PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ واسه صدا

dogtag
30-03-2009, 12:47
سلام.
نمی دونم می تونم تاپیک بزنم یا باید تو همون تاپیک "مشاوره برای خرید انواع نوت بوک و اطلاع رسانی قیمت ها" مطرح کنم.

یکی از آشنا ها تو کار نوازندگی و خوانندگی ه.
ولی می خواد به صورت سیار کار کنه.
یعنی وقتی می ره خونه رفقا، باز هم بتونه کار هاش رو بکنه.

به همین دلیل تصمیم گرفته که لپ تاپ بخره.

حالا شما راهنمایی اش کنید که چی بخره.

+ آیا کارت صدا (یا همچین چیز External) ی وجود داره که بتونه پردازش های صدا رو خودش انجام بده؟

می دونید که چی می گم.
می خواد هیچ جوره کم نیاره.

قیمت هم براش در درجه دوم اهمیت ه.

مرسی

REGISTERED USER
30-03-2009, 23:26
حتما از سری HP HDX خریداری کنه که کیفیت صدا با اسپیکر ها و ساب ووفر Altec LANSING عالیه ... فقط یکم گرونه که بالای 1.800 و 2 میلیون هست

بله کارت صدای هست که روی اسلات express card لپ تاپ نصب میشه و کیفیت فوق العاده است

dogtag
30-03-2009, 23:34
حتما از سری hp hdx خریداری کنه که کیفیت صدا با اسپیکر ها و ساب ووفر altec lansing عالیه ... فقط یکم گرونه که بالای 1.800 و 2 میلیون هست
مرسی.
ولی خیلی کیفیت پخشش مهم نیست. (یعنی اینجوری که من فهمیدم!) بیشتر کیفیت ضبط و کم نیاوردن و ... هست.
بعد، گفتم پولش در درجه دوم اهمیت ه ولی نگفتم مهم نیست!
2 میلون!!! :27:

بله کارت صدای هست که روی اسلات express card لپ تاپ نصب میشه و کیفیت فوق العاده است
معرفی می فرمایید؟

REGISTERED USER
30-03-2009, 23:49
مرسی.
ولی خیلی کیفیت پخشش مهم نیست. (یعنی اینجوری که من فهمیدم!) بیشتر کیفیت ضبط و کم نیاوردن و ... هست.
بعد، گفتم پولش در درجه دوم اهمیت ه ولی نگفتم مهم نیست!
2 میلون!!!

این لپ تاپ تنها لپ تاپ quad هست توی ایران و از همه لحاظ سرعت و قدرت بالاترین هست! ولی گرونه ...

اگر دنبال یک 15 اینچی عالی هست باز هم از اچ پی سری DV5 بخره چون کیفیت صدا و اسپیکر بهترین هست ...

HP DV5 1155 عالی هست از هر لحاظ :

HP Compaq Pavilion DV5-1155
2.5-6MB-FSB1066 4GB 320 Blu-ray 15.4 WXGA 1790MB Geforce 9600M GT VISTA-H 2.8 CHINA BT\WebCam

قیمت حدود 1.500 هست و قویترین لپ تاپ 15.4 اینچی در داخل ایران

معرفی می فرمایید؟

مثلا این خفنه و معروفشون هست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید