PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : i8510 or n96

mojtaba_18843
31-03-2009, 22:32
سلام خدمت دوستان.
شما بین این دو گوشی کدوم رو انتخاب می کنید؟
من خودم تردیدم دوربین 8 به 5 هستش.
ولی خوب نوکیا بودن گوشی برام اولویت داره و دلیلی دیگه که رو این گوشی سامسونگ تردید دارم کمبود لوازم جانبی هستش مثلا اگه قابش خش بیفته یا بشکنه قاب اصلیش گیر نمیاد!

meghdaad
31-03-2009, 23:21
من بین این 2 تا 8510 انتخاب مکردم چون برای من دوربین در اولویت اوله و 8510 زیباتره

hasanmotori
31-03-2009, 23:29
تو خرید i8510 شک نکن. من خودم این گوشی رو دارم حرف نداره. دوربینش بهتره. کیفیت بدنش خیلی بالاتره. صداش بهتره.باتریش بهتره.سرعتش بیشتره.چیپست گرافیکی داره.اصلاً هنگ نمیکنه.ارزون تر هم هست. کیفیت بدنشم انقدر بالاست که به این راحتی ها روش خش نمیفته. در کل گوشی عالی ای هست.
ولی اگه میخای نوکیا بگیری(که اصلاً نگیر)به نظر من n95 8gig بگیر.

hasanmotori
31-03-2009, 23:39
یه چیزی درباره نوکیا بگم شاید دیگه نوکیا برات اولویت نباشه
نوکیا الان پرفروشترین هست اختلافشم با سامسونگ که دومه خیلی زیاده.الان به نظر میرسه که نوکیا به همین مقدار فروش راضیه چون گوشیهاش همه تکراری هستن.نوکیا میبینه که گوشیهایی که میزنه اگه تکراری باشن و کیفیتشون هم پایین باشه و زیادم هنگ کنن بازم فروش خودشو داره تازه با قیمت بالا. حالا چرا باید بیاد نوآوری به خرج بده یا کیفیت گوشیهاشو ببره بالا یا قیمتشون رو بیاره پایین؟ یعنی شما داری پول اسم نوکیا رو میدی نوکیا هم خیالش راحته.ولی سامسونگ نشون داده که میخاد پیشرفت کنه واسه همین گوشیهاش علاوه بر امکانات بالا و کیفیت بالا قیمت مناسبی هم دارن. اگه حرف منو قبول نداری به میزان فروش نوکیا و سامسونگ و سونی اریکسون نگاه کن. نوکیا و سونی اریکسون توی سه ماهه اول 2009 افت فروش داشتن در حالی که سامسونگ افزایش فروش

mojtaba_18843
31-03-2009, 23:44
ممنون از نظراتتون.
من خودم سامسونگ داشتم و الان نوکیا دارم و گوشی فعلیم پدرمو در آورده اینکه می گم نوکیا منظورم فقط به خاطر خدمات و لوازم جانبی انبوه هستش و گرنه سامسونگ و خصوصا دوربینش رو به نوکیا ترجیح میدم.
واسه من خرید زود به زود گوشی اونم با این قیمت اصلا مقدور نیس منم فقط نگران قابش هستم چون قاب گوشی سامسونگ اورجینالش معمولا گیر نمیاد . ان96 یه قابلیت پخش کانال های تلویزیونی داره چه جوریاست؟ و بلندی صدای 8510 خوبه؟

ninja3000sh
31-03-2009, 23:57
دوست عزیز بین دو تا گوشی i8510 میتونه گزینه خوبی برای خرید باشه.
من خودم حدود 5 ماه پیش i8510 داشتم ولی یه مشکل بزرگی که داشت مصرف بیش از حد باطریش بود که باعث شد در عرض 25 روز بفروشمش.با n96 هم به مدت 6 روز کار کرده ام متاسفانه اونم باطریش تعریفی نداره و هر روز باید شارژش کنی در کل از لحاظ باطری :باطری 950 میلی امپر n96 از باطری 1200 میلی امپر i8510 بهتره.من حتی بعضی مواقع با استفاده زیاد از دوربین i8510 مجبور میشدم i8510 رو روزی دو بار هم شارژش کنم.
به نظرم گوشی میخواهی که سرعتش خوب باشه و هنگ نکنه و دوربینش عالی باشه میتونی روی i8510 حساب باز کنی.
اگه هم میخواهی برند نوکیا بگیری میتونی روی n95 8gb حساب باز کنی که گوشی با امکانات عالی و صد البته باطری خوب هست که مطمئن باش از خریدش پشیمون نمیشی.
موفق باشی.

hasanmotori
01-04-2009, 00:00
ممنون از نظراتتون.
من خودم سامسونگ داشتم و الان نوکیا دارم و گوشی فعلیم پدرمو در آورده اینکه می گم نوکیا منظورم فقط به خاطر خدمات و لوازم جانبی انبوه هستش و گرنه سامسونگ و خصوصا دوربینش رو به نوکیا ترجیح میدم.
واسه من خرید زود به زود گوشی اونم با این قیمت اصلا مقدور نیس منم فقط نگران قابش هستم چون قاب گوشی سامسونگ اورجینالش معمولا گیر نمیاد . ان96 یه قابلیت پخش کانال های تلویزیونی داره چه جوریاست؟ و بلندی صدای 8510 خوبه؟

قابلیت پخش tv هنوز توی ایران راه نیفتاده ولی کیفیت بالایی داره به نظر من که تلوزیون ایران ارزش نگاه کردن نداره. صدای 8510 توی اسپیکر بلندترین هست البته بدون در نظر گرفتن گوشیهای چینی

hasanmotori
01-04-2009, 00:09
من خودم حدود 5 ماه پیش i8510 داشتم ولی یه مشکل بزرگی که داشت مصرف بیش از حد باطریش بود که باعث شد در عرض 25 روز بفروشمش.با n96 هم به مدت 6 روز کار کرده ام متاسفانه اونم باطریش تعریفی نداره و هر روز باید شارژش کنی در کل از لحاظ باطری :باطری 950 میلی امپر n96 از باطری 1200 میلی امپر i8510 بهتره.من حتی بعضی مواقع با استفاده زیاد از دوربین i8510 مجبور میشدم i8510 رو روزی دو بار هم شارژش کنم.
به نظرم گوشی میخواهی که سرعتش خوب باشه و هنگ نکنه و دوربینش عالی باشه میتونی روی i8510 حساب باز کنی.
اگه هم میخواهی برند نوکیا بگیری میتونی روی n95 8gb حساب باز کنی که گوشی با امکانات عالی و صد البته باطری خوب هست که مطمئن باش از خریدش پشیمون نمیشی.
موفق باشی.

با تشکر از شما ولی درباره باتری 8510 یه چیزی بگم:
من روزای اول گوشیرو شب شارژ میکردم تا صبح دوتا خط کم میکرد. 2 3 هفته گزشت درست شد یعنی باتریش خیلی خوب شد با استفاده زیاد 2 3 روز شارژ نگه میداشت تا دیشب که گزاشتمش شارژ شد امروز که بیدار شدم نگاش کردم دیدم 2 تا خط کمک کرده!!! هیچ برنامه ای هم باز نبود. بعد فکر کردم که دیروز باهاش چیکار کردم یادم اومد که دیروز باتریشو در اورده بودم. فکر کردم شاید گوشی باید حجم باتری رو تشخیص بده. گزاشتم تا شارژش کامل تموم شد بعد باتریشو در اوردم و دوباره گزاشتمش بعد گزاشتم تا کامل شارژ بشه. الان حدود 6 7 ساعته که از شارژ درش اوردم و کلی باهاش ور رفتم هنوز 7تا خط رو داره یعنی باتریش دوباره درست شد

ninja3000sh
01-04-2009, 00:29
با تشکر از شما ولی درباره باتری 8510 یه چیزی بگم:
من روزای اول گوشیرو شب شارژ میکردم تا صبح دوتا خط کم میکرد. 2 3 هفته گزشت درست شد یعنی باتریش خیلی خوب شد با استفاده زیاد 2 3 روز شارژ نگه میداشت تا دیشب که گزاشتمش شارژ شد امروز که بیدار شدم نگاش کردم دیدم 2 تا خط کمک کرده!!! هیچ برنامه ای هم باز نبود. بعد فکر کردم که دیروز باهاش چیکار کردم یادم اومد که دیروز باتریشو در اورده بودم. فکر کردم شاید گوشی باید حجم باتری رو تشخیص بده. گزاشتم تا شارژش کامل تموم شد بعد باتریشو در اوردم و دوباره گزاشتمش بعد گزاشتم تا کامل شارژ بشه. الان حدود 6 7 ساعته که از شارژ درش اوردم و کلی باهاش ور رفتم هنوز 7تا خط رو داره.
حسن جان راستش رو بخواهی خودم هم تقریبا از اولین کسانی بودم که تو همین فروم i8510 16gb رو 5 ماهه پیش خریدم با قیمت 740 تومن. تو تاپیک i8510 هم در موردش مطالبی نوشته ام.
همه چیز این گوشی عالیه مثلا کیفیت ساخت گوشی خیلی بالاست و مشکل هنگی تو این گوشی به هیچ وجه دیده نمیشه و از لحاظ دوربین و سرعت و ... هم میتونم بگم حرف اول رو میزنه.ولی من گوشی رو وقتی شارژش میکردم و باطریش پر میشد صبح که از خواب بلند میشدم و به وضعیت باطریش نگاه میکردم میدیدم که 2 یا 3 خط از باطریش کم کرده که واقعا تو ذوقم میزد.یا وقتی گوشی رو شارژ میکردم و بیرون میرفتم بعد از دو ساعت که گوشی رو برای اولین بار از جیبم خارج میکردم با اینکه استفاده نمیکردم دیدم که 2 خط از باطری رو مصرف کرده که عذاب اور بود.نمیدونم مال شما هم همینطوره یا نه ولی با عکاسی زیاد هم که گوشی متاسفانه بد جوری پدر باطری رو در میاره و تو این مواقع باید روزی دو بار هم شارژش کنی.
نکته دیگه اینه که متاسفانه این گوشی مثل گوشیهای نوکیا زود شارژ نمیشه مثلا من الان اگه n95 8gb خودم باطریش کلا تموم بشه تا 1 ساعت یا 50 دقیقه فول شارژش طول میکشه ولی تو i8510 که من امتحان میکردم درست 2.30 الی 2.45 ساعت طول میکشید که شاؤزش طول بکشه.
من حتی یکی از دوستام هم گوشی n96 خودش رو فروخت و i8510 گرفت ولی بعدا برگشت گفت از باطری i8510 خیلی ناراضیه.حتی گفت باطری n96 باز هم بهتر از i8510 بود.
ولی در کل حالا نمیدونم تو فریمویو های جدید باطری این گوشی مشکلش حل شده یا نه میتونم بگم واقعا گوشی با امکانات عالی هست.
موفق باشی.

hasanmotori
01-04-2009, 00:46
حسن جان راستش رو بخواهی خودم هم تقریبا از اولین کسانی بودم که تو همین فروم i8510 16gb رو 5 ماهه پیش خریدم با قیمت 740 تومن. تو تاپیک i8510 هم در موردش مطالبی نوشته ام.
همه چیز این گوشی عالیه مثلا کیفیت ساخت گوشی خیلی بالاست و مشکل هنگی تو این گوشی به هیچ وجه دیده نمیشه و از لحاظ دوربین و سرعت و ... هم میتونم بگم حرف اول رو میزنه.ولی من گوشی رو وقتی شارژش میکردم و باطریش پر میشد صبح که از خواب بلند میشدم و به وضعیت باطریش نگاه میکردم میدیدم که 2 یا 3 خط از باطریش کم کرده که واقعا تو ذوقم میزد.یا وقتی گوشی رو شارژ میکردم و بیرون میرفتم بعد از دو ساعت که گوشی رو برای اولین بار از جیبم خارج میکردم با اینکه استفاده نمیکردم دیدم که 2 خط از باطری رو مصرف کرده که عذاب اور بود.نمیدونم مال شما هم همینطوره یا نه ولی با عکاسی زیاد هم که گوشی متاسفانه بد جوری پدر باطری رو در میاره و تو این مواقع باید روزی دو بار هم شارژش کنی.
نکته دیگه اینه که متاسفانه این گوشی مثل گوشیهای نوکیا زود شارژ نمیشه مثلا من الان اگه n95 8gb خودم باطریش کلا تموم بشه تا 1 ساعت یا 50 دقیقه فول شارژش طول میکشه ولی تو i8510 که من امتحان میکردم درست 2.30 الی 2.45 ساعت طول میکشید که شاؤزش طول بکشه.
من حتی یکی از دوستام هم گوشی n96 خودش رو فروخت و i8510 گرفت ولی بعدا برگشت گفت از باطری i8510 خیلی ناراضیه.حتی گفت باطری n96 باز هم بهتر از i8510 بود.
ولی در کل حالا نمیدونم تو فریمویو های جدید باطری این گوشی مشکلش حل شده یا نه میتونم بگم واقعا گوشی با امکانات عالی هست.
موفق باشی.

گوشی منم روزای اول دقیقاً همین طور بود.شب شارژش میکردم صبح 2 تا خط کم میکرد.صبج میرفتم بیرون ظهر که بر میگشتم دوباره میزدمش تو شارژ. 2 3 هفته گزشت باتریش خیلی خوب شد یعنی یه باتری عادی مثلاً من با بلوتوث کلی آهنگ واسه یه w950 فرستادم گوشی من 3 تا خط داشت و w950 حدود 50% بعد که همشو گرفت باتری من همون 3 تا خط رو داشت ولی w950 شده بود 19%. الان شما از بقیه دوستانی که این گوشی رو دارن هم بپرسی میگن باتریش خوبه.
در مورد دوربین هم من باهاش کلی عکس میگیرم ولی باتریش اصلاً اذیت نمیکنه. یه دفعه 3 تا خط شارژ داشتم و یه جایی بودیم برق قطع شد من گزاشتم که فیلم بگیره که فلشش روشن بمونه حدود 1.5 ساعت فیلم گرفت و 2 تاخط کم کرد
در مورد زمان شارژ حرف شما درسته خیلی طول میکشه حدود 2.5 ساعت ولی با گزشت زمان اینم کمتر میشه

NINTENDO_DS
01-04-2009, 15:04
خب امکانات بیشتر مصرف باطری بیشتر رو هم می طلبه
من طرفدار نوکیام درسته که ان 96 چیپست گرافیکی نداره ولی نمی شه از مصرف زیاد باطری همینطوری گذشت مصرف باطری 8510 خیلی زیادتر از ان 96 من می گم ان 96 بگیری بهتره

hasanmotori
01-04-2009, 15:47
خب امکانات بیشتر مصرف باطری بیشتر رو هم می طلبه
من طرفدار نوکیام درسته که ان 96 چیپست گرافیکی نداره ولی نمی شه از مصرف زیاد باطری همینطوری گذشت مصرف باطری 8510 خیلی زیادتر از ان 96 من می گم ان 96 بگیری بهتره

شما اگه ریویو این دوتا رو بخونی در مورد باتری 8510 گفته خوبه اما 96 رو گفته بده.بعدش من چقدر بگم باتری 8510 یکم بگزره درست میشه یعنی گوشی باید حجم باتری رو تشخیص بده.مطمعن باشید باتری 8510 بهتره بعدش چیپست گرافیکیش در حالت عادی کاری انجام نمیده که بخاد شارژ بگیره.8510 باتری خوبی هم داره و اگه دقت کنید توی سایتهای خارجی کسی از بدیش نگفته. فقط یه عده ای با باتریش مشکل داشتن که اونم بعد از یه مدت کوتاه درست میشه.یه سر به تاپیک 8510 بزنید.

mojtaba_18843
01-04-2009, 15:55
حالا این 8510 که تو بازار هستش کره ای یا چینی ؟

Ava UK
01-04-2009, 17:22
موفق باشی.

با بیشتر حرفهات موافقم. منم از باتری 8510 اصلا راضی نیستم و 10 تا 15 روزی میشه که میخوام بفروشمش و فقط هم به خاطر باتریش. گاهی وقتها که بیرونم از نصف روز به بعد باتری ندارم و مجبورم خاموشش کنم و تا شب فقط جسد گوشی تو جیبمه و نمیتونم ازش استفاده کنم.

من که میگم هر کسی میخواد 8510 رو بگیره اول خوب به مشکل باتریش فکر کنه. من 3/4 ماهی میشهاینو دارم و باتریش حتی با آپدیت هم درست نشد. برنامه خاصی هم روش نصب نکردم اما واقعا مشکل داره چون حتی بعد از آپدیت کردنش تا 1 هفته هیچ برنامه ای نصب نکردم تا ببینم باتریش خوب شده یا نه اما فرق زیادی نکرده بود. :2::41: دیگه خود دانید. :46:

sogol6561
01-04-2009, 18:50
موفق باشی.
با سلام خدمت دوستان.
منم با پست نینجا جان موافقم.
اقا من به مدت 2 هفته با این i8510 کار کردم و میتونم بگم باطریش خیلی مضخرفه و کسانی که میخواهند این گوشی رو بگیرند حتما پیش خودشون یه شارژر هم حمل کنند:27:واقعا که سامسونگ روی این گوشی با این باطریش میشه گفت گند زده .اخه کسی نیست بگه که این چه باطری هست که روی گوشی گذاشته ای.این سامسونگ همیشه تو باطری میلنگه.:2:
به نظر من از بین n96 و i8510 میتونی n96 رو انتخاب کنی.و از هر دو تا بهتر هم به قول دوستان همین n95 8gb هست.
مخلصیم.

hasanmotori
01-04-2009, 19:30
گوشی های سامسونگ همشون ماله کره هستن
اگه از چیزی اطلاع ندارید لطفاً دربارش نظر ندید.شما یه زحمت بکشید REVIEW این گوشی رو توی gsmarena بخونید.نوشته باتری این گوشی توان روشن نگه داشتن گوشی رو تا 2.5 روز داره.بعد review ان 96 رو بخونید.اگه بگید سامسونگ باتری این گوشی رو ضعیف انتخاب کرده واقعاً از روی تعصب گفتید آخه این گوشی مشکل دیگه ای نداره شما هم فقط میتونید روی این مشکلش مانور بدید.منم روزای اول با باتریش مشکل داشتم ولی بعد از چند روز درست شد میتونید اینو توی تاپیکش بپرسید.
ava uk جان از پستهای شما معلومه که بدجوری از سامسونگ بدت میاد.همه میدونن که به راحتی میشه اسکین های i900 رو عوض کرد ولی شما یه جا گفتی مداد رنگی بده دست بچه....میشه touch wiz. مشکل باتری بیشتر دوستان حل شده نمیدونم شما چطور هنوز مشکلت با این حل نشده.حالا خدایش اگه این گوشی رو داری یه کاری بکن: بزار شارژش کامل خالی بشه باتریشو یه بار در بیار دوباره بزار و در حالی که خاموشه بزار کامل شارژ بشه. ولی من شک دارم که اصلاً این گوشی را تا حالا تو عمرت دیده باشی.اگه حرفهای منو باور ندارید توی تاپیکش از بقیه دوستان بپرسید

Ahmadreza0123
01-04-2009, 21:12
100000%
i8510 بهتره!!!!!!!!!!
اصلا قابل مقایسه نیستن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mojtaba_18843
01-04-2009, 21:47

ای 250 چینی و بی صاحب کم ندیدم:41:

دوستای گلم بشینین از اول تمام پستها رو بخونید ببینید در مجموع کمکی به من یا کس دیگه ای صورت گرفته؟!
هر کی یه چی میگه چرا:13:
حالا 95 8گیگ چرا به 96 اولویت داره؟ من از ظاهر 96 خوشم اومده آخه

hasanmotori
01-04-2009, 22:56
خب شما چرا همون i8510 رو نمیگیری؟
برتریهای n95 8gig نسبت به n96:
باتری بهتر
سرعت بیشتر
چیپست گرافیکی
کیفیت بدنه بالاتر
از همه مهم تر ارزونتره
ولی i8510 یه چیز دیگست. بگیر خیالت راحت باشه

mojtaba_18843
02-04-2009, 00:12
باتری بهتر
سرعت بیشتر
چیپست گرافیکی
کیفیت بدنه بالاتر
از همه مهم تر ارزونتره

این مسئله باطری منو 2دل کردش.
وقتی یه سری میگن گوشی فلان مشکل رو داره خب لابد داره ولی اینکه چقدر مشکل رو بزرگ کردن مشخص نیست:19:
من اگه گوشیم رو شب به شب شارژ کنم مشکلی ندارم چون گوشی فعلیم هم همینطور هستش البته نه اینکه باهاش خیلی کم ور برم.
در کل از نظرات دوستای گلم تشکر می نمایم!

Ava UK
02-04-2009, 01:11
این مسئله باطری منو 2دل کردش.
وقتی یه سری میگن گوشی فلان مشکل رو داره خب لابد داره ولی اینکه چقدر مشکل رو بزرگ کردن مشخص نیست:19:
من اگه گوشیم رو شب به شب شارژ کنم مشکلی ندارم چون گوشی فعلیم هم همینطور هستش البته نه اینکه باهاش خیلی کم ور برم.
در کل از نظرات دوستای گلم تشکر می نمایم!

8510 رو باهاش ور نرفته باتریش خالی میکنه. شب اگر فول شارژ باشه و صبح بیدار شی میبینی 3 خط شارژش کم شده... به همین راحتی. حالا اگر با باتریش کنار میای بخرش اما از ما گفتن بود.

Ava UK
02-04-2009, 01:15
با سلام خدمت دوستان.
منم با پست نینجا جان موافقم.
اقا من به مدت 2 هفته با این i8510 کار کردم و میتونم بگم باطریش خیلی مضخرفه و کسانی که میخواهند این گوشی رو بگیرند حتما پیش خودشون یه شارژر هم حمل کنند:27:واقعا که سامسونگ روی این گوشی با این باطریش میشه گفت گند زده .اخه کسی نیست بگه که این چه باطری هست که روی گوشی گذاشته ای.این سامسونگ همیشه تو باطری میلنگه.:2:
به نظر من از بین n96 و i8510 میتونی n96 رو انتخاب کنی.و از هر دو تا بهتر هم به قول دوستان همین n95 8gb هست.
مخلصیم.

آره دقیقا همینطوره...... نمیدونم چرا بعضی ها پافشاری میکنند که باتری 8510 معمولیه... والا معمولی نیست جزو بدترین باتری هایه که تو عمرم دیدم. من که شدم دشمن بعضی از آدم های با تعصب سامسونگی چون دارم واقعیت رو میگم. شما هم از امروز به لیست دشمنان سامسونگی اضافه شدی:31: تبریک میگم. :11:
یکی نیست به اینها بگه آخه چرا مردم رو تو دردسر میندازید. اگه گوشی مشکلی داره واقعیت رو بگید تا مردم این همه پول رو نرزین دور. مگه پولش تو جیب شماها میره که دروغ میگید و هر کی از سامسونگ بد گفت میشید دشمنش. حالا خوبه من خودمم 8510 دارم اما نمیدونم چه هیزم تری بهشون فروختم. :2:

total_overdose
02-04-2009, 01:18
باتری بهتر
سرعت بیشتر
چیپست گرافیکی
کیفیت بدنه بالاتر
از همه مهم تر ارزونتره
سلام
دوست عزیز این گوشی مشکل باطری داره خیلی هم بدجور تموم میکنه.
اینکه شما میگی بگیر بعد دو هفته درست میشه نشد که حرف
اومدیم درست نشد
بعد اون کسی که خریده هم ناراحته و هم با کلی ضرر باید بفروشتش.
من با ان 96 کار کردم و میتونم بگم این گوشی هم باطری آشغالی داره ولی بازم کمی بهتر 8510 هست
من به شما نمیگم ان 96 بگیر چون واقعا نسبت به پولش مزخرف هست .نه سی پیویه قوی داره نه چیپست گرافیکی نه باطری خوب
بنظرم اگه میخواین ان96 بگیرین صد درصد ان 95 8گیگ انتخاب بهتری هست
ولی اگه بخواین بین ان 96 و 8510 انتخاب کنین اگه با باطریش کنار میاین صد در صد 8510 برتره ولی اگه با باطری مشکل دارین هیچ کدوم رو نخرین.

hasanmotori
02-04-2009, 02:14
متاسفانه هیچ کدوم شما 8510 ندارید و فقط باهاش کار کردین یا شنیدین باتریش بده هیچ کس هم ریویوشو نخونده من که دیگه زورم به شما نمیرسه شما هم که یه سر به تاپیکش نمیزنید پس خودم بهشون میگم بیان نظر بدن. از دوستان اگر کسی از شیراز هست بگه قرار بزاریم بیاد باهاش کار کنه که خیالش راحت بشه

Bahador.p
02-04-2009, 03:43
آقا اینا همه چرتوپرته من با اینکه 8510 سوخته قصد خرید دوباره این گوشی رو دارم از من بهت نصیحت که N95 8GB بخر ولی N96 نخر من خودم الان دارم Benchmark که میکنی 96 میگیره حدوده 1000 ولی 8510 نزدیکه 5000 تا میگیره سرعت 96 نصف 8510 هم نیست باتری هم که دوستان میگن از طرز صحبت در موردش میشه فهمید نصفی اصلا ندیدا و نصفی هم فقط دست گرفتن من بابام کارش جوری هست که مدام داره با موبایلش اس ام اس میده و حرف میزنه راحت 3-4 روز براش کار میکنه و اصلا من دروغ میگم و نه من نه حسان هیچی حالیمون نیست میتونی بری توی سایت ها معتبر مثل GsmArena ببینی که چقدر از باتری گوشی تعریف کردن ببین من هم 96 دارم هم8510 عمر باتری 96 دقیفا 1/5 سامی هست از نظر عقلی 96 با اون صفحه و دمودستگاه با باتری 970 آمپری بهتر از باتری 1200 آمپری 8510 جواب میده از من به شما نصیحت که 8510 بگیر ضرر نمیکنی همین

Ahmadreza0123
02-04-2009, 11:11
8510 رو باهاش ور نرفته باتریش خالی میکنه. شب اگر فول شارژ باشه و صبح بیدار شی میبینی 3 خط شارژش کم شده... به همین راحتی. حالا اگر با باتریش کنار میای بخرش اما از ما گفتن بود.
ببخشید :exclamati:28:
من سر در نمیارم :41:
من I8510 دارم و اونو 2-3روزی یکبار شارژ میکنم :27:
شما بر چه مبنایی این حرفو میزنی:4:

hasanmotori
02-04-2009, 11:12
Ava uk جان شما اگه واقعا با باتریش مشکل داشتی میومدی مثل من و بقیه مشکلتو حل میکردی نه هی وایسی از بدی سامسونگ بگی هر جا رفتی گفتی سامسونگ گونی گونی گوشی میده...
منم روزای اول داشتم از دست باتریش دیونه میشدم بعضیا میگفتن باتریش خوبه بعد کلی باهاش ور رفتم درست نشد ورژنشو نگاه کردم آپدیت بود من فکر کردم باتری من تقلبیه ولی چند روز که گزشت درست شد
حالا اون کاری که گفتم کردی؟ ‏

Ahmadreza0123
02-04-2009, 11:16
آره دقیقا همینطوره...... نمیدونم چرا بعضی ها پافشاری میکنند که باتری 8510 معمولیه... والا معمولی نیست جزو بدترین باتری هایه که تو عمرم دیدم. من که شدم دشمن بعضی از آدم های با تعصب سامسونگی چون دارم واقعیت رو میگم. شما هم از امروز به لیست دشمنان سامسونگی اضافه شدی:31: تبریک میگم. :11:
یکی نیست به اینها بگه آخه چرا مردم رو تو دردسر میندازید. اگه گوشی مشکلی داره واقعیت رو بگید تا مردم این همه پول رو نرزین دور. مگه پولش تو جیب شماها میره که دروغ میگید و هر کی از سامسونگ بد گفت میشید دشمنش. حالا خوبه من خودمم 8510 دارم اما نمیدونم چه هیزم تری بهشون فروختم. :2:
شما 1 سایت معتبرو بگو که از باتری i8510 بد گفته باشه!!!!!!:5:

mojtaba_18843
02-04-2009, 20:05
Ava uk جان شما اگه واقعا با باتریش مشکل داشتی میومدی مثل من و بقیه مشکلتو حل میکردی نه هی وایسی از بدی سامسونگ بگی هر جا رفتی گفتی سامسونگ گونی گونی گوشی میده...
منم روزای اول داشتم از دست باتریش دیونه میشدم بعضیا میگفتن باتریش خوبه بعد کلی باهاش ور رفتم درست نشد ورژنشو نگاه کردم آپدیت بود من فکر کردم باتری من تقلبیه ولی چند روز که گزشت درست شد
حالا اون کاری که گفتم کردی؟ ‏

شما 1 سایت معتبرو بگو که از باتری i8510 بد گفته باشه!!!!!!:5:

دوستای گلم سایتا چی میگن مهم نیس. مهم نظر کسی که از گوشی استفاده کرده و باهاش کار کرده
hasanmotori جان اگه این ترفند شما جواب نداد یکی مثل من چه geli به سرش بگیره؟!

hasanmotori
02-04-2009, 22:31
خب شما صبر کن فعلاً نخر یکی از دوستان میخاد بخره بزار اول اون بخره و ترفند رو انجام بده بعد شما بخر ولی خیالت راحت الان ببین چند نفر میگن باتریش درسته اوناهم که میگن مشکل داره فقط شنیدن
لطفاً از این به بعد به باتری این بیچاره انقدر گیر ندید لطفاً

Ahmadreza0123
03-04-2009, 00:01
دوستای گلم سایتا چی میگن مهم نیس. مهم نظر کسی که از گوشی استفاده کرده و باهاش کار کرده
hasanmotori جان اگه این ترفند شما جواب نداد یکی مثل من چه geli به سرش بگیره؟!
خوب من خودم i8510 دارم و از شارژشم خیلی راضیم.

mojtaba_18843
03-04-2009, 19:01
:46:
خب شما صبر کن فعلاً نخر یکی از دوستان میخاد بخره بزار اول اون بخره و ترفند رو انجام بده بعد شما بخر ولی خیالت راحت الان ببین چند نفر میگن باتریش درسته اوناهم که میگن مشکل داره فقط شنیدن
لطفاً از این به بعد به باتری این بیچاره انقدر گیر ندید لطفاً

قبول دارم یه سری گیرای عجیب غریب به گوشی میدن ولی پیشنهاد شما هم خوبه آخه من از ظاهر 95 8 گیگ خوشم نمیاد و عکسایی که با 95 معمولی گرفتم و رو کامپیوترم دارم واسم راضی کننده نیست و به خاطر همین دوربین 8مگ این گوشی چشم رو گرفته

خوب من خودم i8510 دارم و از شارژشم خیلی راضیم.

مشکل اینجاس که یه سری میگن مشکل ما حل نشد یه سری مثل شما میگن که ما مشکل نداریم ؛ انگار که شانسی هستش که مشکل داشته باشه یا نه:13:
راستی تو همین فروم خوندم یکی پرسیده بود تو مکانهای شلوغ صدا رو یکم خش دار میگیره (فیلمبرداری) درسته؟

hasanmotori
03-04-2009, 19:24
8510‏ رو بگیر خیالت راحت اونایی که با باتریش مشکل دارن یه سری نیستن یه نفره که از قرار معلوم بد جوری از سامسونگ بدش میاد
از نظر دوربین هم خیالت راحت فرق زیادی با ‏‎ canon950isنداره
اصلا شما نخر بزار 8910 بیاد من گوشی خودمو با قیمت مناسب بهت میدم

Ahmadreza0123
03-04-2009, 19:55
:46:
راستی تو همین فروم خوندم یکی پرسیده بود تو مکانهای شلوغ صدا رو یکم خش دار میگیره (فیلمبرداری) درسته؟
کیفیت صدا خش دار نیست اون در واقع همون صدای محیطه چون i8510 به خصوص توی فیلم برداریش حساسیت ضبط صداش خییییلی بالا هست.:31:

NINTENDO_DS
04-04-2009, 15:02
8510‏ رو بگیر خیالت راحت اونایی که با باتریش مشکل دارن یه سری نیستن یه نفره که از قرار معلوم بد جوری از سامسونگ بدش میاد
از نظر دوربین هم خیالت راحت فرق زیادی با ‏‎ canon950isنداره
اصلا شما نخر بزار 8910 بیاد من گوشی خودمو با قیمت مناسب بهت میدم

من گوشی سامسونگ زیاد داشتم همه مشکل باطری دارن و زود شارژ حروم می کنن کافیه یک ذره فیلم بگیری یا از جی پی اس استفاده کنی تا شارژشون تموم بشه
ولی ان 96 این مشکل رو نداره

Bs_panzer
04-04-2009, 15:10
نه
ن96 رو اگه با جی پی اس کار کنی
باید هروز !!!!!!!!......

NINTENDO_DS
04-04-2009, 15:13
نه اتفاقا جی پی اس های نوکیا زیاد شارژ حروم نمی کنن چون باطری های نوکیا بزرگ و مگاواتشون بالاست نوکیا فقط دوربین فیلمبرداریش شارز زیاد حروم می کنه

hasanmotori
04-04-2009, 15:54
جی پی اس تو همه گوشیها شارژ میگیره ولی مطمعن باشید که باتری 8510 از 96 خیلی بهتره
بعدشم باتری 8510 1200 میلی آمپره و 96 950

Bahador.p
04-04-2009, 16:53
نه اتفاقا جی پی اس های نوکیا زیاد شارژ حروم نمی کنن چون باطری های نوکیا بزرگ و مگاواتشون بالاست نوکیا فقط دوربین فیلمبرداریش شارز زیاد حروم می کنه
شما که همچین چیزی رو میگی امتحان کردی من خودم جفتشونو دارم یک بار گزاشتم ببینم کدوم باتری بهتری داره که اختلاف خفنی داشتن مثلا پخش فیلم با آخرین صدا 96 حدود 3 ساعت دوام آورد در صورتی که با 8510 حدود 9 ساعت و بعد از این 8510 خاموش نشد فقط پیغام میداد ولی 96 خاموش شد و در مورد GPS من 96 و 8510 رو گذاشتم کنار هم 96 حدود 2:20 دقیقه و 8510 حدود 3:50 نزدیک 4 ساعت کار کرد من امروز 8510 نو گرفتم تا چند روز آینده میگم باتری این چجوری ولی 96 باتری فاجعه آمیزی داره N95 8Gb خیلی بهتره

agha sami
06-06-2009, 02:29
اگه از چیزی اطلاع ندارید لطفاً دربارش نظر ندید.شما یه زحمت بکشید REVIEW این گوشی رو توی gsmarena بخونید.نوشته باتری این گوشی توان روشن نگه داشتن گوشی رو تا 2.5 روز داره.بعد review ان 96 رو بخونید.اگه بگید سامسونگ باتری این گوشی رو ضعیف انتخاب کرده واقعاً از روی تعصب گفتید آخه این گوشی مشکل دیگه ای نداره شما هم فقط میتونید روی این مشکلش مانور بدید.منم روزای اول با باتریش مشکل داشتم ولی بعد از چند روز درست شد میتونید اینو توی تاپیکش بپرسید.
ava uk جان از پستهای شما معلومه که بدجوری از سامسونگ بدت میاد.همه میدونن که به راحتی میشه اسکین های i900 رو عوض کرد ولی شما یه جا گفتی مداد رنگی بده دست بچه....میشه touch wiz. مشکل باتری بیشتر دوستان حل شده نمیدونم شما چطور هنوز مشکلت با این حل نشده.حالا خدایش اگه این گوشی رو داری یه کاری بکن: بزار شارژش کامل خالی بشه باتریشو یه بار در بیار دوباره بزار و در حالی که خاموشه بزار کامل شارژ بشه. ولی من شک دارم که اصلاً این گوشی را تا حالا تو عمرت دیده باشی.اگه حرفهای منو باور ندارید توی تاپیکش از بقیه دوستان بپرسید

کسی از سامسونگ بدش نمی یاد بلکه کسی که احساسی و کورکورانه از گوشی خودش دفاع می کنه شما هستی حسن موتوری
دوستان عزیز اگر یه سرچ بزنن و پستهای این شخص رو بخونن می بینن که با ده ها نفر سر همین تعصب رو سامسونگ دعوا کرده
اگه ده نفر هم بگن که گوشی i8510 رو داشتند و شدیدا مشکل باتری داشته به طوری که سریعا رفتن فروختن ، باز این آقا می یاد میگه که همتوووووووووووون اشتباه میگید :31:

Highbury
06-06-2009, 10:30
برو بگیر و حالشو ببر.صد در صد 8510 بهتره برو از مایکروتل هم بگیر.مطمئن باش باتریش درست میشه و این گوشی رو با این قیمت از دست نده
.ان95 هشت گیگ از ن96 بهتره.

hasanmotori
06-06-2009, 12:05
کسی از سامسونگ بدش نمی یاد بلکه کسی که احساسی و کورکورانه از گوشی خودش دفاع می کنه شما هستی حسن موتوری
دوستان عزیز اگر یه سرچ بزنن و پستهای این شخص رو بخونن می بینن که با ده ها نفر سر همین تعصب رو سامسونگ دعوا کرده
اگه ده نفر هم بگن که گوشی i8510 رو داشتند و شدیدا مشکل باتری داشته به طوری که سریعا رفتن فروختن ، باز این آقا می یاد میگه که همتوووووووووووون اشتباه میگید :31:

دوست گلم ما تاحالا با حرفهای منطقیمون همرو متقاعد کردیم که 8510 بهتره شما رو هم ایشالا متقاعد میکنیم:27:

Ali_BlueBoy
06-06-2009, 13:57
اه بازم این دو تا گوشی ...بی خیال .....

(ولی 8510 خیلی بهتر تره....: دی)

aran khan95
10-06-2009, 22:11
بدون شک i8510 بهتره
شما به غیر از ----h که الان کار نمی کنه یه ویژگی بیار که n96 از i8510 بهتره
اگر هم فرض کنیم که باتری i8510 زود تموم می شه باز هم مشکلی نیست چون در کنارش باید فکر کنیم که این گوشی امکاناتی داره که n96 نداره
من خودم هم بین این دوتا شک داشتم و i8510 رو انتخاب کردم
به شما هم همین پیشنهاد رو می دم

fsas
10-11-2010, 00:53
الان 19 آبان 89 هست. حدود 4ماه پیش یه i8510 خریدم. 430 هزار تومن با گارانتی اصلی مایکروتل.
الان قصد فروش دارم اگه کسی طلبه بود خبر بده.
farshid_lorenzo@yahoo.com

maziarzar
12-11-2010, 20:00
اشتباه بسیار بزرگی کردی