PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وصل شدن به اینترنت توسط دو تامودم

farid_y
03-02-2006, 02:24
چطوری میتونم توسط 2 تا خط ودوتا مودم به اینترنت وصل بشم(در ویندوز xp )
طوری که هر دو تا connection فعال باشند ودر واقع همزمان با هم receive داشته باشن.
البته این رو هم اضافه کنم که من این کارو امتحان کردم و با دو خط ودو مودم و دو تا اکانت مختلف وصل شدم ولی وقتی که با اینترنت اکسپلورر یه سایت باز میکنی یا فایل دانلود میکنی فقط از یکی از اون connection ها receive دریافت میکنی یعنی یکیشون اصلا send و receive نداره .
البته این مشکل اول بود .
و اما مشکل دوم که به اولی هم مربوط میشه: دوستانی که تا حدودی شبکه کار کردن میدونن که برای اشتراک اینترنت توی یک شبکه باید یک internet connection رو share کرد حالا مشکل اینجاست که داخل ویندوز xp دو تا conection رو همزمان نمی توان share کرد و در آن واحد فقط یکی از آنها share میشوند.
در واقع مشکل من اینه که میخام برای افزایش سرعت اینترنت تو شبکه همزمان با دو تا خط وصل شم .البته این رو هم میدونم که یک وسیله سخت افزاری هست که میتونه این کارو انجام بده ولی من میخام این کارو از طریق ویندوز انجام بدم که بنا به گفته یکی از دوستانم این کار شدنیه چون اون یه بار این کارو انجام داده ولی الان به اون دسترسی ندارم چون خارج از کشوره.
دوستان اگه راه حلی ، برنامه ای چیزی برای حل این مشکل می شناسن لطفا راهنمایی کنن که خیلی گیره این مشکلم.
حتی المقدور ویندوز server رو برای این کار پیشنهاد نکنید.

max.uv
03-02-2006, 02:40
سلام
خاب شما که دو تا مودم داری چرا از مولتی لینک استفاده نمی کنی..........

farid_y
03-02-2006, 03:13
سلام
خاب شما که دو تا مودم داری چرا از مولتی لینک استفاده نمی کنی..........

منظورتون از مولتی لینک چیه ؟ میشه بیشتر توضیح بدین؟

R£ɀД
03-02-2006, 06:45
شما به تاپيك زير سر بزن جوابت رو ميگيري:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]