PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای فلش دوی دی رایتر

asbfrooshan
28-03-2009, 15:01
سلام دوستانممنون از کسانی که برای تایپک قبلیم کمک کردن 1-می خوام فلش 8 گیگ بگیرم برای دوستم گرفتم کینگستون با گارانتی 20 تومان از ش که راضیه ولی خودم ozcدر نظر دارم نظر تون درباره این چیه هست. البته این مارک از کینگستون گرونتر هست ولی کارایی وگارنتی اش از اش اطلاعی ندارم.2-dvdrwچه مارکی بگیرم خوبه خودم که hp در نظر گرفته ام در شمن برای دوستم هم قبل عید براش گرفتیم مارکsony 32 تومان اونهم ازش راضیه ولی دوستان دیگر ال جی و pionear و لیتیون توصیه کردن به نظر شما من چه مارکی بگیرمبا تشکر

iraniran2
28-03-2009, 19:25
فلش patriot xporter 8g بگير 20 تومنه. مشكي رنگه و روش خطوط قرمز داره.
دي وي دي رايتر هم يا pioneer s16fxd و يا hp 1070i

asbfrooshan
29-03-2009, 14:41
سلام بع خاطر اینکه هنوز عجله ای ندارم و تعداد راهنمایی ها 1نفر بود (با تشکر ازش) 1 یا 2 هفته دیگه میگیرم لطفا بیشتر راهنمایی ام کنیدبا تشکر

Don Thomas
30-03-2009, 05:51
سلام

در مورد فلش
الآن دیگه به صرفه است که مموری زیر 8 گیگ خریداری نشه ... هر جا که رفتید , نسبت به گارانتی حساس باشید , حتما فروشنده پشتیبانی کند ...

در مورد دی وی دی رایتر
من خودم سه سال پیش یک دی وی دی رایتر nec خریدم 60 هزار تومان و هنوز که هنوزه کار می ده ... ولی در مدلهای امروزی همین " پایونر " خیلی عالیه ...

موفق باشید .:20:

asbfrooshan
04-04-2009, 07:13
سلام یک هفته دیگه می خوام فلش و دودی رایتر را بگیرم قطعات مورد نیاز من فلش مموریozc ralle2 sonytranseendبرای فلش مموری هست قبل از عید برای دوستم کینگستون گرفتم 20 ولی الان دیگه قیمت ها را نمی دانم چند است اول اینکه که گارانتی این سه چطوری هست ؟ دوم اینکه قیمت شان چنده است؟dvdRW:برای این هم از تایپک دوستان دیگه دید ام HP1070I,SONYPIOONER, LITEEON22Xهست برای استفاده خانگی می خواهم در ضمن مادر برد را هم 3 سال پیش گرفتم گیگا مدل8I865SPهستنمیدانم SATA هست یا IDE ممنون میشوم بهم بگید 3 ه روز پیش می خواستم بگیرم که فروشنده اعلام کرد کدام می را می خواهید و فلا دیت نگه داشتم ممنون میشوم راهنمایی کنید و قیمت هایشان را برام بگید با تشکر از همه دوستان که مرا راهنمایی کنید

asbfrooshan
04-04-2009, 07:19
سلام یک هفته دیگه می خوام فلش و دودی رایتر را بگیرم قطعات مورد نیاز من فلش مموریozc ralle2 sonytranseendبرای فلش مموری هست قبل از عید برای دوستم کینگستون گرفتم 20 ولی الان دیگه قیمت ها را نمی دانم چند است اول اینکه که گارانتی این سه چطوری هست ؟ دوم اینکه قیمت شان چنده است؟dvdRW:برای این هم از تایپک دوستان دیگه دید ام HP1070I,SONYPIOONER, LITEEON22Xهست برای استفاده خانگی می خواهم در ضمن مادر برد را هم 3 سال پیش گرفتم گیگا مدل8I865SPهستنمیدانم SATA هست یا IDE ممنون میشوم بهم بگید 3 ه روز پیش می خواستم بگیرم که فروشنده اعلام کرد کدام می را می خواهید و فلا دیت نگه داشتم ممنون میشوم راهنمایی کنید و قیمت هایشان را برام بگید با تشکر از همه دوستان که مرا راهنمایی کنید

asbfrooshan
04-04-2009, 07:29