PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال:چه طور ميتونم يك نرم افزار را از حالت ازمايشي خارج كنم؟

nazifaraby
17-01-2005, 04:01
سلام
همه ميدونيم كه بعضي از نرم افزارها به صورت مدت دار قابل دانلود هستند.مثلا يك ماه يك هفته و ... .
من مي خوام بدونم چه طور ميشه چنين برنامه هايي رو از حالت ازمايشي خارج كرد؟؟
من شنيدم با دانلود كردن فايل كرك و جايگزين كردن فايل داخل كرك ميشه برنامه رو از حالت ازمايشي خارج كرد.كسي ميتونه روش كار رو برام توضيح بده؟! :wink:

Mbt925
17-01-2005, 05:02
سلام دوسته عزیز
بهضی از این برنامه وقتی اجراشون می کنی یه کد رجیستر ازت می خوان برای این برنامه ها باید کدشونو پیدا و وارد کنی
ولی بعضیاشون اینطوری نیستن و باید کرک بشن
کرک هام انواع مختلف دارن
مثلا یه نوع اونا یه فایل exe هست که باید تو پوشه ای که برنامه نصب شده کپی کنی و اونو جایگزینه فایل exe خود برنامه کنی تا از حالت trial یا آزمایشی خارج بشه
موفـــــــــق باشـــــــــی :wink:

nazifaraby
17-01-2005, 13:11
سلام
مي دونم اين سوال كمي اماتوري ايه اما به نظرم پرسيدنش بهتر از نپرسيدنه:
ـمنظورتون از كد رجيستري همون سرياله؟اگه نيست ميشه يه توضيحي در مورد هر كدومشون بدين. :?: :wink:
ـاگر كرك از نوع فايلexeباشه من اون را از كجا به دست بيارم؟كجا كپي كنم؟روش كار چيه؟

فكر نميكنم تا حالا با همچين ادم كاملا حرفه اي در امور كامپيوتر برخورد كرده باشيد. :D :!: ممنون

houman
17-01-2005, 13:41
با سلام از قديم گفته اند ندانستن عيب نيست ، بلكه نپرسيدن عيب است.

هر چه در باره كرك مي خواهي بداني در مقاله ساخت كرك در 11 درس موجود است .
اين مقاله را در انجمن كامپيوتر ،اينترنت ،تكنولوژي ، قسمت آموزش و مقالات مي تواني پيدا كني

Mbt925
17-01-2005, 14:01
سلام عزيز
براي بدست آوردن كرك يا سريال برنامه يه سري سايتها هستن
اين سايت كه الين مي گم وقتي بري توش يه جا براي جستجو داره
اسمه برنامتو بنويسو جستجو رو بزن بعد اون يه ليست ازسايتهايي كه سريال يا كرك برنامه ي موردنظرو دارن مياره و تو مي توني بري و اونا رو بگيري
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن اگه كرك يه فايل exe بود بايد اونو تو پوشه اي كه برنامه نصب شده كپي كني و معمولا يه پيغام مياد كه دوست داري اين فايلو با فايله اجرايي برنامه عوض كني و بايد قبول كني
به همين راحتي

nazifaraby
18-01-2005, 02:15
سلام
ممنون به خاطر كمكها :)
من اون مقاله در مورد ساخت كرك رو پيدا نكردم.مطمين هستيد كه جايش را اشتباه نكرديد؟ :wink:

OMID ASYABAN
02-02-2005, 07:46
شما می تونید از نزم افزار TRIAL DOCTORاستفاده کنید

nazifaraby
02-02-2005, 23:44
اين چه جور برنامه ايه؟روش كارش چيه؟و ايا جايي براي دانلودش هست؟ممنون...

OMID ASYABAN
08-02-2005, 05:45
توي مجموعه نرم افزار Assistant 2005هست
طرز كارش هم اين كه فايل exeمورد نظر را از درون نرم افزار باز ميكني و مي توني زمانش رو هر چقدر خواستي زياد تر كني

Amir_P30
08-02-2005, 18:25
نازي خانوم سلام

طرز كرك كردن برنامه ها و همچنين ساخت كرك در انجمن آموزش هست.شما به تاپيك فهرست مقالات درا نجمن آموزش مراجعه كنيد ميبينيد :mrgreen:

nazifaraby
18-02-2005, 02:21
پيداش كردم.مرسي. :D