PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نوت بوک تا یک میلیون و دویست برای مصارف عمومی

signinfo
31-03-2009, 01:18
سلام...
نوت بوک تا یک میلیون و دویست برای مصارف عمومی چه برندی و چه مدلی پیشنهاد می کنید؟
گرافیک قوی نیاز نیست چون کار گرافیکی انجام نمی دم...بیشتر cpu و رم قوی داشته باشه...با مانیتور 15 اینچ...

ممنون

راستی چه نکاتی رو باید موقع خرید در نظر داشته باشم که کلاه سرم نره...مثل گارانتی و اینا...

Pami
31-03-2009, 02:20
سلام...
نوت بوک تا یک میلیون و دویست برای مصارف عمومی چه برندی و چه مدلی پیشنهاد می کنید؟
گرافیک قوی نیاز نیست چون کار گرافیکی انجام نمی دم...بیشتر cpu و رم قوی داشته باشه...با مانیتور 15 اینچ...

ممنون

راستی چه نکاتی رو باید موقع خرید در نظر داشته باشم که کلاه سرم نره...مثل گارانتی و اینا...

برای نکات خرید به پست زیر مراجعه کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در مورد لپ تاپ تا رنج 1 میلیون و بالای 1 میلیون مفصل در تاپیک های مشاوره بحث شده ...
مراجعه کنید به تاپیک مشاوره

Pami
31-03-2009, 02:21
اگه اطلاعات کافی نبود بگید معرفی کنیم ...

signinfo
31-03-2009, 08:53
منونم دوست من...عذر می خوام
اون تاپیک رو ندیده بودم...فقط یه سوال برام پیش اومد...اینکه شما خودت Dell رو پیشنهاد نداده بودی هیچ جا...آیا از لحاظ کیفیت مشکلی دارن از نظر شما؟ چون قیمت هاشون به نسبت پایینتر از سونی هست...
راستی استفاده من، اداری هستش...منظورم از عمومی، اداری بود...

Pami
31-03-2009, 10:02
منونم دوست من...عذر می خوام
اون تاپیک رو ندیده بودم...فقط یه سوال برام پیش اومد...اینکه شما خودت dell رو پیشنهاد نداده بودی هیچ جا...آیا از لحاظ کیفیت مشکلی دارن از نظر شما؟ چون قیمت هاشون به نسبت پایینتر از سونی هست...

خواهش میکنم ...
اتفاقا من نظر اولم روی دل هست تا برند دیگه ای ...
مشکل خاصی هم ندارن لپ تاپ های دل و من نظرم اول دل بعد سونی هست ...

signinfo
31-03-2009, 10:41
من اون تاپیک رو که نگاه کردم، یکم گیج شدم...دست آخر به 3 تا گزینه رسیدم که کانفیگ همه شبیه هم بود...نمی دونم کدوم رو انتخاب کنم...می شه لطف کنید یه مقایسه کنید:

Vostro 1510
Vostro 1537
Studio 1535

با کانفیگ زیر:
Core 2 Duo 2.5 6MB 1066
4GB RAM

البته فکر می کنم Studio بهتر و گرونتر باشه...ولی اون 2 تا Vostro ها چی؟
اصلا گیج شدم دوست من خدا خیرت بده بگو با 1200 برای کار با آفیس برنامه های اداری چی بگیرم...یکی دو مدل سونی هم پیشنهاد میدی؟ که اگه کیفیت ال سی دی Dell به دلم ننشست، برم سراغ سونی...

واقعا ممنونم...

signinfo
31-03-2009, 21:44
دوست عزیز من عصری رفتم یه VAIO FW390 NLB گرفتم...کیفیت ال سی دی Dell و ظاهرش بدجوری زد تو ذوقم...

ممنونم به هر حال :)

Pami
31-03-2009, 23:32
دوست عزیز من عصری رفتم یه vaio fw390 nlb گرفتم...کیفیت ال سی دی dell و ظاهرش بدجوری زد تو ذوقم...

ممنونم به هر حال :)
مبارکه عزیز ... اتفاقا از سونی ها دست رو سری خوبی گذاشتی و fw ها لپ تاپ های خوبی از آب در اومدن ...
چند خریدی حالا ؟؟

Pami
31-03-2009, 23:34
راستی شرمنده اگه نتونستم به موقع جواب بدم و منتظر موندی ، قصدی در کار نبود و کاری پیش اومد برام ...
امیدوارم از لپ تاپ راضی باشی ...

signinfo
02-04-2009, 00:12
خواهش می کنم دوست من :) همینم لطف کردی به هر حال... با گارانتی امرتات گرفتم یک میلیون و سیصد و ده تومن...
خوب گرفتم؟
Ram 4
hard 320 7200
cpu core 2 2.4

Pami
02-04-2009, 12:09
خواهش می کنم دوست من :) همینم لطف کردی به هر حال... با گارانتی امرتات گرفتم یک میلیون و سیصد و ده تومن...
خوب گرفتم؟
ram 4
hard 320 7200
cpu core 2 2.4

چون گارانتی معتبره و قابل اعتماد می ارزه بیشتر پول بدی و شما هم یه کوچولو ! زیاد دادی که گفتم به خاطر گارانتیش هست ...
دستگاه خوبیه .
مشکلی داشتی با ما درمیون بزار ...
با تشکر

signinfo
03-04-2009, 23:47
ممنونم دوست گرامی...والا مشکلی ندارم فقط می خواستم راجع به Back up یه سوال کنم...فروشنده گفت یه Recovery از ویندوزت بگیر که 2 تا DVD می شه...من می رم تو Recovery Center ویندوز می نویسه 6 تا 12 عدد دی وی دی می خواد...می خواستم ببینم درسته این جایی که من می رم واسه بک آپ گرفتن؟ و اینگه آیا این بک آپ چیز مهمیه؟

خیلی ممنون دوست من :)

REGISTERED USER
03-04-2009, 23:59
اون تعداد سی دی هست ... برای بک آپ 3 دی وی دی نیاز دارد ... در ضمن در بخش مشکلات و سوالات لپ تاپ تاپیک ریکاوری مطرح کنید نه اینجا

Pami
04-04-2009, 00:34
ممنونم دوست گرامی...والا مشکلی ندارم فقط می خواستم راجع به back up یه سوال کنم...فروشنده گفت یه recovery از ویندوزت بگیر که 2 تا dvd می شه...من می رم تو recovery center ویندوز می نویسه 6 تا 12 عدد دی وی دی می خواد...می خواستم ببینم درسته این جایی که من می رم واسه بک آپ گرفتن؟ و اینگه آیا این بک آپ چیز مهمیه؟

خیلی ممنون دوست من :)

شما اونجا اشتباها زده بودی cd و بک آپ رو روی یه dvd 9 بگیر و بزار جایی که بهش صدمه نرسه تا بعدا هم استفاده بکنی ...
اگه دل سیستم بک آپ و ریکاوری مثل لپ تاپ های قدیمی روی هارد بود خیلی بهتر میشد ...

signinfo
04-04-2009, 09:13
والا گفتم دیگه تاپیک جدا باز نکنم...

من می رم تو Backup and Restore Center و گزینه Backup Computer رو می زنم... One or More DVDs رو انتخاب می کنم...می نویسه: The Backup will take 7 to 12 DVDs
آیا جایی اشتباه می کنم؟
تو هاردش هم هنوز چیزی نریختم.

ممنونم

آقا من اشتباه می رفتم مسیر رو...باید می رفتم تو VAIO Recovery Center
مشکلم حل شد...ممنونم

عاقل
22-06-2009, 23:14
سلام یک لب تاب قوی تا سقف 2 تومن میخوام ممنون میشم راهنمایی بکنید
الویتها
1-گرافیک
2-صفحه نمایش
3-کیفیت ساخت البته خیلی کم جا به جاش میکنم
4-تکنولوژی ساخت به روز

scorpion818
23-06-2009, 08:26
سلام یک لب تاب قوی تا سقف 2 تومن میخوام ممنون میشم راهنمایی بکنید
الویتها
1-گرافیک
2-صفحه نمایش
3-کیفیت ساخت البته خیلی کم جا به جاش میکنم
4-تکنولوژی ساخت به روز
سوالتون رو اینجا مطرح کنید:

یا یک تاپیک جدید ایجاد کنید.

H@mid-Vista
23-06-2009, 15:36
اول برين اينجا اصول انتخاب رو بخونين بعد چند مدل را روي نت ببينين و انتخاب كنيد

Maziar_69
24-06-2009, 12:22
signinfo عزیزدر مورد گرافیکش یه خورده برامون میگی؟
تا حالا روش بازی اجرا کردی؟

ممنون.