PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به كمك فوري هكرهاي عزيز احتياج دارم

hamii
03-02-2006, 00:50
سلام بچه ها به کمکتون احتیاج دارم من یه برنامه می خوام که علاوه بر فرستادن پسورد یاهو طرف تمام پیغام های رد بدل شده شخص رو برای من بفرسه ;)
یعنی یه جور برنامه جاسوسی همراه با آموزش البته رو ورژن یاهو 7 بیفته اگه برنامه مجیک ورژن جدید هم لینکشو دارین بزارین پیش از پیش از شما برو بچ با حال پی سی ورلد مچکرم
یا حق

Am!d
03-02-2006, 00:53
سلام بچه ها به کمکتون احتیاج دارم من یه برنامه می خوام که علاوه بر فرستادن پسورد یاهو طرف تمام پیغام های رد بدل شده شخص رو برای من بفرسه ;)
یعنی یه جور برنامه جاسوسی همراه با آموزش البته رو ورژن یاهو 7 بیفته اگه برنامه مجیک ورژن جدید هم لینکشو دارین بزارین پیش از پیش از شما برو بچ با حال پی سی ورلد مچکرم
یا حق
خوب دوست خوبم اگه طرف هك شه پسوردش كه هيچي , حرفاي رد و بدلشم هيچي , همه چيزش مياد برات .
اما من برنامه خاصي برات سراغ ندارم . حالا بگو فقط واسه پسورد زدن ميخاي يا بيشتر از اينا؟؟

hamii
03-02-2006, 01:06
سلام دوست عزيز راسش من به اين برنامه احتياج دارم واسه تفريح نميخوام نه فقط پسوردش بياد و پيام هاش

*NashenaS*
03-02-2006, 01:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Am!d
03-02-2006, 01:08
ميتوني اينجا پيدا كني

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

انگار همزمان منو اشكان لينك گذاشتيم :laughing: Edit شد

mpsjavad
03-02-2006, 02:23
با سلام ..

دوست عزيز hamii جان هميشه تاپيك خودتون رو در انجمن مرتبط ايجاد كنيد .. انجمن اموزش و مقالات تنها محل قرار گيري اموزش ها و مقالات شما دوستان عزيز است :)

انتقال به اينجا !

hamii
04-02-2006, 15:03
سلام اشکان جان ولي شما که چيزي در مورد برنامه اي براي فرستادن پسورد یاهو طرف و تمام پیغام های رد بدل شده شخص رو اينجا نگفتين و همين طور ورژن جديد مجيک که رو يا هو جديد بيفته يا هر برنامه ديگه

hamii
04-02-2006, 22:44
كسي نيست جواب مارو بده اهااااااااااااااي ايهن ناس