PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برنامه olly یک خطا میده

mr-secret
28-03-2009, 20:33
سلام دوستان من برنامه olly گروه snd رو دانلود کردم
وقتی فایل exe رو باز میکنم خطای زیر رو میده

---------------------------
Error
Don't know how to continue because m3m0ry at address 7554D5DE is not readable. Try to change EIP or pass exception to program.
OK

وقتی از منویoption به قسمت دیباگ و از اونجا به exection میرم و تیکهاشو ور میدارم درست میشه ولی من میخواهم اون تیکه زده بشه و باهاش کار کنم
مرسی
فعلا..

ebrahimjan
29-03-2009, 05:03
حجم اين برنامه شما چقدر است بايد حدود 4.7 مگابايت باشه و اگر كمتر هست اون نسخه دموي نرم افزار هست و داراي محدوديتهايي هست و بايد نسخه كامل اون رو دانلودكني.

VESA
29-03-2009, 14:49
تنظيمات Olly بهم بخوره همينطوري ميشه، بعضي وقت ها هم پلاگين ها در تداخل اينجاد ميكنند. مثلا اگه كل گزينه هاي OllyAdvanced و Hide Debugger و Phantom رو باهم فعال كنيد همين مشكل رو خواهيد داشت.

اون نسخه دموي نرم افزار هست
OllyDBG هم مگه دمو هم داره؟!!!!

mr-secret
29-03-2009, 15:02
حجم اين برنامه شما چقدر است بايد حدود 4.7 مگابايت باشه و اگر كمتر هست اون نسخه دموي نرم افزار هست و داراي محدوديتهايي هست و بايد نسخه كامل اون رو دانلودكني.
حجم برنامه olly من 62 مگ هستش(البته اگه فشرده بهش میشه 28 مگ)
اگه اون تیکهایی که ور میدارم ارزشی نداره بگید تا ورش دارم
نه فکر نکنم نسخه demo باهش میدونی چه کراکرهایی با همین نسخه من کار میکنند این نسخه ویرایش شده گروه کرکر snd هستش

amirgooran
29-03-2009, 16:13
دوست عزیز جای درخواست شما اینجا نیست،اینجا فقط تاپیک هایی که در آن آموزشی داده می شود،قرار می گیرد.اما سوالتون رو پاسخ می دم.

این مشکل احتمالا به خاطر اون فایل EXE هست،احتمالا اون فایل از چند ترفند آنتی دیباگ قبل از EP استفاده می کنه و چون متوجه دیباگ شدن برنامه میشه چند تا خطا در برنامه اتفاق می افته جوری که OllyDBG نمی تونه از اونا رد شه.در واقع این خطا موقعی اتفاق می افته که مقدار EIP یک مقدار غیرمعتبر می شه.از نسخه دوم Olly استفاده کنید،ببینید مشکلتون حل می شه؟

موفق باشید.

mr-secret
29-03-2009, 16:45
ببخشید اقای امیر گوران تایپیک رو انتقال بدید
نه هر برنامه ای که باز کنم این خطا رو میده مگه نسخه 2 هم داره من که سایتشو نگاه کردم همون 1.10 رو داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همونطرو که گفتم وقتی تیکهای اینجا رو میزنم اینجوری میشه اگه خیلی لازم نیست ورشون دارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirgooran
29-03-2009, 16:52
بله،نسخه دو هم داره که در قسمت معرفی و درخواست ابزارها معرفی شده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

احتمالا مشکل از ویندوز شماست.چون اگه این برنامه رو تازه دانلود کرده باشید،قاعدتا نباید زیاد تغییرش داده باشین