PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشن شدن pc بعد از زنگ خوردن تلفن

danial_crazy
30-03-2009, 14:18
سلام . من هر کاری میکنم بازم وقتی تلف زنگ میخوره pc روشن میشه! از setup گزینه modem ring هم disable هست بازم فرقی نداره! بایوسم چند بار آپدیت کردم ولی بازم همونه!!! جالبه که ماله دوستمم همینطوره!! مشکل چیه؟

seyyed agh
30-03-2009, 23:48
سوکت و خط تل رو از پشت کیس جدا کن خودتو راحت کن،هر وقت خواستی به اینترنت وصل شی یه لحظه وصلش کن،اینجوری سرعت و پهنای باندتم بیشتر میشه

worldm
01-04-2009, 10:55
توی ستاپ باید گزینه ای به نام wakup باشه اونرو هم غیر فعال کن

حسن جون
04-04-2009, 01:21
دوست عزيز مشكل شما از مودم هست من هم همين مشكل داشتم با تعويض مودم درست شد

CONFELECT
04-04-2009, 13:00
اگه wake up ringing رو تو بایاس disable کردی وباز روشن میشه ممکنه ایراد سخت افزاری مودم باشه که باید عوضش کنی ولی من فکر میکنم همراه درایور مودمت یه چیزی نصب شده که این کارو مستقل از بایاس انجام میده.اگه بایاس رو اپدیت کردی ببین این گزارش تو لیست اپدیتش هست یا نه؟ وقتی آپدیت میکنی یه چک لیست داره که تغییرات جدید رو کنارش مینویسه. میتونی تو سایت سازنده مادربرد اینو مطرح کنی اگه آدم حسابی باشن جوابو میفرستن تو ایمیلت. به هرحال فعلا سیمو قطع کن تا راهی واسش پیدا کنیم.

saber.karimi
10-04-2009, 12:49
برو تو ديواس منيجر مودمت رو ديسيبل كن اگه باز هم روشن شد مودمت رو Uninestall كن اگه مشكلت حل نشد مودمت معيوبه.

لازم به تذكر عموما زماني كه با زنگ تلفن سيستم روشن ميشه ويندوز مودمك شما را به صورت فكس شناخته

behdeh
22-04-2009, 19:38
کامپیوتر که روشن کردی setup رو اجرا کن بعد یه بخشش در باره مودم هست که اون قسمت رو بایدdisabel کنی.

zeus7610
03-05-2009, 15:43
اگه اینها جواب نداد، اسلات مودم رو عوض کن. از توی power managment هم همه گزینه های wake on رو غیرفعال کن.
مارک مادربوردتو ننوشتی. در ضمن در موردهای مشابه ایراد از مودم بوده.