PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درایور xp برای vaio vgn-cs190l

picher_s
31-03-2009, 06:50
سلام

امیدوارم همه ساله خوبی آغاز کرده باشن.

دوستم یه لپ تاپه Vaio-VGN CS190 خریده!

عزیزان من همه اینترنت وFtp ها رو گشتم اما نتونستم براش Driver گیر بیارم.

ممنون میشم کسی راهنماییم کنه!:11:

REGISTERED USER
31-03-2009, 23:39
اگر طبق صفحه اول این اموزش برای سونی پیدا نکردید ، باید واقعا اینترنت را زیر و رو کنید و درایورها را تک تک بگیرید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

picher_s
01-04-2009, 07:55
سلام
آره رفیق همه جا رو گشتم!
دوستم فقط بهم مدل رو داده!نه دونه دونه قطعات رو!
ممنون از راهنماییت رفیق.

zexin
01-04-2009, 09:44
سلام
شما برو اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از option دوم computer - notebook رو انتخاب کن بعد توی صفحه بعد از option سوم استفاده کن و مدل دستگاه رو بزن و تمام.

من خودم از اینحا تمام درایورهای xp و vista رو برای لپ تاپم خیلی راحت گرفتم.
نکته: اگر میخوای درایورهای جدید رو برای ویستا بگیری باید اونهایی رو انتخاب کنی که جلوشون original ننوشته باشه. چون اونهایی که original نوشته براشون از اول روی لپ تاپت وجود داشتند.

ehsan2night
02-04-2009, 01:19
سلام

اين لينك روبه صورت پررنگ تري درفروم مطرح كنيدتابقيه هم براي مدل هاي مختلف استفاده كنند

باتشكر

picher_s
04-04-2009, 12:54
سلام
شما برو اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از option دوم computer - notebook رو انتخاب کن بعد توی صفحه بعد از option سوم استفاده کن و مدل دستگاه رو بزن و تمام.
من خودم از اینحا تمام درایورهای xp و vista رو برای لپ تاپم خیلی راحت گرفتم.
نکته: اگر میخوای درایورهای جدید رو برای ویستا بگیری باید اونهایی رو انتخاب کنی که جلوشون original ننوشته باشه. چون اونهایی که original نوشته براشون از اول روی لپ تاپت وجود داشتند.
ممنون رفیق
در مسیر بالا پیدا کردم.
اما یه چیز بگم که در آدرس فوق درایور های لپ تاپهایی آمریکایی مثل FE890 گیر نمیاد و فقط میشه اونا رو از Ftp دون کرد.
ممنون از همه.:31:

bama9
19-04-2009, 04:15
این مدل فقط مخصوص آمریکا و کاناداست از لینک زیر استفاده کنید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])