PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد 6600 -- کمک کنید

Y.O.U.S.E.F.P.3.0
03-02-2006, 10:48
سلام

سوال در مورد نوکیا 6600
------------------------------
من نرم افزارهای داخل cd 6600 رو نصب کردم...
الان میخوام از روی کامپیوترم روی گوشی آهنگ و عکس و Theme بریزم....
این گوشی 6600 کابل usb نداره ....
-----------------------------
میخواستم بدونم آیا این گوشی قادر به پخش MP3 هست یا نه؟
-----------------------------
اگر امکانش هست راهنمای استفاده از کلیدها و منوهای 6600 را به طور کامل
برای من قرار دهید؟
----------------------------
برای من هم مقداری Theme , wallpaper ,tone
برای 6600 قرار بدین....خیلی ممنونم...
----------------------------
خیلی ممنونم

S.R.C
03-02-2006, 11:04
mp3 مه پخش میکنه ! ولی باید یکی از نرم افزار های پخش mp3 رو تو گوشیت نصب کنی
مثل : Ultra Mp3

برای فرستادن فایل به گوشی میشه از کابل و رم ریدر استفاده کرد

mohammad_1000
03-02-2006, 12:35
سلام دوست عزيز شما نه احتياج به سي دي داري نه كابل usb شما يا بايد از رم ريدر استفاده كني يا از اينفرارد شما وقتب اينفرارد و نصب كني و اينفرارد گوشي رو روشن كني و بزاري جلويه اينفرارد كامپيوتر كامپيوتر گوشيرو پيدا ميكنه و شما با رفتن رويه فايل مورد نظر كيليك راست كرده و گزينه سند رو ميزني عكس يك لبتابه كه رويه اون كه بزني ميفرسته تويه موبايل

و رم ريدر كه رم گوشي رو در مياري و ميزاري تويه رم ريدر و كامپيوتر اونو ميشناسه و ي درايو برات تويه ماي كامپيوتر باز ميشه كه ميري توش و گالري مموري كاتت اونجا هست و هر چي كه خاستي كپي ميكني مثل ام پي تري يا شو يا فيلم
كه فيلم يا شو بايد با پسوند 3gp باشه

موفق باشي

mohammad_1000
03-02-2006, 12:37
دوست عزيز شما براي تم و واپير بايد بري به تاپيك مخصوصش كه اونجا پره و اين گوشي بله قاذر به پخش ام پي تري هست ولي بايد برنامه شو بريزي

Y.O.U.S.E.F.P.3.0
03-02-2006, 16:15
دوست عزیز mohammad_1000 خیلی ممنونم .... کمی بیشتر و جزئی تر توضیح بدین مخصوصا در مورد اينفرارد ... اگه زحمتی نیست یه توضیحی هم در مورد-- جی پی آر اس-- بده ممنون میشم....راستی چجوری میتونم صدای آهنگش رو عوض کنم ...یعنی تو کدوم بخش ... آیکونها رو هم میتونم عوض کنم ... دم ها و والپیپر را چطور ... اگه سوال پیش اومد بازم زحمتت میدم ... سر بزن به این تاپیک تا از جوابهای خوبت بهره مند بشم ... با تشکر یوسف

Y.O.U.S.E.F.P.3.0
03-02-2006, 16:59
اینو بگم که من نرم افزارهای روی سی دی نوکیا رو هم نصب کردم ... که تو کنترل پنل من دو تا برنامه جدید اومده به اسم nokia modem option و nokia connection mannager اومده ...حالا من کار با اینها رو نمیدونم ... در ضمن اینفرارد رو هم تا حالا کار نکردم و همینطور بلوتوس رو و همینطور -- جی پی آر اس -- ...پس دوست دارم دوستان یه زحمتی بکشن و جواب درست و کامل و جز به جز بدن ... من تو فروم هم سرچ کردم و از نتایج بدست اومده برای من هیچ کدومشون مفید و کامل نبود ... در ضمن کار با -- پی سی سوئیت-- -- ام روتر که آیکونش تو تری بار ویندوز میاد -- ..... پس لطفا جوابها کامل و صحیح باشه .... با تشکر یوسف

مجتبي!!!
06-02-2006, 00:25
با اجازه بزرگترا دوست عزيز اول pc suite نسب كن بعد از نسب برو گوشه سمت راست كناره ساعت روي علامت جديدي كه امده راست كليد كن و از جدول باز شده گزينه اخرو بزن البته اين ماله بلتوسه

Y.O.U.S.E.F.P.3.0
07-02-2006, 06:04
با اجازه بزرگترا دوست عزيز اول pc suite نسب كن بعد از نسب برو گوشه سمت راست كناره ساعت روي علامت جديدي كه امده راست كليد كن و از جدول باز شده گزينه اخرو بزن البته اين ماله بلتوسه

با رم ریدر حلش کردم :laughing:

NINTENDO_DS
07-02-2006, 11:46
گوشي 6600 قابليت تبديل شدن به يك فكس مودم رو جهت اتصال به اينترنت داره اون از برنامه پي سي مودم نوكيا كانكشن منيجر هم مربوط به همونه شما اگر ميخواين با اينفرارد يا بلوتوث گوشيتون برنامه بريزيد روي گوشي بايد بلوتوث و اينفرارد مخصوص كامپيوتر داشته اشين بعد بايد اينفرارد گوشي رو روشن كرده قشنگ روبه روي اينفرارد كامپيوتر بزارين تا اطلاعات ريخته بشه ولي بلوتوث هم همينطوره ولي فذقش اينه كه بلوتوث ديگه نيازي به قرار گرفتن پورت ها نداره ولي رم ريدر خيلي كار باهاش ساده تره در مورد وال پيپر و تم هم بريد به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اونجا همه چي هست اگر سوال ديگه اي دارين خوشحال ميشم كمكتون كنم ممنون