PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با تغییر سایز در فونت های فارسی سری b ?!؟

DaRiOuShJh
02-04-2009, 11:58
میگم بچه ها
من سالهاس با این فونت ها کار میکنم و سالهاس هم هی مشکل دارم باهاشون!:13:

اینا فقط بعضی سایزها رو ساپورت میکنن اگه بینه اونها بدیم یا طول و عرضشون رو دست کاری کنیم فونت به هم میریزه و بی ریخت میشه

میخواستم بدانم که آیا شما هم چنین مشکلی دارید یا خیر همی؟

huti_421
02-04-2009, 16:18
سلام داریوش جان تاپیکی برای این منظور وجود داره :

همه چیز درباره ی فارسی نویسی (ونستعلیق) در فتوشاپ CS, Cs2, CS3, CS4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فونت های فارسی شاید به دلیل به هم چسبیدگی نیاز دارن از یه سری معیار خاص پیروی کنن مثل تغییر غیر سایز غیر استاندارد متن میتونی باعث این بی نظمی ها بشه
و شاید دلایل دیگه که من یا بلد نیستم یا حضور ذهن ندارم :دی

DaRiOuShJh
02-04-2009, 16:55
ها؟
بابا نامردیه!
چرا کاربر فعال این انجمن میتونه لینک بده ولی برای ما ...
دهه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به این میگن تبعیض نژادی دیگه! چه معنی داره!×!؟#%&$*^

بابا اون تاپیک که مربوط به نستعلیق و کلک و میترا و میرعماد و این چیزاس!
من همین فونت های معمولی مثله homa و jadid و این چیزا رو میگم
نه آخه مسنکه این فونت های من از نوعه تهه باری هستن! از نوعه مرغوب نیستن
چون اینور اونور که دیدم سایز های دیگه هم بدونه مشکل میزدن

راستی پک فونت سراغ نداری برار

یه موضوعه دیگه هم الان دیدم تو دانلود آفلاین های 3 ماه پیش!!! سی دیه میرعماد دانلود شده
ولی پسورد میخواد

Saeed kmss-D
02-04-2009, 17:09
چرا کاربر فعال این انجمن میتونه لینک بده ولی برای ما ...

هومن قبلا مثل اينكه همكار بوده، همينطوري براش مونده!

موفق باشي♥♥♥

huti_421
02-04-2009, 20:24
بله ، به خاطر تاپیک های من که 3-4 تاشون فهرست داشتن و اکتیو لینک بودن دوستان محبت کردن و اکتیو لینک رو برای من نگه داشتن

در مورد سوالت ، فارسی نویسی = نوشتن فارسی ، خوش نویسی ، متعلقات زبان فارسی و ... :دی

پک فونت خودم دارم تو تاپیک بانک فونت هر چی فونت فارسی دارم رو میذارم لینکشم تو پست بعدی بهت میدم

خوب دیگه فایل های rar یا zip پسورد گذاری شده رو به غیر از حدس نمیشه پیدا کرد چون میگی آفلاین مثلا لینک رپیدشیر نیس که تو گوگل سرچ کرد منبعی پیدا کرد که پسورد رو داده باشه

اینم لینک میر عماد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این میر عمادیه که رو سیستمم نصبه و دارم ازش استفاده می کنم

huti_421
02-04-2009, 20:45
پک فونت های فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DaRiOuShJh
03-04-2009, 12:13
شرمنده یه سواله بی ربط دیگه به این انجمن بکنم بعد دمبم رو بزارم رو کولم برم!
این رپید باز احیانا از 4shared دانلود نمیکنه؟

libra.2
03-04-2009, 12:21
ممنون از هومن :دی به خاطر فعال شدن دوباره اش :دی

شرمنده یه سواله بی ربط دیگه به این انجمن بکنم بعد دمبم رو بزارم رو کولم برم!
این رپید باز احیانا از 4shared دانلود نمیکنه؟

چرا گمونم میکنه داریوش

و یک راهنمایی کلی

چرا از فارسی نویس مریم استفاده نمیکنی ؟ (( اگه برای فتوشاپ و ساید برنامه های روتین گرافیکی میخوای ))

این فونت هایی که گفتی و اکثرا هم در مریم هست ، همه فونت های استاندارد فارسی هستن ، شاید بعضی هاشون به خاطر اینه ورژن های نا درستی نباشن ، مشکل داشته باشن ، از جا های دیگه بگیرشون ، حتما مشکلشون حل شده است

DaRiOuShJh
04-04-2009, 13:43
مرسی
آخه شانس که نداریم
هر چی مریم و میرعماد و اونیکی ها رو دانلود کردیم مشکل داشتن
ما نیز بی خیال شدیم همی
مریمی که دختره خوبی باشه سراغ داری؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

libra.2
04-04-2009, 14:23
مریمی که دختره خوبی باشه سراغ داری؟

مریم ها همشون دختر خوبین ، منتها بعضی هاشون ( از نوع SoftWare اشون ) ناز دارن ، قیمتشون بالا است

مریم یه قفل ببخشید خرکی داره که الان چند ساله داره با همون وارد بازار میکنتش ( میگم که بدونی چقدر خرکیه )

CD اشو بخر ، چون ساختار مریم جوریه که هر چند وقت یه بار ازت CD رو میخواد ( یعنی هی خودش رو قفل میکنه )

نسخه های مثلا کرک شده رو هم دنبالش نرو ، چون همون طور که دیدی ، مکافات داره و بعدا توی قفل شدن مجدد ممکنه به مشکل بر بخوری

قیمت مریم 4 شامل پک کامل نرم افزار ها ( نستعلیق و تایپ سریع و .... ) 13000 تومنه ، بخر و خودتو راحت کن

DaRiOuShJh
04-04-2009, 14:52
WOw
دسته شما درد نکنه
13000 چوق؟ بابا چه خبره
تخفیف دانشجویی نمیدن؟

خوب اگه خریدکیه!!! خوب برنامه های بهتر از این چیزی نیست؟

libra.2
04-04-2009, 14:58
wow
دسته شما درد نکنه
13000 چوق؟ بابا چه خبره
تخفیف دانشجویی نمیدن؟

تخفیف دانشجویی نداره :دی

به کاربری اش میارزه ، از معدود نرم افزار های ایرانی هست که پولی که بابتش میدی ، دور ریخته نمیشه . بانک فونت فارسی و همه چیز همراهش هست ...

13 تومن چیزی نیست توی این دوره زمونه ، بده و خودتو راحت کن

خوب اگه خریدکیه!!! خوب برنامه های بهتر از این چیزی نیست؟

نه :دی از این بهتر و کاملتر چیزی نیست

DaRiOuShJh
04-04-2009, 15:27
هممممممممم
اگه پک فونت و جنگولکی جات همراش باشه باز خوبه

آدرسی چیزی از سایتش میدی؟

من که تو گوگل سرچ میکنم مریمی جات پیدا میکنه مثله:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

huti_421
04-04-2009, 16:14
اینم لینک مریم :
راجع به صحت اش نظری نمیدم ، تست نکردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نرم افزار اصلي بسته نرم افزاري مريم است كه علاوه بر تايپ فارسي داراي امكاناتي چون اعراب گذاري كامل، تنظيم متن به صورت پاراگراف و يا به اشكال دايره و مثلث، تايپ همزمان فارسي و لاتين، مبدل فرمت ايران سيستم و فرمت ويندوز عربي و فارسي مي‌باشد

تایپ‌مستقیم
با استفاده از اين برنامه دیگر احتیاجی به Copy و Paste نمی‌باشد و بصورت مستقيم در سایر برنامه‌ها می‌توانید به تايپ فارسي بپردازيد

تایپ‌آینه‌ای
برنامه تایپ آینه ای، پاراگراف بندی مستقیم در نرم افزاری‌های صفحه آرایی مانند : FreeHand, Photoshop, QuarkExpress, InDesign, PageMaker را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این برنامه سازگاری کامل با نرم افزار پروین بزرگ دارد و می‌تواند فایل‌های اجرا شده با آن را اصلاح کند. مبدل متن Word ، از جمله امکانات این برنامه می‌باشد

تایپ سریع
هرجا كه نياز به تايپ فارسي داريد، با فشردن كليد F11 برنامه تايپ سريع مريم ظاهر می‌شود. بعد از تايپ متن مورد نظر كليد Enter را بزنيد تا متن فارسی منتقل شود

420 قلم
بسته نرم افزاري مريم داراي كاملترين مجموعه قلم هاي اصلاح شده فارسي مي‌باشد و در كليه ويندوزها اعم از فارسي و لاتين قابل اجرا می‌باشد

خطاط‌
ابزار تایپ نستعلیق همراه با امکان انتقال آن بصورت تصویری و منحنی به سایر برنامه ها

قلمدان
مجموعه قلمهای اصلاح شده فارسی برای استفاده در نرم افزار هایی که امکان تایپ فارسی دارند مانند : Word, Excel, Power Point, Access, In Design ME, Photoshop ME, Adobe Acrobat, ... و کلیه ی نرم افزارهایی که نسخه ME دارند

ویرایشگر‌صفحه‌کلید
ابزاری برای تنظیم صفحه کلید بصورت دلخواه و درج حروفی که کلید معادل روی کیبورد ندارند

DaRiOuShJh
06-04-2009, 21:18
هی!
ماک ه هنوز جرات نکردیم اینو دانلود کنیم
کسی دانلود کرده؟
سالمه

*/////////////////////////////////////////*

راستی این موضوع درست کردن مجله برای پی سی وربلد چیه؟
شایعات هی میان!

Maysam-BFU
06-04-2009, 22:35
هی!
ماک ه هنوز جرات نکردیم اینو دانلود کنیم
کسی دانلود کرده؟
سالمه

*/////////////////////////////////////////*

راستی این موضوع درست کردن مجله برای پی سی وربلد چیه؟
شایعات هی میان!

منم تضمين نميكنم !

برنامه + كرك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MaryamSoft ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DaRiOuShJh
06-04-2009, 22:42
دهه!
برادر میثم این که تضمین قبلی رو هم نصف کرد!×!!#@$
بابا یعنی یه نفرم مریم نمیخواد؟