PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : **تاپیک ویژه پنل های سونی اریکسون Xperia™ X1 به همراه اسکرین شات**

hesamkowsar
31-03-2009, 01:16
:11: به تاپیک پنل های اکسپریا خوش امدید :11:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
================================================== ===================================
این تاپیکو با توجه به این که دیدم روز به روز پنل های اکسپریا داره زیاد میشه این تاپیکو درست کردم و تمامی فایلهای سالم و تست شده رو اپلود کردم تا انهایی که اکسپریا دارن یا تازه خریدن راحت باشن و برای پیدا کردن پنل گمراه نشن:11::40:
پسورد تمامی فایل ها : hessam است
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پنل GrowingPane به همراه تمامی فایل های مورد نیازش به صورت rar:11:
این پنل به جز اینکه تنوع به گوشی میده هر چیزی توش نشاته یه چیزی هست...مثلآ گل زردی که غنچه هست وقتی sms میاد باز میشه.یا گل شیپوری ابی رنگ نشانه
انتن دهی هست.یا اون قارچه نشانه روشن یا خاموش بودن بلوتوس.یا اون برگهای خطی نشانه باتری...و خیلی چیز های زیبای دیگه...حتآ تست کنید.
نصب:
1.ابتدا فایل را انزیپ کنید.3 تا فایل بدست میاد
2.بعد خود پنل را نصب کنید
2.3تا فایل همراه هم نصب کنید
4.سافت ریست
اسکرین شات این پنل در ساعات مختلف

دانلود باحجم 2.41 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پنل شبیه ساز ایفون (IphoneStyle)
این پنل فقط شبیه ایفون هست...و صفحه اول رو شبیه ایفون میکنه
نصب:
1.فقط نصب کنید !!!
اسکرین شات

دانلود با حجم 542 KB:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پنل SPB shell
توضیحات نصب ندارد...فقط نصب کنید
اسکرین شات ها:

دانلود با حجم 4.42 MB:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پنل on the road ...با تشکر از کاربر محترم ninja3000sh که این پنل رو معرفی کردن

با این پنل میتوانید در today screen خود از نقشه استفاده کنید و همانجوری که از اسمش پیداست بیشتر در ماشین کاربرد دارد.
توضیحات نصب ندارد...فقط نصب کنید.این فایل نصب هست و نیاز به انزیپ ندارد

دانلود با حجم 2.64 MB :لینک مستقیم از سایت سونی اریکسون

پنل فابریک fish panel اکسپریا...برای اونهایی که پاک کردنش
اسکرین شات:
دانلود با حجم 2.81 MB:

پنل فابریک MEDIA XPERIENCE برای انهایی که از رو گوشیشون پاک شده.البته این ورژن جدیدشه.قبلی 2 مگ بود اما این 9 مگ
این پنل رو بزودی دانلود میکنم و تغییرات رو گزارش میکنم.
اسکرین شات ها:
دانلود با حجم 9 MB:

Facebook Panel
اسکرین شات:
دانلود با حجم 808 MB:...لینک مستقیم از سونی اریکسون

پنل فابریک رادیو...RADIO PANEL
توضیحات :فقط نصب کنید.این فایل نصب هست و نیاز به انزیپ ندارد
اسکرین شات :
دانلود با حجم 2.98 MB:

SLIDE SHOW PANEL
بوسیله این پنل میتوانید عکس هاتون رو بزارید اسلاید شو و رو صفحه today screen از عوض شدن ان لذت ببرید.
اسکرین شات:
دانلود با حجم 807 KB:

پنل گوگل
این پنل در واقع همان صفحه اول گوگل هست که امکان سرچ و ایمیل رو دارد.این پنل به gprs یا اینترنت نیاز دارد
اسکرین شات:
دانلود با حجم 804 KB:

EVERNOTE PANEL
توضیحات :به زودی
اسکرین شات:
دانلود به حجم 1,815KB: لینک مستقیم از سونی اریکسون

DASH WIRE PANEL
توضیحات :به زودی
اسکرین شات:

دانلود با حجم 926.63KB : لینک مستقیم از سونی اریکسون

CNN PANEL
شما با این پنل میتوانید به سرعت به سایت cnn وصل شوید و از اخبار روز خبر دار شوید.
اسکرین شات:
دانلود با حجم 2.69 MB:

YOUTUBE PANEL
این همان YOUTUBE معروف هست که قابلیت این رو دارد که ویدیو های انلاین یوتوب رو ببینید
اسکرین شات:
دانلود با حجم 693 kb :

Xperia COOL HUNTING PANEL
اسکرین شات:
دانلود با حجم 760.35KB : لینک مستقیم از سونی اریکسون

NAVIGATION PANEL
برای این پنل باید پیش نیاز برنامه garmin رو داشته باشید...یه برنامه نقشه gps هست که بوسیله این پنل میتوانید نقشه رو روی today screen داشته باشید.
توضیحات :فقط نصب کنید.زیپ هست.رمز hessam
اسکرین شات:

دانلود با حجم 243 KB:

Google Maps Panel NEW
مثل برنامه بالا هست ولی با برنامه google map.
توضیحات :فقط نصب کنید و برید پنل رو باز کنید...به وسیله برنامه google map کار میکنه...اگه اونو ندارین کار نمیکنه
اسکرین شات:
دانلود با حجم 307 kb: زیپ شده هست و پسورد hessam است.

پنل Mytopia که یه پنل game انلاین هست...و البته افلاین با تشکر ازshahpuffi که این برنامه رو معرفی کردن.
توضیحات:بعد از نصب باید به وسیله sync یا gprs به اینترنت وصل شید و باهاش یه اکانت بسازید.راحته....یوزر و پسورد میدید و ایمیل...و ادرس فعال کننده رو به ایمیلتون میفرسته و روش میزنید و تموم.
اسکرین شات:

دانلود با حجم 6.22 MB:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Windows Live Panel با تشکر از Hamid..God که این پنل رو معرفی کردن
توضیحات:The Windows Live Panel gives you easy access to the Live Services you know and love from the PC - Messenger, Hotmail, Search and Space - now at your fingertips
(فارسیش به زودی)
اسکرین شات:
دانلود: Size: 1,562.93KB

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

================================================== ======================================
توجه:
1.دوستان اگه پنل جدیدی پیدا کردن بصورت پست لینک دار بزارن که من به اسم کاربریشون تو پست اول اضافه کنم تا پنل ها همه یک جا باشه.
2.از دادن پست های بیخودی جدآ خوداری کنید...(دانلود نمیشه و غیره...)...تمامی لینکها چک شد و همه دانلود میشه
3.اگر کاربر مهمان هستید با ذکر نام سایت p30world لینکهارو بردارید.
4.همه این پنل هایی که تو پست اول هست اضافه میشه همه تست شده است و مشکلی واسه گوشی پیش نمیاره.اگه جایی پنلی دیدید که هنوز اضافه نشده بدونید یه هنوز تست نشده یا مشکل داره...
================================================== ======================================
اخرین آپدیت : چهار شنبه.12فروردین 1388

hesamkowsar
31-03-2009, 18:23
این پنل ها در دست برسی است و اگر مناسب بود به پست بالا افزوده میشود

Hamid..God
31-03-2009, 19:07
واقعا از زحمتت ممنون و نیاز به همچین تاپیکی کاملا احساس می شد
پنل هایی که فراموش شدند

blu
یه پنل دیگه هم هست یادم نمی یاد چی بود اسمش ولی همشون رو تو تاپیک اکسپریا گزاشتم

راستی بهتره یه توضیحاتی هم در مورد هر پنل و کار و قابلیت هایی که داره بدی
مثلا من الان واقعا کنجکاوم بدونم این نسخه ی جدید پنل MEDIA XPERIENCE با این همه افزایش حجم چه قابلیت جدیدی داره

راستی اگه اینجا تاپیک پنل های اکسپریاست بهتره انواع icon های wvga به همراه اسکرین شات تو یه تاپیک دیگه به همین اسم رو سایت قرار بگیره چون این آیکون ها برا wvga هست و رو گوشی های دیگه با این رزولویشن هم جواب میده و اینطوری ممکنه بعضی دوستان نتونن ازش استفاده کنن و این تاپیکم یزره چند شاخه می شه

جواب به پست پایین برا اینکه پست ها زیاد نشه:بازم جواب به پست پایین
خوب اینم می شه ولی برا اینکه این تاپیک حالت تخصصی خودش رو در مورد پنل اکسپریا حفظ کنه یه تپیک دیگه باشه میتونه دسته بندیه بهتری داشته باشه
زیر اونایی هم که به اکسپریا می خوره می نویسیم به اکسپریا می خوره یا رو اکسپریا اجرا می شه اینطوری بقیه ی دوستان هم که گوشی با این رزولویشن دارن مثل تاچ hd میتونن هم استفاده کنن و هم خودشون هم مطلب بزارن

بله منم فکر می کنم آیکونای WVGA رو VGA یا QVGA اجرا نمی شه ولی رو WVGA بالای 90 در صد اجرا می شه

بازم جواب به پست پایین

آقا حسام من من که کاری با رزولویشن های دیگه ندارم که هی اینارو می گی من خودم هم می دونم این دوتا رزولویشن به wvga نمی خوره و تو اونا اجرا نمی شه من می گم بهتره این تاپیک فقط توش پنل بزاریم چون اسمش اینو می گه و آیکون ها هم تو یک تاپیک دیگه (که ساختنش کاری نداره و پول هم از آدم نمی گیرن) بزاریم تا دسته بندی یه بهتری داشته باشه اینطوری هم بقیه هم که موبایل دی گه ای با رزولویشن صفحه ی WVGA دارن که همون رزولویشن اکسپریاست مثل Touch HD ,Touch diamond2,Touch pro2,Toshiba TG1...که به هر حال این آیکونا رو این موبایلا که تعدادشون هم کم نیست اجرا می شه و دوستانی که از این مدل گوشی ها دارن مطمعنا دنبال این آیکونا برا گوشیشون تو فرم پنل برا اکسپریا نمی گردن ولی اگه پیدا کردن ممکنه آیکون های خودشونو برا گوشی خودشون رو تو این فرم کنار آیکن های WVGA بزارن و این تاپیک چند شاخه بشه ولی اگه تاپیک دیگه ای باشه این حرکت اونا علاوه بر اینکه موردی نداره برا پر بار کردن تاپیک هم مفیده وراحت تر هم این آیکونارو که به حر حال باسه گوشیه اونا هم هست پیدا می کنن

در ضمن این ابتکار رو برا این زدم که آخر پست اول از دوستان خاسته بودی
که دوستان پست ندن تا تاپیک کامل شه منم اینطوری جواب پست پایین رو دادم تا یکمی به حرفت گوش کرده باشم و همونطور که خواسته بودی تاپیک شلوغ نشه البته الان می بینم که اون عبارت رو برداشتی

ممنون

hesamkowsar
31-03-2009, 19:39
واقعا از زحمتت ممنون و نیاز به همچین تاپیکی کاملا احساس می شد
پنل هایی که فراموش شدند

blu
یه پنل دیگه هم هست یادم نمی یاد چی بود اسمش ولی همشون رو تو تاپیک اکسپریا گزاشتم

راستی بهتره یه توضیحاتی هم در مورد هر پنل و کار و قابلیت هایی که داره بدی
مثلا من الان واقعا کنجکاوم بدونم این نسخه ی جدید پنل MEDIA XPERIENCE با این همه افزایش حجم چه قابلیت جدیدی داره

راستی اگه اینجا تاپیک پنل های اکسپریاست بهتره انواع icon های wvga به همراه اسکرین شات تو یه تاپیک دیگه به همین اسم رو سایت قرار بگیره چون این آیکون ها برا wvga هست و رو گوشی های دیگه با این رزولویشن هم جواب میده و اینطوری ممکنه بعضی دوستان نتونن ازش استفاده کنن و این تاپیکم یزره چند شاخه می شه

ممنون

چشم حمید جان...برای هر پنل یه توضیحاتی میزارم....شما هم کمک کنید پنل هایی که جا انداختم بگید تا اضافه کنم...خودم میدونم یه چنتا پنلی نزاتم...بخاطر اینکه نسخه های بتا بود و مشکل داشت...مثل skype...یه پنل بازی فلش(البته بازی سارده)...و...
MEDIA XPERIENCE هم چون دایلاپ استفاده میکنم هنوز دانلود نکردم...دانلود میکنم و فرق هایی که کرده میگم...
امیدوارم شما دوستان هم مرا یاری کنید...
یه سری خورده کاری هم داره که زمان نیاز داره...
در مورد ایکون هام بگم که ایکونایی که رو اکسپریا میشه نصب کرد میزارم..واسه بقیه گوشی ها هم بعدآ یه تاپیک میزنم...ایکون های wvga فکر نمیکنم رو vga یا qvga کار کنه...:20:
مرسی
================================================== ========
اینم ابداع حمید جان برای اینکه پست زیاد نشه....:20:
حمید جان ایکن های vga و qvga به هم میخوره...اما wvga به vga و qvga نمیخوره...و vga و qvga به wvga نمیخوره...تست کردم...اگه مال vga یا qvga رو روی wvga نصب کنی ایکن های گوشیت میپره...و باید برنامرو uninstal کنی تا درست شه:20:

hussain
01-04-2009, 13:17
ببخشيد....

Hamid..God
01-04-2009, 13:22
دستت درد نكنه حسام كارت20.
نمي دونم عكسها فقط براي من نمي ياد يا واسه همه همينجوره؟؟؟

برا من که همش می یاد

hesamkowsar
01-04-2009, 13:34
دستت درد نكنه حسام كارت20.
نمي دونم عكسها فقط براي من نمي ياد يا واسه همه همينجوره؟؟؟

اکانت بعضی ها سایت tinypic که عکس ها رو اپ لود کردن ف/ی/ل/ت/ر هست...واسه این نمیاد...:20:
اکانت دیگه ای استفاده کن...البته اگه از adsl استفاده نمیکنی:46:
------------------------------------------------------------------------------------------------
حمید جان تاپیک اون موقع که نوشته بودم پست ندسد واسه اون موقع بود...الان راحت پست بدبد...فوقش شلوق شد به کمک مدیریت پاکسازی میکنیم

golmohammadi
01-04-2009, 14:15
والا عكسهاي tinypic واسه منم چند وقتي بالا نمياند
اين نامردا جا نذاشتند واسمون ...

Hamid..God
01-04-2009, 15:17
حسام جان بهتر نیست یه پستم بزاری برا پنل SPB Sell که اسکین های مختلفی دازه من چنتاش رو تو لینک زیر گزاشتم یه نگاه بهش بنداز

اینم هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ویندوز لایو لینک زیر

و اینم بگم من هر کاری کردم نتونستم از لینک زیر پنل زیرو دانلود کنم ازم پسورد با یوزر نیم می خواد یه نگاه بنداز ببین سایتش عضو شدن می خواد؟

پنل فابریک MEDIA XPERIENCE برای انهایی که از رو گوشیشون پاک شده.البته این ورژن جدیدشه.قبلی 2 مگ بود اما این 9 مگ
این پنل رو بزودی دانلود میکنم و تغییرات رو گزارش میکنم.
اسکرین شات ها:
دانلود با حجم 9 MB:
کد:
ftp://spikedsoftware.co.uk/XperiaX1/PANELS/X1_Panel_MXP_MR2_R27_35200_signed.CAB

کلا بهتره یه نفر که نت پر سرعت داره همرو دانلود کنه یه جای مطمئن آپ کنه

Hamid..God
01-04-2009, 15:44
-------------------------------------------

hesamkowsar
01-04-2009, 16:34
حمید جان پست بالا رو یه ویرایشی کن...خیلی بزرگه...راستی گفتید یوزر پسورد میخواد...اما مال من مستقیم دانلود میاد...مشکل از کجاست؟شما ها تو xda عضو هستید؟اگه نیستید عضو شوید...راحته...خیلی هم خوبه
در مورد اسکین های spb shell هم خوب فکریه...بعدآ یه جا جاش میدیم

Hamid..God
01-04-2009, 17:57
حمید جان پست بالا رو یه ویرایشی کن...خیلی بزرگه...راستی گفتید یوزر پسورد میخواد...اما مال من مستقیم دانلود میاد...مشکل از کجاست؟شما ها تو xda عضو هستید؟اگه نیستید عضو شوید...راحته...خیلی هم خوبه
در مورد اسکین های spb shell هم خوب فکریه...بعدآ یه جا جاش میدیم

عضو شدم ولی اشتباهی اون میلی که برا فعال کردن عضویت بودو پاک کردم چطوری می تونم دوباره یه میل فعال سازی بگیرم؟

اون پستم ویرایش شد

hesamkowsar
01-04-2009, 20:20
عضو شدم ولی اشتباهی اون میلی که برا فعال کردن عضویت بودو پاک کردم چطوری می تونم دوباره یه میل فعال سازی بگیرم؟

اون پستم ویرایش شد
مرسی.
فکر کنم باید دوباره ثبت نام کنی:20:

hussain
01-04-2009, 22:24
مرسی.
فکر کنم باید دوباره ثبت نام کنی:20:

لطفا به ما هم لينك بديد.:10:

hesamkowsar
01-04-2009, 22:46
لطفا به ما هم لينك بديد.:10:

فروم xda رو میگفتیم

Hamid..God
01-04-2009, 23:03
فروم xda رو میگفتیم

بعد اینکه رفتی تو باید تو main mnu رو گزینه ی frum کلیک کنی بعدم ریجیستر و باقیه قضایا

hesamkowsar
03-04-2009, 14:00
دوستانی که تو این تاپیک پست دادن موافق هستید به مدیریت بگم که بجز پست اول و دوم بقه رو پاک کنه؟اینجوری همیشه تاپیک مرتب میمونه و فقط مطالب مفید اینجا هست....یا نظر دیگه ای دارید؟

Hamid..God
03-04-2009, 19:23
به نظر من بهتره پستا بمونه اینطوری می شه در مورد یه پنل گفت و گو کرد و ویا اگه در مورد یه پنل چیزی نوشته شده شاید بتونه کمک کنه البته پست های اول چیزه خاصی نداره ولی چون پنل ها تو پست اول آیدیت می شن فکر نمی کنم پست های دیگه مشکل یا بی نظمی ای ایجاد کنه

golmohammadi
03-04-2009, 22:24
نه اين پستها ماندنش چه ضرري داره ؟
فكر كنم بمونند بهتر باشه
راستي عكسهاي اسكرين شات واسه من بالا نمياد
حالا اين بماند كنار
هر كسي بخواد چيزي دانلود كنه بايد بره اون سايت و ثبت نام كنه
فكر ميكنم يه مقدار بد باشه
چون هر كسي حوصله رجيستر نداره
بايد يه كار كنيم
يا جاي ديگه اپ كنيم يا از جاي ديگه لينك بذاريم(البته در صورت وجود)
و يا يه يوزر هم پائين بزاريم كه همه براحتي دانلودش كنند
من هنوز اونجا رجيستر نكرده ام الان ميخوام رجيستر كنم

hesamkowsar
03-04-2009, 23:19
نه اين پستها ماندنش چه ضرري داره ؟
فكر كنم بمونند بهتر باشه
راستي عكسهاي اسكرين شات واسه من بالا نمياد
حالا اين بماند كنار
هر كسي بخواد چيزي دانلود كنه بايد بره اون سايت و ثبت نام كنه
فكر ميكنم يه مقدار بد باشه
چون هر كسي حوصله رجيستر نداره
بايد يه كار كنيم
يا جاي ديگه اپ كنيم يا از جاي ديگه لينك بذاريم(البته در صورت وجود)
و يا يه يوزر هم پائين بزاريم كه همه براحتي دانلودش كنند
من هنوز اونجا رجيستر نكرده ام الان ميخوام رجيستر كنم

باشه پس پست ها میمونه....
در مورد اپلودم بگم من اینترنتم دایل اپ هست...اون اولیارو اپلود کردم بیچاره شدم...مجبور شدم با اینترنت هوشمند اپ کنم که dc نشه....مشکل من اینه...وگرنه واسه شما کم نمیزارم...چند وقت دیگه adsl میگیرم ردیف میکنم:20:

golmohammadi
04-04-2009, 12:33
باشه پس پست ها میمونه....
در مورد اپلودم بگم من اینترنتم دایل اپ هست...اون اولیارو اپلود کردم بیچاره شدم...مجبور شدم با اینترنت هوشمند اپ کنم که dc نشه....مشکل من اینه...وگرنه واسه شما کم نمیزارم...چند وقت دیگه adsl میگیرم ردیف میکنم:20:

حاجي رديف كن Adsl را
بعدش من تو اون سايت ثبت نام كردم
ايميل هم اومد رفتم ايميلمو باز كردم و اكانتمو فعال كردم
ولي بارم دان نميشه
بيخيال شديم
پنل 3dfish را لازم داشتم كه اونم لازم نشد

deluge28
09-04-2009, 15:47
دوستان اگه skin هاي مختلفي از spb mobile shell داريد ، خيلي ممنون ميشم بذاريد.

با تشكر.

Hamid..God
09-04-2009, 18:33
این پنل ها در دست برسی است و اگر مناسب بود به پست بالا افزوده میشود

پس چی شد آقا حسام تاپیک خیلی وقته خابیده که!
هنوز اینارو تست نکردی
اون دوتا پنل رو چی نتونستی پیداشون کنی؟

jackfrost283
22-05-2009, 12:29
دوستان لينك دانلود GrowingPane ارور ميده!!!

X-Volt
22-05-2009, 15:54
دوستان لينك دانلود GrowingPane ارور ميده!!!
لینک از بین رفته!
لینک جدید دانلود GrowingPanel

برای اجرای برنامه نیاز به FlashLite هم دارین ...

M@hdi-B
12-06-2009, 19:24
ویرایش: مشکل حل شد......

p30worldtizhosh
12-07-2009, 20:43
درود

دودل موندم بگیرم انین گوشی رو یا نه

اساتید راضی هستید از گوشیتون ؟

hesamkowsar
12-07-2009, 21:14
درود

دودل موندم بگیرم انین گوشی رو یا نه

اساتید راضی هستید از گوشیتون ؟

بله کاملآ راضی هستم...اما واسه این موضوع به کلوپ اکسپریا مراجعه کنید:20:

golmohammadi
05-08-2009, 18:36
بچه ها پنلهاي جديدي هيچي نيومده ؟
همون پنلهاي قبلي هستند ؟
بعد از اين همه بايد چند تا پنل خوب معرفي ميشد ...

hesamkowsar
05-08-2009, 18:45
بچه ها پنلهاي جديدي هيچي نيومده ؟
همون پنلهاي قبلي هستند ؟
بعد از اين همه بايد چند تا پنل خوب معرفي ميشد ...

اره باید میشد اما نشده...منم هفته ای 1 بار به xda قسمت پنل های جامعش سر میزنم اما همون قبلیاست...
اگه جدید بیاد xda 100% میزنه...چون بیشتر پنل ها اول اونجا میره...
ولی راستی spb mibile shell 3 رو هم باید بزارم...اخرین پنل هست وا توپه توپه:20:

amir_70
06-08-2009, 03:46
آقا داستان چیه؟؟؟

فکر کنم از وقتی من xperia گرفتم تا حالا حتی یه پنل جدید هم نیومده

اولا خیلی زود زود میومد ولی الان دیگه ....

hesamkowsar
06-08-2009, 09:22
اخه پنل هم هر چیزیش برد نمیخوره...بنظر من growing panel و spb mobile shel 3 بهترین پنلها بوده...

Mohammad
06-08-2009, 11:54
بیشتر به این عادت می کنیم که رام های جدید و کوک شده نصب کنیم تا پنل های جدید .
شخصا به نصب رام های جدید یادم رفته دکمه ی پنل هم هست !

golmohammadi
06-08-2009, 12:11
اگه نوكيا xperia را ميزد الان رو هوا بود و نميشد گرفتش
طرفدارانش هم ....
اما اين سوني اريكسون
ساپورتش كمتره
انصافا اگه نوكيا x1 را زده بود الان خيلي چيزهاي جديد ميداد بيرون
همانطور كه s60 از uiq3 ضعيفتره ولي ساپورتش قويتره
در xperia براي اولين بار پنل زده شد
ولي بايستي بيشتر از اينها ساپورت ميشد

amir_70
06-08-2009, 18:26
تایید میشه

Real Madrid C.F
25-08-2009, 11:54
تایید میشه البته اگه سامسونگم میزد مثل نوکیا ساپورت میکرد . سونی در صورتی تو ppc پیشرفت میکنه که تنوع مدلشو ببره بالا

Bs_panzer
25-08-2009, 19:34
آقایون به عنوان تایپیک دقت کنید.........

amir_70
26-08-2009, 18:55
والا دقت کردیم ولی چیز خاصی توجهمون رو جلب نکرد
تایپیک پنلهای xperia بود و ما هم چون فعلآ پنل جدیدی نیومده همینجوری دست رو دست گذاشتیم و داریم فقط در مورد پنل ها حرف میزنیم
اگه شما پنل جدیدی دیدی اول سلام ما رو بهش برسون بعدش بیا اینجا معرفیش کن

music6808
26-08-2009, 19:31

فقط صفحه ی اول رو؟
یعنی باقی چیزها تغییری نمیکنه؟

hesamkowsar
26-08-2009, 19:40
فقط صفحه ی اول رو؟
یعنی باقی چیزها تغییری نمیکنه؟

بله فقط تودی اسکرین رو شبیه ایفون میکنه...نصب کردم...بدک نییییی:20:

amir_70
27-08-2009, 14:52
راستی من این پنل آیفون رو نصب میکنم نمیزاره نصب کنم یعنی همون اول نصب error میزنه که نمیشه داستان چیه شما نصب کردید؟

music6808
27-08-2009, 23:27
لینک دانلودش کار نمیکنه!!!!!

mhamini
18-09-2009, 05:48
سلام

اقا من اینو پیدا کردم دیدم به درد این پست میخوره اموزش ساخت پنل های x1 هست

mhamini
18-09-2009, 05:51
این هم لینک مستقیم پنل دیگه به اسم کریسمس:

mhamini
18-09-2009, 06:19
برای اینکه پنل گوگل با فایر فاکس کار کنه این فایل رو دانلود کنید و اینجا ریپلیس کنید: \Program\Panels\GooglePanel

ashkan_mc
23-09-2009, 17:49
من این پنل Growing رو میخوام ... یکی کمک کنه ... لینک هاش خرابه !!!!

mina_nanaz44
23-09-2009, 23:55
من چرا نمیتونم اینا رو دانلود کنم؟ تو راپیدشیر ارور میده فقط برا من نوشته کد با یه ادرس که مال راپیدشیر هست میشه بگین؟ ممنون میشم

golmohammadi
05-10-2009, 17:24
با سلام
همانطور كه ميدونيد در xperia x2 يك پنل جديد به اسم Pixel City Day Panel ديده ميشه
خيليها از جمله خودم منتظرش بودم تا نصبش كنم
حالا اين پنل آماده دانلود هست و ميتونين رو x1 هم نصب كنيد

اين پنل نيز مثل پنل گياهي GrowingPane عمل ميكنه و كاركرد مشابهي دارند
در اين پنل وسعت كار بيشتر شده
يعني صفحه كار اوني نيست كه ميبينيد
بلكه با كشيدن صفحهوارد محيط بيشتري ميشويد
ودر محيطها با توجه به علائم مختلف از جمله ساختمانها و هواپيما و قطار و .... تنظيمات مختلفي قرار داده شده همچنين اين موارد با ميس كال و كاهش شارژ باطري و sms تغيير ميكنند
من در زير عملكرد اين پنل را بصورت تصويري شرح ميدم

1- اون ساختمون را پاركينگ طبقاتي هست اگه بزني وارد تنظيمات پاور ميشه
2- با كليك اين ساختمان وارد سايت سوني اريكسون ميشه با اپرا
3- اون بالا كه بصورت رنگي نوشته Google اگخ بزني وارد google ميشه
4- اگه اين ترن را بزني وارد Calender ميشه البته چند وقت يك بار مياد يعني در حال حركت هست
اين ترن همه جا حركت ميكنه شما در هر جاي نقشه اينو بزنين وارد تنظيمات پاور ميشه
جالبه نه؟

حالا صفحه را كمي به چپ ميكشيم
5- با كليك كردنش وارد تنظيمات وايرلس ميشه
احتمالا موقع كار كردن با وايرلس تغييراتي در اين قسمت ايجاد بشه
دوستان حتما تستش كنند
6- اين هواپيما چند وقت يه بار مياد و اگه بزنيش وارد قسمت تماسها ميشه
اگر ميس كال داشته باشي قسمت عقب هواپيما كه رنگش ابي بود به قرمز تغيير ميكنه

به صفحه بعدي ميريم
7- با كليك كردن بر روي حوض وارد تنظيمات بلوتوث ميشه
8- با كليك كردن بر روي اين پرچمها وارد تنظيمات گوشي ميشه (Phone Settings)
9- در اين ساختمون هم همانظور كه مشاهده ميكنيد ساعت و تاريخ را نشون ميده و با كليك كردنش وارد تنظيمات ساعت و تاريخ ميشه

با كشيدن صفحه به قسمت آخر نقشه ميرسيم
10- با كليك كردن اين قسمت وارد inboxميشه
11- و كليك اين قسمت هم موجب وارد شدن به Messagings ميشه

لينك دانلود

هر سه فايل cab را بايد نصب كرده و ريستارت كنيد
دقت كنيد حتما بايد در حافظه داخلي نصبش كنيد
تست شده روي ويندوز 6.5 و 6.1 همون r3a

Farzad162
07-10-2009, 00:14
ترتیب نصب کردن اینا مهمه؟
من کردم نشد!

golmohammadi
07-10-2009, 14:01
فكر نكنم مهم باشه
با اين حال
ActiveX Deployment_signed را اول
X2_Flash_Panels را دوم
PixelCityDayPanel را اخر سر نصب كن

Mohammad
07-10-2009, 22:45
رویه حافظه گوشی همه رو باید نصب کنید وگرنه جواب نمیده ...

Farzad162
07-10-2009, 23:36
والا رو حافظه ام کردم نشد... یعنی اول رو مموری نصب کردم بعد دوباره رو حافظه گوشی.
الان اگه بخوام پاک کنم که دوباره نصب کنم باید از کجا پاک کنم؟ تو فایل منیجر فقط اون pixelcity... هست اون 2 تا فایل دیگه نیستن!

golmohammadi
07-10-2009, 23:50
اولش بايد حافضه داخلي نصب ميكردين
همه برنامه هاي را سعي كنيد به حافظه داخلي نصب كنيد

Farzad162
08-10-2009, 00:53
الان چجوری پاک کنم؟

Mohammad
08-10-2009, 10:12
نیازی نیست پاک کنید ، شما دوباره که بخواین نصب کنید خودش اول قبلی رو پاک می کنه و بعد می تونه رویه حافظه گوشی نصب کنید .
من ابتدا به اشتباه رویه مموری نصب کردم و بعد رویه حافظه گوشی به همین ترتیبی که گفتم .
فراموش نکنید بعد از نصب حتما سافت ریست کنید.

golmohammadi
11-10-2009, 10:46
با اين نظرات دوستان من فكر ميكردم كه فقط رو 6.5 نصب ميشه
اما الان رو 6.1 همون r3a نصب كردم و بخوبي كار ميكنه

P A R S A
17-10-2009, 23:00
پنل تاچ فلو سه بعدی و تاچ ویز رو اگر کسی داره بذاره!

thelastblack
18-10-2009, 10:10
منم تاچ فلو و تاچ ویز میخوام.....

golmohammadi
06-11-2009, 22:15
اينم رابط كاربري تاچ ويز اي 900 امنيا
اين پنل بر روي تمام رزوليشنها كار ميكنه
امكانات خوبي هم داره
بايد قبلش دات نت 3.5 را نصب كرده باشين
همچنين نصب برنامه Adobe Flash 7 و يا Adobe Flash Lite 3.1
اگر Adobe Flash 7 را نصب كرديد بايد خط زير را به setting.xml اضافه كنيد

< Set Name="UseFlash7" Value="true" />

golmohammadi
06-11-2009, 22:23
رابط كاربري تاچ فلو در گوشيهاي htc طرفداران خاصي داره
و خيليها در xperia مايل به نصب اين رابط كاربري هستند
چون تاچ فلو رم زيادي لازمه از سرعت گوشي كم ميكنه
ولي وقتي بصورت پنل نصب ميشه ميتونيد در زمانهاي دلخواه استفاده كنيد
و به پنل ديگه اي سويچ كنيد تا سرعت بهتر بشه
و اما طريقه نصب

1- تاچ فلو 47 مگا بايتي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])را پس از دانلود ، به حافظه داخلي گوشي نصب كرده و گوشيو ريستارت كنيد
2- به مسير زير رفته (Start/settings/Today/Objects) و تاچ فلو را غير فعال كنيد
3- پنل تاچ فلو را نصب كنيد( فايل ضمينه)
4- حالا از قسمت پنلها انتخابش كرده و لذت ببريد

توضيح :
تاچ فلو سنگين نصب خواهد شد پس همواره صبور باشيد
در تعجبم خود رام زير 10 دقيقه نصب ميشه ولي اين زمان بيشتري نياز داره ....

golmohammadi
07-11-2009, 00:18
بچه ها من خودم نتونستم نصب كنم
شما اگه تونستيد بگيد

Mohammad
08-11-2009, 00:33
پنل سامسونگ رو من گرفتم و نصب کردم ...
جالب اینکه وقتی انتخاب میشه فقط یه عکس هست ! یعنی فرضا ساعتی که نمایش میده همیشه 22:22 هست و نمیشه روش کلیک کرد ! مثل اینکه یه فایل فلش در حال اجرا هست !

golmohammadi
08-11-2009, 16:45
محمد تمامی بخشها کار میکنند؟
راستی منظورت چیه؟
میخواهی بگی که ساعت کار نمیکنه ؟
امکان نداره
یعنی روش کلیک کنی به تنظیمات ساعت نمیره ؟
راستی محمد تاچ فلو را یه تستس بکن
من نتونستم نصب کنم

Mohammad
09-11-2009, 12:30
اره ، انگار یه عکس !! انگار یه فایل فلش ! هیچ چیز تاچ نمیشه ! ساعت فقط یه عکس ثابت هست .

من رام انرژی رو نصب کردم ، پنل T3DF رو نصب نمی کنم. اون ورژن قدیمیش که خیلی اذیت می کرد !

apoxid
16-11-2009, 00:29
سلام و خسته نباشین
لینک پنل GrowingPane کار نمیکنه. خرابه.میخوااااااامش

kaveh.VB
16-11-2009, 16:53
اره ، انگار یه عکس !! انگار یه فایل فلش ! هیچ چیز تاچ نمیشه ! ساعت فقط یه عکس ثابت هست .

من رام انرژی رو نصب کردم ، پنل T3DF رو نصب نمی کنم. اون ورژن قدیمیش که خیلی اذیت می کرد !

سلام
والا من این رو 5 - 6 ماه پیش دانلود کرده بودم و نصب کرده بودم البته پنل نبود بلکه جزء today میاد البته همین برنامه بود
اما همه چیش تغییر میکرد و مصل موبایل شل 3 هم چند صفحه هست و محدود یه یک صفحه نیست بک گراندش ه تغییر میکنه برای هر صفحش خلاصه چیزه بدی نبود
شاید اشکال کار از این برنامه که اینجا آپلود شده باشه
وگرنه برای من همه چیش کار میکنه

golmohammadi
19-11-2009, 16:03
Pixel City Night Panel

اگه يادتون باشه قبلا پنل Pixel City Day Panel را معرفي كرده بودم
حالا پنل Pixel City Night Panel را معرفي ميكنم
كه همون پنل قبلي هست
فقط محيطش شب شده ...
اين پنل هم مثل پنل قبلي نياز به 2 فايل ديگه واسه نصب داره
(ActiveX Deployment_signed و X2_Flash_Panels)
هر 3را در يك فايل زيپ واستون آماده كردم
هر 3 را بايد نصب كنيد
اگه پنل Pixel City Day Panel را قبلا نصب كرده ايد فقط نياز به نصب PixelCityNightPanel هست
اگه نه بايد هر 3 را نصب كنيد
ترتيب نصب : آخرش PixelCityNightPanel را نصب كنيد كافيه
توضيح اينكه ان پنل جدا از پنل قبلي نصب ميشه
و هر دو را ميشه استفاده كرد
پسورد فايل : golmohammadi
با تشكر از gtrab[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

golmohammadi
25-11-2009, 21:29
سلام بچه ها
پنل tilewaves كه مال x2 هست آماده دانلوده

yaserjafari
04-12-2009, 17:57
سلام
radio panel را نمی شه دانلود کرد ؟

golmohammadi
11-12-2009, 14:11
سلام و خسته نباشین
لینک پنل GrowingPane کار نمیکنه. خرابه.میخوااااااامش

سلام
radio panel را نمی شه دانلود کرد ؟

پنل راديو و گياهي تقديم شما
تو خود انجمن اپ كردم تا مشكلي نداشته باشين

راستي پنل مدياسنتر هم موجو هست كه راديو بهش اضافه شده
اگه خواستين اپ كنم

mkhavari2000
13-12-2009, 10:17
سلام بچه ها
پنل tilewaves كه مال x2 هست آماده دانلوده

ممنون پنل خیلی قشنگیه
اما دکمه وروذ به اس ام اس برای من کار نمیکنه و سرعت یه مقدار هم پایینه به علاوه اینکه از وقتی نصبش کردم یکی دو بار گوشیم موقع روشن شدن توی هنگ میموند و بالا نمیومد و باید ریست میکردم و برای همین هم پاکش کردم

golmohammadi
14-12-2009, 00:29
ممنون پنل خیلی قشنگیه
اما دکمه وروذ به اس ام اس برای من کار نمیکنه و سرعت یه مقدار هم پایینه به علاوه اینکه از وقتی نصبش کردم یکی دو بار گوشیم موقع روشن شدن توی هنگ میموند و بالا نمیومد و باید ریست میکردم و برای همین هم پاکش کردم

هر برنامه ای که احساس کردید مشکل ساز هست فوری پاکش کنید
اما من چنین مشکلاتی نداشتم

Ehsan_1368
16-12-2009, 09:52
سلام دوست عزیز ممنوون که تاپیک های x1 رو گذاشتی . فقط من با این گوشی یه مشکلی دارم اونم آنتن دهیه ضعیفشه . میشه راهنماییم کنی چکار کنم؟

P A R S A
16-12-2009, 15:33
سلام . بعضی از سایت های دانلود پانل با پیشوند ftp هستش که از ما یوزر پسورد میخاد باید چکار کنیم؟
نیازی نبود همه پست رو "نقل قول" کنید ها!:2:

AryanLand
16-12-2009, 19:24
سلام . بعضی از سایت های دانلود پانل با پیشوند ftp هستش که از ما یوزر پسورد میخاد باید چکار کنیم؟

سلام.

شما مشخص بفرمایید که کدوما مشکل دارن بچه ها قطعا" براتون مشکل رو حل میکنن.(حالا یا یه جا دیگه آپلود میکنن یا لینک میرور میدن یا....):11:

Ehsan_1368
17-12-2009, 12:47
تمام پانل هایی که که آدرس سایتشون با ftp شروع میشه.وقتی سایتو وارد میکنیم سایت از ما یوزر پسورد میخاد. راستی من اون یکی پانل هارو دانلود کردم دست شما درد نکنه.فقط مشکلم با نصب این پانل هاست. بلد نیستم چطور نصبشون کنم.یه مشکل دیگه هم هست. هروقت مموری کارد میکرو sd رو میندازم تو گوشیم نمیخوندش.تو قسمت setting و بعدsystem و بعد مموری کارت میرم میگه not instaled بنظرتون مشکل از کجاس؟

golmohammadi
19-12-2009, 14:32
تمام پانل هایی که که آدرس سایتشون با ftp شروع میشه.وقتی سایتو وارد میکنیم سایت از ما یوزر پسورد میخاد. راستی من اون یکی پانل هارو دانلود کردم دست شما درد نکنه.فقط مشکلم با نصب این پانل هاست. بلد نیستم چطور نصبشون کنم.یه مشکل دیگه هم هست. هروقت مموری کارد میکرو sd رو میندازم تو گوشیم نمیخوندش.تو قسمت setting و بعدsystem و بعد مموری کارت میرم میگه not instaled بنظرتون مشکل از کجاس؟

چه مشکلی داری؟
ک1ی میکنی یه جایی از گوشی
بعد میری روش و نصب میکنی
به همین راحتی
بعضی از پنلها 3 تا فایل دارند
باید هر 3 را نصب کنی
در مورد مموری
شما یه ک مموری دیگه تست کن
و نتیجه را در کلوپ گوشی بیان کن (اینجا نه)
تا جوابت اونجا داده بشه

======
احسان شما نقل قولتون را حذف کنید صفحه بهم ریخت

saieed91
13-01-2010, 23:37
با سلام
من چند ماهی بود که ایکس 1 خریدم و خیلی هم ازش راضی بودم جز انتنش که اونایی ک دارن میدونن من چی میگم. خیلی راه هارو امتحان کردم و خیلی ها گفتند که فایده نداره چون سرشون نمی شد.
ولی من این مشکل رو حل کردم اون هم خیلی ساده. روی گوشیم اجرا کردم دیگه نه قطعی دارم نه سردرگمی واسه سرچینگ. خواسم بیام بگم که اونایی که دارن اصلا قصه نخورن چون مشکل حل میشه با اینکه وقت نداشتم ولی حیفم اومد نیام بگم.

توضیحات رو جزء به جزء بعد از امتحانام میام مینویسم. فقط تا هفته اینده بهم وقت بدین خوب نگارش کنم با عکس براتون میگذارم یا از اینجا هم میتونید سر بزنید.

HOJ-JAT
22-01-2010, 14:47
شبیه ساز ایفون (IphoneStyle)
نصب:
1.فقط نصب کنید !!!
اسکرین شات

متاسفانه لینکش پاک شده...:13:

golmohammadi
22-01-2010, 22:55
سلام دوست عزیز ممنوون که تاپیک های x1 رو گذاشتی . فقط من با این گوشی یه مشکلی دارم اونم آنتن دهیه ضعیفشه . میشه راهنماییم کنی چکار کنم؟
از ورژن رادیوئی بالا استفاده کنید

با سلام
من چند ماهی بود که ایکس 1 خریدم و خیلی هم ازش راضی بودم جز انتنش که اونایی ک دارن میدونن من چی میگم. خیلی راه هارو امتحان کردم و خیلی ها گفتند که فایده نداره چون سرشون نمی شد.
ولی من این مشکل رو حل کردم اون هم خیلی ساده. روی گوشیم اجرا کردم دیگه نه قطعی دارم نه سردرگمی واسه سرچینگ. خواسم بیام بگم که اونایی که دارن اصلا قصه نخورن چون مشکل حل میشه با اینکه وقت نداشتم ولی حیفم اومد نیام بگم.

توضیحات رو جزء به جزء بعد از امتحانام میام مینویسم. فقط تا هفته اینده بهم وقت بدین خوب نگارش کنم با عکس براتون میگذارم یا از اینجا هم میتونید سر بزنید.

شما اگه راهی به غیر از عوض کردن ورژن رادیوئی بلد هستین حتما بگین

متاسفانه لینکش پاک شده...:13:

تقدیم شما (IphoneStyle*
اپ کردم سایت
===
احسان گفته بودم ویرایش کن پستتو
نکردی
اجبارا پاک شد ...
بیشتر دقت کنید
نقل قولهای طولانی را قرار ندهید ..
شما اگه سوالتون را بپرسید کافیه

HOJ-JAT
23-01-2010, 10:08
تقدیم شما (IphoneStyle*
اپ کردم سایت

ممنونم از شما..البته بیشترشون پاک شدن ..

HOJ-JAT
23-01-2010, 10:13
از ورژن رادیوئی بالا استفاده کنید
کجاست؟؟؟؟؟؟

golmohammadi
24-01-2010, 22:56
ممنونم از شما..البته بیشترشون پاک شدن ..
اونایی که پاک شده بگو تا درستش کنیم

کجاست؟؟؟؟؟؟

اینجا که چنین بخشی نداره
جوابتو تو کلوپ اکسپریا میدم
چون اینجا از بحث خارج میشیم

hesamkowsar
17-02-2010, 11:07
دوستان یه مشگل این پنل growing panel پیدا کرده که تاریخش مثل کرنومتر شده و ثابت نمیشه....رفتیم سال 2010 اینجوری شده...راهی هست واسه فیکسش...مرسی

hesamkowsar
21-02-2010, 02:34
دوستان یه مشگل این پنل growing panel پیدا کرده که تاریخش مثل کرنومتر شده و ثابت نمیشه....رفتیم سال 2010 اینجوری شده...راهی هست واسه فیکسش...مرسی

کسی یعنی این مشگلو نداره؟....

golmohammadi
22-02-2010, 00:11
حسام مطمئنی از تاریخ گوشی هست؟
تاریخ را 1 سال بکش عقب ببین درست میشه ؟

apolixx
25-02-2010, 00:17
رابط كاربري تاچ فلو در گوشيهاي htc طرفداران خاصي داره
و خيليها در xperia مايل به نصب اين رابط كاربري هستند
چون تاچ فلو رم زيادي لازمه از سرعت گوشي كم ميكنه
ولي وقتي بصورت پنل نصب ميشه ميتونيد در زمانهاي دلخواه استفاده كنيد
و به پنل ديگه اي سويچ كنيد تا سرعت بهتر بشه
و اما طريقه نصب

1- تاچ فلو 47 مگا بايتي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iles%2F218194087%2FTF3DHDB3.cab)را پس از دانلود ، به حافظه داخلي گوشي نصب كرده و گوشيو ريستارت كنيد
2- به مسير زير رفته (Start/settings/Today/Objects) و تاچ فلو را غير فعال كنيد
3- پنل تاچ فلو را نصب كنيد( فايل ضمينه)
4- حالا از قسمت پنلها انتخابش كرده و لذت ببريد

توضيح :
تاچ فلو سنگين نصب خواهد شد پس همواره صبور باشيد
در تعجبم خود رام زير 10 دقيقه نصب ميشه ولي اين زمان بيشتري نياز داره ....

سلام.دانلود نمیشه.eror میده تاچ فلو :19:

Arashdn
26-02-2010, 18:15
سلام
این پنل ها رو سایر گوشی های ویندوز موبایل هم جواب میده؟

Mohammad
26-02-2010, 21:06
خیر ! چون سایر گوشی های چیزی به نام پنل ندارند !

Amir 3d
01-05-2010, 02:19

:13:واسه من هم همینطور شده.البته مشکل جدیی نیست:20:

یثقشناساشده
09-05-2010, 03:06
گلمحمدی عزیز ، لطفا برای رجیستر کردن پنل spb traveler سریال لازمه را محبت کن

vb.mohsen1
30-05-2010, 14:35
آقا هیچ کدوم از لینک ها کار نمی کنند.

goudarz
01-06-2010, 10:48
سلام با تشکر از سایت بسیار عالیتون .پنل growing panel دانلود نمیشه اطفا لینک دانلود بررسی کنید

golmohammadi
25-06-2010, 15:21
گلمحمدی عزیز ، لطفا برای رجیستر کردن پنل spb traveler سریال لازمه را محبت کن
منظور شما پنلش هست یا خود برنامه ؟

آقا هیچ کدوم از لینک ها کار نمی کنند.
کدوم که کار نمیکنه بگو تا لینک جدید گذاشته بشه

سلام با تشکر از سایت بسیار عالیتون .پنل growing panel دانلود نمیشه اطفا لینک دانلود بررسی کنید

تقدیم شما
تو انجمن نتونستم اپ کنم ارور داد
اون تاچ فلو را هم بیخیال بشین بهتره

mzandi17
05-08-2010, 18:42
سلام
این پنل ها برای گوشیهای x2 هم کار میکنه؟

saze
05-08-2010, 19:26
سلام
پنلهای x1 روی x2 اجرا میشه؟

0859376461
03-03-2011, 08:22
با سلام.ممنون از پنلهاي زيبا و كاربرديتون

orc1990
04-04-2011, 08:57
..... لطفن پاک بشه

psp2004
04-04-2011, 08:59
با نام خدا و سلام
دوستان یه سوال این پنل ها روی qvga هم کار میکنه یا نه . . . آخه من aspen دارم و روش همون پنل های سری xperia جواب میده ... ولی رزولوشنش رو نمیدونم که با هم یکی هستند یا نه ....

masoudy64
16-08-2012, 18:01
سلام من چند تا پنل گرفتم میخوان نصبشون کنم ممنون میشم راهنمائی کنین

DELLL-5010
06-09-2012, 22:47
بی زحمت fish panel رو مجدد یه جا upload کنین.ممنون