشکر میکنم! میشه گفت باید بین سیستم عامل و تاچ یکی رو انتخاب کنی! (اصلا هر دو رو بخر!!!!)

Ahmadreza0123
04-04-2009, 19:14
فکر میکنم داشتن سیستم عامل از تاچ مهمتر باشه!!

nokia_6253
04-04-2009, 19:28
فکر میکنم داشتن سیستم عامل از تاچ مهمتر باشه!!
من با این همه سابقه موبایلی هنوز نفهمیدم سیستم عامل مزیتش چیه که همه میگن سیستم عامل.؟؟؟
به نظر من وقتی موبایلی wlan...wifi.., ..3g و بعضی چیزای دیگه داشته باشه خوبه.
خوب مثل اینکه باتریه8510 اصلا برای من مناسب نیست چون من روزی بین 2تا 3 ساعت موسیقی گوش میدم.راستی بین 8510 و renoir کدوم یکی برای گوش دادن به موسیقی مناسبتر هست؟
یا حق

Ahmadreza0123
04-04-2009, 19:39
من با این همه سابقه موبایلی هنوز نفهمیدم سیستم عامل مزیتش چیه که همه میگن سیستم عامل.؟؟؟
خوب مثل اینکه باتریه8510 اصلا برای من مناسب نیست چون من روزی بین 2تا 3 ساعت موسیقی گوش میدم.راستی بین 8510 و renoir کدوم یکی برای گوش دادن به موسیقی مناسبتر هست؟
یا حق
ببخشید شما چند سال سابقه موبایلی داری که هنوز مزیت سیستم عاملو نفهمیدی:13::31:؟؟؟؟
باتری i8510 هم انقدر ضعیف نیست که با 2-3ساعت موسیقی تموم بشه!:31:
I8510 تو پخش موسیقی کیفیت بالای داره و صداش هم خیلی بلنده اما رنوار فکر میکنم تو هندزفری صداش بهتر باشه:8:

hasanmotori
04-04-2009, 19:47
سیستم عامل یه مزیت بزرگه مثلاً بازیهای سیمبین تا حجم 50 مگ یا خیلی بیشتر وجود داره در حالی که بازی جاوا حداکثر به 5 مگ هم نمیرسه.یا مثلاً شما در نطر بگیرید که منشی تلفنی میخاید ولی مثلاً نه I8510 داره نه رنوار اما واسه 8510 کلی برنامه منشی تلفنی هست.یا مثلاً هیچ کدومشون فایلهای wmv رو نمیخونن که با برنامه درست میشه یا مثلاً فایل های آفیس یا مثلاً شما از موزیک پلیر هیچ کدومش خوشت نمیاد میتونی روی سیمبین یه موزیک پلیر نصب کنی و کلی چیز دیگه.
بعدش من با 8510 خیلی وقتا روزی 3 ساعت آهنگ گوش میکنم ولی فقط یه خط کم میکنه

nokia_6253
05-04-2009, 08:51
سیستم عامل یه مزیت بزرگه مثلاً بازیهای سیمبین تا حجم 50 مگ یا خیلی بیشتر وجود داره در حالی که بازی جاوا حداکثر به 5 مگ هم نمیرسه.یا مثلاً شما در نطر بگیرید که منشی تلفنی میخاید ولی مثلاً نه I8510 داره نه رنوار اما واسه 8510 کلی برنامه منشی تلفنی هست.یا مثلاً هیچ کدومشون فایلهای wmv رو نمیخونن که با برنامه درست میشه یا مثلاً فایل های آفیس یا مثلاً شما از موزیک پلیر هیچ کدومش خوشت نمیاد میتونی روی سیمبین یه موزیک پلیر نصب کنی و کلی چیز دیگه.
بعدش من با 8510 خیلی وقتا روزی 3 ساعت آهنگ گوش میکنم ولی فقط یه خط کم میکنه
والا این چیزارو منم میدونم ولی اصلا حوصله بازی با موبایل رو ندارم.اصلا اینکه با موبایل بتونی بازی کنی به نظر من اصلا مهم نیست.
خوب..تا حدی نظرم نسبت به renoir مثبت شد اخه این سایتا بدجور حالمو گرفته بودن.با تشکر از همه دوستان خواهشا در مورد این 2 سوال صحبت کنید.
1)در مورد کیفیت ال سی دی(n85 خودم بینظیره)
2)کدوم یکی fm transmitter دارن؟
3)از نظر اینترنتی کدوم بهتره؟
ممنونم

hasanmotori
05-04-2009, 11:48
هیچکدوم کیفیت 85 رو ندارن چون هم oled ‎هست هم کوچیکتره
هیچ کدوم فرستنده اف ام ندارن
واسه اینترنت من بارنوار کار نکردم ولی بروزر 8510 خیلی خوبه‎ ‎‏ موس هم داره

ali racer
05-04-2009, 12:17
ادیت شد......

Michael Ropy
05-04-2009, 12:20
85
ترنسمیتر داره

منظور حسن آقا این بود که رنوار و اینوویت ترنسمیتر ندارند.

dark fear
05-04-2009, 14:17
یا حق

سیستم عامل هم مزیت های خودشو داره مثل برنامه و بازی های زیاد - تم های متنوع تر و ...
100% رنوار واسه موسیقی مناسب تره .. البته اگه منظورتون بیشتر هندزفری باشه ... آخه اسپیکر
زیاد به درد گوش دادن موسیقی واسه مدت طولانی نمیخوره ...
رنوار با سیستم پخش با صدای دالبی واقعا چیز توپی هست

dark fear
05-04-2009, 14:42
والا این چیزارو منم میدونم ولی اصلا حوصله بازی با موبایل رو ندارم.اصلا اینکه با موبایل بتونی بازی کنی به نظر من اصلا مهم نیست.
خوب..تا حدی نظرم نسبت به renoir مثبت شد اخه این سایتا بدجور حالمو گرفته بودن.با تشکر از همه دوستان خواهشا در مورد این 2 سوال صحبت کنید.
1)در مورد کیفیت ال سی دی(n85 خودم بینظیره)
2)کدوم یکی fm transmitter دارن؟
3)از نظر اینترنتی کدوم بهتره؟
ممنونم
موارد 1و2 رو دوستان کاملا درست توضیح دادن
gprs هردوشون از نظر سرعت (روی کاغذ) یکیه هردو کلاس 10 و دارای سرعت 32-48 هستند
اما بدون شک کار با یک گوشی لمسی توی اینترنت خیلی بهتر و راحت ره :46:
به نظر من با توجه به توقعات شما از گوشی مخصوصا اهمیت نداشتن سیمبین رنوار گوشی
مناسب تری واسه شما است :46:

از سروش و دارک فیر (اسمتون رو نمی دونم) و... تشکر میکنم! میشه گفت باید بین سیستم عامل و تاچ یکی رو انتخاب کنی! (اصلا هر دو رو بخر!!!!)

من کوچیک شما محمد هستم :11:

nokia_6253
06-04-2009, 08:55
طبق صحبتی که دوستان گفتن 8510 با همهء اپدیتها و راه حلهایی که براش پیشنهاد شده بازم مشکل باتری داره(یکی از دوستانه برادرم هم تایید کرد)و با توجه به اختلاف قیمت حدود100هزار تومان گزینهء8510 حذف میشه.:46:
دیشب یه گوشیه f480 سامسونگ دستم بود که خیلی از تاچش خوشم اومد و تصمیم گرفتم تاچ بخرم.حالا دوستان در مورد renoir , و pixon کمکم کنند.
ممنونم دوستان.

Michael Ropy
06-04-2009, 12:17
فرقشون اینه که رنوار دوربین بهتر + وای فای داره، پیکسون 0.2 اینچ صفحش بزرگتره و حافظه داخلیش یکم بیشتره (200 مگ). میمونه سلیقه ی شما که از کدوم اینترفیس خوشتون میاد! عکسهاشونو ببینید.

من کوچیک شما محمد هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواهش میکنم. منم حسین هستم.

hasanmotori
06-04-2009, 13:03
طبق صحبتی که دوستان گفتن 8510 با همهء اپدیتها و راه حلهایی که براش پیشنهاد شده بازم مشکل باتری داره(یکی از دوستانه برادرم هم تایید کرد)و با توجه به اختلاف قیمت حدود100هزار تومان گزینهء8510 حذف میشه.:46:
دیشب یه گوشیه f480 سامسونگ دستم بود که خیلی از تاچش خوشم اومد و تصمیم گرفتم تاچ بخرم.حالا دوستان در مورد renoir , و pixon کمکم کنند.
ممنونم دوستان.

بازم که از بدی باتری این 8510 بیچاره گفتین.کسی نگفته با آپدیت حل میشه من گفتم گوشی باید حجم باتری رو تشخیص بده. باتری 8510 هیچ مشکلی نداره.ولی اگه تاچ میخای بین pixon و renoier :
برتریهای renoier
wlan
دوربین بهتر
فیلم برداری روونتر
فلش زنون
برتری های pixon
صفحه بزرگتر
مموری داخلی بیشتر که خیلی مهم نیست
نداشتن محدودیت نصب برنامه های جاوا البته با فریمور جدید
صدای یکم بیشتر
حساسیت تاچشون رو نمیدونم اینو باید از کسی بپرسی که با هر دوتاش کار کرده
اینترفیس هم که سلیقه ای هست

mr_khodaei2008
07-04-2009, 20:44
به نظر من صبر کن ان 86 بیاد و برو بخرش

Ahmadreza0123
07-04-2009, 21:21
به نظر من i8510 خیلی از n86 بهتره.

hasanmotori
07-04-2009, 21:27
به نظر من صبر کن ان 86 بیاد و برو بخرش

ميشه بگي چه برتري خاصي نسبت به 8510 داره كه اينهمه واسش صبر كنه بعدشم كلي صبر كنه تا ارزون بشه و با توجه به اينكه نوكياست خيلي طول ميكشه تا ارزون بشه و كلاً قيمتش بالاست؟
اگه بخاد صبر كنه i8910 هست كه n86 رو قورت ميده.

oghtapost
07-04-2009, 21:53
به نظر من از قیافه ی گوشی هم میشه حدس زد که چه جور گوشی هست...
معلومه 100% i8510
دیگه اینم نمیفهمید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هم ه ی اینها بحث های بیخود و الکیه که جز تلف کردن وقت و عمر و (( پول )) آدم هیچ فایده ای نداره.....

mr_khodaei2008
08-04-2009, 16:31
ميشه بگي چه برتري خاصي نسبت به 8510 داره كه اينهمه واسش صبر كنه بعدشم كلي صبر كنه تا ارزون بشه و با توجه به اينكه نوكياست خيلي طول ميكشه تا ارزون بشه و كلاً قيمتش بالاست؟
اگه بخاد صبر كنه i8910 هست كه n86 رو قورت ميده.

اگه براي گوشي رو براي دوربين ميخواي پس دوربين گوشيهاي نوكيا رو با هيچي عوض نكن من با گوشي هاي زيادي كار كردم و عكس گرفتم هيچ كدوم مثل نوكيا نميشد حتي برات بگم كه عكس n95 8g بهتر از يه 8 مگا پيكسلي سامسونگ بود ديگه قضاوت با خودت

hasanmotori
08-04-2009, 16:44
الان دیگه همه میدونن کیفیت عکس 8510 از ان 95 8گیگ خیلی بهتره
تو روز که گوشی های نوکیا عکسو زرد میکنن تو محیط داخلی هم نویز بالایی دارن ولی 8510 در هر دوحالت عالی عکس میگیره

dark fear
08-04-2009, 17:02
حسن جان بهتره جواب افراد متعصب رو ندی ...
دوستمون فکر کنم انتخاب خودشو کرده و دیگه گمون نکنم نظرش عوض بشه
دررابطه با n86 هم حالا که بحثشو وسط کشیدید بد نیست معایبشو هم بدونید :
اولا اولین تجربه ی 8 مگاپیکسلی نوکیا است و نمیشه بهش اعتمد کرد دوما به جز فکوس
اوتوماتیک هیچ امکانات دیگه ای واسه دوربینش وجود نداره برعس i8510 و رنوار
مخصوصا رنوار که حتی تشخیص پلک زدن رو هم داره ...
در ضمن با این که ظاهر یک چیز سلیقه ای هست ولی به نظر من این گوشی فوق العاده زشته
و آبروی آدمو میبره
میتونید برید تو تاپیکش و صحبتهای خود نوکیا دوست ها رو هم بشنوید ... همه میگن زشته مخصوصا
دکمه هاش

hasanmotori
08-04-2009, 17:31
حرف کاملا درستی زدی جواب آدمای متعصب رو نباید داد

nokia_6253
08-04-2009, 18:58
n86 اگر مفتم باشه نمیخرمش.خیلی زشته.واقعا از نوکیا بعیده.ولی من هنوز بین pixon و renoir موندم.:13:

hasanmotori
08-04-2009, 19:02
به نظر من renoir بيشتر مي ارزه.اگه برات wlan مهمه كه همه چيز مشخصه ولي اگه نه بهتره با هر دوتاشون كار كني ببيني از اينترفيس كدوم بيشتر خوشت مياد همين طور حساسيت تاچشون

kalepoook
08-04-2009, 20:54
سلام
من امروز رنیورو دیدم خیلی قشنگ و خوش دست بود البته خاموش بود ولی عکساشو که دیده بودم به نظرم بزرگ بئد ولی دیدم کوچیکه بعدش با گارانتی کامتل400.

gmt325gh
09-04-2009, 09:53
اگه برات وافای مهم نیست پیکسون به نظر من گزینه بهتریه.
روونی کلی گوشی تو اینترفیس بهتره ،
تو مموری های بزرگ و نمایش فایلهای بزرگ سریعتر کار میکنه ،
ال سی دیش یکم بزرگتره از رنوار ،
وضوح ال سی دی تو نور روز یکم از رنوار بهتره ( فوقالعاده نیست ولی از رنوار بهتره ...)
به نظر من غیر از wlan و روون بودن فیلمبرداری تو بقیه قسمت ها پیکسون با رنوار برابری میکنه یا بهتره.

توصیه میکنم قبل از خریدت با هر دو گوشی حتما کار کن چون تو گوشی های تاچ تا وقتی گوشی روشن رو دستت نگیری و باهاش کار نکنی نمیتونی نصمیم درستی بگیری.

dark fear
09-04-2009, 18:28
n86 اگر مفتم باشه نمیخرمش.خیلی زشته.واقعا از نوکیا بعیده.ولی من هنوز بین pixon و renoir موندم.:13:
حق با شماس
اگه اینقدر 2دلی بهتره یه جوری سعی کنی هر 2 گوشی رو با هم دستت بگیری و یکی رو انتخاب کنی
تو مغازه ها که میذارن دست به گوشی بزنی ! هر وقت رفتی واسه خرید برو یه مغازه ای که هر 2
رو داشته باشه
میتونی یه سری هم به اینجا بزنی

اگه برات وافای مهم نیست پیکسون به نظر من گزینه بهتریه.
روونی کلی گوشی تو اینترفیس بهتره ،
تو مموری های بزرگ و نمایش فایلهای بزرگ سریعتر کار میکنه ،
ال سی دیش یکم بزرگتره از رنوار ،
وضوح ال سی دی تو نور روز یکم از رنوار بهتره ( فوقالعاده نیست ولی از رنوار بهتره ...)
به نظر من غیر از wlan و روون بودن فیلمبرداری تو بقیه قسمت ها پیکسون با رنوار برابری میکنه یا بهتره.

توصیه میکنم قبل از خریدت با هر دو گوشی حتما کار کن چون تو گوشی های تاچ تا وقتی گوشی روشن رو دستت نگیری و باهاش کار نکنی نمیتونی نصمیم درستی بگیری.
درسته اینتر فیس 8800 روونه گوشی سریعی هست و تو روز هم کیفیتش خوبه
ولی چون شما این گوشی رو داری داری میگی ... شما که احتمالا با رنوار کار نکردی
در ضمن برتری رنوار که فقط وای فای نیست دوربینش خیلی خیلی از پیکسون بهرته
باز i8510 دوربینش قابل رقابته و زیاد ضعیف تر نیست ولی پیکسون نه
به نظر من هم رنوار هم 8510 (با این که باتریش ضعیفه) از پیکسون سرتر هستن :11:

gmt325gh
09-04-2009, 21:33
من با رنوار کار کردم (البته نه زیاد) و تو اینترفیس به نظر من از پیکسون ضعیفتر بود (البته این یکم سلیقه ایه ...) تو فیلم برداری از پیکسون بهتره ، ولی تو عکس برداری به نظر من برتری نداره ، رنوار جزئیات رو بیشتر نشون میده ولی در عوض پیکسون نویز کمتری تو عکسهاش داره .

hasanmotori
09-04-2009, 23:49
حق با شماس
اگه اینقدر 2دلی بهتره یه جوری سعی کنی هر 2 گوشی رو با هم دستت بگیری و یکی رو انتخاب کنی
تو مغازه ها که میذارن دست به گوشی بزنی ! هر وقت رفتی واسه خرید برو یه مغازه ای که هر 2
رو داشته باشه
میتونی یه سری هم به اینجا بزنی

درسته اینتر فیس 8800 روونه گوشی سریعی هست و تو روز هم کیفیتش خوبه
ولی چون شما این گوشی رو داری داری میگی ... شما که احتمالا با رنوار کار نکردی
در ضمن برتری رنوار که فقط وای فای نیست دوربینش خیلی خیلی از پیکسون بهرته
باز i8510 دوربینش قابل رقابته و زیاد ضعیف تر نیست ولی پیکسون نه
به نظر من هم رنوار هم 8510 (با این که باتریش ضعیفه) از پیکسون سرتر هستن :11:

دوربين i8510 زياد ضعيفتر نيست؟!!!
دوربين i8510 بهتره.يه سر برو gsmarena مقايسشونو بخون و دقت كن هر مورد چيه.مثلاً حواست باشه كه اينترفيس دوربين تاثيري توي كيفيت نداره همينطور آلبوم عكسها.اگه دقت كني 8510 63 امتياز گرفته و رنوار 61 امتياز.رنوار توي internal prossesing كه نكته مهمي هست فقط 3 امتياز گرفته. بعدشم دوربين pixon يكم از رنوار ضعيفتره نه خيلي خيلي.بعدشم چندبار بگم باتري 8510 مشكلي نداره.
از نظر شما حتماً رنوار از 8510 هم بهتره

Michael Ropy
10-04-2009, 09:33
دوربين i8510 زياد ضعيفتر نيست؟!!!
دوربين i8510 بهتره.يه سر برو gsmarena مقايسشونو بخون و دقت كن هر مورد چيه.مثلاً حواست باشه كه اينترفيس دوربين تاثيري توي كيفيت نداره همينطور آلبوم عكسها.اگه دقت كني 8510 63 امتياز گرفته و رنوار 61 امتياز.رنوار توي internal prossesing كه نكته مهمي هست فقط 3 امتياز گرفته. بعدشم دوربين pixon يكم از رنوار ضعيفتره نه خيلي خيلي.بعدشم چندبار بگم باتري 8510 مشكلي نداره.
از نظر شما حتماً رنوار از 8510 هم بهتره

برادر قاطي نكن! بيچاره منظوري نداشت! آخه قضيه اينه كه تو internal processing جي اس ام آرنا خداييش نامردي كرده. تو تاپيك رنوار اگه ببيني مقداد جان مقايسه ي جالبي انجام داده. درباره ي اينترنال پروسسينگ هم نوشته بود كه اگه خودمون يكم دقت كنيم ميبينيم كه امتياز 3 براي رنوار واقعا بي انصافيه. يه 7 امتيازي بايد بهش ميداد. مورد ديگه اينكه مقداد اومده بود همه ي عكس ها رو دانلود كرده بود و در حالت 100 درصد زوم قرار داده بود. توي پيكسون بيشتر از همه تاري ديده ميشد (حتي نسخه ي آپديت شدش) اينوويت خيلي كمتر و رنوار باز هم كمتر. دركل به نظر من تفاوت آنچناني بين رنوار و اينوويت وجود نداره. بايد بين سيستم عامل داشتن و تاچ بودن ايشون يكي رو انتخاب كنند.

dark fear
10-04-2009, 09:55
دركل به نظر من تفاوت آنچناني بين رنوار و اينوويت وجود نداره. بايد بين سيستم عامل داشتن و تاچ بودن ايشون يكي رو انتخاب كنند.

منم منظورم همین بود که زیاد فرقی ندارن :10:
اما پیکسون از هر 2تاشون به مراتب ضعیف تره :11:

Bahador.p
10-04-2009, 10:33
منم منظورم همین بود که زیاد فرقی ندارن :10:
اما پیکسون از هر 2تاشون به مراتب ضعیف تره :11:
آقا من پیکسون رو شخصا با i8510 مقایسه کردم جاهای که i8510 گند میزد یکدفعه پیکسون عکس میگرفت مثل دوربین slr ولی در کل به نظر من در حد 8510 هست و سرعت پردازش عکس گوشی به نظر من عالی بود :27:

nokia_6253
11-04-2009, 00:02
خیلی 2دلم.اگه 8510 رو بشه به صورت البومی(مثل گوشیهای جاوا)برای موزیک گوش دادن استفاده کرد و اگر باتریش روزانه به مدت 4ساعت برای موسیقی گوش دادن جواب بده مجبورم 8510 رو انتخاب کنم.راستی بین 8510 .renoir,pixon صدای 8510 در هندزفری از همشون بهتره؟؟بیسش چی؟

Bahador.p
11-04-2009, 00:23
خیلی 2دلم.اگه 8510 رو بشه به صورت البومی(مثل گوشیهای جاوا)برای موزیک گوش دادن استفاده کرد و اگر باتریش روزانه به مدت 4ساعت برای موسیقی گوش دادن جواب بده مجبورم 8510 رو انتخاب کنم.راستی بین 8510 .renoir,pixon صدای 8510 در هندزفری از همشون بهتره؟؟بیسش چی؟
Renoir رو نمیدونم ولی با Pixon . N82 .N96 . 5800 . N85 که مقایسه کردم میتونم بگم 100 برابر بهتره در مورد بیس باید بگم وقتی رو حالت 3D SRS قرار بگیره انگار ساب بستن :8:کنارت ولی Renoir رو نمیدونم ببین اگه اهل آهنگ هستی مطمئن باش سیستم عامل به دردت میخوره در مورد باتری هم من جدید که گرفتم شنبه تا 4 شنبه کار کرد با ماکس استفاده 4 شنبه هم تموم نشد من میخواستم برم جایی گفتم خاموش شه زده حاله زدم به شارژ وگرنه 3 خونه شارژ داشت

hasanmotori
11-04-2009, 10:35

به صورت آلبومي ميشه گوش داد.موزيك پليرش اين گزينه هارو داره:
artists.albums.playlists. all songs .genres.composers
بعدشم شما باهاش 4 ساعت آهنگ گوش بدي 1 خط كم ميكنه اگه باهاش هم آهنگ گوش كني هم ور بري 2 خط كم ميكنه يعني 5 تا خط ديگه ميمونه.
يه چيزيم بگم باتري من دوباره قاطي كرد الان 3 4 روز اين جوري شده.يه دفعه شب تا صبح گزاشتمش تو شارژ باتريش دوباره مثل اولش خراب شد.البته نه دقيقا مثل اولش مثلاً يه دفعه شب سه تا خط داشت صبح ديدم خاموش شده.ولي مثلاً ديشب 4 تا خط داشت تا صبح كم نكرد.كلاً دوباره قاطي كرد.:13:حالا باهاش ور برم ببينم درست ميشه

hasanmotori
11-04-2009, 10:52
Renoir رو نمیدونم ولی با Pixon . N82 .N96 . 5800 . N85 که مقایسه کردم میتونم بگم 100 برابر بهتره در مورد بیس باید بگم وقتی رو حالت 3D SRS قرار بگیره انگار ساب بستن :8:کنارت ولی Renoir رو نمیدونم ببین اگه اهل آهنگ هستی مطمئن باش سیستم عامل به دردت میخوره در مورد باتری هم من جدید که گرفتم شنبه تا 4 شنبه کار کرد با ماکس استفاده 4 شنبه هم تموم نشد من میخواستم برم جایی گفتم خاموش شه زده حاله زدم به شارژ وگرنه 3 خونه شارژ داشت

3d srs كه بيس نداره اكولايزراشو اينجوري تنظيم كن ببين بيس يعني چي:8:
عكس آپلود نميشه به عكس آواتارم توجه كنيد

nokia_6253
11-04-2009, 11:14
با تشکر از تمامی دوستان باید بگم من از خرید 8510 با تمام مزایاش به طور کل منصرف شدم.چندتا فوروم خارجی رو میخوندم که همگی به ضعف باتریش اشاره داشتن و همینطور ضعف صدا در فیلمبرداری....
از renoir خیلی خوشم اومده فقط چون با lg حال نمیکنم موندم چیکار کنم.
از پیکسون خوشم اومده ولی پیکسون هم مشکل باتری داره.همینطور مشکل فیلمبرداری..
میمونه n95 که همه از فیلمبرداری عالی و صدای بسیار عالی در اسپیکر و هندزفری گفتن..
حالا شما بگین من چه بکنم:2:

Michael Ropy
11-04-2009, 12:34
رنوار هم صدای هندزفری عالی داره (فناوری دالبی).

الجی دیگه اون الجی قدیم نیست! (منظورم تو گوشی سازی هست.)

merikh_merikh
11-04-2009, 13:59
با تشکر از تمامی دوستان باید بگم من از خرید 8510 با تمام مزایاش به طور کل منصرف شدم.چندتا فوروم خارجی رو میخوندم که همگی به ضعف باتریش اشاره داشتن و همینطور ضعف صدا در فیلمبرداری....
میمونه n95 که همه از فیلمبرداری عالی و صدای بسیار عالی در اسپیکر و هندزفری گفتن..
خودت جواب خودتو دادي ديگه........فقط ان95 ميمونه.
ولي من شنيدم که 8510 بعد از مدتي باطريش بهتر ميشه

dark fear
11-04-2009, 15:15
اول سوال دومتو جواب میدم :31: :
مطمئن باش renoir با این سیستم دالبی موبایلی که داره از همه نظر هندزفریش تکه :10:
innov هم هندزفری خیلی خوبی داره ولی من از کسی که خودش 8510 داره (تو فروم موبایلستان)
شنیدم که کیفیتش از سری w مثل w850 پایین تره و پیش اونا خر خر میکنه
اما در کل همشون هندزفری خیلی عالی دارن مخصوصا این که هر 3 هندزفری لوله ای هستن :8:
در مورد اولیش :
شرکت lg تو این چند ساله یک پیشرفت فوق العاده تو همه ی زمینه ها چه کیفیت چه کارایی چه
فروش محصولات داشته که البته هنوز موج های این پیشرفت به ایران نرسیده
مثلا :
الان مانیتور های درجه یک lg با تکنولوژی منحصر به فرد dfc بهترین مانیتور ها هستن
lcd tv های lg مخصوصا از سری اسکارلت به بعد واقعا محشر شدن هم از نظر کیفیت هم
زیبایی هم امکانات (مثل تکنولوژِی ماشین زمان این tv ها به طوری که من از خرید
بهترین lcd tv sony الان پشیمونم که چرا اینهمه پول الکی دادم و lg نگرفتم
تو زمینه ی موبایل هم الان سودش و فروشش و ارزش سهامش بعد از نوکیا و سامسونگ
در رده ی سومه .. هم از سونی بیشتره هم از موتورولا و تو ایران هم بعد از ورود موفق
ویوتی کم کم جاش باز شد
به نظر من با این که در حال حاظر نوکیا و سامسونگ از نظر فروش از این برند بالا ترن
ولی lg هیچ کمبودی تو کیفیت نداره حداقل از سونی اریکسون که اینقدر تو ایران جا افتاده
به نظرم خیلی بهتره (من قبلا هم گوشی سامسونگ داشتم هم نوکیا داشتم هم سونی
اریکسون داشتم هم tv mobile !) و رو هیچ برندی تعصب ندارم و نمیخام الکی طرفداری
کنم
انتخاب با خودته

dark fear
11-04-2009, 15:32
خودت جواب خودتو دادي ديگه........فقط ان95 ميمونه.
ولي من شنيدم که 8510 بعد از مدتي باطريش بهتر ميشه

n95 به نظر من گزینه ی مناسبی نیست
نه دوربینش نه هندزفری به هیچ کدوم از اون 3 تای دیگه نمیرسه تازه خیلی هم زیاد شده :2:

در مورد باتری تا یه حدی درسته تا یه حدی نه .. تا این جا که بعد از مدتی باتری آب بندی میشه
و عملکردش بهتر میشه درسته ولی خیلیش به تفکرات روانی و نحوه ی استفاده ی شخص بر میگرده
100% آدم روزای اول خیلی خیلی زیاد از گوشی کار میکشه ... هی عکس میگیره هی تو منو ها میگرده
هی آهنگ گوش میده و ... ولی بعد از مدتی استفادش کمتر میشه و باتری بیشتر دووم میاره و این تفکر
که بعد از مدتی باتریش خوب میشه خودش روی فرد تاثیر میذاره و طرف فکر میکنه واقعا باتریش خوب شده
یه جوری به خودش تلقین میکنه (به قانون جاذبه ربط داره:31:)

Ahmadreza0123
11-04-2009, 17:29
باتری i8510 هیـــــــــــــــــچ مشکلی نداره و از بابت باتری خیالت کــــــــــــــاملا راحت باشه.:8:

hasanmotori
11-04-2009, 17:57

نميدونم چجوري آخرش به n95 رسيدي!؟
اول بگم كه هر كسي كه رنوار خريده ازش راضي بوده و مشكل خاصي باهاش نداشته پس به خودت تلقين نكن كه lg بده پس با خيال راحت برو بخرش.
در مورد باتري 8510 باتريش از n95 معمولي خيلي بهتره و تقريباً در حد n95 8gig هست.8510 حداقل 20 ساعت موزيك پخش ميكنه پس خيالت راحت باشه.صداي فيم برداريشم چون خيلي قويه اين اتفاق ميفته و اگه به منبع صدا نزديك بشه خش خش ميكنه.الان براتون صداي ضبط شدشو ميزارم
pixon هم فيلم برداريش خيلي خوبه و فقط به رووني رنوار نيست باترشم مشكلي نداره
n95 نه تو صداي اسپيكر نه تو صداي هدفون نه دوربين به 8510 نميرسه مطمعن باش

@ dark fear
ببين 8510 روزاي اول شب تا صبح 2 خط شارژ كم ميكرد ولي الان اصلاً شارژ كم نميكنه اين اسمش تلقينه؟

hasanmotori
11-04-2009, 18:08
اول سوال دومتو جواب میدم :31: :
مطمئن باش renoir با این سیستم دالبی موبایلی که داره از همه نظر هندزفریش تکه :10:
innov هم هندزفری خیلی خوبی داره ولی من از کسی که خودش 8510 داره (تو فروم موبایلستان)
شنیدم که کیفیتش از سری w مثل w850 پایین تره و پیش اونا خر خر میکنه
اما در کل همشون هندزفری خیلی عالی دارن مخصوصا این که هر 3 هندزفری لوله ای هستن :8:
در مورد اولیش :
شرکت lg تو این چند ساله یک پیشرفت فوق العاده تو همه ی زمینه ها چه کیفیت چه کارایی چه
فروش محصولات داشته که البته هنوز موج های این پیشرفت به ایران نرسیده
مثلا :
الان مانیتور های درجه یک lg با تکنولوژی منحصر به فرد dfc بهترین مانیتور ها هستن
lcd tv های lg مخصوصا از سری اسکارلت به بعد واقعا محشر شدن هم از نظر کیفیت هم
زیبایی هم امکانات (مثل تکنولوژِی ماشین زمان این tv ها به طوری که من از خرید
بهترین lcd tv sony الان پشیمونم که چرا اینهمه پول الکی دادم و lg نگرفتم
تو زمینه ی موبایل هم الان سودش و فروشش و ارزش سهامش بعد از نوکیا و سامسونگ
در رده ی سومه .. هم از سونی بیشتره هم از موتورولا و تو ایران هم بعد از ورود موفق
ویوتی کم کم جاش باز شد
به نظر من با این که در حال حاظر نوکیا و سامسونگ از نظر فروش از این برند بالا ترن
ولی lg هیچ کمبودی تو کیفیت نداره حداقل از سونی اریکسون که اینقدر تو ایران جا افتاده
به نظرم خیلی بهتره (من قبلا هم گوشی سامسونگ داشتم هم نوکیا داشتم هم سونی
اریکسون داشتم هم tv mobile !) و رو هیچ برندی تعصب ندارم و نمیخام الکی طرفداری
کنم
انتخاب با خودته

اونجاش كه گفتي صداي w850 از i8510 بيشتره اون كسي كه گفته صداي w850 بهتره و i8510 خرخر ميكنه ava uk نبوده؟ اگه بوده كه خيالت راحت باشه اگه نبوده هم اين دومين نفريه كه اين حرفو ميزنه.شما حرف اينهمه رو قبول نداري حرف يه نفر رو قبول داري؟

dark fear
11-04-2009, 18:40
اول بگم كه هر كسي كه رنوار خريده ازش راضي بوده و مشكل خاصي باهاش نداشته پس به خودت تلقين نكن كه lg بده پس با خيال راحت برو بخرش.
از این که بدون تعصب حرف زدی خوشم اومد :11:

ببين 8510 روزاي اول شب تا صبح 2 خط شارژ كم ميكرد ولي الان اصلاً شارژ كم نميكنه اين اسمش تلقينه؟
حق با شماس
منم گفتم تا حدی این قضیه درسته :11: ولی نه این که معجزه بشه ! :10:

dark fear
11-04-2009, 18:41
اونجاش كه گفتي صداي w850 از i8510 بيشتره اون كسي كه گفته صداي w850 بهتره و i8510 خرخر ميكنه ava uk نبوده؟ اگه بوده كه خيالت راحت باشه اگه نبوده هم اين دومين نفريه كه اين حرفو ميزنه.شما حرف اينهمه رو قبول نداري حرف يه نفر رو قبول داري؟

نمیدونم کی بود
داشتم تو فروم موبایلستان میگشتم دیدم یکی از هندزفریش سوال کرده بود و یه نفر
که این گوشی رو داشت جواب داد
ولی کسی که تو سر گوشی خودش نمیزنه :10: در ضمن کیفیت صدای 8510 خیلی بالاس
کسی حاشا نمیکنه ... ولی w850 شنیدم از بهتره دیگه صحتشو نمیدونم چقدره
در ضمن نا سلامتی w850 تو زمان خودش بهترین موزیک پلیر شده حتما که نباید از
این گوشی بهتر باشه ...

Bahador.p
11-04-2009, 18:57
ببین دوست من الان در حال حاضر هم n96 , 5800 , u900 ,i8510 و i900 که فروختمش پس اگه بخوام از روی تعصب بگم جایی که دارن از n96 یا i900 یا هر کدوم از موبایل هام بد بگن سریع شروع به طرفداری از موبایلم بکنم ولی اگه کسی بگه n96 به درد نمیخوره میگم بله چون واقعا مفت گرونه ولی واقعا تو عمرا گوشی از لحاظ قابلیت و کیفیت (از همه لحاظ دوربین صدا و... ) مثل i8510 ندیدم من قبل از خرید i8510 فقط یک سامسونگ داشتم که الانم دارمش (u900) و با این حال از سامسونگ بدم میومد چون فکر میکردم بلد نیست گوشی بزنه ولی وقتی i8510 رو گرفتم تازه فهمیدم سامسونگ داره کم کم همه رو جا میزاره اگه کسی از کیفیت صدای i8510 بد گفته یا از باتریش حاضرم قول بدم اون شخص فقط گوشی رو دیده یا یکی از دوستاش داره من به هر کس که یا i8510 کار نکرده فقط میتونم بگم نصف عمرش بر فنا بوده همین

hasanmotori
11-04-2009, 19:03
ببین دوست من الان در حال حاضر هم n96 , 5800 , u900 ,i8510 و i900 که فروختمش پس اگه بخوام از روی تعصب بگم جایی که دارن از n96 یا i900 یا هر کدوم از موبایل هام بد بگن سریع شروع به طرفداری از موبایلم بکنم ولی اگه کسی بگه n96 به درد نمیخوره میگم بله چون واقعا مفت گرونه ولی واقعا تو عمرا گوشی از لحاظ قابلیت و کیفیت (از همه لحاظ دوربین صدا و... ) مثل i8510 ندیدم من قبل از خرید i8510 فقط یک سامسونگ داشتم که الانم دارمش (u900) و با این حال از سامسونگ بدم میومد چون فکر میکردم بلد نیست گوشی بزنه ولی وقتی i8510 رو گرفتم تازه فهمیدم سامسونگ داره کم کم همه رو جا میزاره اگه کسی از کیفیت صدای i8510 بد گفته یا از باتریش حاضرم قول بدم اون شخص فقط گوشی رو دیده یا یکی از دوستاش داره من به هر کس که یا i8510 کار نکرده فقط میتونم بگم نصف عمرش بر فنا بوده همین

درباره 5800 هم يكم توضيح بده مرسي. صداش توي هدفون نسبت به i8510 چجوريه؟

Bahador.p
11-04-2009, 20:12
درباره 5800 هم يكم توضيح بده مرسي. صداش توي هدفون نسبت به i8510 چجوريه؟
به نظر من فقط نسبت به بقیه نوکیاها ارتقاع پیدا کرده همین در مقایسه با n96 تقریبا مثل هم هستن ولی 5800 یکم شفافتر هست به نظر من دیمی بهش جایزه دادن چیز جالب و خاصی توی صداش نیست :46:

nokia_6253
13-04-2009, 09:23
خدا بگم چیکارتون کنه که انقدر تعریف و تکذیب کردین که مخ من هنگ کرده:27:
از یکی شنیدم که 8510 بعد از حدود 1هفته باتریش عادی میشه و میتونم به صورت عادی و بدون مشکل استفاده کنم ولی نه در حدی که با 5610 یا n85 کار میکردم واسه همین دوباره جری شدم تا بهش فکر کنم.
از فکر پیکسون به دلیل مشکل در فیلمبردای و نبود امکانات اینترنتی خوب و نداشتن صدای خوب در هندز فری بیخیال شدم.
حالا بین renoir و 8510 در مورد این سوالها کمکم کنید...(مرگ من بدون تعصب نظر بدید)
1-کیفیت lcd
2-بلندی صدا در هندزفری
3-کیفیت صدا در هندزفری
4-بلندی و کیفیت صدا در اسپیکر
5-سرعت
6-قابلیتهای اینترنتی
7-پخش فایلهای ویدیویی
8-اینترفیس و راحتی کار
9-میزان باتری(با در نظر گرفتن بدون مشکل بودن باتری8510)
10-شتاب سنج
11-فیلمبرداری(میشه با فلاش فیلمبرداری کرد؟)
12-عکسبرداری
13-کیفیت بدنه

یا حق

hasanmotori
13-04-2009, 10:48
خدا بگم چیکارتون کنه که انقدر تعریف و تکذیب کردین که مخ من هنگ کرده:27:
از یکی شنیدم که 8510 بعد از حدود 1هفته باتریش عادی میشه و میتونم به صورت عادی و بدون مشکل استفاده کنم ولی نه در حدی که با 5610 یا n85 کار میکردم واسه همین دوباره جری شدم تا بهش فکر کنم.
از فکر پیکسون به دلیل مشکل در فیلمبردای و نبود امکانات اینترنتی خوب و نداشتن صدای خوب در هندز فری بیخیال شدم.
حالا بین renoir و 8510 در مورد این سوالها کمکم کنید...(مرگ من بدون تعصب نظر بدید)
1-کیفیت lcd
2-بلندی صدا در هندزفری
3-کیفیت صدا در هندزفری
4-بلندی و کیفیت صدا در اسپیکر
5-سرعت
6-قابلیتهای اینترنتی
7-پخش فایلهای ویدیویی
8-اینترفیس و راحتی کار
9-میزان باتری(با در نظر گرفتن بدون مشکل بودن باتری8510)
10-شتاب سنج
11-فیلمبرداری(میشه با فلاش فیلمبرداری کرد؟)
12-عکسبرداری
13-کیفیت بدنه

یا حق

سلام
اين سوالايي كه پرسيدي لازمه يكي هر دوتا رو همزمان مقايسه كنه واسه همين نميشه جواب درستي داد من در مورد i8510 ميگم
1-كيفيت lcd عالي.رنوار هم فكر كنم كيفيتش مثل i8510 باشه يا يكم كمتر به خاطر اينكه 262 هزار رنگه
2-i8510 عالي
3-كيفيت عالي با بيس فراتر از حد انتظار.اون اكولايزرارو كه گزاشتم تنظيم كن ديگه ميري فضا
4-اينجارو مطمعنم i8510 خيلي بهتره
5-سرعت i8510 رو بايد با سيمبينها مقايسه كني.سرعتش نسبت به گوشيهاي نوكيا بالاتره ولي هر چي باشه بازم جاوا سرعت بالاتري داره
6-هر دو wlan دارن.اينترنت بروزر i8510 عاليه موسم داره رنوار هم فكر كنم چيزي از i8510 كم نداشته باشه تاچ هم هست.اگه ميخاي از gprs استفاده كني كلاً بايد بيخيال اينترنت بروزر خود گوشيها بشي و بري تو كار opera mini كه چون lcd رنوار بزرگتره و تاچ هم هست واسه اين كار بهتره
7-هر دو خوبن
8-با سيمبين كار كردي و ميدوني چجوريه.اينترفيس رنوار رو نميدونم ولي بايد از سيمبين راحتتر باشه
9-باتريشون به نظر من مساويه.
10-هر دو دارن ولي براي i8510 بازيهايي هست كه ميشه از اين قابليت استفاده كرد
11-فيلم برداري i8510 خيلي خوبه و ميشه با فلش فيلم برداري كرد
12-عكس برداري به نظر من مساوي
13-كيفيت بدنه i8510 عالي رنوار رو نميدونم

4870x2
13-04-2009, 10:59
2-i8510 عالي
3-كيفيت عالي با بيس فراتر از حد انتظار.اون اكولايزرارو كه گزاشتم تنظيم كن ديگه ميري
رنوار از صداي دالبي بهره مي گيره كه مي شه گفت ديگه هيچ گوشي بهش نمي رسه

جفت اين دو تا رنوار يه سر و گردن بالا تره(باور نمي كني برو كلوپ رنوار مقداد خان زياد از اين دو گوشي عكس گذاشته

8-با سيمبين كار كردي و ميدوني چجوريه.اينترفيس رنوار رو نميدونم ولي بايد از سيمبين راحتتر باشه
flash UI رنوار فوق العاده است

nokia_6253
13-04-2009, 11:00
سلام
اين سوالايي كه پرسيدي لازمه يكي هر دوتا رو همزمان مقايسه كنه واسه همين نميشه جواب درستي داد من در مورد i8510 ميگم
1-كيفيت lcd عالي.رنوار هم فكر كنم كيفيتش مثل i8510 باشه يا يكم كمتر به خاطر اينكه 262 هزار رنگه
2-i8510 عالي
3-كيفيت عالي با بيس فراتر از حد انتظار.اون اكولايزرارو كه گزاشتم تنظيم كن ديگه ميري فضا
4-اينجارو مطمعنم i8510 خيلي بهتره
5-سرعت i8510 رو بايد با سيمبينها مقايسه كني.سرعتش نسبت به گوشيهاي نوكيا بالاتره ولي هر چي باشه بازم جاوا سرعت بالاتري داره
6-هر دو wlan دارن.اينترنت بروزر i8510 عاليه موسم داره رنوار هم فكر كنم چيزي از i8510 كم نداشته باشه تاچ هم هست.اگه ميخاي از gprs استفاده كني كلاً بايد بيخيال اينترنت بروزر خود گوشيها بشي و بري تو كار opera mini كه چون lcd رنوار بزرگتره و تاچ هم هست واسه اين كار بهتره
7-هر دو خوبن
9-باتريشون به نظر من مساويه.
10-هر دو دارن ولي براي i8510 بازيهايي هست كه ميشه از اين قابليت استفاده كرد
13-كيفيت بدنه i8510 عالي رنوار رو نميدونم
دوس داشتم یه نفر که هردو گوشی رو داشته مقایسه کنه ولی از توضیحات شما هم بسیار ممنونم.
خدمت دوستان بگم من با تعویض گوشیم حدود200هزار تومان ضرر میکنم(425هزار n85 رو خریدم الان رفیقم 320 میخره تازه برچسب ال سی دی شم بر نداشتم و 500 تومان هم باید صرف خرید 8510 کنم)و برای همین حساسیت خیلی زیادی دارم تا حتی درصدی پشیمون نشم.
یا حق

Bahador.p
13-04-2009, 11:36
دوس داشتم یه نفر که هردو گوشی رو داشته مقایسه کنه ولی از توضیحات شما هم بسیار ممنونم.
خدمت دوستان بگم من با تعویض گوشیم حدود200هزار تومان ضرر میکنم(425هزار n85 رو خریدم الان رفیقم 320 میخره تازه برچسب ال سی دی شم بر نداشتم و 500 تومان هم باید صرف خرید 8510 کنم)و برای همین حساسیت خیلی زیادی دارم تا حتی درصدی پشیمون نشم.
یا حق
ببین دوست من من تا حالا بالای 100 بار گوشی عوض کردم و تا 200-250 تا گوشی کار کردم و واقعا بدون تعصب میگم و از روی تجربه اول نوکیا بگیر بعد سامسونگ به کیفیت کار ندارم به خدمات و بازار فروش و برنامه و کلا ساپورت گوشی کار دارم ببین الان بیاد الجی گوشی بزنه 100 مگاپیکسل و حافظه 1 ترابایت و..... بازم نمیتونه مثل سامسونگ و نوکیا جا باز کنه چون نوکیا سیمبین رو داره و هزاران شرکت دیگه که باعث میشه اکثر شرکت ها بهت وابسته بشن و سامسونگ هم تقریبا خود کفاست مثلا Cpu و لنز و... چیز های دیگه رو میزنه که 2باره اونم میشه یک قطب برای خودش. حالا توی ایران در نظر بگیری این 2تا برند خیلی شناخته شده هستن و تو روستا بری نوکیا و سامسونگ رو میشناسن و تعمیر و فلش و... کاراشو انجام میدن برای همین من میگم بین این 2 انتخاب کن الان نوکیا گوشی توپی نداره ولی I8510 به نظر من تو بازار از همه بهتره و نمیگم که الجی بده ولی الجی هنوز خیلی داره تا به نوکیا و سامسونگ برسه این نظر منه واقعا اگه میخواهی یک گوشی بگیری که ناراضی نباشی برو I850 بگیر :31:

kalepoook
13-04-2009, 11:38
سلام به همگی.:11:
ببخشید من اگه جسارت کردم نظر دادم.
اگه من در توان مالیم یاشه 8510 میخرم چون یه چیز دیگست همه چی تو این گوشی هست.
صدا تو هدفون باید اندازه باشه نه آدم کر کنه:31:
بعدشم اگه ال جی دالبی داره اونم -(DNSe 2.0 (Digital Natural Sound Engine داره انا تو هدفون معلوم میشه نه تو اسپیکر اگرم معلوم بشه زیاد فرقی نمیکنه.
تو ال جی باید به فکر جاوا باشی تو 8510 سیمبین داری و جاوا.
بعدشم کار کردن با تاچ به نظر من باید خازنی باشه بقیشون باید یه خورده کنار بیای.
در مورد باتری اینا همش یه سرس موردایه الکیه که به مورور حل میشه چون گوشیو تازه گرفتن روزایه اول باتریو میخورن میگن ضعیفه بعدشم با آپدیت حل میشه کلا همه باگایه دیگش.
8510 یه رم 8 یا 16 داره میتونی بازم روش بندازی دیگه چی میخوای?
اینترفیسم خدارو شکر واسه سیمبین تم زیاده.
بقیشم بستگی به سلیقت داره.
من خودم مشکلی با ال جی ندارم .من خودم منتظرم کوکی بیاد اگه قیمتش مناسب باشه میخرم.
ولی من اگه میتونستم 8510 حتما میخردم.
پیشاپیش تبریک میگم گوشی جدیدتو.

hasanmotori
13-04-2009, 11:44
رنوار از صداي دالبي بهره مي گيره كه مي شه گفت ديگه هيچ گوشي بهش نمي رسه

جفت اين دو تا رنوار يه سر و گردن بالا تره(باور نمي كني برو كلوپ رنوار مقداد خان زياد از اين دو گوشي عكس گذاشته

flash UI رنوار فوق العاده است

رنوار از صدای دالبی بهره میگیره اینویت از صدای suround ‎‏ و dnse2
عکس برداری هر دو مساویه تازه اگه بخایم مقایسه ‏gsmarena ‎‏ رو در نظر بگیریم که 8510 بهتره تو فیلم برداری هم برتری رنوار فقط تو گرفتن فیلم وایده همین حالا نمیدونم چجوری میگی یه سر و گردن بالاتره!

Bahador.p
13-04-2009, 11:46
به ابن مقایسه ها یک نگاهی بندازن دوستان فقط خواهشن نگن اینا فلانه چنانه سایتش با فلا برند خوبه با اون بده و....

hasanmotori
13-04-2009, 12:02
من با spmark ‎تست کردم 8510 حدود 4200 امتیاز گرفت ان 81 997 امتیاز :دی

Michael Ropy
13-04-2009, 12:13
ایول تو اچ دی گیمینگ چیکار کرده!

kalepoook
13-04-2009, 12:19
دستتون درد نکنه.
خیلی گوشیه نازیه و کارآمد.من خودم اگه گوشی به این کاملی داشته باشم از وزنو باتریو یه سری خرافاته دیگه واقعا میگزرم چون بی انصافیه این همه امکاناتو فدایه خرافات کنیم.
در کل من تو فکر i7110 سامسونگم هستم اینجا جاش نبود بگم ولی کسی خبری نداره ازش؟

13-04-2009, 12:31
درود

عکس برداری هر دو مساویه تازه اگه بخایم مقایسه ‏gsmarena ‎‏ رو در نظر بگیریم که 8510 بهتره تو فیلم برداری هم برتری رنوار فقط تو گرفتن فیلم وایده همین حالا نمیدونم چجوری میگی یه سر و گردن بالاتره!

عکس برداری رو که قبول نمی کنی :31: ولی دیگه فیلم برداری رو بی خیال .
همونطور که قبلا گفتم ، در رنوار فرمت ذخیره تصاویر دوربین به فرم AVI و با انکودینگ DivX ه ( که ضمن افزایش کیفیت ، سبب کاهش حجم هم می شه ) .اگر به مدت یک دقیقه از اتاق خودت در آرام ترین و معمولی ترین شرایط فیلم بگیری ؛ با اینوویت در بالاترین حالت چیزی در حدود 14MB حجم دارد که با مشاهده آن در کامپیوتر به شطرنجی بودن آن پی خواهی برد در حالی که این رقم در رنوار به 19MB می رسه . ضمن این که اینوویت در صدا و فیلم برداری در شب نسبت رنوار ضعف داره .

امیدوارم از حرف هام برداشت بد نداشته باشید .

سرزنده و پایدار باشید

Bahador.p
13-04-2009, 12:36
درود

عکس برداری رو که قبول نمی کنی :31: ولی دیگه فیلم برداری رو بی خیال .
همونطور که قبلا گفتم ، در رنوار فرمت ذخیره تصاویر دوربین به فرم avi و با انکودینگ divx ه ( که ضمن افزایش کیفیت ، سبب کاهش حجم هم می شه ) .اگر به مدت یک دقیقه از اتاق خودت در آرام ترین و معمولی ترین شرایط فیلم بگیری ؛ با اینوویت در بالاترین حالت چیزی در حدود 14mb حجم دارد که با مشاهده آن در کامپیوتر به شطرنجی بودن آن پی خواهی برد در حالی که این رقم در رنوار به 19mb می رسه . ضمن این که اینوویت در صدا و فیلم برداری در شب نسبت رنوار ضعف داره .

امیدوارم از حرف هام برداشت بد نداشته باشید .

سرزنده و پایدار باشید
اصلا اینو قبول ندارم چون کیفیت فیلم هر دو رو خودم مقایسه کردم و در مورد فیلم توی شب شما آیا میتونی با فلش زنون الجی در شب فیلم بگیری ؟؟؟ والا سامسونگ فلشش موقع فیلم برداری روشن میشه نه الجی از همین جا معلوم شد کلا الجی رفت زیر سوال بدون فلش بهتر از با فلش:18: خدایا..........

Michael Ropy
13-04-2009, 12:51
اصلا اینو قبول ندارم چون کیفیت فیلم هر دو رو خودم مقایسه کردم و در مورد فیلم توی شب شما آیا میتونی با فلش زنون الجی در شب فیلم بگیری ؟؟؟ والا سامسونگ فلشش موقع فیلم برداری روشن میشه نه الجی از همین جا معلوم شد کلا الجی رفت زیر سوال بدون فلش بهتر از با فلش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خدایا.......... قضیه فلش نیست برادر. ایشون منظورش تیک زدن هست. رنوار تو فیلمبرداری شب تیک نمی زنه.

(یه چیزم داخل پرانتز بگم البته شاید ربط نداشته باشه! قیمت رنوار هیمنجوری داره میاد پایین. الان تا مرز 360 تومان (با گارانتی) رسیده و تو خارج هم شده 260 یورو (از پیکسون ارزونتر). به همین خاطر فکر می کنم با خرید هرکدوم هیچ ضرری نکردی چون رنوار با این قیمت و امکاناتش فوق العادس و اینوویت هم با این قیمت و امکاناتش (و با توجه به اینکه از n96 ارزونتره) فوق العادس.)

Bahador.p
13-04-2009, 12:55
قضیه فلش نیست برادر. ایشون منظورش تیک زدن هست. رنوار تو فیلمبرداری شب تیک نمی زنه.

(یه چیزم داخل پرانتز بگم البته شاید ربط نداشته باشه! قیمت رنوار هیمنجوری داره میاد پایین. الان تا مرز 360 تومان (با گارانتی) رسیده و تو خارج هم شده 260 یورو (از پیکسون ارزونتر).)
اصلا حرف شما قبول میشه بگین شما با i8510 کار کردین؟؟؟

13-04-2009, 13:01
درود

والا سامسونگ فلشش موقع فیلم برداری روشن میشه نه الجی
از همین جا معلوم شد
کلا الجی رفت زیر سوال
بدون فلش بهتر از با فلش :18:
خدایا..........

همونطور که در آخر پستم گفتم ، امیدوارم دوستان برداشت بد از حرفهام نداشته باشند ، ولی ای کاش برداشت نا به جا رو هم اضافه می کردم .

وقتی این جملاتت رو خوندم فقط لبخند زدم . می دونی چرا ؟ :

مگه من گفتم رنوار بهترین گوشی هست ؟ آخه چرا کمی دست از این کارامون بر نمی داریم . ننگ بر نوکیا و سامسونگ و الجی و ... و ماهایی که برای شرکت هایی که درش سهم داریم ! زنده باد می گیم و تعصب می ورزیم :2:

آخه دوست من ، وقتی می خوای پست بدی یکم تعصب رو کنار بذار ، اینوویت بهترین گوشی موجود در بازار هست ، ولی این بدین معنی نیست که از تمامی لحاظ باید بهترین باشه .
خیلی راحت و با دلیل حرف هام رو زدم ، اگر شک داری ، می تونی امتحان کنی تا پی به تفاوت ها ببری . امتحان کن ، با اینوویتت فیلم بگیر ، معلوم می شه ، اون وقت برو با سایر گوشیهات مقایسه کن ، اگر راضی نشدی ، هم زمان با رنوار مقایسه کن تا پی ببری ، حتی در شب .
اگر نه کاری نداره که ، منم می گم ، فلش اینوویت در عکس برداری از زنون رنوار کم میاره ، رنوار تاچه ، باتری اینوویت نسبت به رنوار ضعیف تره ( یا زیاد یا کم ) پس کلا سامسونگ رفت زیر سوال .
خدایا ........

سرزنده و پایدار باشید

dark fear
13-04-2009, 17:24
بهتره یه نگاهی به این فیلما بندازین که رنوار گرفته :

ببینید تو شب چجور فیلم گرفته !!!!
هیچ گوشی موبایلی به جز 8910 (که بحث اون جداست ... hd فیلم میگیره !!) به این خوبی
فیلم نمیگیره ... توی شب ... با این تاریکی .... بدون نویز .... بدون ذره ای افت فریم
حجم پایین .... تصویر کاملا پیوسته .... به هیچ وجه شطرنجی هم نیست
من که خیلی کف کردم

dark fear
13-04-2009, 17:32
یا حق

این جور اتفاق امکانش کمه چون کلا تو این فروم 3-4 نفر رنوار دارن باید ببینی کدومشون 8510 دم دست
دارن !! بهتره خودت تو مغازه امتحان کنی !!(اگه امکانش باشه .. مثلا اگه طرف آشنات باشه)
من میخام سخن آخر رو بهت بگم :
در مورد سوالاتت :
مطمئن باش هیچ کدوم برتری مطلقی نداره مثلا رنوار کیفیت هندزفری بهتر و عکس و فیلم بهتری داره
ولی در عوض کیفیت صفحه ی 8510 باید بهتر باشه و بدنه ی مقاوم تری داره سیمبین هم هست ...
کلا تو یه چیز این بهتره تو یه چیز اون ... ولی تو همشون به چیز فیلمبرداری برتری اونقدر نیست که
به خاطر اون برتری اون یکی رو انتخاب کنی ... منظورم رو متوجه میشی ؟ یعنی هر کدوم رو بخری
پشیمون نمیشی :11: :10:
باید بین تاچ الجی و سیمبین و مارک معتبر تر سامسونگ یکی رو انتخاب کنی و شک نکن هر 2
عالین و برتریشون مطلق نیست
البته قیمت کم تر رنوار یه مزیت بزرگه حدود بیش از 100 تومن اختلاف قیمت ... چیز کمی نیست

اصلا حرف شما قبول میشه بگین شما با i8510 کار کردین؟؟؟

مگه شما با رنوار کار کردین :10:

hasanmotori
13-04-2009, 17:40
شما فيلم برداري i8510 رو نديديد كه ميگيد افت فريم و نويز داره. i8510 تو شب دقيقاً همون 30 فريم فيلم ميگيره و اصلاً نويز هم نداره.يه شب كه رفتم پارك باهاش فيلم ميگيرم براتون آپ ميكنم كه شرايط نوري اون فيلم اولي رو داشته باشه

MoHaMaD ZaNd
13-04-2009, 18:10
منم i8510‌رو بهتون پيشنهاد ميكنم !!! واقعا گوشي خوبيه ؟؟؟
البته نبايد توي شب عكاسي واقعا شفافي رو ازش انتظار داشته باشيد !!!
توي شب به نظر من هيچ گوشي مثل n82 عكس نميگيره !!!

Bahador.p
13-04-2009, 18:56
درود

وقتی این جملاتت رو خوندم فقط لبخند زدم . می دونی چرا ؟ :

مگه من گفتم رنوار بهترین گوشی هست ؟ آخه چرا کمی دست از این کارامون بر نمی داریم . ننگ بر نوکیا و سامسونگ و الجی و ... و ماهایی که برای شرکت هایی که درش سهم داریم ! زنده باد می گیم و تعصب می ورزیم :2:

آخه دوست من ، وقتی می خوای پست بدی یکم تعصب رو کنار بذار ، اینوویت بهترین گوشی موجود در بازار هست ، ولی این بدین معنی نیست که از تمامی لحاظ باید بهترین باشه .
خیلی راحت و با دلیل حرف هام رو زدم ، اگر شک داری ، می تونی امتحان کنی تا پی به تفاوت ها ببری . امتحان کن ، با اینوویتت فیلم بگیر ، معلوم می شه ، اون وقت برو با سایر گوشیهات مقایسه کن ، اگر راضی نشدی ، هم زمان با رنوار مقایسه کن تا پی ببری ، حتی در شب .
اگر نه کاری نداره که ، منم می گم ، فلش اینوویت در عکس برداری از زنون رنوار کم میاره ، رنوار تاچه ، باتری اینوویت نسبت به رنوار ضعیف تره ( یا زیاد یا کم ) پس کلا سامسونگ رفت زیر سوال .
خدایا ........

سرزنده و پایدار باشید
ببین نمونه فیلم رو دیدم هیچ فرقی با هم ندارن اگه قرار باشه ایراد بگیری که الجی خدای ایراده 1.سیستم عامل نداره 2.حافظه داخلی بالایی نداره و کلا نمیتونه داشته باشه(I8510 بعد از آپدیت 32Gb رو هم ساپورت میکنه ) 3.چون جاواست 40 تا تماس رو بیشتر نگه نمیداره 4. برنامه درست حسابی برای کار یا Gps وجود نداره 5.صفحه فقط 0.2 اینچ بزرگتر ولی بجاش 256 هست 6.کنتاک گوشی محدوده و 1000 تا بیشتر نیست 7. رزولیشن غیر استاندارد 240*400 و.....

Michael Ropy
13-04-2009, 19:19
اصلا حرف شما قبول میشه بگین شما با i8510 کار کردین؟؟؟ من نه با i8510 و نه با رنوار کار کردم! از اطلاعاتی که کسب کردم میگم. برادر نخواستم i8510 رو کوچیک کنم. مگه من گفتم بده؟

1.سیستم عامل نداره 2.حافظه داخلی بالایی نداره و کلا نمیتونه داشته باشه(I8510 بعد از آپدیت 32Gb رو هم ساپورت میکنه ) 3.چون جاواست 40 تا تماس رو بیشتر نگه نمیداره 4. برنامه درست حسابی برای کار یا Gps وجود نداره 5.صفحه فقط 0.2 اینچ بزرگتر ولی بجاش 256 هست 6.کنتاک گوشی محدوده و 1000 تا بیشتر نیست 7. رزولیشن غیر استاندارد 240*400 و.....1. با توجه به قیمتش نیازی نداره (اگه داشت که دیگه با این قیمت عالی بود و بعضی از مورد های بعدی خود به خود حل میشد.) 2. رنوار تا 32 گیگ از همون اول ساپورت میکرد، اثبات شده. 3. این مورد و مورد 6 یه چیز عادی تو بدون سیستم عاملی ها هست. 4. داره. 5. درسته 256 هست ولی با کیفیت هست. (قبولم دارم i8510 کیفیتش بهتره) ولی من هیچ جایی ندیدم (هیچ ریویویی) که بگن مشکلش اینه که 256 هزار رنگ هست! (نه فقط رنوار، هیچ گوشی دیگه ای). 6. گفتم! 7. اتفاقا رزلوشن خیلی خوبی داره! این حداقل رزولوشن برای فول تاچ هست. بهتر از بعضی گوشی های فول تاچه (مثل f480) که رزولوشن گوشی های ساده رو گذاشتن (240 در 320).

یه بار هم گفتم: هر کدوم تو رنج قیمت خودشون عالین. علت مقایسه این دو فقط به خاطر دوربینشون هست وگرنه بحث سیستم عامل دار ها جداست.

meghdaad
13-04-2009, 20:13
رزولیشن غیر استاندارد 240*400 و.....
این جمله مثل این میمونه که بگی واید غیر استاندارده چون رزولیشن VGA:640x480 پس رزولیشن WVGA:720x480 غیر استاندارده.
این مدل ها هم با این رزولیشن هستند
Samsung M8800 Pixon
Samsung i900 Omnia
Samsung S8300 UltraTOUCH
صفحه نمایش های جدید هم دارن با 480 در 800 پیکسل تولید میشن که ضرب در 2 شده.

nokia_6253
14-04-2009, 10:47
اینطور که فهمیدم رزولیشن صفحهrenoir بالا نیست بنا براین کیفیت lcd بالایی نداره.میشه صفحه lcd شو با یه گوشیه دیگه مقایسه کنید؟(چون من عکسها رو اغلب تو گوشیم میبینم کیفیت lcd خیلی برام مهمه)
بین این دو مدل یعنی 8510 و renoir کدوم یکی تنظیمات عکسبرداری پیشرفته تر و بیشتری داره؟
یا حق

Michael Ropy
14-04-2009, 12:53
اینطور که فهمیدم رزولیشن صفحهrenoir بالا نیست بنا براین کیفیت lcd بالایی نداره.میشه صفحه lcd شو با یه گوشیه دیگه مقایسه کنید؟(چون من عکسها رو اغلب تو گوشیم میبینم کیفیت lcd خیلی برام مهمه)
بین این دو مدل یعنی 8510 و renoir کدوم یکی تنظیمات عکسبرداری پیشرفته تر و بیشتری داره؟
یا حقکیفیت فقط معیارش رزولوشن نیست. ااگه اینجوری باشه که اینوویت 240 در 320 هست و رزولوشن کمتری نسبت به رنوار داره پس بی کیفیته!!!! ولی خیالت راحت کیفیتش خوبه (بهتره مقداد جان بگن).

هر دو تنظیمات پیشرفته دارند، فقط رنوار یه موارد خاصی داره مثل: تاچ فوکس، بیوتی شات.

nafare_aval
14-04-2009, 18:39
دوستان من صفحات قبل رو نخوندم تو یه جمع بندی کلی c905 بهتره یا kc910؟
یکی از دوستام بدجوری مونده بین این دو تا؟
اگه میشه لطف کنید یه توضیحی بدید

hasanmotori
14-04-2009, 18:54
دوستان من صفحات قبل رو نخوندم تو یه جمع بندی کلی c905 بهتره یا kc910؟
یکی از دوستام بدجوری مونده بین این دو تا؟
اگه میشه لطف کنید یه توضیحی بدید

اصلاً فكر كردن نداره كه.بهش بگو بره kc910 بگيره خيالش راحت باشه.برتري c905 فقط فلش زنونشه كه دوستان ميگن فلش زنون kc910 هم با c905 خيلي فاصله نداره.الان kc910 افت قيمت خوبي داشته و از اين خيلي ارزونتر نميشه ولي c905 تا چند وقت ديگه ميشه 250 تومن.c905 صفحه خيلي كوچيكي داره كه واسه ديدن عكسا بدرد نميخوره. فيلم بردارش خوب نيست.كيفيت دوربينشم از بقيه پايينتره

Bahador.p
14-04-2009, 19:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IG]
مقMایسه صفحه نمایش
[IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IG]
اینم مقایسه فلش
[IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/G]
فلش الجی Kc910
[IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IG]
فلش سامسونگ Innov8

فقط شرمنده حجم بالاست

[I]####عکسها به صورت تامبنیل قرار داده شود
Elfin-D

Saman-tci
14-04-2009, 22:11
بهادر جان چرا قبل از پست دادن حجم عکسهاتو ریسایز نکردی ....؟
.
بابا این جوری پدر دایال آپیها در میاد که بخوان صفحه لود بشه .... والا من که Adsl دارم هنوز 2 دقیقه شده کامل لود نکرده ...
.
در ضمن چیدمان صفحه رو هم خراب کردی .......

Bahador.p
15-04-2009, 00:04
بهادر جان چرا قبل از پست دادن حجم عکسهاتو ریسایز نکردی ....؟
.
بابا این جوری پدر دایال آپیها در میاد که بخوان صفحه لود بشه .... والا من که adsl دارم هنوز 2 دقیقه شده کامل لود نکرده ...
.
در ضمن چیدمان صفحه رو هم خراب کردی .......
درست شد شرمنده :31::11:

merikh_merikh
15-04-2009, 09:01
دوستان من تاپيک را نخوندم درست.ولي نظرمو ميگم.به نظره من سي905 گزينه ي خوبيه.عکس هاي بسيار خوبي ميگيره

nokia_6253
15-04-2009, 09:14
دوستان من تاپيک را نخوندم درست.ولي نظرمو ميگم.به نظره من سي905 گزينه ي خوبيه.عکس هاي بسيار خوبي ميگيره
به نظر من که به جز خوشگلی و فلش قوی چیزه دیگه ای نداره.

در ضمن یکی از دوستان بگه کدوم یک از گوشیهای kc910 و 8510 تنظیمات پیشرفته تری داره.

Michael Ropy
15-04-2009, 09:37
اين رتبه ايه كه جي اس ام آرنا داده (براي امكانات دوربين گوشي هاي 8 مگي):

the camera features chapter turned out quite long, but it's understandable as we're dealing with some really capable cameraphones. It's not an easy conclusion, but the lg renoir comes out as the most complete device in terms of camera features. The other mobiles are still pretty close, but remain runner-ups.

se c905: 5/10 • samsung innov8: 8/10 • samsung pixon: 6/10 • lg renoir: 9/10

nokia_6253
15-04-2009, 13:42
اين رتبه ايه كه جي اس ام آرنا داده (براي امكانات دوربين گوشي هاي 8 مگي):
خیلی ممنونم.میشه از سایتهای دیگه هم بزاری؟

hasanmotori
15-04-2009, 14:13
Phonearena هم مقایسشون کرده

nokia_6253
15-04-2009, 14:31
phonearena هم مقایسشون کرده
نتیجه چیه؟

hasanmotori
15-04-2009, 15:01
مقايسه phonearena:
innov8.................pixon..................reno ir..................c905
display size.....3.......................5................ .......4.........................1
display quality..........4......................3.5....... ...............3.........................5
interface.........4.......................4....... ................4.........................4
music player interface..........4.5......................5..... ..................1......................4.5
speaker......4.5.......................5.......... ............2.........................3
headphone......5.......................4.5........ .............4.........................4
video codec support......3.5.......................5.......... ............4.........................1
video quality..........3........................4....... ...............5.........................1
camera interface........3........................5....... ..............2.5.....................3.5
outdoor pictures......5........................4.......... ............4.........................3
indoor pictures flash.......2........................2............ ..........1.........................5
internet connectivity........5......................3.5.... .................5.........................5
internet browser.......5........................3.......... ..........3.5......................4.5
keypad.......3.........................5.......... ...........4.......................2.5
gps........5.........................2............ .........1.........................4
sound quality battery interface speed.......5......................4.5............ .........4.........................4
miscelanius.............5......................3.5 ...................3.5........................4

overall........69.5....................68.5....... ...........55.5.....................59

hasanmotori
15-04-2009, 15:02
نتیجه چیه؟

مقايسه phonearena فقط روي دوربين نيست همه قسمتها رو مقايسه كرده

nokia_6253
15-04-2009, 16:23
مقايسه phonearena:
innov8.................pixon..................reno ir..................c905
display size.....3.......................5................ .......4.........................1
display quality..........4......................3.5....... ...............3.........................5
interface.........4.......................4....... ................4.........................4
music player interface..........4.5......................5..... ..................1......................4.5
speaker......4.5.......................5.......... ............2.........................3
headphone......5.......................4.5........ .............4.........................4
video codec support......3.5.......................5.......... ............4.........................1
video quality..........3........................4....... ...............5.........................1
camera interface........3........................5....... ..............2.5.....................3.5
outdoor pictures......5........................4.......... ............4.........................3
indoor pictures flash.......2........................2............ ..........1.........................5
internet connectivity........5......................3.5.... .................5.........................5
internet browser.......5........................3.......... ..........3.5......................4.5
keypad.......3.........................5.......... ...........4.......................2.5
gps........5.........................2............ .........1.........................4
sound quality battery interface speed.......5......................4.5............ .........4.........................4
miscelanius.............5......................3.5 ...................3.5........................4

overall........69.5....................68.5....... ...........55.5.....................59
یعنی ا سپیکر پپیکسون از 8510 بهتره؟هندزفری پیکسون از renoir بهتره؟یعنی کیفیت تصویر c905 از 8510 بهتره؟:41:من که شاخم در اومد:18:
یعنی با این امتیازا c905 از renoir بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟

hasanmotori
15-04-2009, 16:32
c905 كيفيتش بالاتره چون رزولوشنش با i8510 يكيه ولي صفحش كوچيكتره

Michael Ropy
15-04-2009, 20:08
یعنی ا سپیکر پپیکسون از 8510 بهتره؟هندزفری پیکسون از renoir بهتره؟یعنی کیفیت تصویر c905 از 8510 بهتره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من که شاخم در اومد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی با این امتیازا c905 از renoir بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟ عزیز من خوب یه سری چیزهاش بی خوده. مثلا قسمت اینترفیس موزیک به رنوار داده 1! شاید یکی باشه از اینترفیسش خوشش بیاد بده 5. سلیقه ایه. کمرا اینترفیس هم همینطور. یا مثلا به Display Size داده 4. آخه 3 اینچ مگه بس نیست! درسته با پیکسون مقایسه کرده ولی باید به رنوار و اینوییت هم 5 میداد. عکس های اوت دور رو داده که باید 5 میشد4، ایندور فلش رو داده 1 که تو چند تا عکس هم (تو کلوپ رنوار) دیدیم فلش رنوار قابل قبوله.

noisymind
15-04-2009, 20:40
و جالب تر اينجاست كه اگه فقط امتيازهاي مربوط به دوربين ( منهاي فيلمبرداري ) رو در نظر بگيريم ، c905 از همه امتياز بيشتري آورده.

dark fear
15-04-2009, 20:48
این سایت فون آرنا .... بار ها گفته شده نظراتش معتبر نیست فقط gsmarena معتبر و بدون تعصبه
همین صفحات اول تاپیک که یه بار دوستان این نظرات گهربار فون آرنا رو گذاشه بودن گذاشتنش ..
راستی در مورد تنظیمات پیشرفته تر عکاسی ..
رنوار خیلی سر تره تو مقایسه ی gsm تو قسمت ویژگی های پیشرفته تر به رنوار
بیشتر از همه امتاز داده
مثلا یکیشون تاچ فکوسه یعنی شما هر جای lcd رو لمس کنید اون جا فکوس میکنه !!
یکی دیگه یه امکانیه که باعث روتوش اوتوماتیک میشه و برای چاپ کردن عکس خیلی
مفیده
در مورد فیلم برداری لطفا دوستان از روی تعصب نظر ندن ... رنوار فیلم برداریش یه چیز دیگس
نمره ی بالاتری هم گرفته توی gsm

hasanmotori
15-04-2009, 20:57
این مقایسه فون آرنا بیخوده
من فیلم برداری رنوار رو دیدم همون که شب تو پارک برف میومد با 8510 فرقی نداره بزارید یه شب برم پارک براتون فیلمشو آپ میکنم

15-04-2009, 21:42
این مقایسه فون آرنا بیخوده

من موقعی که بررسیش رو خوندم ... .
اگر کسی یک دور بخوندش ، معیارهای بررسیش دستش میاد و اون وقته که می فهمه بررسی کردن کاری نداره !

nokia_6253
16-04-2009, 01:42
این راسته که فیلمبرداریه 8510 یه کم مشکل داره؟این مشکل در چه حدیه؟

Michael Ropy
16-04-2009, 07:28
من فقط شنیدم یکم تاخیر فریم داره. البته تو فیلمی که تو جی اس ام آرنا بود دیدم یکم کیفیتش نسبت به رنوار پایین بود. نمی دونم تو آپدیتش مشکل حل شده یا نه. بذار حسن اقا فیلم بذاره. تا اون موقع این فیلم رو از رنوار ببین (در حالت فول اسکرین ببین حتما):

دربند (لینک مستقیم + Resume Support):

بازم خواستی هست. البته باید از آقا مقداد هم بایت فیلم ها تشکر کنم!

hasanmotori
16-04-2009, 09:12
کی میگه 8510 مشکل فریم داره؟ تنها مشکلش اینه که بعضی وقتا رنگ سیاه و یکم سبز نشون میده که کاملا نا محسوسه

merikh_merikh
16-04-2009, 11:31
در کل 8510 گوشی خوب و قابل قبولی میباشد و یه سری مشکلاتی هم شاید داشته باشه که بسیار جزعی هستن و به چشم نمیاد البته فکر کنم چنین مشکلاتی با اپدیت قابل حل باشن

Michael Ropy
16-04-2009, 13:02
انقدر طولش دادی که ویوتی 2 هم اومد! همون رنوار ولی با 32 گیگ حافظه داخلی + اینترفیس اس کلاس + 800 در 480 رزولوشن.

nokia_6253
16-04-2009, 13:36
حالا قیمتش چنده؟مشخصاتش چیه؟:8:

S@nti@go_s&k
16-04-2009, 13:53
·UIسه بعدی S-Classبا عملکرهای مالتی تاچ

·دوربین 8 مگاپیکسلی با فلاش LED و قابلیت ضبط تصاویر ویدئویی D1

·WiFi

·GPS

·صفحه نمایش لمسی 3 اینچی و خازنی با رزولوشن WVGA

·سنسور حرکتی

·پشتیبانی از 3G

·فناوری دالبی موبایل(Dolby Mobile) به همراه پشتیبانی از فرمت‌های DivX/XviD

·ضخامت: 12 میلیمتر

·وزن : 99 گرم

بنابر شایعات منتشر شده، این محصول ماه ژوئن توسط کمپانی Orange UK به بازار عرضه خواهد شد.

dark fear
16-04-2009, 15:29
·uiسه بعدی s-classبا عملکرهای مالتی تاچ

·دوربین 8 مگاپیکسلی با فلاش led و قابلیت ضبط تصاویر ویدئویی d1

·wifi

·gps

·صفحه نمایش لمسی 3 اینچی و خازنی با رزولوشن wvga

·سنسور حرکتی

·پشتیبانی از 3g

·فناوری دالبی موبایل(dolby mobile) به همراه پشتیبانی از فرمت‌های divx/xvid

·ضخامت: 12 میلیمتر

·وزن : 99 گرم

بنابر شایعات منتشر شده، این محصول ماه ژوئن توسط کمپانی orange uk به بازار عرضه خواهد شد.
این خیلی گرون خواهد بود ... و با این که به احتمال زیاد دوربینش از رنوار بهتر خواهد بود ولی به نظرم
اگه بخای اون قدر پول بدی همون 8510 بهتره ... تازه معلوم نیست واقعا کی بیاد
رنوار یکی از مهم ترین مزیت هاش قیمت بسیار پایین نسبت به امکاناتشه ... الان تو مشهد با گارانتی
پارس کامتل (بهترین گارانتی) 350 تومنه ... اما ویوتی 2 100% اگه بیاد قیمت پایش حدود 600 تومنه
تا بخاد قیمتشم تثبیت بشه طول میکشه و زیر 450 هم نمیرسه پس 8510 بهتر خواهد بود :11:

meghdaad
16-04-2009, 21:00
اینتر فیس 3D و 32 گیگ حافظه داخلی و تاچ خازنی 16 میلیون رنگ با تراکم رزولیشن 480 در 800 و 90 گرم که 24 گرم سبکتر از رنوار و 15 گرم سبکتر از آرنا و به احتمال زیاد مثل ویوتی در دو نوع فلش Led و زنون تولید شه و شتاب سنج (چرخش خودکار) در تمام صفحات فعاله. به زبان ساده ترکونده.
رنوار هم گرون بود ارزون شد اینم ارزون میشه.

nokia_6253
17-04-2009, 18:55
اقا من میخوام گوشیم تاچ باشه.
توی همین هفته میخوام بگیرم.
این چندتا سوالو جواب بدین ممنون میشم.
بین پیکسون و renoir
1)صدای هدفون(بلندی و بیس)
2)صدای اسپیکر
3)lcd
4)قابلیت نصب برنامه ها یا بازیهای فکری مثل شطرنج یا بازیهای پازلی
5)غیر از wlan کدوم یکی برای اینترنت برترن؟
خیلی خیلی ممنونم

kalepoook
17-04-2009, 19:22
سلام من تو تاپیک پیکسون خوندم که پیکسون فارسی نمیشه دیگه راستو دوروغش با خودشونه.
باید با جفتشون کار کنی یا اینکه یه نفر باشه با جفتشون کارکرده باشه یا داشته باشه.
ولی الان قیمت الجی رنیور با گارانتی بهتر شده خیلی.

nokia_6253
17-04-2009, 19:50
سلام من تو تاپیک پیکسون خوندم که پیکسون فارسی نمیشه دیگه راستو دوروغش با خودشونه.
باید با جفتشون کار کنی یا اینکه یه نفر باشه با جفتشون کارکرده باشه یا داشته باشه.
ولی الان قیمت الجی رنیور با گارانتی بهتر شده خیلی.
فارسی بودن مهم نیست.همون چیزهایی که گفتم مهمه.

light
17-04-2009, 20:00
N98 8gb که دوربینش 5 هست
دوربین اگه فقط میخواد سونی اریکسون C905 بگیر که دوربین 8 داره و عالیه
اگه امکانات هم میخوای سامسونگ بگیر

Michael Ropy
17-04-2009, 20:06
این چیزهایی که گقتین در هردو میشه گفت برارند، فقط اسپیکر پیکسون بهتره. همون بهتره ببینید از کدوم بیشتر خوشتون میاد. خوشبختانه اینجا هم رنواری داریم و هم پیکسونی!

نظر خودم اینه که رنوار بگیری به این خاطر که قیمت با گارانتیش خیلی پایین اومده و اینکه وای فای به هر حال یه جاهایی بدرد میخوره + دوربین

nokia_6253
17-04-2009, 22:12
این چیزهایی که گقتین در هردو میشه گفت برارند، فقط اسپیکر پیکسون بهتره. همون بهتره ببینید از کدوم بیشتر خوشتون میاد. خوشبختانه اینجا هم رنواری داریم و هم پیکسونی!

نظر خودم اینه که رنوار بگیری به این خاطر که قیمت با گارانتیش خیلی پایین اومده و اینکه وای فای به هر حال یه جاهایی بدرد میخوره + دوربین
به خاطر شفافیت lcd و رابط کاربری جذاب پیکسون موندم.یکی در مورد صدای هدفون و بیسشونم کمک کنه.

hasanmotori
17-04-2009, 22:28
به خاطر شفافیت lcd و رابط کاربری جذاب پیکسون موندم.یکی در مورد صدای هدفون و بیسشونم کمک کنه.

اگه به مقايسه phonearena كه بنظر خيلي منطقي نمياد اعتماد كنيم هدفون pixon از renoir بهتره دوربينشونم مساويه.
راستي s8300 هم هست كه ال سي ديش 16 ميليون كالره و oled هست و تاچشم خازنيه dual touch هم هست. قيافشم كه عاليه.اينترفيسشم تاچ ويز 1.5 هست كه سه بعديه

nokia_6253
17-04-2009, 23:18
این قابلیت wifi مهمه؟اصلا به درد میخوره؟

S@nti@go_s&k
17-04-2009, 23:27
این قابلیت wifi مهمه؟اصلا به درد میخوره؟

بله خیلی مهمه مخصوصا الان که خیلی از پاساژ ها و مراکز عمومی مجهز به wiyerless هستن
و دیگری اینکه بین 2 کامپیوتر فایل هم جابجا میکنه

hasanmotori
17-04-2009, 23:30
اگه دانشجو هستي wlan بدردت ميخوره

meghdaad
17-04-2009, 23:54
عکسهای اصلی:
Pixon

INNOV8

Renoir

برش از زوم 100٪: به دیشها و بوته ها و قاب پنجره ها دقت کنید:

Pixon

سرور2

INNOV8

سرور2

Renoir

سرور2

meghdaad
18-04-2009, 00:31
عکسهای اصلی:

Pixon

INNOV8

Renoir

برش زوم 100٪: به سایه بان و نرده های حفاظ و زوایا دقت کنید:
Pixon

سرور2

INNOV8
سرور2

Renoir

سرور2

meghdaad
18-04-2009, 00:33
عکسهای اصلی:
Pixon

INNOV8

Renoir

برش از زوم 100٪: به سنگ چمن سنگ فرش دقت کنید:
Pixon
سرور2

INNOV8

سرور2

Renoir
سرور2

nokia_6253
18-04-2009, 00:41
عجب عکسی میگیره این renoir:18:عجب زومی:18:8510 رو سوسک کرده:27:
از دوسته عزیزمون بابت عکسها خیلی ممنونم.فقط دو مورد برام روشن نشده.
صدای هدفون(بلندی و بیس)
lcd در مقایسه با پیکسون
یا حق

Ahmadreza0123
18-04-2009, 15:02
عجب عکسی میگیره این renoir:18:عجب زومی:18:8510 رو سوسک کرده:27:
از دوسته عزیزمون بابت عکسها خیلی ممنونم.فقط دو مورد برام روشن نشده.
صدای هدفون(بلندی و بیس)
lcd در مقایسه با پیکسون
یا حق
اختلاف کیفیت این عکس ها انقدر هم زیاد نیست که شما میگی رنوار i8510 رو سوسک کرده.
فکر میکنم از نظر صدای هدفون رنوار در کل بهتر باشه.

Ali_BlueBoy
18-04-2009, 15:47
البته توي اين عکسا يه چيز خيلي عجيبه....اونم اينه که به نظر مياد پيکسون از اينويت بهتر عکس گرفته (از نظر جزئيات) ولي همه مي دونيم که توي عکساي ساير سايتها (جي اس ام ارنا) اينطوري نبود حتي ميشد گفت از نظر جزئيات اينويت از همه بهتر بود ...ولي توي اين مقايسه دقيقا برعکسه...!!!

hasanmotori
18-04-2009, 17:56
احتمالاً دوربين innov8 رو 2 مگاپيكسل بوده يارو حواسش نبوده :دي

MoHaMaD ZaNd
18-04-2009, 18:08
ولي فكر نميكنم كيفيت Innov8 نسبت به Reinor اينقدر بد تر باشه !!!

Michael Ropy
18-04-2009, 19:43
نه دوستان واقعا همینجوری هست! اصلا خودتون برید عکس های جی اس ام آرنا رو دانلود کنید و مثل آقا مقداد در حالت 100 درصد زوم گذاشته و مقایسه کنید. چیزی که هست اینه که معمولا ما ها تو رزولوشن 1024 در 768 عکس رو میبینیم و همین رو هم میخوایم. که در این رزولوشن هم رنوار و هم اینوویت عالی عکس میگیرند و تفاوت محسوسی نیست.

meghdaad
18-04-2009, 22:48
1-عکس های اصلی INNOV8 رو هم گذاشتم سایزش 8 مگاپیسله که سایزش 2448 در 3264 ولی 2 مگاپیکسل 1600 در 1200 ـه
2-اکثر مقایسه سایتها قبل از آپدیت پیکسونه چون پیکون قبل از آپدیت بد عکس میگرفت و ایراد داشت و رنگها دون دون میشدند که بعد از آپدیت بهتر شد
لینک عکس های قبل از آپدیت پیکسون در GSMARENA پنجم ماه November

که من بعد از آپ دیت پیکسون مقایسه کردم اینم لینکش. در GSMARENA پنجم ماه December در این مقایسه فقط عکس ها گذاشته و رده بندی نکرده.

امتیازات gsmarena به گوشی های 8 مگاپیکسل:

LG RenoirــــــــــــــPixonSamsungــ ـــــــــــــــSamsung INNOV8ـــــــــــــــــ SE C905
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــ noise reduction
ــــ8/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــ7/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــــــــــ9/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــ 7/10
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــDynamic range
ــــ8/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــ7/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــــــــــ7/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــ 7/10
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــColor accuracy
ــــ8/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــ7/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــــــــــ8/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــ 7/10
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــInternal processing
ــــ3/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــ8/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــــــــــ9/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــ 7/10
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــExposure and focus accuracy
ــــ9/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــ8/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــــــــــ9/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــ 8/10
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــLens quality
ــــ9/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــ7/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــــــــــ8/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــ 6/10
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــFlash
ــــ3/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــ2/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــــــــــ2/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــ 8/10
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــISO/low light
ــــ5/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــ2/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــــــــــ4/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــ 2/10
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــMacro
ــــ8/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــ8/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــــــــــ7/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــ 4/10
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــVideo
ــــ8/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــ8/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــــــــــ7/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــ 2/10
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ Camera features round-up
ــــ9/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــ6/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــــــــــ8/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــ 5/10
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــInterface
ــــ2/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــ4/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــــــــــ5/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــ 7/10
ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــPicture this - on your mobile phone
ــــ9/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــ7/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــــــــــ5/10ــــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــ 9/10
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــجمع
ــ89/130ـــــــــــــــــــــــ ـ ـــــ81/130ـــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــ88/130ـــــــــــــــــــــــ ـ ـــــــــ 79/130

در قسمت Internal processing رنوار 3 شده و سونی اریکسون 7 و پیکسون 8، تو قسمت Internal processingسایت gsmarena اشتباه کرده، عکس های مقایسه ای خود سایت gsmarena ببینید:
در این عکس پیکسون بدتر بوده.

در این عکس سونی اریکسون بدتر بوده.

پس عدد 3 اشتباه و اگه بخواهیم در این قسمت امتیاز رنوار 7 حساب کنیم جمع آرا 94 میشه وکاملا از نظر امتیازات برتری پیدا میکنه و برای فلش هم عدد 3 قرار دادند در صورتی که فلش پر قدرتی داره.

meghdaad
18-04-2009, 22:56
عکسهای اصلی:
Pixon

INNOV8

Renoir

سمت چپ تصویر:

زوم 100٪: به تنه درخت و رنگ بوته های پشت دقت کنید:
Pixon
سرور2

INNOV8
سرور2

Renoir
سرور2

رنگ بوته های پشت در رنوار بهتر بوده و تنه درخت در رنوار و اینوو برابر و پیکسون کاملا ضعیف عمل کرده.

سمت راست تصویر:

زوم 100٪: به شیشه و در ماشین سمت راست و رنگ بوته دقت کنید:
Pixon
سرور2

INNOV8
سرور2

Renoir
سرور2

اینوو کاملا تار بوده و پیکسون شیشه و در ماشین سمت راست را کدر کرده و رنوار از همه لحظ بهتر بوده و رنگ بوته را هم بهتر تصویر کرده.
و رنوار در یک عکس هم در سایه و هم در نور شدید همزمان در یک عکس بهتر عمل کرده ولی اینوو در چپ خوب و در راست بد، پیکسون در چپ بد در راست هم ایراد داشته.

meghdaad
18-04-2009, 22:57
عکسهای اصلی:
Pixon

INNOV8

Renoir

برش از زوم 100٪: به تنه درختهای قهوهای و سفید و رنگ بوته ها و وضوح تابلو و چهار چوب و قاب پنجره ها دقت کنید:
Pixon
سرور2

INNOV8
سرور2

Renoir
سرور2

Bahador.p
18-04-2009, 23:06
حرف شما قبول ولی من یک دونه از عکس های GsmArena رو قبول ندارم چون هرکی که با این گوشی عکس گرفته بود بدل نبوده که عکس بگیره :41: و برای اثبات حرفم فردا براتون مقایشو با دوربین Canon 50D میزارم بعد اون وقت مقایسه کنید چون خودم هرچی عکس که با گوشیم گرفتم با عکس هایی که شما از GsmArena قرار دادی مقایسه میکنم اینجوری نیستن و این عکس ها هم قبل از ریلز آپدیت جدید گوشی بود و قبل از عکس گوشی بد بود و با کوچکترین حرکت دست تار میشد ولی با آپدیت 4 دیگه مشکل برطرف شده من فردا عکس هارو قرار میدم کیف کنین:31::11:

hasanmotori
18-04-2009, 23:27

مقايسه عكس i8510 با canon isux 950is
اصلاً قابل تشخيص نيست كدوم مربوط به كدومه

تو حالت ماكرو كه اصلاً canon و ميزاره تو جيبش

1 مگا پيكسل

بهادر جان راست ميگه منم هرچي عكس ميگيرم نميتونم مثل gsmarena اونجوري گند بزنم واقعاً معلوم نيست gsmarena چيكار كرده

meghdaad
19-04-2009, 00:07
اگه عکاس GSMARENA حرفه ای نبوده پس با همه گوشی ها بد عکس گرفته یا گند زده، شرایط برای همه گوشی ها یکسان بوده و اگر هم GSMARENA بد عکس گرفته پس نمیشه هیچ سایتی قبول کرد.
GSMARENA برای عکس با گوشی های مختلف از پایه عکاسی که مخصوص خودشه استفاده میکنه که با 4 تا گیره اسفنجی گوشی کاملا ثابت نگه میداره و لرزشی هم در کار نیست اگه عکسی لرزش داشته باشه بعد از زوم
100٪ در کامپیوتر مشخص میشه لرزش با تار افتادن عکس فرق میکنه
در لرزش خطور دوبل میشن مثلا خطوط پنجره باید 2 تا بشه یا کشیده بشه با رنگ های اطراف قاطی بشه
ولی در تاری سخت افزاری بدون لرزش خطوط سر جای خود هستند و کشیده نشدند و جزئیات محو یا نامشخص شدند.

وکسی نمیتونه یه عکسی بگیره که بخواد با اون عکس ها مقایسه کنه چون شرایط شما با اونا فرق میکنه
ساعت نور آفتابی یا ابری آلودگی هوا شرایط فصلی مثلا 3 بعد از ظهر تابستان مرداد آفتابی با 3 بعد از ظهر بهار اردیبهشت آفتابی 2 عکس متفاوت از یک منظره میده معمولا تابستان بهترین کیفیت عکس داره و زمستون بدترین
حتی نمیشه عکسهای 3 بعد از ظهر تابستان مرداد آفتابی امسال با سال پیش که شرایط کاملا یکسانی دارند مقایسه کرد

قبالا که GSMARENA بهتر بود چون تو امتیاز دهی 8510 بالاتر قرار داده و حالا که بعد از یک سال این عکس ها مقایسه کردم GSMARENA بد شد
ولی 8510 بد عکس نگرفته از همه 5 مگا پیکسلی ها و C905 و بیشر جا ها از پیکسون هم بهتر عکس گرفته از هر دوربینی هم بهتر وجود داره اگر هم نباشه به زودی ساخته میشه
من میگم 8510 خیلی خوب عکس میگیره ولی رنوار بهتر از اون
و ما هم اگه بخوهیم یه عکس 8 مگاپیکسل چاپ کنیم در عکاسی مثلا به 12 در 9 سانتیمتر تبدیل میشه و همه جزئیات حذف میشه
یه عکس که خودم گرفتم

Michael Ropy
19-04-2009, 12:47
من یه نظر دارم! یکی از بروبچ که تهران زندگی میکنه و اینوویت داره با آقا مقداد قرار بزاره بعد یه جاهایی رو در نظر بگیرند و همزمان با هم و با بهترین تنظیمات ممکن (یعنی هرکدومشون هرجور خواست تنظیم کنه) عکس بگیرند بعد بشینیم اینجا مقایسه. البته فقط یه نظر بود برای مقایسه ی بهتر.

پی نوشت: راستی مقداد جان دمت گرم بابت اطلاعات در مورد عکاسی، مثل اینکه شما یه عکاس ماهر هستی. البته بار اولت نبود، ایول!

hasanmotori
19-04-2009, 18:10
من دارم يكي از بچه هارو راضي ميكنم رنوار بخره اگه موفق شدم براتون كلي عكس ميزارم

Bahador.p
19-04-2009, 19:05
دوستان به اینجا یک سری بزنن

Michael Ropy
19-04-2009, 19:35
من دارم يكي از بچه هارو راضي ميكنم رنوار بخره اگه موفق شدم براتون كلي عكس ميزارم
خیلی ممنون! خیلی لطف میکنید! این دکمه تشکر نمی دونم کجا رفته؟؟!

dark fear
20-04-2009, 15:18
در مورد هندزفری
هر دو گوشی پیکسون و رنوار هندزفریشون لوله ای و عالیه و مطمئن باش هر دو کارت رو به نحو
احسن راه میندازن ... البته روی کاغذ رنوار به خاطر دالبی بیس خیلی قوی و صدای خیلی بلند
و با کیفیتی (البته تو هندزفری) داره ... ولی نظر قطعی رو فقط با مقایسه از نزدیک میشه داد
در ضمن من شنیدم موزیک پلیر پیکسون خیلی زشته ... نمیدونم درسته یا نه دوستان بهتر میتونن
راهنمایی کنن

dark fear
23-04-2009, 13:00
راستی آقا مقداد تو تاپیک رنوار یه سری کد گذاشته که خود شرکت lg بیرون داده
و با استفاده از اونا میتونید صدای اسپیکر و هدفون رو (البته جدا جدا) بدون افت کیفیت زیاد کنید ....
و خیلی هم تاثیر داره

nokia_6253
23-04-2009, 15:07
راستش من از کد دادن دل خوشی ندارم.دوس دارم گوشیم همون چیزی که هست باشه.
با توجه با پست قبلیه شما در رابطه با صدای هدفون و بیس اینطور به نظر میرسه که lg به علت داشتن فن اوری انحصاری در صدا صدای بهتری داره ولی یکی از بزرگترین مشکلات من در انتخاب بین lg و samsung زیبایی و ابهت گوشیه pixon هست.خیلی خوشگله.زیاد از این قیافه lg خوشم نمیاد.واسه همین موندم.تا هفته اینده هم باید بالاخره یکی رو انتخاب کنم:13:

Ahmadreza0123
23-04-2009, 15:48
با توجه با پست قبلیه شما در رابطه با صدای هدفون و بیس اینطور به نظر میرسه که lg به علت داشتن فن اوری انحصاری در صدا صدای بهتری داره ولی یکی از بزرگترین مشکلات من در انتخاب بین lg و samsung زیبایی و ابهت گوشیه pixon هست.خیلی خوشگله.زیاد از این قیافه lg خوشم نمیاد.واسه همین موندم.تا هفته اینده هم باید بالاخره یکی رو انتخاب کنم:13:
خوب حالا که شمااین همه صبر کردی یه دفه صبر کن تا i8910 بیاد و اونوبگیری!
:8:

dark fear
23-04-2009, 15:48
حق داری :11:
منم به نظرم (حدقل توی عکس) پیکسون زیباتره ولی من شنیدم اگه از نزدیک ببینی رنوار خیلی قشنگه :19:
من خودم از نزدیک ندیدم ... ولی یکی از کاربرا به نام shahab_f که دقیقا مثل شما بین این 2گوشی مردد بود میگفت
تو عکس پیکسون قشنگتره ولی از نزدیک رنوار بهتره .. میتونی از خودش بپرسی ..
بازم میگم من هیچ کدومو از نزدیک ندیدم
راستی اگه زیاد عجله نداری میتونی منتظر gc900 هم باشی (تو صفحات قبل معرفی شد) امکاناتش
خیلی خوبه .. به نظرم ارزش داره وایسی حداقل ببینی قیمتش چقدره ؟ .. آیا ارزش خرید داره یا نه
ولی مطمئنا با اوندنش رنوار ارزون تر میشه :11:

nokia_6253
24-04-2009, 17:45
حق داری :11:
منم به نظرم (حدقل توی عکس) پیکسون زیباتره ولی من شنیدم اگه از نزدیک ببینی رنوار خیلی قشنگه :19:
من خودم از نزدیک ندیدم ... ولی یکی از کاربرا به نام shahab_f که دقیقا مثل شما بین این 2گوشی مردد بود میگفت
تو عکس پیکسون قشنگتره ولی از نزدیک رنوار بهتره .. میتونی از خودش بپرسی ..
بازم میگم من هیچ کدومو از نزدیک ندیدم
راستی اگه زیاد عجله نداری میتونی منتظر gc900 هم باشی (تو صفحات قبل معرفی شد) امکاناتش
خیلی خوبه .. به نظرم ارزش داره وایسی حداقل ببینی قیمتش چقدره ؟ .. آیا ارزش خرید داره یا نه
ولی مطمئنا با اوندنش رنوار ارزون تر میشه :11:
این گوشی کی میاد؟به نظرت قیمتش چنده؟الان renoir چنده؟

kalepoook
24-04-2009, 20:57
سلام
من 340 رنیور قیمت دارم کامتل،از نزدیک اگه پیکسون و رنیور با هم ببینی رنیورو انتخاب میکنی.

nokia_6253
24-04-2009, 21:19
سلام
من 340 رنیور قیمت دارم کامتل،از نزدیک اگه پیکسون و رنیور با هم ببینی رنیورو انتخاب میکنی.
چرا انقدر ارزون شده؟به نظرتون بازم پایین میاد؟اصله یا تقلبی؟از کجا بخرم مطمئنتره؟

Michael Ropy
25-04-2009, 15:03
چرا انقدر ارزون شده؟به نظرتون بازم پایین میاد؟اصله یا تقلبی؟از کجا بخرم مطمئنتره؟

چون قراره یه گوشی های اس کلاس الجی بیان انقدر ارزون میشه. اصل هم هست، اصلا تقلبی نداره. حتما حتما با گارانتی پارس کامتل بخر. قیمتش هم تو بازار جهانی 260 یورو هست، یعنی دقیقا 340 تومان به پول ایران. فکر نمی کنم الان بیاد پایین، چون تا حال که افت قیمتشو کرده، شاید دو سه ماه دیگه بشه 300.....

dark fear
25-04-2009, 17:33
با تشکر از اساتید
همون طور که منم گفته بودم از نزدیک رنوار خیلی قشنگه
این رو هم بگم گوشی gc900 هم همین روزا میاد اگه عجله نداری یکی دو ماه وایسا
تا قیمتا متعادل بشن بعد بخرش خیلی چیز توپیه ظاهرش هم از نزدیک و تو عکس خیلی زیباست
s8300 سامسونگ هم خیلی چیز خوبیه و درواقع میشه گفت نسخه ی ارتقا یافته ی پیکسونه
فقط lcdش یکم کوچیک تره ... و کشویی شده (البته همچنان صفحه لمسی) 8مگ دوربین
صفحه نمایش کم نظیر oled هم داره دوربینش هم 8 قیمتشم هم طرفای 400 هست به نظرم
از همه نظر از پیکسون سره در ضنم فوق العاده شیکه
ببین اینقدر دیر شد که کاندیدای دیگه هم وارد شدن .. !
به نظرم از بین این 3 گوشی یکی رو انتخاب کن :
lg kc910 -samsung s8300 - lg gc900
*پیشنهاد من : اگه میتونی صبر کنی بدون شک gc900 بهترین انتخابه !

nokia_6253
25-04-2009, 20:50
با تشکر از اساتید
همون طور که منم گفته بودم از نزدیک رنوار خیلی قشنگه
این رو هم بگم گوشی gc900 هم همین روزا میاد اگه عجله نداری یکی دو ماه وایسا
تا قیمتا متعادل بشن بعد بخرش خیلی چیز توپیه ظاهرش هم از نزدیک و تو عکس خیلی زیباست
s8300 سامسونگ هم خیلی چیز خوبیه و درواقع میشه گفت نسخه ی ارتقا یافته ی پیکسونه
فقط lcdش یکم کوچیک تره ... و کشویی شده (البته همچنان صفحه لمسی) 8مگ دوربین
صفحه نمایش کم نظیر oled هم داره دوربینش هم 8 قیمتشم هم طرفای 400 هست به نظرم
از همه نظر از پیکسون سره در ضنم فوق العاده شیکه
ببین اینقدر دیر شد که کاندیدای دیگه هم وارد شدن .. !
به نظرم از بین این 3 گوشی یکی رو انتخاب کن :
lg kc910 -samsung s8300 - lg gc900
*پیشنهاد من : اگه میتونی صبر کنی بدون شک gc900 بهترین انتخابه !
خودمم به فکر خرید g900 افتادم ولی اگه بیاد احتملا زیر 600 تومن نیست.تازه دوربینشم مثل renoir نیست.

dark fear
27-04-2009, 13:40
اتفاقا هست ... طرفای 500 هست و تا یکی دو ماه دیگه هم به 400-450 میرسه ...
دوربینشم اگه از رنوار بهتر نباشه مطئن باش ضعیف تر نیست ... ویوتی قبلی هم دوربین خیلی
عالی داشت (gc900 رو با نام ویوتی 2 میشناسن) تازه تشخیص چهره ی بهتری داره میتونه
3 چهره رو همزمان تشخیص بده ولی رنوار یکی (البته زیاد مهم نیست) در ابعاد فیلمبرداریش
هم میشه گفت از رنوار بالا تره درواقع واید وی جی ای است wvga
پس ببین ... بیشتر فکر کن ... من خودم تصمیم دارم انشاء ا... یکی دو ماه دیگه گوشی بخرم
و اگه تا اون موقع gc900 طرفای 450 بود 100% میخرمش
دلیل ارزونی رو هم میشه به بحران اقتصادی نسبت داد !! و تاثیرش بر تنها بازار استاندارد ایران
یعنی موبایل هست که تغریبا به قیمت جهانی فروخته میشه

nokia_6253
27-04-2009, 13:51
اتفاقا هست ... طرفای 500 هست و تا یکی دو ماه دیگه هم به 400-450 میرسه ...
دوربینشم اگه از رنوار بهتر نباشه مطئن باش ضعیف تر نیست ... ویوتی قبلی هم دوربین خیلی
عالی داشت (gc900 رو با نام ویوتی 2 میشناسن) تازه تشخیص چهره ی بهتری داره میتونه
3 چهره رو همزمان تشخیص بده ولی رنوار یکی (البته زیاد مهم نیست) در ابعاد فیلمبرداریش
هم میشه گفت از رنوار بالا تره درواقع واید وی جی ای است wvga
پس ببین ... بیشتر فکر کن ... من خودم تصمیم دارم انشاء ا... یکی دو ماه دیگه گوشی بخرم
و اگه تا اون موقع gc900 طرفای 450 بود 100% میخرمش
دلیل ارزونی رو هم میشه به بحران اقتصادی نسبت داد !! و تاثیرش بر تنها بازار استاندارد ایران
یعنی موبایل هست که تغریبا به قیمت جهانی فروخته میشه
پس صبر میکنم تا بیاد فقط omnia hd رو چیکارش کنم:41:idou رو چیکار کنم؟

hasanmotori
27-04-2009, 14:08
ببین اگه بخای صبر کنی هیچ وقت نمیخری gc900‎ ‎‏ گوشی خوبیه ولی تا اون موقع که بیاد امنیا اچ دی هم اومده و تصمیم گیری خیلی سختتر میشه
به نظر من از بین رنوار و اس8300 یکیرو انتخاب کن
اس 8300 مشکلات 8800 رو رفع کرده و دوربینش بهتر شده و ال سی دیشم کیفیت رویایی داره خازنیم هست اینترفیسشم سه بعدیه
اگه وای فای نمیخای اس8300 بهترین انتخابه و اگه میخای رنوار

nokia_6253
27-04-2009, 14:17
ببین اگه بخای صبر کنی هیچ وقت نمیخری gc900‎ ‎‏ گوشی خوبیه ولی تا اون موقع که بیاد امنیا اچ دی هم اومده و تصمیم گیری خیلی سختتر میشه
به نظر من از بین رنوار و اس8300 یکیرو انتخاب کن
اس 8300 مشکلات 8800 رو رفع کرده و دوربینش بهتر شده و ال سی دیشم کیفیت رویایی داره خازنیم هست اینترفیسشم سه بعدیه
اگه وای فای نمیخای اس8300 بهترین انتخابه و اگه میخای رنوار
s8300 در مقایسه با kc910 چه معایب و مزایایی داره؟

meghdaad
27-04-2009, 15:02
s8300 مشکلی نداره ولی من گوشی زنون دار انتخاب میکنم.

Michael Ropy
27-04-2009, 15:19
پس صبر میکنم تا بیاد فقط omnia hd رو چیکارش کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو چیکار کنم؟

قیمت اینها خیلی با ویوتی اسمارت فرق داره. ویوتی اسمارت صفحه ی خازنی داره و حافظه داخلی بیشتر و دوربین بهتری داره (نسبت به رنوار).

hasanmotori
27-04-2009, 15:34
اس 8300 نسبت به رنوار ال سیدی با کیفیت تری داره خازییم هست اینترفیسشم سه بعدیه رنوار هم وای فای و زنون و ال سی دی بزرگتر داره

dark fear
27-04-2009, 15:48
پس صبر میکنم تا بیاد فقط omnia hd رو چیکارش کنم:41:idou رو چیکار کنم؟

ببین omnia hd درسته که بهتره ! (از هر نظر) ولی قیمتش دیگه خیلی بالاس !!مطمئن باش اون دیگه
خیلی بالا تر از این حرفاست که بخای بخریش ... یعنی به نظر من (نظر شخصیم) اصلا یه گوشی
اینقدر ارزش خرج کردن نداره ...
بازم میگم درسته که بهتره ولی خیلی گرونه .. الان i900 (نسخه ی قبلی امنیا) حدود 450 تومنه
حالا به نظرت omnia hd چقدر خواهد بود ؟ idou رو که دیگه هیچ ... se به خاطر دوربین 12
مگا پیکسلیش (که مطمئن باش دال بر کیفیت بالای اون نیست) خون خریدارا رو تو شیشه میکنه !
اما ویوتی 2 فرق میکنه این گوشی جاوا است ... گوشیای جاوا خیلی گرون نمیشن اما اون 2تا ....
-----------------
درمورد s5300 و رنوار : دوستان توضیح دادن ... ولی یه نکته رو بگم که قیمت این گوشی حدود490 است
ولی رنوار حدود 390 ... به نظرم رنوار بهتره ... با یه نگاه به لنز دوربین s5300 میتونی متوجه بشی این
گوشی یک cameraphone نیست ... البته از پیکسون بهتره ! کلا s5300 رو گفتم چون به نظرم
از پیکسون بهتره ... کلا پیکسون رو بیخیال
بهتره یکم با خودت فکر کنی ... اگه الان رنوار یا s5300 بخری بعدا که ویوتی اومد و یحتمل قیمتش
به 400 و اندی برسه حسرت نخوری ... ویوتی همین روزاست که بیاد ... یکم صبر کن ببین قیمت
پایش چنده ... ارزش صبر داره یا نه
بازم میگم
از بین gc900 و s8300 و kc910 یکی رو انتخاب کن
*پیشنهاد من :
1-gc900 (البته اگه قیمتش زیاد بالا نباشه)
2-رنوار
3-s8300
بهتره اینا رو بخونی :
مشخصات ویوتی 2 :

مشخصات s8300

hasanmotori
27-04-2009, 16:00
قیمت امنیا اچ دی واسه شروع 700 دلار اعلام شده که عالیه یکم بگزره به 600 میرسه که فوق العادست
اس 8300 چون تازه اومده قیمتش بالاست یکم بگزره ارزون میشه

Michael Ropy
27-04-2009, 16:44
قیمت امنیا اچ دی واسه شروع 700 دلار اعلام شده که عالیه یکم بگزره به 600 میرسه که فوق العادست
اس 8300 چون تازه اومده قیمتش بالاست یکم بگزره ارزون میشه

اگه واقعا امنیا اچ دی اینقدر باشه عالیه. به نظرم ویوتی 2 و امنیا اچ دی رو رنج قیمت خودشون عالیند، یعنی نمیشه مقایسشون کرد. به نظرم اگه داری امنیا اچ دی بخر وگرنه ویوتی اسمارت (فکر کنم قیمتش اولیش حداکثر 500 تومانه)

بی باک بی بال
28-04-2009, 06:47
n95 8gبد نسیت از نظر من

nokia_6253
28-04-2009, 09:23
این پیکسون چرا نظر مثبتی روش نیست.تو بعضی از سایتا زیاد ازش راضی نبودن.
s8300 هم با اینکه خیلی با کلاسه ولی چون کمرافون نیست بیخیالشم.
gc900 هم عالیه.با اون lcd فوق العاده و امکانات..ولی خیلی مسخرست که فلاش زنون نداره.
omnia hd با این امکانات و این قیمت بینظیره.مفته.به طور حتم فروش فوق العاده ای نصیبش میشه.

dark fear
28-04-2009, 19:01
این پیکسون چرا نظر مثبتی روش نیست.تو بعضی از سایتا زیاد ازش راضی نبودن.
s8300 هم با اینکه خیلی با کلاسه ولی چون کمرافون نیست بیخیالشم.
gc900 هم عالیه.با اون lcd فوق العاده و امکانات..ولی خیلی مسخرست که فلاش زنون نداره.
omnia hd با این امکانات و این قیمت بینظیره.مفته.به طور حتم فروش فوق العاده ای نصیبش میشه.

خوب نظر مثبت نيست ديگه ... خودتم داري ميگي راضي نبودن ... :31:
gc900 مثل ويوتي قبلي در دو مدل زنون دار و معمولي عرضه ميشه ... تو اون لينك كه بهت دادم
بود
8910 هم درسته ... با اين قيمت عاليه ... اين گوشي يكي از بهترين (و ميشه گفت بهترين) گوشي هاي
جهان هست و نسبت به امكاناتشم قيمتش عاليه ولي من يكي كه اينقدر پول ندارم بدم واسه موبايل :5:
البته اين يه موبايل معمولي نيست :5:
البته اين 2 گوشي در 2كلاس كاملا متفاوت هستند ... 8910 يك گوشي همه فن حريف است و از نظر امكانات
هيچي كم نداره .... فيلم hd هم ميخونه ... خروجي hd هم داره ديگه چي ميخاي !!! اما معلوم نيست
دوربين خيلي قوي اي داشته باشه (البته i900 هم نسبت بقيه ي 5 مگ ها كيفيت خوبي داشت ولي بهترين
نبود)
اما gc900 يك cameraphone & mutiemedia phone كامل است كه البته از نظر امكانات نرم افزاري در مقابل
8910 حرفي براي گفتن نداره ... يعني هيچ گوشي نداره ...
البته اين قيمت يكم عجيبه :20:

hasanmotori
28-04-2009, 19:13
خوب نظر مثبت نيست ديگه ... خودتم داري ميگي راضي نبودن ... :31:
gc900 مثل ويوتي قبلي در دو مدل زنون دار و معمولي عرضه ميشه ... تو اون لينك كه بهت دادم
بود
8910 هم درسته ... با اين قيمت عاليه ... اين گوشي يكي از بهترين (و ميشه گفت بهترين) گوشي هاي
جهان هست و نسبت به امكاناتشم قيمتش عاليه ولي من يكي كه اينقدر پول ندارم بدم واسه موبايل :5:
البته اين يه موبايل معمولي نيست :5:
البته اين 2 گوشي در 2كلاس كاملا متفاوت هستند ... 8910 يك گوشي همه فن حريف است و از نظر امكانات
هيچي كم نداره .... فيلم hd هم ميخونه ... خروجي hd هم داره ديگه چي ميخاي !!! اما معلوم نيست
دوربين خيلي قوي اي داشته باشه (البته i900 هم نسبت بقيه ي 5 مگ ها كيفيت خوبي داشت ولي بهترين
نبود)
اما gc900 يك cameraphone & mutiemedia phone كامل است كه البته از نظر امكانات نرم افزاري در مقابل
8910 حرفي براي گفتن نداره ... يعني هيچ گوشي نداره ...
البته اين قيمت يكم عجيبه :20:

امينا اچ دي بهترين دوربين موبايل تا امروز رو داره. iso 3200 :18: انقدر كيفيت لنزش بالاست كه با iso 3200 نويزش خيلي پايينه. اولين گوشي هست كه sony t100 و دوربيناي مثل اونو كنار ميزنه.
به نظر من شما اينهمه صبر كردي يكم ديگه هم صبر كن i8910 بگير كه قيمتش عاليه

meghdaad
28-04-2009, 23:36
امينا اچ دي بهترين دوربين موبايل تا امروز رو داره. Iso 3200 :18: انقدر كيفيت لنزش بالاست كه با iso 3200 نويزش خيلي پايينه. اولين گوشي هست كه sony t100 و دوربيناي مثل اونو كنار ميزنه.
به نظر من شما اينهمه صبر كردي يكم ديگه هم صبر كن i8910 بگير كه قيمتش عاليه
عکسی ازش وجود داره؟

hasanmotori
29-04-2009, 00:07
عکسی ازش وجود داره؟

آره برو تو تاپیکش لینک مقایسه عکساش با تی 100 و یه دوربین دیگه هست. خانایی صفحش زیر آفتاب با آیفون مقایسه شده عالیه حتی بهتر

farhooode
29-04-2009, 07:38
idou
...
,

rama0000
29-04-2009, 09:49
من رنوار رو پیشنهاد میدم ...