PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه ضبط هایی برای ماشین خوبه؟؟؟چه مارکی؟؟؟

aria_electric_fars
29-03-2009, 14:32
سلام دوستان
چه ضبط هایی با چه مارکهایی برای ماشین مناسبه؟؟؟
لطفا در مورد مارکهای jvc و pioneer و ... مناسبه؟؟؟!!!
مارک آمریکایی مناسبه یا نه؟؟؟

با تشکر
بای

poria_mc
29-03-2009, 15:32
pioneer مارک شناخته شده و خوبیه! و قیمتش هم در رنج متوسط قرار میگیره!
جی وی سی هم خوبه اما به پای پایونیر نمیرسه و یه پله پایینتر قرار میگیره البته قیمتش مناسب تره!
اما من خودم راجع به پخش خیلی تحقیق کردم آخرش هم از آلپاین خوشم اومد همه چیش کامله اما خوب قیمتش یکم بالاست!

Toranj_mhg
30-03-2009, 23:15
منم چند روز پیش می خواستم ضبط بگیرم نمی دونستم چی به چیه !! با تحقیقاتی که کردم همه گفتن pioneer بگیر و گرفتم و خیلی هم راضیم!

s-b
30-03-2009, 23:25
پایونیر کیفیت صدا و اکو لایزرش فوق العادست و رو دست نداره ولی من خودم رو ماشینم سونی دارم واصلا راضی نیستم (رویه دست انداز پالس میشه و 9 ماه کار کرده رو ماشین)

ehsankalak
31-03-2009, 08:19
سلام دوستان
چه ضبط هایی با چه مارکهایی برای ماشین مناسبه؟؟؟
لطفا در مورد مارکهای jvc و pioneer و ... مناسبه؟؟؟!!!
مارک آمریکایی مناسبه یا نه؟؟؟
کيفيت و قيمت مناسب و خدمات خوب ميخواي پايونر بگير !
ولي اگه مايه داري حال ميکني کنوود يا آلپاين!

aria_electric_fars
31-03-2009, 15:39
سلام دوستان
ممنون از لطفتون
ببينيد من مي تونم مستقيم از آمريكا خريد كنم از سايت هاي ebay و آمازون و اين چيزا
مي خوام بزنم تو كار واردات ضبط و باند و اين چيزا
به نظرتون آيا مشتري داره من مثلا از آمريكا وارد كنم يا نماينده هاي آسيا فرق زيادي با اون نمي كنه؟؟؟
منظورم اينه كه آيا ضبطي كه تو آمريكا درست شده با ضبطي كه تو نمايندش تو آسيا درست شده فرقي مي كنه يا نه؟؟؟(از لحاظ كيفيت و مشتري پسند بودن)
يه لطفي هم كنيد اگر ممكنه در مورد شركتهاي jvc و pioneer و اينا يه توضيحاتي بديد كه اصل كارخونه ش مال كجاست و خلاصه تاريخچه ش رو بهم بگيد كه شركت اصليش كجاست؟؟؟(يهو من نرم مثلا ضبط jvc از آمريكا بخرم ولي كارخونه ي اصليش مثلا تو آسيا باشه)

با تشكر
باي

سنغال
31-03-2009, 15:52
ما ايكس پلود داريم خيلييييييييييييييي توپه!راضي هستيم

hamidR15
01-04-2009, 00:22
1-پخش آلپاین مدل 9887 برنده جایزه EISA بهترین محصول سال 2007/2008
2-پخش پایونیر مدل P80RS برنده جایزه EISA بهترین محصول سال 2006/2007
3-تو پخشهای خیلی حرفه ای تر و چه بسا بسیار گرونتر هم میشه به پخشهای Eclipse اشاره کرد.مثل مدل CD7200 MKII

ehsankalak
01-04-2009, 00:30
سلام دوستان
ممنون از لطفتون
ببينيد من مي تونم مستقيم از آمريكا خريد كنم از سايت هاي ebay و آمازون و اين چيزا
مي خوام بزنم تو كار واردات ضبط و باند و اين چيزا
به نظرتون آيا مشتري داره من مثلا از آمريكا وارد كنم يا نماينده هاي آسيا فرق زيادي با اون نمي كنه؟؟؟
منظورم اينه كه آيا ضبطي كه تو آمريكا درست شده با ضبطي كه تو نمايندش تو آسيا درست شده فرقي مي كنه يا نه؟؟؟(از لحاظ كيفيت و مشتري پسند بودن)
يه لطفي هم كنيد اگر ممكنه در مورد شركتهاي jvc و pioneer و اينا يه توضيحاتي بديد كه اصل كارخونه ش مال كجاست و خلاصه تاريخچه ش رو بهم بگيد كه شركت اصليش كجاست؟؟؟(يهو من نرم مثلا ضبط jvc از آمريكا بخرم ولي كارخونه ي اصليش مثلا تو آسيا باشه)

سلام
ببين دوست عزيز اکثر مارک هايي که گفتي ( تقريبا همشون! ) کارخونه مادرش تو آمريکاست ! حالا چرا اومده تو بقيه کشورام نمايندگي زده براي اينکه اولا هزينه هاي جانبي مثل حمل و نقل و گمرک و .... رو جنشس نمياد درثاني تو کشوراي ديگه مخصوصا آسيايي نيروي کار به نسبت آمريکا خيلي ارزونتره ! ( همين پايونر تو مالزي و چين و استراليا و هزارجاي ديگه داره با هزارتا درجه بندي و گريد توليد ميشه ) از نظر کيفيتم مطمئنا کيفيت کار امريکا بالاتره ! حالا اگه شما ميخواي جنسي وارد کني اولا بايد کارت بازرگانيت رديف باشه درثاني مسئله تحريم و ... مدنظرت باشه تازه از همه اينا بگذريم مسئله خدمات پس از فروش و گارانتي جنسي رو که ميخواي بدي دست مشتري پيش مياد و تا جا بيوفتي تو بازار طول ميکشه ( البته اگه رقبا بزارن) پس کار همچين راحتيم نيست و بيگدارم نميشه به آب زد! به نظر من شما بايد با اين شرايط دور يه سري از برندايي رو که بعضي از گارانتيا ساپورت ميکنن و اشباع شده خط بکشي ( مگه اينکه واقعا دستت پر باشه تا بتوني رقابت کنيو بازارو بگيري!)

aria_electric_fars
02-04-2009, 10:33
سلام احسان جان
توضیحاتت خیلی عالی بود خیلی کمک کرد بهم
پس از لحاظ کیفیت تو کارخونه های دیگه دست کمی از کارخونه آمریکایی نداره و از لحاظ قیمت هم مسلما ارزون تره
آخه می دونی بعضی چیزا هست هنوز تو کشورهای دیگه نیومده ولی تو آمریکا هست من می تونم خرید کنم و بیارم و بفروشم تا وقتی که تو کشورهای آسیایی نیومده اونا چه چیزایی هستن؟؟؟

با تشکر
بای

hamidR15
05-04-2009, 18:34
همونطور دوست خوبم جناب احسان خان فرمودند به نظر من هم خدمات و گارانتي مخصوصا تو سيستمهاي صوتي خيلي مهمه،شما تو اين زمينه هم فكر كرديد؟

sajjad_kiss
19-05-2015, 00:14
سلام بهترین ظبط تو مارک پایونر کدوم مدلشه!
بعد اینکه ضبط 5050 قیمتش چنده ایا ضبط خوبیه یا نه!

hamidR15
19-05-2015, 11:15
سلام بهترین ظبط تو مارک پایونر کدوم مدلشه!
بعد اینکه ضبط 5050 قیمتش چنده ایا ضبط خوبیه یا نه!

سلام دوست عزیز
ورودتون رو به جمه p30world تبریک عرض میکنم:n16:
بهترین پخش پایونیر که موجود هست در ایران DEX-P99RS هست که قیمتی بین 2600-3000 تومن داره
5050 هم خیلی قدیمی هست.

sajjad_kiss
20-05-2015, 09:19
سلام ممنون
اگه حقیقتش رو بخوایین من یکی از دوستام بهم پیشنهاده یه ضبط 5050 رو کرده که 350 قیمت داده بهم و میگه خیلی تمیزه تمام قطعاتش فابریکه و به هیچ عنوان تعویض نشده به نظر شما این ضبطو بردارم یا این ضبط هایی جدید پایونر رو؟

hamidR15
20-05-2015, 23:31
سلام ممنون
اگه حقیقتش رو بخوایین من یکی از دوستام بهم پیشنهاده یه ضبط 5050 رو کرده که 350 قیمت داده بهم و میگه خیلی تمیزه تمام قطعاتش فابریکه و به هیچ عنوان تعویض نشده به نظر شما این ضبطو بردارم یا این ضبط هایی جدید پایونر رو؟

سلام خواهش میکنم
نه ارزش نداره الان 6750BT رو با 420 میتونی بگیری.

sajjad_kiss
24-05-2015, 19:36
سلام و خسته نباشین خدمت دوستان محترم.
یه سوال دارم در حال حاظر یک جفت 6975 اصلی دارم قصد دارم یه جفت باند بهش اضافه کنم به نظر شما چه باندی بهش اضافه کنم ، بعد اینکه اگه میشه یه آمپلی م بهم معرفی کنین که این صدای این باندارو در بیاره صدایه زلال هم مد نظر دارم.
پخشم پایونر 6750bt با پیشنهاد دوستان تهیه کردم.

hamidR15
25-05-2015, 15:25
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]