PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : متن کامل کفرانس مطبوعاتی دایی بعد از بازی با عربستان

H A M A S
29-03-2009, 08:42
سرمربي تيم ملي فوتبال ايران خطاب به خبرنگاران حاضر در كنفرانس مطبوعاتي گفت: شما منتظر روزي بوديد كه من شكست بخورم.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي دايي پس از شكست 2 بر يك تيم ملي مقابل عربستان در واكنش به سئوال يكي از خبرنگاران مبني بر كناره‌گيري از تيم ملي عنوان كرد: متاسفانه شما منتظر چنين روزي بوديد كه علي دايي شكست بخورد اما بدانيد امروز تيم ملي شكست خورد نه فقط علي دايي. شما خبرنگاران در جايگاهي نيستيد كه بخواهيد درباره بركناري من نظر بدهيد.
وي ادامه داد: فوتبال همين است. ما اتفاقي به عربستان باختيم و روي دو غافلگيري دروازه‌مان باز شد. موقعيت‌هاي حساسي را در اين بازي از دست داديم اما بدانيد كه شما نمي‌توانيد زمان خداحافظي مرا تعيين كنيد.
دايي اضافه كرد: شكست را مي‌پذيرم. تيم ملي با مربيگري من مغلوب عربستان شد اما مگر مي‌شود همه بازي‌ها را برد. با اين حال من از مردم ايران عذرخواهي مي‌كنم.
دايي خاطرنشان كرد: ما هنوز شانس صعود به جام جهاني را داريم. با يك شكست همه چيز تمام نشده است. 3 مسابقه ديگر داريم و تلاش مي‌كنيم در دو بازي خارج از خانه مقابل كره جنوبي و شمالي دست پر ميدان را ترك كنيم.
سرمربي تيم ملي فوتبال ايران درباره نحوه بازي تيم ملي يادآور شد: اگر فيلم بازي را دوباره ببينيد متوجه برنامه ما خواهيد شد. ما عربستان را به خوبي آناليز كرده بوديم اما روي اتفاقات نتيجه را واگذار كرديم.
دايي درباره تشويق كريمي از سوي هواداران اظهار داشت: بازي پرسپوليس و الشباب نشان داد علي كريمي آماده نيست. او اگر در روز اوجش قرار مي داشت مي‌توانست سه گل بزند اما خوب بازي نكرد. با آن نحوه بازي هيچ مربي از كريمي دعوت به عمل نمي‌آورد.
وي تاكيد كرد: من نمي‌توانم بازيكني كه آماده نيست را به تيم ملي دعوت كنم. شرايط كريمي را از مربيانش پرسيدم و آنها گفتند او 25 روز است كه تمرين نكرده. چگونه انتظار داريد چنين بازيكني را به تيم ملي دعوت كنم؟
وي در پاسخ به اين سوال كه چرا وحيد هاشميان و مهدي مهدوي كيا با وجود نيمكت نشيني در تيم‌هاي باشگاهي‌شان به تيم ملي دعوت مي‌شوند تصريح كرد: من هر كاري را كه انجام دهم شما يك حرفي مي‌زنيد. تيم ملي باخته و حرف و حديث بسيار زياد شده است. همين مردمي كه در پايان بازي عليه من شعار دادند پس از گل اول مرا به اوج بردند. فوتبال همين است و كار ديگري نمي‌توان انجام داد.

دايي با تاكيد بر اينكه تيم ملي با برنامه مقابل عربستان ظاهر شده بود عنوان كرد: ما همه كار كرديم اما نمي‌توانم خودم داخل زمين بروم و گل بزنم. شما مي‌گوييد ما با يك مهاجم بازي كرديم در حالي كه اين گونه نبود. شجاعي و رضايي مهاجمان ما بودند.

s2010
29-03-2009, 11:33
دلت میادبه پدرتیم ملی مااینوبگی
من نمي دونم اين كي مي خواد دست از سر اين تيم ملي برداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

sia-saketi
30-03-2009, 01:15
شوما برید دعا کنید این تولیدی دایی شرش از تیم ملی کم بشه و جاش آدیداس یا نایک یا تولیدی M بیان لباسای تیم ملی رو بزنن!... فعلاً که داره مثل قدیما از تیم ملی برای منافع شخصیش هنوز استفاده می بره و خودش رو طلب کار هم می دونه!... همیشه میگه من خدمات ... برای تیم ملی کردم و حتی یه عالمه گل براش زدم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

C0OPeR
30-03-2009, 01:57
برای تیم ملی کردم و حتی یه عالمه گل براش زدم!
20 به مالدیو 60 تا به بوتان 80 تا به گوام کارنامه درخشان آقای گل جهان xD

136209
01-04-2009, 11:06
20 به مالدیو 60 تا به بوتان 80 تا به گوام کارنامه درخشان آقای گل جهان xD

اگه همين آقاي x نبود كه فوتبال ايران رو كسي نمي شناخت
چرا اين مهاجمان مشنگ فعتي نمي تونند مثل دايي به اين تيم هاي آسيايي گل بزنند

Samba
01-04-2009, 11:48

تاييد ميشه

اما واقعا ديگه شورشو درآورده

Samba
01-04-2009, 11:51
كسي متن صوتيش رو نداره @!@@@@!

alex110
01-04-2009, 12:10

اولا كي گفته فوتبال ايران رو دايي معروف كرد فوتبال ايران از قديم و زمان پروين و مظلومي و خيلي هاي ديگه معروف بود
دوما كدوم يك از اين مهاجم ها به اندازه دايي وقت دادند كه بازي كنه هر كدوم رو يه موقع دعوت كردند و بعد نابودش كردند
مهاجماني مثل سامره و خليلي و عنايتي و كاظميان و غيره همشون نابود شدند

Retired User
01-04-2009, 19:29
من خودم از دايي متنفرم اما خداييش ايران خيلي خوب بازي كرد و حق دايي اخراج نبود

arash_zp
01-04-2009, 20:10
من خودم از دايي متنفرم اما خداييش ايران خيلي خوب بازي كرد و حق دايي اخراج نبود
!!!!!!!!!!!
حقش نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برادر من الانشم خيلي دير شده
قبول دارم ايران 20 دقيقه اي خوب بازي كرد ولي با اين همه بازيكن و بدون طرح و برنامه و فقط روي خلاقيت فردي شون بود
دايي اصلا مربي نيست
اگه مربي بود با اين همه اردو مشكل خط دفاعيشو كه از اول بود رو رفع مي كرد
اگه مربي بود از دقيقي 70 بازي رو كنترل ميكرد
اين تيم چندتا بازي جلو افتاد و نتوست بازي رو نگه داره؟
اصلا مهدوي كيا تونست يه نفوذ از سمت راست بكنه ؟
مگه خسرو حيدري و كاظميان و ..... مردن
آخه كجاي دنيا 4-2-3-1 رو با مهاجمي به قد 1.60 بازي ميكنن؟؟؟؟
واقعا بازم ميگي حقش اخراج نبود؟
ا

MORINIO
01-04-2009, 21:00

منم با اینکه از دایی متنفرم اما این حرفت رو قبول دارم. ولی اینم باید قبول کرد که ایشون دوزار مربی نیست حداقل تا چند سال دیگه!:2:

arash_zp
01-04-2009, 23:36
يه نكته اي رو هم بايد كفت كه بيشتر از همه تقصير اين آقاي كفشدوزيانه
واسه اينكه ايشون اين آقاي نابغه رو آورده!

RONN!E
04-04-2009, 02:08
حرفهایی که دایی بعد از بازی زد بدجوری عصبانیم کرد.واقعا باید گفت این آقا خیلی پررو تشریف دارند.
به خصوص این حرفش که میگفت: (همـــه بــــازیـــها رو که نمیشـــه برد!!! ) این جمله دایی کلا بی ربطه. یعنی هر کی نتایج بازیهای قبلی ایران رو ندونه ، فکر میکنه ایران تمام بازیهای قبلیشو در این گروه برده که سرمربیش اینقدر به نتایج قبلی تیمش میباله.
بهانه ای هم که این دفعه برای دعوت نکردن (کریمی) جور کرده بود ، خیلی خنده دار و باز هم بی ربط و بی معنی و نشان از میزان فهم این شخص است.