PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک قطعه 100 هزار تومانی!

Sadjad Sharifian
02-02-2006, 17:03
سلام...آقا یه سوال! شایدم مشاوره!
شما با 100 هزار تومن کدوم قطعه بالا رو میخرین؟!
با توجه به اینکه سیستم الآنتون اینه :

cpu:intel pack 1800
ram:512
sound card :creative audigy(90 toman kharidamesh, modelesh yadam nist!)
vga:GeForce 4 128mg
main:asus p4pe
hard disk:maxtor 80+
write:lg 52x
dvd:asus16(aziat mikone!)
adsl modem :aztech
dial up modem : zoltrix
---:pinnacle
اگه بازم چیزی لازمه که بگم....یاد آوری کنین لطفا!
در ضمن فعالیتهام هم تو اینا خلاصه میشه : برنامه نویسی dot net و DownLoad ing همه جورش...از dial up و adsl بگیرین تا با Satellite....بقیه کارام هم عادین...مثل ماهواره دیدن و فیلم و موزیک و اینا!!!
موفق باشین.
یا علی.
============
از مدیران خواهش میکنم تاپیک قبلی رو del بفرمایند!!
من موقعی که داشتم قسمت نظر سنجی اون تاپیک رو میزون میکردم یهو برق رفت و تاپیک به این شکلی که ملاحظه میکنید در اومد!
یا علی.

FX64 Dual Core
02-02-2006, 17:21
با سلام

آقاي شريفيان شما براي ارتقاء سيستم فعلي احتياج به مادربورد قوي تر (كه با Cpuهاي جديد سازگاري داشته باشد) نياز داريد و در مرحله بعدي Cpu بالاتر و قوي تر رو پيشنهاد مي كنم.

موفق باشيد.

Sadjad Sharifian
02-02-2006, 17:30
با سلام

آقاي شريفيان شما براي ارتقاء سيستم فعلي احتياج به مادربورد قوي تر (كه با Cpuهاي جديد سازگاري داشته باشد) نياز داريد و در مرحله بعدي Cpu بالاتر و قوي تر رو پيشنهاد مي كنم.

موفق باشيد.
سلام..یعنی به نظر شما برای کارایی که من دارم به طور معمول انجام میدم 1800 کمه؟!
راستی P4PE تا چقدر میتونه ارتقاع پیدا کنه؟! یعنی قابلیتش چقدره؟! و در ضمن این سری جدید CPU های Dual بهش نمیخوره نه؟!
مرسی.
یا علی.

Lovelyman
02-02-2006, 17:34
من ميگم فقط Ram چون هرچي نداشته باشه ولي رم داشته باشي هر كاري بخواي مي توني بكني
شك نكن!

Sadjad Sharifian
02-02-2006, 17:44
من ميگم فقط Ram چون هرچي نداشته باشه ولي رم داشته باشي هر كاري بخواي مي توني بكني
شك نكن!
سلام...آره منم خودم با Ram موافقم...ولی میدونی بدون DVD هم که نمیشه زندگی کرد! :sad: در نهایت هم الآن هاردهای 300 گیگی دل آدمو میسوزونن!! 130 تا 150 تومن باشه فکر کنم!
خدایا یه 4-5 تا از این 100 تومنا به ما بده ، همرو با هم بخریم! آمین یا رب العالمین! :biggrin: :laughing: :evil:
مرسی که راهنمایی کردی رفیق.
یا علی.

FX64 Dual Core
02-02-2006, 18:19
با سلام

دوست عزيز اين سيستم براي كارهاي فعلي شما كم و كسري نداره ولي شما نظر و پيشنهاد براي Upgrade خواسته بودين و من هم نظر خودم رو گفتم. در مورد CPUهاي دو هسته اي يا Dual Core هم اين مادربورد شما قابليت پشتيباني از CPUهاي مورد نظر رو نداره. فقط سري پنتيوم و سلرون با ماكزيمم Bus 800 قابليت كاركرد دارن.
بالاترين CPU قابل پشتيباني Pentium 4 3.06G

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشيد.

Sadjad Sharifian
02-02-2006, 19:34
با سلام

دوست عزيز اين سيستم براي كارهاي فعلي شما كم و كسري نداره ولي شما نظر و پيشنهاد براي Upgrade خواسته بودين و من هم نظر خودم رو گفتم. در مورد CPUهاي دو هسته اي يا Dual Core هم اين مادربورد شما قابليت پشتيباني از CPUهاي مورد نظر رو نداره. فقط سري پنتيوم و سلرون با ماكزيمم Bus 800 قابليت كاركرد دارن.
بالاترين CPU قابل پشتيباني Pentium 4 3.06G

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشيد.
سلام...دوست عزیز از پاسخ و راهنماییتون ممنونم! یک سوال دیگه هم از حضور دوستان دارم..
اینکه اگه یه رم 1 گیگ داشته باشم بهتره یا اینکه 2 تا 512؟! اصولا تفاوتی بین این دو حالت وجود داره یا نه؟! ممنون.
یا علی.

FX64 Dual Core
02-02-2006, 19:56
با سلام
آقاي شريفيان
معمولا به اين صورت هست Ram ---> 2 * 512M >> 1G . شما هم با داشتن Ram 512M احتياجي به حجم بيشتر رم نداريد و در صورتي كه خيلي علاقه به دانلود داريد :blush: من نظرم رو تغيير ميدم از CPU به DVDRW تا براحتي از فايل هايي كه دارين پشتيبان بگيريد و هارد 80 خودتون رو خلوت كنيد ;)

موفق باشيد.

Farid007
02-02-2006, 20:05
سلام
به نظر من پردازنده 1800 يا 2000 يا 2400 فرق آنچناني نمي كنه
شما سيستمت مشكل شديدي نداره كه آپگريت كني !
به نظر من يك سيستم صوتي 7.1 يا 5.1 يا هرچي باهاش بخر
من كه عاشق صوت هستم با كيفيت بالاي بالا

Am!d
02-02-2006, 20:15
سلام
به نظر من پردازنده 1800 يا 2000 يا 2400 فرق آنچناني نمي كنه
شما سيستمت مشكل شديدي نداره كه آپگريت كني !
به نظر من يك سيستم صوتي 7.1 يا 5.1 يا هرچي باهاش بخر
من كه عاشق صوت هستم با كيفيت بالاي بالا
كاملآ با ايشون موافقم . همين كارو بكن :happy:

saviss
02-02-2006, 22:01
هم محلي سابق!! عزيز
من اگه باشم اينا رو ميگيرم:
اگه گرافيك كار ميكني رم يا سي پي يو (بااين مشخصاتي كه دادي سي پي يو بگيري بهتره)
اگه بازي ميكني كارت گرافيك
اگه فيلم بازي يا ويدئو كلوپ داري هارد
اگه مثل من خوره اينتر نتي !!!!!!!!!! يه اشتراك128کیلو بایتی
دیگه جونم واست بگه...........اگرم از سیستمت خسته شدی............مادر برد
ولی مادر برد روعوض کنی بدون سی پی یو ورم وکارت گرافیک بالا به چه دردی میخوره؟

Sadjad Sharifian
03-02-2006, 01:47
دوستان عزیز سلام! از همگی بابت نظرها و راهنمایی ها ممنونم!! واقعا وقتی بهش فکر میکنم میبینم که همرو میخوام :biggrin:
در مورد سیستم صوتی، آره واقعا خودم هم خیلی حال میکنم! ولی میدونین...من تو ارمنستان زندگی میکنم(درس میخونم) بعد اونجا هم یه خونه کوچیک دارم (اجاره کردم!) که همسایه ها و صابخونه به صدای tv هم یه وقتایی گیر میدن...و الا که خودمم خیلی حسرت میخورم...کارت صدام بازم درست حسابیه ولی بدون speaker که فایده نداره!!
ولی یه جورایی دارم متقاعد میشم که dvd writer بگیرم...ولی بازم به نظرات و مشورت دوستان احتیاج دارم!! این بی پولی عجب دردیه ها :sad: :sad:
بازم دمتون گرم بچه ها!
موفق باشید.
یا علی.

MaFia
03-02-2006, 02:27
من به DVD Write راي دادم چون احساس مي كنم براي دوستاني كه دانلود دارند آرشيو كردن از همه چيز مهم تر هست
انتخاب سخت هست
انشالله كه همه رو بخري تك به تك

Sadjad Sharifian
03-02-2006, 02:31
من به DVD Write راي دادم چون احساس مي كنم براي دوستاني كه دانلود دارند آرشيو كردن از همه چيز مهم تر هست
انتخاب سخت هست
انشالله كه همه رو بخري تك به تك
سلام مهران جون...دمت گرم آقا لطف کردی...
شما هم دعا کن که ما هی هر روز پولدار تر شیم ;) ....فدای تو.
یا علی!!!

Farid007
03-02-2006, 20:03
در مورد سیستم صوتی، آره واقعا خودم هم خیلی حال میکنم
شك نكن كه سيستم صوتي بهتر از همه ميباشد

ولی میدونین...من تو ارمنستان زندگی میکنم(درس میخونم) بعد اونجا هم یه خونه کوچیک دارم (اجاره کردم!) که همسایه ها و صابخونه به صدای tv هم یه وقتایی گیر میدن
فقط اينو بگم
صبح تو هم سر ميزنه ! مطمئن باش

کارت صدام بازم درست حسابیه ولی بدون speaker که فایده نداره!!

شديدا موافقم

ولی یه جورایی دارم متقاعد میشم که dvd writer بگیرم
100% موافقم
چون سيستم صوتي شرايط ميخواد كه متاسفانه تو نداري
اما پيدا ميكني
به درست برس
موفق باشي

Sadjad Sharifian
04-02-2006, 02:03
شك نكن كه سيستم صوتي بهتر از همه ميباشد

فقط اينو بگم
صبح تو هم سر ميزنه ! مطمئن باش

شديدا موافقم

100% موافقم
چون سيستم صوتي شرايط ميخواد كه متاسفانه تو نداري
اما پيدا ميكني
به درست برس
موفق باشي
سلام....فدای تو ...خیلی باحالی ;) شما هم دعا کن که صبح ما زودتر سر بزنه ;) :evil:
یا علی.