PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تیونینگ ام وی ام 110

NINTENDO_DS
26-03-2009, 15:17
من یک ام وی ام 110 نقره ای گرفتم
میخواستم راهنماییم کنین و بگین که هزینه این قطعاتی که می خوام نصب کنم چقدر می شه
1: رینگ 4 پره
2: لوله اگزوز بزرگ
3:جی پی اس
4: دزدگیر
5: 2 پشت سری ال سی دی دار
6: سنسور پارک
7: چراغ زنون زیر اتومبیل
8: سیستم صوتی پایونیر 2 تا ساب ووفر

NINTENDO_DS
27-03-2009, 15:16
ماشا الاه چقدر سریع توی این انجمن به آدم جواب می دن

Farshadd
27-03-2009, 16:04
ماشا الاه چقدر سریع توی این انجمن به آدم جواب می دن

دوست عزیز، اول عذر میخوام بابت اینکه جواب نگرفتید.

دوم اینکه اگه کسی اینورا رو بخونه و بلد باشه جواب میده. برای نمونه میتونید یه سر به تاپیک های تیونینگ 206 و سیستم صوتی و ... بزنید.

ولی در مورد mvm اصئلا کسی اونو به خاطر تیونینگ انتخاب نمیکنه به همین دلیل ممکنه حتی شما جز خیلی اندک افرادی باشید که بخوایید برای mvm این کار ها رو کنید و بعد از اینکه به نتیجه رسیدید افراد بعدی رو که میخوان این راه رو برن راهنمایی کنید. در واقع ممکنه شما آغاز گر این راه باشید. و من امیدوارم اگه این کارا رو کردید مارو بی خبر نذارید و اطلاعاتتون رو هم در اختیار ما بذارید تا هم ما چیزی در رابطه با تیونینگ ام وی ام یاد بگیریم و هم چراغ راهی باشه برای دیگران.

اما من یه نصیحت برادرانه میکنم. اگه میخوایید ام وی ام رو قشنگ کنید این کارو کنید، اتفاقا برمیداره هم. اگه میخوایید سیستم صوتی ببندید ببندید. ولی زیاد به فکر تقویت و کل کل نباشید چون مال این کار نیست و نمیتونه باشه.

چیزایی که انتخاب کردید هیچ مشکلی نداره و میتونید اونا رو تهیه کنید. چون نوع ماشین زیاد براشون فرقی نداره.

در کل چیزایی که گفتید به غیر از اون gps که از قیمتش زیاد خبر ندارم اگه بخوایید مارکای متوسط بگیرید حدود 2 تومن باهاتون میره.

:12:

NINTENDO_DS
27-03-2009, 16:10
ممنون فرشاد جان نه من اولا 206 نگرفتم چون راحت توش جا نمی شم و رانندگی باهاش برام سخته پراید رو هم چون دوستام دارن و ناراضین نگرفتم ال 90 به نظرم خوب بود ولی تیپه سومش خوبه که قیمتش زیاد جالب نیست
دیدم بهتره ام وی ام بگیرم چون نسبت به قیمتش امکاناتش خوبه ولی چون نمی تونم ماشین رو بدون رینگ و قطعات ببینم و تازه ماشین نقره ای حتما رینگ رو دیگه می طلبه برای همین چندین مارک قطعات رو دیدم بنابراین اومدم از شما بپرسم که مثلا توی تهران از کجا قطعات بگیرم بهتره و قیمت قطعات رو تا کلاه سرم نزارن
بازم ممنون که شما اقلا جواب دادین

poria_mc
27-03-2009, 16:13
ممنون فرشاد جان نه من اولا 206 نگرفتم چون راحت توش جا نمی شم و رانندگی باهاش برام سخته پراید رو هم چون دوستام دارن و ناراضین نگرفتم ال 90 به نظرم خوب بود ولی تیپه سومش خوبه که قیمتش زیاد جالب نیست
دیدم بهتره ام وی ام بگیرم چون نسبت به قیمتش امکاناتش خوبه ولی چون نمی تونم ماشین رو بدون رینگ و قطعات ببینم و تازه ماشین نقره ای حتما رینگ رو دیگه می طلبه برای همین چندین مارک قطعات رو دیدم بنابراین اومدم از شما بپرسم که مثلا توی تهران از کجا قطعات بگیرم بهتره و قیمت قطعات رو تا کلاه سرم نزارن
بازم ممنون که شما اقلا جواب دادین
میشه یه سوال کنم؟
چجوریه تو 206 جا نشدید ولب تو ام وی ام جا شدید؟:31:

NINTENDO_DS
28-03-2009, 10:17
206 رو من با فشار دادن کلاچش مشکل دارم و معمولا پام روی کلاچ می مونه و ماشین خاموش می شه
حالا اگر اتومات باشه نه مشکلی ندارم ولی صندلی 110 فاصلش مناسبتره یک چیزی توی مایه های مزدا 323 هست بنابراین مشکلی ندارم

rami_hemi
29-03-2009, 14:12
به نظر من طرح جالبی هستش حتی کار روی ماتیز هم توی ایران کمه
اگه فقط میخوای روی اینا کار کنی من هم یه چند تا چیز برات اضافه میکنم بگم

من یک ام وی ام 110 نقره ای گرفتم
میخواستم راهنماییم کنین و بگین که هزینه این قطعاتی که می خوام نصب کنم چقدر می شه
1: رینگ 4 پره:انتخاب واقعا قشنگی هستش(اگه ماشینت سفید بود رینگ سفید هم خیلی قشنگ میشد
2: لوله اگزوز بزرگ:کیت تخلیه موتور رو کلا عوض کن یا بهتره همون منبع آخری رو عوض کنی اسپرت بندازی روش
3:جی پی اس:اینو میتونی از آگهی های مجله ها پیدا کنی هم دستگاهعش رو میدن هم سرویسش
4: دزدگیر:خب این روی همه هستش
5: 2 پشت سری ال سی دی دار:اینم جالبه ولی بهتره یه فکری واسه تو دوزی ماشینم بکنی
6: سنسور پارک:خب ماشین به این کوچیکی فکر نکنم مشکلی توی پارک داشته باشه
7: چراغ زنون زیر اتومبیل:اونم زنون نیست نئون هستش میتونی توی چراغها هم بدی زنون کنن بعد نئون بندازی
8: سیستم صوتی پایونیر 2 تا ساب ووفر
اینم نظرات من بود