PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه یک dvd را کپی کنم؟

omid2278
01-04-2009, 18:44
با سلام خدمت دوستان چند سوال درباره دیسکهای دی وی دی دارم
چگونه است که وقتی یک فیلم خانوادگی را بخواهیم روی دی وی دی رایت کنیم بیش از 120 دقیقه نمی توانیم فیلم ظبط کنیم در حالی که فیلم تایتانیک که بیش از 3 ساعت است ان هم بدون فشرده سازی در یک دی وی دی جا می شود؟
روی دیسکهای دی وی دی نوشته شده 4.7 گیگابایت آیا زمانی که ما یک دی وی دی را بخواهیم بر روی هارددیسک کامپیوتر کپی کنیم نیز همین فضا را اشغال می کند؟
بطور کلی نحوه کپی کردن دی وی دی های فیلم چگونه است؟

Dreamland
01-04-2009, 20:09
چگونه است که وقتی یک فیلم خانوادگی را بخواهیم روی دی وی دی رایت کنیم بیش از 120 دقیقه نمی توانیم فیلم ظبط کنیم در حالی که فیلم تایتانیک که بیش از 3 ساعت است ان هم بدون فشرده سازی در یک دی وی دی جا می شود؟
روی دیسکهای دی وی دی نوشته شده 4.7 گیگابایت آیا زمانی که ما یک دی وی دی را بخواهیم بر روی هارددیسک کامپیوتر کپی کنیم نیز همین فضا را اشغال می کند؟
با CloneDVD کپی کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا Nero هم میتونی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:10:
شاید DVD 9 بوده
یا کیفیتش Divx بوده هاااااا؟

میتونی با نرم افزارهای ریپر DVD به فرمت divx یا xvid تبدیلشون کنی که 700 mb بیشتر جا نگیره

eblis_boy1386
01-04-2009, 20:35

سلام به شما

شما براي اينكار به يك نرم افزار قوي نيامنديد

majic dvd ripper

رو نصب كنيد.. خيلي سريع و قوي تر از clone dvd عمل ميكنه

Dreamland
01-04-2009, 22:14
سلام به شما

شما براي اينكار به يك نرم افزار قوي نيامنديد

majic dvd ripper

رو نصب كنيد.. خيلي سريع و قوي تر از clone dvd عمل ميكنه
جناب ابلیس clon dvd مال کپی کردن دی وی دی فیلم هست
majic dvd ripper مال ریپه dvd
چقدم قویه! نه؟

hosein0251
01-04-2009, 22:40
از A-one DVD Copy و 1Click dvd Copy هم می تونی استفاده کنی

negahefarda
02-04-2009, 00:37
سلام ....
چه طوری میشه این کارو کرد ؟
2 ساعت که خوبه من 8 الی 10 ساعت قیلم رو هم روی یه دی وی دی 4.7 هم زدم .... نرم افزار nero vision 7 از نرو 7 به بالا باید داشته باشدش ( من 7 زده بودم ) ...

تبدیل : ببین سسیتم چی داری ؟ اونوقت برای تبیل از مبدل های divx استفاده کنی بهتره ...
کپی : ( هر چی که در حالت اول داشته باشی ) بدون تبدیل کردن و فشرده سازی : بله همون حجم دی ودی دی رو روی هارد باید داشته باشی ... : معمولا ً دی وی دی ها رو طوری تبدیل می کنن کخ حجم بعد تبدیل به 690 الی 702 و از این جور چیزا برسه تا روی سی دی بزنن ....
امید وارم بدردت خورده باشه .

tajrobenik
02-04-2009, 00:57
چگونه یک dvd را کپی کنم؟

مي‌ري داخل دايركتوري دي وي دي بعد همه رو انتخاب مي‌كني بعد كپي مي‌گيري...
به همين راحتي.

.....
توضيحات بيشتر:

البته قسمت هاي بعدي هم داره مثلا بعد ببيني كدوم درايوت جا دراه بعد بري تو ي اون درايوه بعد يه نيوز فولدر درست كني بعدم كه پيست كني.

احمد ترابی
03-05-2009, 14:21
شما احتمالا کارت با majicdvd حل میشه
امتحان کنید