PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای شروع ae باید از کجا شروع کنیم ؟

aaaammmm87
30-03-2009, 11:23
سلام
راستش این سوال واسه من هست (البته سوال خیلی از بچه های دیگه هم هست :10::31:)
خوب حالا واسه شروع به کار کردن با این نرم افزار باید چه پیش زمینه هایی (پیش نیاز هایی) رو باید پاس کنیم ( یاد بگیریم ) .

hamidbn
30-03-2009, 11:48
سلام دوست من
راستش پیش زمینه ای نمی خواد چون به قدری دنیاش بزرگ هست که وقتی بری توش غرق میشی
فقط کافی هست شروع کنی و آموزش ببینی در این زمینه آموزش های ابتدایی Videocopilot خیلی خوب هست خوب البته انگلیسی و اگه فارسی هم بخوای من خودم یکسری خوب دارم که خودم با اون شروع کردم
ابتدایی را یاد بگیری باید بعد در اینترنت و DVD های دیگه مجموعه های حرفه ای را یاد بگیری و پلاگین های حرفه ای را نصب کنی
اگه خواستی در خدمتم
راستی یاد داشتن برنامه هایی همچون Photoshop و Premiere و 3D max و maya و Illustrator و Soundbooth وAdiution و Encore DVD و Sonar و از این قبیل در ساختن یک پروژه کاملا حرفه ای در After effects بسیار موثر هست
موفق باشی دوست جان

aaaammmm87
30-03-2009, 12:33
سلام دوست من
راستش پیش زمینه ای نمی خواد چون به قدری دنیاش بزرگ هست که وقتی بری توش غرق میشی
فقط کافی هست شروع کنی و آموزش ببینی در این زمینه آموزش های ابتدایی videocopilot خیلی خوب هست خوب البته انگلیسی و اگه فارسی هم بخوای من خودم یکسری خوب دارم که خودم با اون شروع کردم
ابتدایی را یاد بگیری باید بعد در اینترنت و dvd های دیگه مجموعه های حرفه ای را یاد بگیری و پلاگین های حرفه ای را نصب کنی
اگه خواستی در خدمتم
راستی یاد داشتن برنامه هایی همچون photoshop و premiere و 3d max و maya و illustrator و soundbooth وadiution و encore dvd و sonar و از این قبیل در ساختن یک پروژه کاملا حرفه ای در after effects بسیار موثر هست
موفق باشی دوست جان

دوست عزیز ممنون
اگه اموزشی چیزی داری خو همین جا بزار همه استفاده کنن :11:

hamidbn
30-03-2009, 15:37
خوب دوست عزیز
می تونی لینک های دانلود را در تاپیک های دیگر و حتی اگه مایل باشی می تونی از همین سایت مجموعه آموزشی را بگیری
بخاطر قوانین سایت من تمی تونم این بگم اگه تمایل دارین در پ.خ بزنین

imanshirani
16-04-2009, 11:26
سعی کن بعد از دیدن آموزش اولیه یکم که راه افتادی فقط نمونه کار نگاه کن و برای خودت تجزیه تحلیل کن که چطور ی درست شده یا چطوری میشه این کار را کرد همون طوری که حمید گفت در کنارش باید نرم افزار های دیگه هم یاد بگیری