PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شبکه های استانی

sise
01-04-2009, 20:04
سلام:
تا اونجایی که می دونم همه استانها (درسته؟) برای خودشون یه شبکه دارند. نام بعضی از اونا اسم همون استانه و بعضی دیگه نام دیگری دارند. مثل: تابان (یزد)، دنا(کهکلویه و بویر احمد) و ...

دوستان بیایند و بگن که شبکه استانیشون چطوره؟ چیها پخش میشه و آیا راضی هستن؟ اصلا چقدر تماشا میکنن؟

آیا سریال بومی هم پخش میشه در شبکه شون یا نه؟ و ...

Majid393
01-04-2009, 20:26
شبکه استانی شهر ما ( خرم آباد ) ، افــلاک نام داره .
شبکه خوبی هست . هر هفته یه فیلم سینمایی میذاره ..... سریالهای بومی هم هر چند وقت یکبار تولید میکنن که محصول پخش استان لرستان هست و طبیعتا"بازیگران با لهجه ی لری حرف میزنن .
برنامه های طنز و اینا هم خیلی داره با توجه به اینکه چند تا هنرمند طنز خیلی خوب داریم ...... :دی

اماستیاف
01-04-2009, 20:56
من چند تا از شبکه های استانی رو روی ماهواره اینتلست میگیرم.
خوب اکثرشون برنامه های شبکه تهران رو با تاخیر یک یا چند روزه پخش میکنن و از این نظر مشترک هستند.

اما از نظر تولید و تنوع برنامه ها بعد از تهران ،شبکه اصفهان خیلی عالیه و در درجات بعد هم فارس و مازندران و خوزستان ....

iman_s
02-04-2009, 02:07
شبکه تهران که حرف نداره :دی
زمان سربازی شبکه افلاک که در بالا دوستمون اشاره کرد رو میدیدیم.یک مسابقه پخش میکرد که توی یک پارک بود.از مسخره بودن مسابقه اش خنده منون میگرفت.روزی 5-6 یاعت هم بیشتر برنامه نداشت.
ولی این کانالها برای ترویج زبان و سنتهای محلی خوبه.

rahnemoun
02-04-2009, 08:30
شبکه استاني مازندران "طبرستان" نام داره.
برنامه هاش هم بد نيست. بيشتر سريال ها و فيلم هاي سينمايي شبکه تهران رو با تاخير نشون ميده. کلي برنامه محلي و همچنين برنامه طنز هم داره. کلا بد نيست و ميشه گفت که قابل قبوله.
ضمنا اون دوستاني که شبکه تهران رو با شبکه هاي استاني مقايسه مي کنند، کمي بي انصافيه! تهران با اون همه امکانات و نيرو در مقابل شبکه هاي استاني که حتي يک سوم تهران هم نيرو و امکانات ندارن...

mani6606
02-04-2009, 09:15
شبكه استاني ما كه (خراسان رضوي ) قديميترين شبكه هاي پيش از انقلاب است كه ابتدا راديو ان در سال 1327 لشكر 12 خراسان با استفاده از فرستنده‌اي كه در اختيار داشت، شبهاي يكشنبه هر هفته يك ساعت برنامه راديويي با نام « راديو لشكر » پخش مي‌كرد. اجراي همه قسمتها به صورت زنده بوده است. اين برنامه در محدوده مشهد هم به زحمت و توأم با پارازيت شنيده مي‌شد.
سرانجام در 12 دي ماه 1328، راديو مشهد طي مراسمي كار خود را آغاز كرد.راديو مشهد ابتدا روزانه 2 ساعت پخش برنامه از ساعت 16 تا 18 داشته است كه شامل اخبار، گفتار مذهبي، گفتار اجتماعي و موسيقي بود.
امكانات فني اين راديو شامل يك تقويت‌كننده 75 واتي، يك ميكروفون و 2 دستگاه گرامافون بود.

تلويزيون
در مهرماه سال 1350 ساختمان راديو و تلويزيون فعلي خراسان افتتاح وبا روزي پنج ساعت پخش برنامه شروع بكار كرد. اين مركز كه از طريق خطوط ماكروويو از برنامه‌هاي شبكه‌هاي سراسري استفاده مي‌كرد، در توليد محلي نيز از مراكز فعال تلويزيوني به شمار مي‌آمد.
و در حدود 5 تا 6 سال قبل ساختمان شماره 2 خود را نيز افتتاح نمود.

اما هم اكنون برنامه هاي اين شبكه چنگي به دل نمي زند و تمام سريال ها و فيلم هاي شبكه تهران را ظبط كرده و پخش ميكند.:13:

vandu
02-04-2009, 11:52
شبکه تلویزیونی استان کرمانشاه : شبکه زاگرس
متاسفانه این شبکه هم مثل خیلی از شبکه های استانی دیگه کیفیت لازم رو نداره. من برنامه های شبکه های استانی مختلفی رو دیدم و به این نتیجه رسیدم که تقریبا همشون توی یه سطح هستند؛ یعنی بالاتر از یه سطح خاصی نمی تونن باشن...
شبکه زاگرس سال 1380 افتتاح شد و زمان پخش برنامه هاش تقریبا مثل همون سال های اولیه از 15:30 تا 23:30 هست؛ بجز بزنامه هایی که از شبکه تهران پخش می کنه، تولیدات خودش توی دو دسته قرار می گیرند: اونهایی که زبان و رنگ و بوی محلی دارند و دسته دیگه اونهایی که به تقلید از برنامه های n سال پیش شبکه های سراسری و متعاقبا بی کیفیت هستند. دسته اول خیلی طرفدار داره و اصولا اگه نبود شبکه زاگرس بیننده ای هم نداشت. ولی دسته دوم بود یا نبودش خیلی مهم نیست...
البته تا قبل از سال 80 و فکر کنم از سالهای خیلی دور هر جمعه صبح، برنامه هایی تحت عنوان شبکه استانی پخش میشد و اصولا خیلی از برنامه ها و مخصوصا سریالهایی که اون زمان پخش می شدن تا الان بدون رقیب موندن. یعنی الان با گذشت چیزی حدود 15 سال هنوز هم تکرار اون برنامه ها پر بیننده هستند...

برای اگاهی دوستان از شبکه های استانی موجود و تاریخ افتتاح اونها لیست زیر رو آوردم:
تهران - 1374
اصفهان - 1375
خراسان رضوی، مازندران (طبرستان)، گیلان (باران)، آذربایجان غربی و خوزستان - 1376
فارس - 1378
اردبیل (سبلان)، آذربایجان شرقی (سهند) و کرمان - 1379
کرمانشاه (زاگرس)، هرمزگان (خلیج فارس) و کردستان - 1380
همدان، لرستان (افلاک) و سمنان - 1381
یزد (تابان)، قم (نور)، مرکزی (آفتاب) و سیستان و بلوچستان (هامون) - 1382
ایلام، زنجان (اشراق)، بوشهر، چهار محال و بختیاری (جهان بین) و گلستان (سبز) - 1383
کهگیلویه و بویر احمد (دنا) و قزوین - 1384

mahsa1469
02-04-2009, 13:26
شبکه ی استانی هرمزگان(خلیج فارس) برنامه های جالبی داره البته یه مدتی می شه تلوزیون ما دیگه نمی گیره
اکثر یا بهتره بگم تمام سریال هایی که محصول خود استانه به زبان بومی هستش
بهترین بخش تلوزیون خلیج فارس هم دوربین مخفی اون هست (واقعا جالب می سازن) که در خلال برنامه ی زنده ی شو وا شو پخش می شه
اما برنامه ی شو وا شو برنامه ای هست که هر شب از این شبکه پخش می شه اما به نظر می یاد که اکثر مخاطبان اون رو قشر میان سا ل تشکیل می دن
ولی در کل برنامه های جالبی داره

Majid393
02-04-2009, 18:32
شبکه تهران که حرف نداره :دی
زمان سربازی شبکه افلاک که در بالا دوستمون اشاره کرد رو میدیدیم.یک مسابقه پخش میکرد که توی یک پارک بود.از مسخره بودن مسابقه اش خنده منون میگرفت.روزی 5-6 یاعت هم بیشتر برنامه نداشت.
ولی این کانالها برای ترویج زبان و سنتهای محلی خوبه.

بله بله ..... :دی
کلا اینا تو این 6-7 سال مدت نتونستن یه مسابقه ی درست و حسابی طراحی کنن .
البته الان یه خرده بهتر شده ...... :دی

برنامه هاش هم از بعد از ظهر شروع میشه تا آخر شب ( حدود 4-5 تا 12 ) .

(ولی خداییش برنامه های طنزش خیلیییی تـــوپــــه .....
مثلا برای ایام نوروز یه سریال نمایشی پخش میشه ..... بعد یارو برا عید دیدنی میره خونه ی اون یکی .... بعدش برای اینکه تو خونه راهشون نده تا از نظر مصرف صرفه جویی کرده باشه (:دی) خودش ایفون رو برمیداره و میگه : بنده پیغامگیری بیش نیستم .... بعد از شنیدن صدای بوق پیغام رو بگذارید ... عیدی بچه ها رو هم از زیر در به داخل بندازید . اونوقت طبق یه سری اتفاقات یارو مجبور میشه بیاد دم در و اون یکی مچشو میگیره ..... :دی )

JEFF_HARDY
02-04-2009, 18:52
شبكه فارس آشغاله
هيچ چيز جالبي نداره.از ظهر هم شروع به پخش مي كنه.سريال هم از خودش نداره ون هيچ كدومشون استعداد بازيگري و كارگرداني و فيلمنامه نويسي و ... ندارن.
فقط بعضي وقتا به سبكترين حالت ممكت تئاتر طنز دارن كه بازيگر هاش 8 ساله ثابت هستن ،خنك،و لهجه شيرازي رو به گند ميكشن.مجري هاش هم گوينده هاي خبر بازنشسته هستن معمولا.
فقط اخبار روزاي برفيش جالبه كه بگه مدارس و دانشگاه ها تعطيل ميشن يا نه!

RoYaYeEe_NiIiLi
02-04-2009, 22:41
سلام دوستان...ببخشید من نمی دونستم دیگه کجا می تونم این سوال رو بپرسم...گفتم اینجا کسایی هستن که بدونن تکرار سریال عید امسال کی از شبکه ی اصفحان پخش می شه؟

nafas
02-04-2009, 23:17
سلام تاپیک خوبیه
ولی من اکثر شبکه ها رو دیدم
شبکه تهران عالیه
شبکه اصفهان هم در رتبه دوم قرار داره
شبکه های دیگه هم تقلید میکنن از فیلم های تهران راست میگم بخدا تاحالا ازشون یه فیلم که توی استان خودشون باشه ندیدم و یا فیلم خارجی میزارن مخصوصا این هرمزگان

شبکه های تهران 24 ساعته هس
شبکه اصفهان و خراسان از صبح شروع به کار میکنن
و بقیه هم ساعت 3 بعد از ظهر به بعد (بستگی داره برنامه باشه یا فوتبال )

ولی از نظر پوشش ورزشی شبکه آذربایجان شرقی خیلی خوبه تیماش دسته 2 هست ولی بازیاشون رو میزاره

ولی شبکه اصفهان اینقد خسیس که مثلا وقتی تیم سپاهان با پرسپولیس داره شبکه 3 پخش میکنه بازیشو اون دیگه نمیزاره بازیو

حدودا نزدیک 20 خورده ای شبکه روی ماهواره اینتلست هست
و نزدیک 5 تا هم روی آسیا ست (هرمزگان-سیستان و بلوچستان - کرمان- یزد - زنجان)
اگه همرو یک جا جمع بشه و برای همه ی استانها بدون ماهواره بشه پخش شه واقعا عالیه ولی ............

Asalbanoo
08-04-2009, 11:40
سلام
چه تاپیک خوب و با حالی.جاش خالی بود
من هم مثل اغلب دوستان شبکه های استانی را از طریق ماهواره می بینم و مثل اغلب دوستان معتقدم شبکه تهران در رتبه اول،اصفهان در رتبه دوم قرار دارد و بقیه استانها هم که فعالیت معمولی دارند.اما نکته مه درباره این شبکه ها این است که وضعیت پخش فیلم ها و سریال های غیر بومی اسف بار است یعنی تکرار مکررات به توان بی نهایت.
یه مثال خاص که خودم شاهدش بودم یک روز اغلب شبکه ها داشتن یک سریال ایتالیایی را به فاصله 5 تا 10 دقیقه نشان می دادند(سریال ایتالیایی که یک وکیل مرد خوشتیپ را متهم به قتل کرده بودند واونم می خواست با کمک یک خانوم به افریقا بره تا دست خلاف کارهارو رو کنه و...)
من هم خنده ام گرفته بود و هم بهت زده شده بودم.
درباره شبکه اصفهان هم که خوب برنامه خوبی داره.مخصوصا برنامه های نمایشی که از تیم طنز پردازانی مثل قدرت الله ایزدی و حسن اکلیلی استفاده می شود.چند سال پیش هم یک برنامه ای داشت به اسم برگ سبز که اونم خوب بود(البته واسه همان زمان).تابستان دو سال پیش هم که از ساعت 1 ظهر به عبد به ترتیب سریال داستان های جزیره ارتش سری را پخش می کرد و بعد هم یک برنامه قوی درباره تاریخ اصفهان.و البته مثل روال هر سال تابستان ها هر روز فیلم می ذاره هرچند تکراری.

در کل شبکه های استانی برای آشنایی بیشتر با زبان لهجه رسوم لباس غذا و جاهای دیدنی استانهای دیگر مفید هستند.البته به نظرم بهتر است طرحی ریخته بشه که شبکه ها را وادار به رقابت بکنه و تولیدات بیشتر.

masoudtr
08-04-2009, 19:46
اسم شبکه اصفهان چیه؟
افلاک است؟
اخه من شبکه ای به اسم اصفهان ندارم

abolfazl35
09-04-2009, 15:09
اسم شبکه اصفهان چیه؟
افلاک است؟
اخه من شبکه ای به اسم اصفهان ندارم

دوست عزیز فرکانسش اینه :

11088
v
3600
esfahan irib

sise
11-04-2009, 00:04
شبکه استانی یزد شبکه جالبیه:
اولها که خوشبختانه تولید بومی نداشت فیلم زیاد میذاشت. منتها مشکلش این بود که اکثرشون خیلی قدیمی بودن. تا اینکه به فکر افتادند که یجورایی تولید داخلی داشته باشند.
این واحد متاسفانه مشکلات زیادی داره:
اول اینکه به نظر نمی رسه افراد ماهر و کاردانی در آن باشد. برنامه های سطحی و تقلید دست چندم از برنامه ای سیما از خصوصیات اکثر برنا مه ها هست. تولید سریالهای ابکی با بازیهای خیلی ضعیف نیز از کارهای این شبکه هست که احتمالا کلی به خودشون مفتخرند که تولید داخلی دارن.

اما ناگوارترین قسمت این برنا مه ها بخش خبر این شبکه هست. این بخش که ظاهرا اساسی ترین بخش هر شبکه وطنی هست در این شبکه خیلی غیر قابل تحمل است. بر اساس برنامه اخبار این شبکه در استان یزد فقط چند اتفاق می افتد:

1- برگزاری نماز جمعه، جلسات بسیح و استانداران و شورای شهر که همیشه خدا هم نماینده و امام جمعه حضور دارن و درباره اهمیت موضوع سخنرانی میکنن. (این قسمت تقریبا 80 درصد خبر ها را شامل میشه)

2- خبرهای فرهنگی هنری که اکثر آن مربوط به برگزاری نمایشگاههای قرآنی و مذهبی در سطح فوق العاده کوچک و ابتدایی هست. گویی در این شهر خبری از نقاشی، موسیقی، گرافیک ، فیلم و ... نیست.

3- گزارش وضع هوا: تقریبا همه مخاطبان اخبار به همین منظور خبرهای قبلی را تحمل میکنند. اما تولید کنندگان خبر اینو نمی دونن چرا که وقتی نمودار دمای شهرهای مختلف روی صفحه می اید بلافاصله از صفحه محو می شود. گویا تولید کننده نمی داند که برای خواندن دمای مثلا 10 تا شهر حداقل یه 10 ثانیه لازم است!

اجرا کنند گان زن حتما شش دانگ چادری هستند تا مبادا "دار العباده " بودن شهر زیر سوال برود و مجریان مرد هم حتما باید حد اقل ته ریش قابل رویتی داشته باشند. حالا خدا را شکر که یکی از از مجریان مرد اخبار به شبکه خبر رفته و اونجا فهمیده که اگه آدم میتونه قیافه جذاب تری هم داشته باشه !

تولیدات داخلی این شبکه کیفیت ندارد. به نظر میرسه که مسئولان آن تنها به این فکرند که در رتبه بندی شبکه ها امتیاز بالایی کسب کنند و واسه همین مثلا تولید داخلی می کنند.
دریغ از یک فیلم خوب. دریغ از یک مستند چشمگیر، دریغ از یک برنامه هنری قابل تامل و نیمه حرفه ای. بهترینشان همون چند سریال بود که بیشتر جذابیتشون استفاده از لهجه بومی بود. وگرنه فیلمنامه، موسیقی متن و ... که هیچ.

فکر کنم برای شبکه استانی مثل یزد زیادی نوشتم!

mahsa1469
11-04-2009, 08:05
سلام تاپیک خوبیه
ولی من اکثر شبکه ها رو دیدم
شبکه تهران عالیه
شبکه اصفهان هم در رتبه دوم قرار داره
شبکه های دیگه هم تقلید میکنن از فیلم های تهران راست میگم بخدا تاحالا ازشون یه فیلم که توی استان خودشون باشه ندیدم و یا فیلم خارجی میزارن مخصوصا این هرمزگان

شبکه های تهران 24 ساعته هس
شبکه اصفهان و خراسان از صبح شروع به کار میکنن
و بقیه هم ساعت 3 بعد از ظهر به بعد (بستگی داره برنامه باشه یا فوتبال )

ولی از نظر پوشش ورزشی شبکه آذربایجان شرقی خیلی خوبه تیماش دسته 2 هست ولی بازیاشون رو میزاره

ولی شبکه اصفهان اینقد خسیس که مثلا وقتی تیم سپاهان با پرسپولیس داره شبکه 3 پخش میکنه بازیشو اون دیگه نمیزاره بازیو

حدودا نزدیک 20 خورده ای شبکه روی ماهواره اینتلست هست
و نزدیک 5 تا هم روی آسیا ست (هرمزگان-سیستان و بلوچستان - کرمان- یزد - زنجان)
اگه همرو یک جا جمع بشه و برای همه ی استانها بدون ماهواره بشه پخش شه واقعا عالیه ولی ............
اما به نظر من اصفهان مزخرف ترین شبکه ی استانی هستش درسته کمی زودتر از سایر استان ها برنامه اش پخش می شه ولی از ساعت 12 بعدراز ظهر نه صبح از این لحاظ هم که می گید برنامه هاش تکراری هستش من توی هیچ کدوم از شبکه ها ندیدم که سریال های شبکه 1و2و3 رو پخش کنه و براش تکرار بذاره به جز اصفهان!!!
و این که می گید باقی استان ها یه فیلم که ساخته ی خودشون باشه ندارن و اکثرا تکراری پخش می کنن باید بگم اکثر این فیلمها رو اول تهران پخش می کنه بعد فورا اصفهان ازش تقلید می کنه و همون رو با کیفیت پایین تر پخش می کنه و بعد هم باقی استان ها پس به نوعی همه از یکی تقلید میکنن که البته نمی شه گفت تقلید آخه همه که نمی تونن شبکه ی تهران رو ببینن ...!!
و اما در مورد مخصوصا هرمزگان باید بگم هرمزگان برنامه های داخلی زیادی داره سریال های داخلی هم داره البته نمی دونم الآن چیزی در حال پخش داره یا نه ولی قبلا سه شنبه ها اگه اشتباه نکنم سریال های کاملا استانی رو پخش می کردن و....

Asalbanoo
11-04-2009, 08:42
اما به نظر من اصفهان مزخرف ترین شبکه ی استانی هستش درسته کمی زودتر از سایر استان ها برنامه اش پخش می شه ولی از ساعت 12 بعدراز ظهر نه صبح از این لحاظ هم که می گید برنامه هاش تکراری هستش من توی هیچ کدوم از شبکه ها ندیدم که سریال های شبکه 1و2و3 رو پخش کنه و براش تکرار بذاره به جز اصفهان!!!
و این که می گید باقی استان ها یه فیلم که ساخته ی خودشون باشه ندارن و اکثرا تکراری پخش می کنن باید بگم اکثر این فیلمها رو اول تهران پخش می کنه بعد فورا اصفهان ازش تقلید می کنه و همون رو با کیفیت پایین تر پخش می کنه و بعد هم باقی استان ها پس به نوعی همه از یکی تقلید میکنن که البته نمی شه گفت تقلید آخه همه که نمی تونن شبکه ی تهران رو ببینن ...!!
و اما در مورد مخصوصا هرمزگان باید بگم هرمزگان برنامه های داخلی زیادی داره سریال های داخلی هم داره البته نمی دونم الآن چیزی در حال پخش داره یا نه ولی قبلا سه شنبه ها اگه اشتباه نکنم سریال های کاملا استانی رو پخش می کردن و....

سلام
دوست عزیز اگر از انتقاد دوست قبلی ناراحت شدید دلیل نمی شه که با این ادبیات صحبته کرده و بخواهید به دلیل انتقام جویی چشمتون را به روی همه چیز ببندید.اینو نمی گم چون خودم اصفهانیم یا از شبکه اصفهان تعریف کردم..خیر اصلا و ابدا....
در کل همه شبکه های استانی به غیر از تهران که یک جوری منبع تغذیه بقیه شبکه های استانی است..دیگر شبکه ها اغلب برنامه های غیر بومی خود را از شبکه تهران می گیرند
در مورد اینکه فقط شبکه اصفهان سریال تکراری می ذاره که دیگه از اون حرفهاست...
خود من شاهد بودم و هستم که سریالی مثل کبری 11 از اغلب شبکه های استانی پخش شده یا همان سریال ایتالیایی که در پستم ذکر شده.....

کمی انصاف بد نیست دوست عزیز

sise
11-04-2009, 09:49
...و اما در مورد مخصوصا هرمزگان باید بگم هرمزگان برنامه های داخلی زیادی داره سریال های داخلی هم داره البته نمی دونم الآن چیزی در حال پخش داره یا نه ولی قبلا سه شنبه ها اگه اشتباه نکنم سریال های کاملا استانی رو پخش می کردن و....

فکر کنم نباید شبکه های استانی را با آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری اشتباه گرفت که در پی دفاع از آن بر آییم!
صرف برنامه داخلی داشتن که امتیاز نیست.
من حاضرم شبکه استانی ها بجای برنامه های سطحی داخلی یه فیلم خارجی و یا داخلی به درد بخور پخش کنند.

البته شبکه استانی "دنا" برنامه های داخلی زیبایی داره که من گاهی دیده ام.

masoudtr
11-04-2009, 09:51
جالبه فیلم که شبکه تهران میگذاره شبکه خراسان باز همون را سانسور میکنه و پخش میکنه
مثلا اهنگش را قطع میکنه یا اصلا وقتی داره با یک زن صحبت میشه تو فیلم همونی که تهرانی ها سانسور کردن که فقط کله زن نشون میده همون را اینا بازم سانسور میکنن و دیگه هیچی نشون داده نمیشه
مشهدی ها چقدر بدبختن

mani6606
11-04-2009, 10:21
masoudrejae عزيزم . نميدونم شما تا حالا چند بار شبكه مذكور ديدي اما من در اين شهر زندگي ميكنم و گاه گداري اين شبكه رو ميبينم تا حالا چنين موضوعي رو نديدم تازه اگر بنا بر سانسور بود اول ستوي هاي لگو شبكه تهران در پيام هاي ميان برنامه رو حذف ميكردند مورد دوم موسيقي تيترا‍ژ انتهاي فيلم نيز پخش ميشود منتها قسمتي كه مربوط به جمله (محصول شبكه تهران ) كات داده مي شود.
اين شبكه زياد نمي تونه روي موسيقي محوري باشه علتش هم براي مردم اين شهر واضحه خطيب نماز جمعه مشهد ( اقاي علم الهدي) از مخالغان موسيقي هستند.
من با اينكه مشهدي نيستم اما:
جمله انتهاي شما زياد جالب نيست. اگر ملاك خوشبخت و بدبخت بودن مردم يك شهر يا استان شبكه Local ان است همان بهتر كه نباشد در ضمن هدف از راه اندازي شبكه هاي local چيز ديگري است.

mahsa1469
11-04-2009, 16:58
سلام
دوست عزیز اگر از انتقاد دوست قبلی ناراحت شدید دلیل نمی شه که با این ادبیات صحبته کرده و بخواهید به دلیل انتقام جویی چشمتون را به روی همه چیز ببندید.اینو نمی گم چون خودم اصفهانیم یا از شبکه اصفهان تعریف کردم..خیر اصلا و ابدا....
در کل همه شبکه های استانی به غیر از تهران که یک جوری منبع تغذیه بقیه شبکه های استانی است..دیگر شبکه ها اغلب برنامه های غیر بومی خود را از شبکه تهران می گیرند
در مورد اینکه فقط شبکه اصفهان سریال تکراری می ذاره که دیگه از اون حرفهاست...
خود من شاهد بودم و هستم که سریالی مثل کبری 11 از اغلب شبکه های استانی پخش شده یا همان سریال ایتالیایی که در پستم ذکر شده.....

کمی انصاف بد نیست دوست عزیز
شرمنده اگه با حرفام موجب ناراحتی شما شدم اما منظورم این نیست که اصفهان تکراری پخش می کنه بقیه نمی کنن نه گفتم که همه نمی تونن از شبکه تهران فیلم ها رو ببینن و شبکه ها ی استانی باید فیلم هاشون رو از تهران بگیرن!
اما اصفهان سریال های شبکه های رسمی کشور (1و2و3) رو پخش می کنه!!

masoudtr
16-04-2009, 00:26
شبکه 3 وقتی فوتبال لیگ قهرمانان اروپا داره رو ماهواره استانی برای من پخش نمیکنه هیچی
برای بقیه چی؟

hoomaan
16-04-2009, 01:16
شبکه 3 وقتی فوتبال لیگ قهرمانان اروپا داره رو ماهواره استانی برای من پخش نمیکنه هیچی
برای بقیه چی؟

خیلی وقته که شبکه 3 رو وقتی فوتبال زنده ( البته بعضیهاش ) پخش میکنه " کد " میکنن . تا با ماهواره نشه دید .
علتش اینه که این فوتبالارو فقط برای پخش داخلی خریداری کردن و شامل حق رایت هستش .
البته یه سری بازیهارو که خودشون میگیرن و رو ارم اونا آرم خودشونو میندازن هم اینکار رو میکنن . !!!

hoomaan
16-04-2009, 01:19
دوستان اگه کسی فرکانس همه شبکه های استانی رو داره بذاره . چون یه سری عوض شده و با سرچ هم نمیاد .

EASPORTS-FIFA
02-05-2009, 19:28
شبکه هرمزگان سریال" پشت برج سفید " رو پخش میکنه؟ اگه می کنه چه ساعتی؟

صباسا زان
25-05-2009, 13:57
همانطوریکه دوستان اشاره داشتند شبکه های مختلف استانی دارای مزایا و معایبی هستند ولی بهترین شبکه بعد از استان تهران - شبکه استانی اصفهان میباشد و یک نکته اینکه شبکه باران که مربوط به استان گیلان است را نمیدانم چرا در ماهواره نداریم ؟ اگر کسی دلیلش را میداند ممنون خواهم بود که اطلاع رسانی کند.

صباسا زان
25-05-2009, 14:00
برای داشتن فرکانس شبکه های استانی ایران و شبکه های اصلی میتوانی روی شبکه اینتلست فرکانس 11555 و fr 27500 و اگر قسمت بررسی یا (( سرچ)) را از غیر فعال به فعال تیدیل کنی - همه فرکانسهای شبکه های استانی را بطور اتوماتیک دریافت خواهی کرد.

Sara
27-07-2009, 08:47
صداوسیمای مرکز اصفهان ، سرآمد مراکزصداوسیما
در نشستی که با حضور معاون امورمجلس و استانهای سازمان صداوسیما، مدیرکل، مدیران و کارکنان صداوسیمای مرکز اصفهان در تالار اجتماعات این مرکز برگزار شد، معاون امور مجلس و استانهای سازمان صداوسیما بر ضرورت توجه ویژه مسئولان و برنامه سازان رسانه ملی به خلاقیت و نوآوری در حوزه پیام رسانی تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی مركز اصفهان، حجه الاسلام و المسلمین موسوی مقدم در اصفهان گفت: با توجه به توانمندیهای موجود در مرکز استانها، می توان بیش از گذشته برای جلب مخاطبان برنامه ریزی و اقدام کرد. وی با اشاره به فعالیت بیش از هزار و ششصد شبکه تلویزیونی ماهواره ای برای انحطاط اخلاق و ارزشهای بشری گفت: با توجه به این موضوع از دست اندرکاران و برنامه سازان رسانه ملی انتظار می رود با در نظر گرفتن شرایط اجتماعی، سیاسی و تاریخی هر منطقه و اهدافی که در قالب افق رسانه تدوین و ابلاغ شده است در جذب مخاطبان تلاش مضاعف کنند.
در این نشست کلباسی مدیر کل مرکز نیز با ارائه اطلاعاتی در خصوص موقعیت جغرافیایی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و مذهبی استان اصفهان میزان تعهد صداوسیمای
مرکز اصفهان را 1400 ساعت تعهد تولید در سیما و 4500 ساعت تعهد در صدا دانست و اعلام کرد این مرکز در سال گذشته 1800 ساعت تولید در سیما داشته است.
کلباسی تولید 5 سریال، 5 فیلم سینمایی و انیمیشنهای فراوان را از جمله تولیدهای مهم این مرکز در برنامه سازی برشمرد و از تولید 4 فیلم از جمله مستند خورشید اردهال، فیلم سینمایی سنگری دیگر، پیک راستان و آب و آئینه در مرکز اصفهان خبر داد.