PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بــــوق

ahriman323
27-03-2009, 01:15
:31: اساسی ترین چیز تو ماشین
اقا این بوق فابریکی برای بعضی ها جواب نمیده نمیکشن کنار
کسی چیزی راجب بوق بادی میدونه که مخزن دارن؟خرجش چقدره؟
بوق شکل پایین را کسی داره صداش چجوریه؟(اگه الارم نباشه البته)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farshadd
27-03-2009, 11:48
آقا من چیز زیادی راجع به این بوقا نمیدونم.

فقط میدونم 1011 های اصلی که کمی هم گرون هستن صدای وحشتناکی داره.

ولی به نظر من بوق هایی که صداشون خیلی زیاده اصلا خوب نیستن. خیلی آزار دهنده هستن. کسی که بوق رو بشنوه و نره کنار با شیپور هم نمیره.

اگه میخوایید بوق ببندید 2 بتا ببندید. یکی همون استاندارد که واسه داخل شهر و ترافیک ازش استفاده کنید. یکی هم یه بوق با صدای بلند برای خارج شهر و جایی که ترافیک نیست و آدم نیست و ...

mard_khasteh
15-04-2009, 04:17
به نظر من هم بوق های پر صدا که صداش تیزه (مثل 1011) نبندی بهتره... ( البته اگه پیکان داری 1011 لازم هستی :دی )

ولی بوق های شیپور دار مثل دری وری (همون ایران پیمایی) ببندی بهتره، چون در عین صدای زیاد آزار دهنده نیستن..

پیشنهاد خودم هم اینه که یا 1 فیام اصل پیدا کنی ( ترکیه اش هم بد نیس )

hamidR15
15-04-2009, 10:32
سلام
قيمت فيام چنده؟

mard_khasteh
15-04-2009, 13:42
سلام
قيمت فيام چنده؟

سلام، فکر کنم الان حدود 4 تومنی باشه که رنگش مشکی و قرمزه (معمولا هم ترکیه یا چینیه )

اگه 2 تاش رو ببندی صدای قشنگی میشه که هم نرمه و هم مثل 1011 تیز نیست.. فقط قبل از خرید حتما تست کن و فاصله ات هم زیاد باشه تا صداشو خوب بشنوی.. چون ممکنه کیفیتش نسبت به 2-3 سال پیش اومده باشه پایین...

راستی

بوق هلا هم صداش قشنگه که اکثر پیکان بازها کنار 1011 می بندند

mard_khasteh
15-04-2009, 13:44
سلام
قيمت فيام چنده؟

سلام، فکر کنم الان حدود 4 تومنی باشه که رنگش مشکی و قرمزه (معمولا هم ترکیه یا چینیه )

اگه 2 تاش رو ببندی صدای قشنگی میشه که هم نرمه و هم مثل 1011 تیز نیست.. فقط قبل از خرید حتما تست کن و فاصله ات هم زیاد باشه تا صداشو خوب بشنوی.. چون ممکنه کیفیتش نسبت به 2-3 سال پیش اومده باشه پایین...

راستی بوق فیام اصل قیمتش بیشتر از ایناست، اصلش ایتالیاییه (اگه اشتباه نکنم)

بوق هلا هم صداش قشنگه که اکثر پیکان بازها کنار 1011 می بندند

ahriman323
16-04-2009, 15:23
امروز تصادف کردم هرچی بوق زدم اخر طرف کارشو کرد و گلگیر عقبم را زد/پراید/ 100 تایی سرعت داشتم طرف هم داشت بدون توجه به خیابون از باند مقابل دور میزد هرچی جمش کردم اخر گلگیر عقبو زد
میخوام برم یه بوق بادی fh بندازم رو ماشین
دری وری صداش چجوریه مثل 206 هست؟قیمت؟چه بوقی مثل 206 هست

D r i v e r
16-04-2009, 16:03
امروز تصادف کردم هرچی بوق زدم اخر طرف کارشو کرد و گلگیر عقبم را زد/پراید/ 100 تایی سرعت داشتم طرف هم داشت بدون توجه به خیابون از باند مقابل دور میزد هرچی جمش کردم اخر گلگیر عقبو زد

من از بوق تندر 90 خیلی خوشم اومد
به طوری که مدت زمانی که پشتش بودم مدام برای کوچکترین چیزی بوق میزدم (آخه من اصلا از بوق استفاده نمیکنم مگه اینکه ....)
بوق تیز و پر صدایی داشت:27:

damn
18-04-2009, 16:41
عزیزم دست به بوقت نزن

رانندها ( حداقل خود من ) از روی بوق قبل از دیدن ماشین تشخیص می دن که چه ماشینی هست و عکس العمل رو متناسب با ابعاد ماشین تنظیم می کنن( همه اینها در کسری از ثانیه اتفاق می افته ) حالا اگه بوق رو عوض کنی راننده رو گیج کردی و ممکنه اثر معکوس داشته باشه و بیشتر تصادف کنی !

ahriman323
19-04-2009, 00:57
عزیزم دست به بوقت نزن

رانندها ( حداقل خود من ) از روی بوق قبل از دیدن ماشین تشخیص می دن که چه ماشینی هست و عکس العمل رو متناسب با ابعاد ماشین تنظیم می کنن( همه اینها در کسری از ثانیه اتفاق می افته ) حالا اگه بوق رو عوض کنی راننده رو گیج کردی و ممکنه اثر معکوس داشته باشه و بیشتر تصادف کنی !

بوق سنگین برای همه جا منظورم نیست برای موقعیت های خطرناکی که خیلی کم پیش میاد
همین تصادف من راننده مقابل بدون هیچ توجهی به خیابون سر ماشینو گرد کرد داشت میومد تو شکم ماشین(طرف وقتی هم به من زد کار خودشو کرد و دور زد انگار که نه انگار زده به ما :18: البته از زرنگیشم بود میخواست مقصر خودشو جلوه نده) باید یه بوق سنگین باشه واسه یه اینجور ادمایی که باید برن خر برونن نه ماشین
بوق پراید هم که واقعا ضعیفه که بوق نرمال میگریم اوکی میشه

damn
27-04-2009, 15:34
انداختي؟متن ارسال شما بیش از اندازه مختصر و کوتاه هست . متن ارسال شما باید حداقل 10 حرف داشته باشد

ahriman323
27-04-2009, 23:53
نه وقت نکردم:10:

navidsos2000
12-05-2009, 14:09
بوق خ.ب میخای مثله من یه بوق حیونی با سه تا صدای گاو سگ واسب اخره بوق واقعاً چیزه خنده دارو باحالیه 18 هزار تومن بوق 5 هزار تومن هم نصبشه

kingashkan
18-01-2014, 15:33
:31: اساسی ترین چیز تو ماشین
اقا این بوق فابریکی برای بعضی ها جواب نمیده نمیکشن کنار
کسی چیزی راجب بوق بادی میدونه که مخزن دارن؟خرجش چقدره؟
بوق شکل پایین را کسی داره صداش چجوریه؟(اگه الارم نباشه البته)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوست عزیز من دانشجوی رشته مهندسی مکانیک هستم .من یک دست ست کامل بوق بادی برای سواری رو دارم که 3لول هستش وخودش پمپ تولید باد داره صدای فوق العاده ای داره ومیخوام بفروشمش.یک بوق دولول سنگین هم دارم که میتونم اون رو هم بهت بدم.صدای سنگینتری داره .قیمتش هم 100 تومن هستش واون 2لول هم 120 تومن.اگر بخوای مخزن هم بزاری من میتونم راهنمایی کنم.:n01:

kingashkan
20-01-2014, 23:22
سلام دوست عزیز این بوقی که شما عکسش رو گذاشتی بوق زیاد جالبی برای یک سواری نیست.من پیشنهاد بهتری برات دارم شما بگو که چه جور صدایی میخوای و میخوای تا چه حدی بلند باشه ودر کجا ازش استفاده کنی؟در ضمن ماشینتم بگو که چیه؟