PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی King Of The Road یا سلطان جاده ها

موسی*رایانه
28-03-2009, 20:15
سلام
من از طریق بلوتوث با یه لپ تاپ شبکه شدم ولی نمیتونم بازیسلطان جاده ها رو شبکه کنم یعنی از من ip سرور رو میخاد حالا چیکار کنم
کلا در مورد شبکه با بلوتوث هم توضیح بدین
ممنون

موسی*رایانه
05-04-2009, 23:06
کسی نیست راهنمایی کنه

*Ali*
06-04-2009, 16:10
یکم بیشتر توضیح بده منظورت اینه که دو تا کامپیوتر رو با بلوتوث شبکه کردی؟
اگه اینکارو کردی و آی پی سرور میخواد باید توی یکی از سیستم ها سرور بسازی بعد خودش بهت آی پی مخصوص اون سرور رو میده که تو باید آی پی رو توی سیستم بعدی بزنی و شبکه بشین.اگه اینجوری بود که هیچی ولی بعید میدونم توی اینجور شبکه کردن ها نیاز به آی پی باشه به هر حال امتحان کن

موسی*رایانه
07-04-2009, 12:05
سلام
ببین من دیروز از یکی پرسیدم گفت اون بازی رو قفط میشه با اینترنت بازی کنی یعنی دو نفر تو خونه نمیتونن من که نمیدونم ولی ببین من از طریق کابل هم شبکه شدم ولی باز وقتی میخای جوینت بشی ( البته قبلا گزینه هوست رو نفر دیگه انتخاب کرده و تو بازیه) ازت ای پی سرور رو میخاد من هم که ای پی میدم باز ارور میده با بولوتوث هم رفتم البته ای پی بلوتوث فرق میکنه عدداش شاید پنج دسته و.. خلاصه نمیدونم چرا بازی ندفوراسپید موست وانتد هم اینوره نمیدونم فک کنم باید بیخیال بشم
بازم ممنون که توجه کردی

*Ali*
07-04-2009, 12:40
ببین همونجایی که هاست میسازی باید آی پی نوشته شده باشه اگه هم از طریق اینترنت بازی میکنی آی پی خودت توی سایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
نوشته شده فقط کافیه به اون طرف بگی که اون آی پی رو بزنه و جوین کنه. اگه اینم نشد که باید بی خیال بشی چون بعضی از بازیها مثل همین موست وانتد حتما نسخه اورجینال میخواد و توی ایران نمیشه بازی کرد.

موسی*رایانه
07-04-2009, 15:29
ممنون از شما امیدوارم همیشه خوشحال باشی
دستت درد نکنه

DaRiOuShJh
07-04-2009, 16:31
دوستان چی شد؟
lan اینا جواب میده این بازی؟

موسی*رایانه
23-04-2009, 12:53
ببینم کسی میتونه بگه که میشه ازطریق خط تلفن به تمام اطلاعات رد و بدل شده حالا {چه صوت چه تصویر چه دیتا} که همون اطلاعاتی که از طریق اینترنت رد و بدل شده دسترسی داشت
بطور کلی این سئوال رو مطرح کردم

موسی*رایانه
23-04-2009, 12:54
ببخشید اشتباهی اومدم