PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نقد و بررسی لپ تاپ سری z سونی

psdcompany
29-03-2009, 11:50
با سلام و تشکر فراوان از دوستانی که وقت خودشون رو برای ارائه اطلاعات به دیگران اختصاص می دن.

دوستان لطفا در مورد سری z از نوت بوک های سونی در این قسمت منو راهنمایی کنید.(توی تاپیک ها خیلی گشتم اما مطلبی ندیدم) و همچنین در مورد اختلاف قیمت بسیار زیادش نسبت به سری SR
من تا الان سه نوت بوک عوض کردم اما از هیچ کدوم بخاط کیفیت مانیتور و وزن راضی نبودم و برندهای hp,compaq,dell رو داشتم و الان حتما میخوام سونی رو انتخاب کنم
نوع کاربریم از نوت بوک برنامه نویسیه و دات نت کار میکنم که به رم بالایی نیاز داره و همچنین محیط شلوغی داره(اینو به لحاظ سایز مانیتور ذکر کردم)
- پارامتر های :رم و کش بالا + وزن کم بدلیل مسافرت زیاد + کیفیت بالای مانیتور+ استحکام بدلیل کار شبانه روزی باهاش
واسم اصلی ترین پارامترهاست. (کاربری هم تخصصی و فقط و فقط برنامه نویسیه نه بازی نه طراحی نه ...!!!)
حالا اگه امکان داره بفرمایید بین سری های Z و SR شما کدوم رو پیشنهاد می کنید؟
- بدلیل محیط دات نت من مانیتور بزرگتر رو نیاز دارم اما از وزن CR راضی نیستم.
- قیمتش هم واسم مهم نیست چون ابزار کارمه و تمام وقت بش نیاز دارم و در حقیقت بخش از زندگی آدم میشه اینجوری!
- آیا لپ تاپی وجود داره که هم سایز مانیتور مناسب داشته باشه و هم وزن زیر 2 کیلوگرم؟

پیشاپیش از همکاریتون ممنونم.

psdcompany
29-03-2009, 14:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ravani_13
31-03-2009, 21:51
بر عکس تصور خیلی ها اتفاقا سری Z و SR تفاوت های زیادی دارن که من اینجا برتری های سری Z به SR رو واسط میگم که خیلی ها تو ایران نمی دونن حتی فروشنده ها :

رم های استفاده شده در سری DDR 3 , Z هستن اما در SR ها DDR 2 هستن

صفحه نمایش سری BRIGHT , Z بیشتری داره و همچنین LED XBRITE - DuraView هست که کیفیت بسیار بالایی داره

وزن این سری 1.5 کیلو هست اما وزن سری SR حدود 1.9 کیلو هست

صفحه کلید سری Z الومنیومی بوده و بسیار بهتر و مقاوم تر و در عین حال راحت تر هست

'گرافیک اکثر SR ها یا ATI هست ( مدل های معمولی رو به ضعیف ) و یا از گرافیک انبورد اینتل استفاده میکنن ( INTEL X4500 ) , اما سری Z از گرافیک های GEFORCE 9300 استفاده میکنه

موفق .....

REGISTERED USER
31-03-2009, 23:42
بهتر نیست اینجا مطرح می کردید ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خود سونی کلوپ داره !