PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرتون رو راجع به این طرحها بگید (کارت ویزیت)

0o1
29-03-2009, 12:25
سلام . بچه ها من چند تا طرح زدم برا کارت ویزیت . برا خودمم هم هست . نظرتون روخواستم بدونم. از همه لحاظ فنی زیبایی تکنیکی اطلاع رسانی و هر چی به فکرتون می رسه .

در ضمن کیفیت واقعی فایل ها بهتر از اینه . برا اینکه راحتر آپلود بشن کیفیت رو اوردم پایین .
یه نکته دیگه اینکه تصاویر رو به اندازه کوچک در حد یه کارت ویزیت هم چک کنید . مممممممممممنون....

از اینجا دانلود کنید (با حجم 134 کیلو)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamed9
29-03-2009, 13:15
کار اول:
ترکیب رنگها جالبنیست زرد و نارنجی وقتی کنار هم زیبا میشن که دریت استفاده بشن.شیپ بالی کار خوبه ولی تراز بندی درستی نداره.
نظر شخصی این که فونت هارو یه اندازه می زدی بهتر بود.
در کل از فضا بهتر استفاده من.
کار دوم:
زیبا تره عکس پایینش قشنگه.
بازم کل کار تراز بندی نداره.متن هارو خودت یه بار دیگه ببین.
نوشته سبز توضیحات راحت خونده نمی شه.
کار سوم:
روی این کاری که داری میزنی وقت نزار این سبک به درد کارت ویزیت نمی خوره .
طرف چپ و راست اصلا به هم همخونی نداره.
کار چهارم:
نارنجیش قشنگه ولی چون تک رنگه چشم رو میزنه فونت سمت چپ زیباست.
یه پیشنهادی که راجع بع کار اخر برات دارم به یه نوع براش به نام floralیا یه سری گا هار خاص دورش رو زیبا کن مثل:
در کل یه سری عکس میزرم بهتر نیگاه کن.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2-11-31 PM.png

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2-11-46 PM.png

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2-12-15 PM.png

Benygh
29-03-2009, 13:15
از فایل فاینال خوشم اومد .
یک چیزی که به چشم میخوره و این بده اینه که شما از خط تیر ها استفاده درست نکردید . خیلی به چشم میزنند !

hamed9
29-03-2009, 13:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2-11-58 PM.png

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2-12-34 PM.png

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2-12-58 PM.png

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2-13-17 PM.png

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2-13-30 PM.png

موفق باشی.

omid2020-com
29-03-2009, 15:08
باید یکم بیشتر براش وقت بذاری
استفاده زیاد از رنگ نارنجی مثل final چشم رو میزنه و اصلا جالب نیست
نکته دیگه اینکه معمولا روی کارت خلاصه ای از فعالیتها رو می نویسن مثلا : سخت افزار ، نرم افزار ، شبکه
نه اینطور که شما نوشته همه موارد کاری رو
بجز sabz که از همه بهتر شده توی بقیه کارها از هیچ تصویری استفاده نکردی
استفاده از یک تصویر زیبا و قرار دادن اون در جای درست خیلی به زیبایی کار کمک میکنه
این رو بدون خیلی ها قبل از آشنا شدن با شرکتت و یا خودت، اول با کارت ویزیت تو رو میشناسن
پس بهتر کارت ویزیت ساده زیبا و دارای شخصیت (پرستیژ) باشه

J U N I P E R
29-03-2009, 16:03
روی ترکیب رنگ ها بیشتر کار کنی خوب میشه...
بقیه ی نکات رو هم دوستان گفتند
موفق باشی

0o1
30-03-2009, 00:15
سلام . از همه ممنون .

بچه ها بر طبق نظرات شما من 2 تا طرح final و tarh2 بیخیال شدم. حالا می مونه 2 تای دیگه که فکرکنم طرح sabz بهتر باشه . حالا ازتون خواهش می کنم مشکلات این طرح رو بگید تا برطرفشون کنم و بدم برا چاپ .

در ضمن آقا حامد در مورد تراز بندی بیشتر توضیح بده .اشکال این طرح sabz کجاست ؟ (از طراحی که گذاشتی هم ممنون)

hamed9
30-03-2009, 01:06
خوب راجع به کار سبزت.
منظورم از تراز بندی در اون جا و در کل کارات 2 چیز بود در وحله اول نوع چیدمان که خیلی مهمه یعنی باید اشیا رو طوری داخل کار بچینی که بیننده لذت ببره در وحله دوم کل اشیا در کل کار باید به نسبت به هم دارای یه چیدمان خوب باشند.
این تراز بندی هیچ مشکلی توی کارت درست نمی کنه حتی بینظمی بعضی وقتی خیلی زیبا میشه بعضی وقتا هم نه (البته این میتونه یه نظر شخصی باشه می تونی گوش ندی)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] copy.jpg
در ضمن اون متن سبزی هم که استفاده شده احتمالش هست کوچیک بشه خواناییش رو از دست بده البته بچه ها نظر بدن کسایی که توی کار چاپ هستند.

hamed9
30-03-2009, 01:12
راستی یادم رفت بگم خواستی یه جا یه متن کاملا وسط داشته باشی بعد از این که متنت رو نوشتی Ctrl+aبزن و بعد دو گزینه زیر رو کلیک کن:
(البته نسبت به کل صفحه برات ترز می کنه)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]