PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین گوشی از نظر دوربین و صدا تا سقف 500 تومن

dark fear
26-03-2009, 15:06
سلام
از دوستان میخام راهنماییم کنید که بهترین گوشی که میشه تا سقف 500 تومن خرید
که 1-کیفیت دوربین خیلی خوبی داشته باشه (5 به بالا) 2-کیفیت هندزفری خوبی داشته
باشه:8: نرم افزار و سیستم عامل هم واسم مهم نیست چون اصلا گوشی کند دوست ندارم !
من خودم c905 و i8510 رو در نظر دارم
شنیدم دوربین i8510 بهتره اما فکر کنم کیفیت هندزفری c905 اگه یه هندزفری مخصوص سری w واسش
بخری بهتر باشه
قیمت c905 حدودای 420-450 تومنه ولی قیمت i8510 رو ندارم
ممنون میشم راهنمایی کنید :11:

merikh_merikh
26-03-2009, 15:15
اگه منتظره دبلیو995 باشی هم خوبه.
گوشی بسیار خوبیه.هم یه موزیک فونه هم کامرا فون و هر دو را به بهترین نحو انجام میده فقط مشکلش اینه که سیستم عامل نداره که اونم برای شما مهم نیست.

dark fear
26-03-2009, 15:56
راستی رنوار lg هم به گزینه هام اضافه شد خیلی تعریفشو شنیدم !
قیمتشم همون حدوداس
دوست من میشه بیشتر درباره ی w955 توضیح بدی ؟ دوربینش چطوره ؟ صداش که قعطا عالی خواهد بود

golmohammadi
26-03-2009, 16:29
w955 يك گوشي خيلي مناسب ميباشد
در اين گوشي سوني اريكسون براي اولين بار سري واكمن را با كمرا فون تركيب كيرده
كلا گوشي جالبي هست
اينجا ميتوني مشخصاتي از اين گوشي را ببيني

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم از دبلیو 995 :

این دبلیو پشتش روشن میشه :دی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

Michael Ropy
26-03-2009, 17:49
رنوار یکی از بهترین دوربین رو داره و صدای هندزفریش عالیه (دالبی دیجیتال). طبق گفته ی مقداد که گوشی رو داره: اگه ولوم رو 16 از 20 بزاری و فناوری دالبی دیجیتال رو فعال کنی، انگار ساب گذاشتن تو گوشت! قیمتش 400 تومان. البته من 370 هم شنیدم. تو این تاپیک توضیحات کامل هست و میتونی از مقداد جان که گوشی رو داره کمک بگیری:

dark fear
26-03-2009, 20:11
رنوار یکی از بهترین دوربین رو داره و صدای هندزفریش عالیه (دالبی دیجیتال). طبق گفته ی مقداد که گوشی رو داره: اگه ولوم رو 16 از 20 بزاری و فناوری دالبی دیجیتال رو فعال کنی، انگار ساب گذاشتن تو گوشت! قیمتش 400 تومان. البته من 370 هم شنیدم. تو این تاپیک توضیحات کامل هست و میتونی از مقداد جان که گوشی رو داره کمک بگیری:

بهتره بگی بهترین دوربین :40:
ممنون
من امروز کل 15 صفحه ی اون تاپیک رو خوندم :11:
c905 کنار رفت و به جاش w955 مد نظرمه :31:
اگه بدونم کیفیت دوربینش به رنورا میرسه یا تو همون حدوداس 100 % میخرمش چون ظاهرش که خوبه
سری w صداش هم که ..... (البته بازم میگم هندزفری مهمه که تو سری w ...)
سامسونگ i8510 هم خیلی تعریفشو شنیدم فقط نمیدونم سرعتش چطوره من کلا از گوشی های کند
بدم میاد به همین دلیل هیچ وقت سراغ گوشی های سیمبین دار نوکیا نرفتم .... حالا نمیدونم سیمبین
رو این گوشی که cpu خوبی هم داره چطور از آب درومده :5: هر کی داره بگه سرعتش چطوره ؟:10:
از همه ممنون :11:
لطفا بیشتر راهنماییم کنید :
i8510 - w995 - kc910

dark fear
26-03-2009, 20:21
w955 يك گوشي خيلي مناسب ميباشد
در اين گوشي سوني اريكسون براي اولين بار سري واكمن را با كمرا فون تركيب كيرده
كلا گوشي جالبي هست
اينجا ميتوني مشخصاتي از اين گوشي را ببيني

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

ممنون دوست عزیز اون 2تا عکس اولی مال چه گوشی هست ؟ x1 ؟

استبداد
26-03-2009, 20:36
دو تا اولی مال گوشی جدید idou هست
w995 هم هنوز وارد بازار نشده
بین اینویت و رینور هم اگه سیستم عامل برات مهم اینویت رو بگیر و اگه سیستم عامل نمیخوای رینور

Michael Ropy
26-03-2009, 21:28
نمی دونم فیلمبرداری برات مهم هست یا نه. جهت اطلاع میگم سونی اریکسون فیلمبرداری فوق العاده ضعیفی داره. یعنی عجیبه تا حالا نتونسه با کیفیت بزنه. مثلا همین w995 فیلمبرداریش اینجاس. توضیه میکنم فول اسکرین ببینی (1 مگ):

hasanmotori
26-03-2009, 22:44
i8510 سرعت كاملاً بالايي داره ولي خب چون سيستم عامل نميخاي lg renoir از همش بهتره. c905 هم خوبه ولي صفحش كوچيكه فيلم بردارشم خوب نيست. lg renoir گوشي كاملي هست و بجز سيستم عامل همه چي داره كه شما سيستم عامل نميخاي w995 هم هنوز نيومده وقتي هم بياد بايد صبر كني تا ارزون بشه و فكر كنم دوربينش سايبر شات نيست و كيفيت پايينتري نسبت به c905 داره

merikh_merikh
26-03-2009, 23:04
اگه سیستم عامل میخای 8510 خوبه و اگر سیستم عامل برات مهم نیست دبلیو995 گزینه ی خوبیه.

hasanmotori
26-03-2009, 23:13
اگه سیستم عامل میخای 8510 خوبه و اگر سیستم عامل برات مهم نیست دبلیو995 گزینه ی خوبیه.

البته w995 هنور نيومده وقتي هم بياد بايد صبر كني تا ارزون بشه. به نظر من renoir بهترين انتخابه

M3hrad
26-03-2009, 23:21
به نظر منم LG Renoir گوشي خوبيه...افت قيمتشم كرده...بهترين دوربين را داره...(حالا كي از من نظر خواست؟!)

golmohammadi
27-03-2009, 01:35
نمی دونم فیلمبرداری برات مهم هست یا نه. جهت اطلاع میگم سونی اریکسون فیلمبرداری فوق العاده ضعیفی داره. یعنی عجیبه تا حالا نتونسه با کیفیت بزنه. مثلا همین w995 فیلمبرداریش اینجاس. توضیه میکنم فول اسکرین ببینی (1 مگ):

اين gsmarena هم هر چي فيلم ميزاره كيفيتش پائينه
نميدونم چرا
من مال اكپريا و ان 82 و الانم اينو ديدم
همشون شبيه هم هستند
شايد هم تو واغيت شبيه هم هستند دقيق نميدونم

Michael Ropy
27-03-2009, 06:32
(حالا كي از من نظر خواست؟!)
اختیار دارید این حرفها چیه!

اين gsmarena هم هر چي فيلم ميزاره كيفيتش پائينه
نميدونم چرا
من مال اكپريا و ان 82 و الانم اينو ديدم
همشون شبيه هم هستند
شايد هم تو واغيت شبيه هم هستند دقيق نميدونم درکل متاسفانه سونی اریکسون تو فیلمبرداری ضعیف کارکرده. :41: N82 هم فیلمبرداری خوبی داره. :46:

merikh_merikh
27-03-2009, 07:40
این دوستمون که میخاد گوشی بگیره اگه با دوربین کنار بیاد دبلیو995گزینه ی بسیار خوبیه.

dark fear
27-03-2009, 10:42
از همه ی دوستان صمیمانه تشکر میکنم که اینطوری دارید کمک میکنید :11::11::40:
دوستان توجه داشته باشن که من نمیگم اصلا سیستم عامل نمیخام ! اگه i850 سیستم عامل
داشته باشه ولی سرعتش بالا باشه و هنگ نکنه واسه چی نخام ؟
این که میگید سرعتش خوبه یعنی تو چه حده ؟ از گوشی های نوکیا مثل n73 و ... که سیمبین هستن
سریع تره یا در همون حده ؟
منم به این نتیجه رسیدم w995 نمیتونه دوربین خفنی داشته باشه فوقش مثل c905 بشه تازه زنون هم
نداره ... فکر نمیکنم سونی بخاد زیاد روی دوربینش مانور بره ...
فیلم برداری هم اگه خوب باشه دوست دارم ولی اگه ضعیف باشه هم زیاد واسم مهم نیست
البته میدونم رنیوا (چه اسم سختی :20: ) فیلمبرداریش هم حرف نداره و تو شب هم بدون
افت فریم فیلم میگیره !
فعلا نظر من روی kc910 و i8510 هست
راستی من امروز فردا نمیخام بخرم اگه توآینده ی نزدیک گوشی خوبی (مثل w995 ) میخاد بیاد میتونم
منتظر باشم
باز هم از همه ممنون:11:

M3hrad
27-03-2009, 12:30
i8510 كاملترين گوشي بازاره ار نظر من...اصلا اصلا اصلا هنگ نميكنه...سرعتشم در حد اعلا...مثل موشك...از همه گوشي هايي كه گفتي بالاتره...كيفيت صدا و دوربين فوق العاده اي داره...KC910 طبق گفته جي اس ام آرنا بهترين دوربين 8...اونم صداش خوبه...ولي سيستم عامل ندار...ولي بجا تاچ داره...اگه تاچ مي خواي بدون شك KC910... اما مهم ترين چيز نظر خودت...ببين با كدوم حال مي كني...از كدوم بيشتر خوشت مياد...برو از نزديك ببين انتخاب كن...
موفق باشي...

golmohammadi
27-03-2009, 12:58
از همه ی دوستان صمیمانه تشکر میکنم که اینطوری دارید کمک میکنید :11::11::40:
دوستان توجه داشته باشن که من نمیگم اصلا سیستم عامل نمیخام ! اگه i850 سیستم عامل
داشته باشه ولی سرعتش بالا باشه و هنگ نکنه واسه چی نخام ؟
این که میگید سرعتش خوبه یعنی تو چه حده ؟ از گوشی های نوکیا مثل n73 و ... که سیمبین هستن
سریع تره یا در همون حده ؟
منم به این نتیجه رسیدم w995 نمیتونه دوربین خفنی داشته باشه فوقش مثل c905 بشه تازه زنون هم
نداره ... فکر نمیکنم سونی بخاد زیاد روی دوربینش مانور بره ...
فیلم برداری هم اگه خوب باشه دوست دارم ولی اگه ضعیف باشه هم زیاد واسم مهم نیست
البته میدونم رنیوا (چه اسم سختی :20: ) فیلمبرداریش هم حرف نداره و تو شب هم بدون
افت فریم فیلم میگیره !
فعلا نظر من روی kc910 و i8510 هست
راستی من امروز فردا نمیخام بخرم اگه توآینده ی نزدیک گوشی خوبی (مثل w995 ) میخاد بیاد میتونم
منتظر باشم
باز هم از همه ممنون:11:

شما اگه ميخواهين بعدا بگيرين تا اون موقع مطمئنا گزينه هاي بهتري خواهي داشت
پس فعلا اين 3 مدل 8510 995 و 910 را در نظر داشته باش
تا بعدا مشخص بشه گزينه هاي بهتري هم هست يا نه

hasanmotori
27-03-2009, 13:17
i8510 سرعتش خيلي خوبي داره و اگه روش برنامه نريزي سرعتش با جاوا خيلي فرقي نداره و خيلي سريع هم بالا مياد و اصلاً هم نميدونه هنگ چيه. دوربينش اوله.صداشم اوله پس همين i8510 رو بگير

dark fear
27-03-2009, 15:06
i8510 سرعتش خيلي خوبي داره و اگه روش برنامه نريزي سرعتش با جاوا خيلي فرقي نداره و خيلي سريع هم بالا مياد و اصلاً هم نميدونه هنگ چيه. دوربينش اوله.صداشم اوله پس همين i8510 رو بگير
بهترین دوربین که بدون شک مال kc910 هست راجع به کیفیت صدا هم بازم میگم صدای هندزفری
واسم مهمه که شنیدم (از کسی که خودش i8510 داره) کیفیت هندزفری این گوشی خوبه ولی
اصلا به پای گوشی های سری w واکمن نمیرسه ولی درعوض اینطور که شما میگین سیمبین
با سرعت بالا .... خیلی چیز خوبیه !! من سیستم عاملو به خاطر سرعت پایینش نمیخاستم اما
این گوشی .....
واقعا گیج شدم
kc910 دوربین بهتر (عکس-فلاش-فیلمبرداری ! همه چیزش کم یا زیاد از i8510 بهتره !) - صدای
بهتر (دالبی موبایل دیده بودین ؟) - صفحه نمایش لمسی - باتری بهتر
i8510 : سرعت بالا با وجود سیستم عامل !(خیلی چیز مهمیه !) ظاهر زیباتر مارک معتبر تر
رضایت عمومی
واقعا گیج شدم ....
میشه قیمت روز این 2 گوشی رو بهم بگید ؟ kc910 میگن 400 گیر میاد i850 چطور ؟

merikh_merikh
27-03-2009, 15:09
اگه میخای بین این دو تا انتخاب کنی 8510 بهتره......قیمتو نمیدونم

hasanmotori
27-03-2009, 15:23
بهترین دوربین که بدون شک مال kc910 هست راجع به کیفیت صدا هم بازم میگم صدای هندزفری
واسم مهمه که شنیدم (از کسی که خودش i8510 داره) کیفیت هندزفری این گوشی خوبه ولی
اصلا به پای گوشی های سری w واکمن نمیرسه ولی درعوض اینطور که شما میگین سیمبین
با سرعت بالا .... خیلی چیز خوبیه !! من سیستم عاملو به خاطر سرعت پایینش نمیخاستم اما
این گوشی .....
واقعا گیج شدم
kc910 دوربین بهتر (عکس-فلاش-فیلمبرداری ! همه چیزش کم یا زیاد از i8510 بهتره !) - صدای
بهتر (دالبی موبایل دیده بودین ؟) - صفحه نمایش لمسی - باتری بهتر
i8510 : سرعت بالا با وجود سیستم عامل !(خیلی چیز مهمیه !) ظاهر زیباتر مارک معتبر تر
رضایت عمومی
واقعا گیج شدم ....
میشه قیمت روز این 2 گوشی رو بهم بگید ؟ kc910 میگن 400 گیر میاد i850 چطور ؟

شما برو gsmarena و مقايسه دوربينهاي 8 رو بخون و دقت كن چي هستن. مثلاً يكيش اينترفيس دوربين هست كه ربطي به كيفيت عكس نداره.با در نظر گرفتن مواردي كه توي كيفيت تاثير دارن i8510 با 63 امتياز اوله و renoir با 61 امتياز دومه ولي خيلي با هم فرق نميكنن. در مورد فلش درسته كه رنوار زنونه ولي نورش خيلي با led فرق نميكنه و يه بدي هم داره كه روشن نميمونه ولي فيلم برداري رو قبول دارم.
در مورد صداي هدفون من صداي w950 و w960 رو شنيدم و واقعاً i8510 از w960 كم نمياره و w950 هم كه هيچي. بايد با اكلولايزراش ور بري مثلاً اگه ميخاي بيسش بالا باشه ميتوني دستي اكولايزراشو تنظيم كني.
در كل از نظر صداي هدفون شايد بهترين نباشه ولي كاملاً راضي كنندس و با بهترين ها رغابت ميكنه

dark fear
27-03-2009, 16:47
شما برو gsmarena و مقايسه دوربينهاي 8 رو بخون و دقت كن چي هستن. مثلاً يكيش اينترفيس دوربين هست كه ربطي به كيفيت عكس نداره.با در نظر گرفتن مواردي كه توي كيفيت تاثير دارن i8510 با 63 امتياز اوله و renoir با 61 امتياز دومه ولي خيلي با هم فرق نميكنن. در مورد فلش درسته كه رنوار زنونه ولي نورش خيلي با led فرق نميكنه و يه بدي هم داره كه روشن نميمونه ولي فيلم برداري رو قبول دارم.
در مورد صداي هدفون من صداي w950 و w960 رو شنيدم و واقعاً i8510 از w960 كم نمياره و w950 هم كه هيچي. بايد با اكلولايزراش ور بري مثلاً اگه ميخاي بيسش بالا باشه ميتوني دستي اكولايزراشو تنظيم كني.
در كل از نظر صداي هدفون شايد بهترين نباشه ولي كاملاً راضي كنندس و با بهترين ها رغابت ميكنه

قبلا رفتم ...
اون پست شما هم که قلا تفکیک کرده بودین که کدوما تو کیفیت تاثیر ندارم دیدم
ولی یه چیز رو یادتون رفته بود که پروزستور هم تاثیر زیادی نداره که kc910 امتیاز کمی گرفته
کلا من شک ندارم kc910 دوربینش بهتره هرچند تفاوتشون کمه
در مورد صدا هم حرف شما قبول ... ولی من هنوز نمیدونم کیفیت هندزفری kc910 چطوره
شاید بهتر باشه ....
در ضمن (فکر میکنم و با توجه به عکس هایی که دیدم) i8510 یکم زیادی بزرگه :31: وقتی
بسته است هم اندازه ی kc910 هست ولی وقتی باز میشه خیلی بزرگ میشه :41:
کلا من روی هر 2 گوشی نظر مثبتی دارم و وقتی میبینید من اینجور حرف میزنم میخام
انتخابم درست و کاملا به دور از تعصب باشه چون قائدتا آدم رو گوشی خودش تعصب داره :46:
بازم ممنون
فقط اگه تو 2 چیز دیگه راهنماییم کنید دیگه خیلی ممنون میشم :
لطفا یکی که امتحان کرده بگه صدای هندزفری kc910 چطوره ؟ با توجه به این که دالبی هم هست :8:
اگه قیمت روز i8510 رو هم به من بگید ممنون میشم

hasanmotori
27-03-2009, 17:39
صداي kc910 هم توي هندزفيري يكي از بهترين هاست.
مقداد جون اين گوشيرو دارن كه فعلاً انگار نيستن.
بعدش internal prossesing خيلي مهمه چرا ميگي مهم نيست؟!
i8510 آره قبول بزرگه ولي وقتي تو دست ميگيري اصلاً بد نيست

Michael Ropy
27-03-2009, 17:43
جهت اطلاع اسمش "رنـوار " هست. اسمه یه نقاش فرانسویه! در مورد صدا اگه تو تاپیک کلوپ رنوار دیده باشی مقداد جان که گوشی رو دارند میگه عالیه. اینجا:

تقسیم بندی صدا تو رنوار از 0 تا 20 قابل تنظیم.
1-صدا تو هندزفری بسیار بلند و با کیفیت، بصورتی که اگه بخوای موزیک با صدای بلند گوش کنی به درجه 16 هم رضایت میدی اگه در هنگام پخش دگمه دالبی رو هم بزنی بسیار با کیفیت تر هم میشه که انگار ساب ووفر گذاشتن تو گوش.
2-صدا در اسپیکر هم بسیار باکیفیت البته ممکن گوشی هایی باشن که صداشون از رنوار بلند تر باشه ولی اگه تو گوشی های دیگه صدا تا آخر بلند کنی بی کیفیت میشه ولی تو رنوار اینطور نیست و صدا در درجه آخر در هندزفری و اسپیکر بسیار باکیفیت.
3-و یه نکته دیگه اینکه برد صدای رنوار زیاد و در فاصله دورتری هم قابل شنیدن.

خواستی بازم ازش بپرس کاملتر جواب بده. این یوزرش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید به نظر من از نظر دوربین و کیفیت صدا رنوار و 8510 نسبتا برابرند. شما ببین سلیقت چیه یعنی تاچ میخوای بدون سیستم عامل یا سلایدر با سیستم عامل. عکس های اینترفیسشون رو ببین، بعد ببین کدوم از نظر خودت قشنگتره. توصیه میکنم کلوپ هر دو گوشی رو کامل بخونی!

dark fear
27-03-2009, 19:40
جهت اطلاع اسمش "رنـوار " هست. اسمه یه نقاش فرانسویه! در مورد صدا اگه تو تاپیک کلوپ رنوار دیده باشی مقداد جان که گوشی رو دارند میگه عالیه. اینجا:

خواستی بازم ازش بپرس کاملتر جواب بده. این یوزرش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید به نظر من از نظر دوربین و کیفیت صدا رنوار و 8510 نسبتا برابرند. شما ببین سلیقت چیه یعنی تاچ میخوای بدون سیستم عامل یا سلایدر با سیستم عامل. عکس های اینترفیسشون رو ببین، بعد ببین کدوم از نظر خودت قشنگتره. توصیه میکنم کلوپ هر دو گوشی رو کامل بخونی!

ممنون
ولی من قبلا کل 16 صفحه ی کلوپ رنوار و بسیاری از صفحات کلوپ i8510 رو خوندم :41:
مقداد جان گفتن که خوبن ولی من نمیدونم در مقایسه با سری w و 8510 چطوره ....
مشکل اینه که به خاطر سابقه ی نه چندان خوب lg اینجا فقط 3 نفر رنوار دارن و نمیشه زیاد
ازشون اطلاعات گرفت .... آقا مقداد هم تا اونجایی که من میدونم ملاکشون فقط دوربین بوده
به نظر من مشکل اصلی i8510 ابعاد بزرگشه اگه کوچیک تر بود خیلی خوب میشد ....
.
.
نظرتون راجع به pixon چیه ؟
تو مقایسه ی gsm که ضعیف نشون داده بود ولی شنیدم اون بتا بوده ... نسخه ی اصلی این
گوشی چه دوربینی داره ؟ آخه این گوشی ابعادش مناسب تره :46:

hasanmotori
27-03-2009, 21:09
i8510 بگير ديگه كجاش بزرگه؟ خب يكم بزرگه ولي نه اونقدر كه نخريش
بعدش بين pixon و رنوار به نظر من رنوار بهتره به خاطر wlan. ولي pixon واسه برنامه هاي جاوا محدوديت نداره ولي رنوار داره بعدش pixon توي برنامه هاي جاوا دكمه هاي مخصوص مجازي داره كه خيلي جالب و لازمه كه رنوار فكر نميكنم داشته باشه

Michael Ropy
28-03-2009, 06:56
بعدش بين pixon و رنوار به نظر من رنوار بهتره به خاطر wlan. ولي pixon واسه برنامه هاي جاوا محدوديت نداره ولي رنوار داره بعدش pixon توي برنامه هاي جاوا دكمه هاي مخصوص مجازي داره كه خيلي جالب و لازمه كه رنوار فكر نميكنم داشته باشه

رنوار هم دکمه ی مجازی داره.

dark fear
28-03-2009, 11:22
i8510 بگير ديگه كجاش بزرگه؟ خب يكم بزرگه ولي نه اونقدر كه نخريش

مثل این که شما خیلی خوشحال میشی i8510 دار ها (مثل شما) زیاد بشن:31:
نه دیگه انصافا بیش از حد بزرگه :46: مخصوصا وقتی باز میشه:19:
من قبلا n70 نخریدم چون به نظرم بزرگ بود دور و ور n95 هم نمیرم اما این دیگه آخرشه :10:
پس رنوا بهتره .... جریان آرنا چیه ؟ LG ARENA
باز هم از کمک دوستان صمصمانه تشکر میکنم :11:

hasanmotori
28-03-2009, 12:10
مثل این که شما خیلی خوشحال میشی i8510 دار ها (مثل شما) زیاد بشن:31:
نه دیگه انصافا بیش از حد بزرگه :46: مخصوصا وقتی باز میشه:19:
من قبلا n70 نخریدم چون به نظرم بزرگ بود دور و ور n95 هم نمیرم اما این دیگه آخرشه :10:
پس رنوا بهتره .... جریان آرنا چیه ؟ LG ARENA
باز هم از کمک دوستان صمصمانه تشکر میکنم :11:

من ميخام همه بهترين گوشي رو بخرن و با حاش كلي حال كنن. آخه اگه كسي اينو بخره ديگه سراغ سيمبينهاي نوكيا نميره. بزرگه ولي خوش دسته
رنوار خوبه. arena هم داره مياد مشخصاتشو بخون به نظر من ارزش داره واسش صبر كني
اينجا هم ميتوني باهاش كار كني

dark fear
28-03-2009, 13:53
من ميخام همه بهترين گوشي رو بخرن و با حاش كلي حال كنن. آخه اگه كسي اينو بخره ديگه سراغ سيمبينهاي نوكيا نميره. بزرگه ولي خوش دسته
رنوار خوبه. arena هم داره مياد مشخصاتشو بخون به نظر من ارزش داره واسش صبر كني
اينجا هم ميتوني باهاش كار كني

من از حسن نیت شما خیلی ممنونم :11:
8510 100% گوشی فوق العاده ای هست و همین که با وجود سیستم عامل
سرعت خیلی خوبی داره نشون دهنده ی اینه :8:
ولی باید قبول کرد اندازش نامناسبه حتی GSMARENA هم بر این قضیه صحه گذاشته :10:
اگه مثل پیکسون بود (تمام لمسی) و کشویی نبود که اینقدر بزرگ بشه 100 % میخریدمش :8:
فکر کنم رنوا واسه من که ابعاد گوشی مهمه رنوا بهتر باشه :10: آرنا هم که 5 مگ هست
من میخام SUPER CAMERAPHONE باشه :5:
راستی Viewty 2 معرفی شده اون هم 8 مگ هست و تمام امکانات رنوا رو داره
همچنین KC910 I هم معرفی شده که نسخه ی ارتقا یافته ی KC910 هست
معلوم نیست این 2 گوشی کی وارد بازار میشن ؟

KC910 i
و Viewty 2
تو نمایشگاه بارسلون معرفی شدن

Michael Ropy
28-03-2009, 14:36
هنوز معلوم نشده کی میان. رنوار آی که فقط تو حافظه داخلی و اینترفیس دوربین و شکل خود گوشی تفاوت داره. ولی ویوتی 2 فکر کنم دوربین خیلی خوبی داشته باشه. رنوار بهتر از آرینا هست (از نظر دوربین) و چون برای شما دوربین مهم تره همون بهتره. البته منتظر ویوتی 2 هم میتونی باشی! راجع به i8510 اگه شما پولت میرسید بهتر بود به جاش i8910 بگیری که فوق العادست!

dark fear
28-03-2009, 15:59
هنوز معلوم نشده کی میان. رنوار آی که فقط تو حافظه داخلی و اینترفیس دوربین و شکل خود گوشی تفاوت داره. ولی ویوتی 2 فکر کنم دوربین خیلی خوبی داشته باشه. رنوار بهتر از آرینا هست (از نظر دوربین) و چون برای شما دوربین مهم تره همون بهتره. البته منتظر ویوتی 2 هم میتونی باشی! راجع به i8510 اگه شما پولت میرسید بهتر بود به جاش i8910 بگیری که فوق العادست!

ای کاش تا یکی 2 ماه دیگه بیان :13:
رنوا آی واقعا از پشت خیلی شیک شده :40: و اگه اومد و قیمتش با orignal فرق زیادی نداشت
احتمالا اونو میگیرم
ویوتی 2 هم همین طور ... چز خیلی خوبیه .. منوش کلاس s هست ؟یا مثل رنوا هست ؟
omnia hd ؟ نه بابا کی میره این همه راه رو:31: اون مال از ما بهترونه :10:
راستی یه سوال دیگه اگه از مکه گوشی بگیرم باید اینجا هزینه ی رجیستری و این حرفا رو بدم ؟
یا با گذاشتن سیمکارت خودش کار میکنه ؟
ممنون :11:

Michael Ropy
28-03-2009, 16:31
ای کاش تا یکی 2 ماه دیگه بیان :13:
رنوا آی واقعا از پشت خیلی شیک شده :40: و اگه اومد و قیمتش با orignal فرق زیادی نداشت
احتمالا اونو میگیرم
ویوتی 2 هم همین طور ... چز خیلی خوبیه .. منوش کلاس s هست ؟یا مثل رنوا هست ؟
omnia hd ؟ نه بابا کی میره این همه راه رو:31: اون مال از ما بهترونه :10:
راستی یه سوال دیگه اگه از مکه گوشی بگیرم باید اینجا هزینه ی رجیستری و این حرفا رو بدم ؟
یا با گذاشتن سیمکارت خودش کار میکنه ؟
ممنون :11:

ویوتی 2 به احتمال زیاد اس کلاس هست. چون الجی دیگه رو گوشی های جدیدش از این اینترفیس استفاده میکنه. در مورد مکه من خبر ندارم!

shahab_f
02-04-2009, 14:54
ولی باید قبول کرد اندازش نامناسبه حتی GSMARENA هم بر این قضیه صحه گذاشته :10:
اگه مثل پیکسون بود (تمام لمسی) و کشویی نبود که اینقدر بزرگ بشه 100 % میخریدمش :8:
فکر کنم رنوا واسه من که ابعاد گوشی مهمه رنوا بهتر باشه :10: آرنا هم که 5 مگ هست
من میخام SUPER CAMERAPHONE باشه :5:
راستی Viewty 2 معرفی شده اون هم 8 مگ هست و تمام امکانات رنوا رو داره
همچنین KC910 I هم معرفی شده که نسخه ی ارتقا یافته ی KC910 هست
معلوم نیست این 2 گوشی کی وارد بازار میشن ؟

KC910 i

و Viewty 2

تو نمایشگاه بارسلون معرفی شدن
در مورد اندازه ، بعضی وقت ها چشم آدم اشتباه می کنه ، به نظر میرسه اینوویت به شدت بزرگه اما به تصویر زیر که مقایسه ی سایز واقعی این 3 تا گوشیه ، یه نگاه بکن ببین مثه اینکه خیلی هم بزرگ نیست :

و اما از بغل خب کلفته :

مقایسه ی از بغل با N95 :

========================
اما این ویوتی دو چیه جریانش ؟ فکر کنم فقط در حد حرفه فعلا ، چون تو MWC 2009 هم خبری ازش نبود، یا شایدم بود من بی خبرم.

Michael Ropy
02-04-2009, 15:13
ویوتی 2 همون gc900 هستش قراره بیاد.

Ahmadreza0123
02-04-2009, 19:08
با این حدود قیمت بهترین گوشی که شما میتونی بگیری i8510 هست از هر نظر ...

dark fear
02-04-2009, 20:53
در مورد اندازه ، بعضی وقت ها چشم آدم اشتباه می کنه ، به نظر میرسه اینوویت به شدت بزرگه اما به تصویر زیر که مقایسه ی سایز واقعی این 3 تا گوشیه ، یه نگاه بکن ببین مثه اینکه خیلی هم بزرگ نیست :

و اما از بغل خب کلفته :

مقایسه ی از بغل با N95 :

========================
اما این ویوتی دو چیه جریانش ؟ فکر کنم فقط در حد حرفه فعلا ، چون تو MWC 2009 هم خبری ازش نبود، یا شایدم بود من بی خبرم.

منم گفته بودم وقتی بسته است اندازش خوبه ولی ما که همیشه با گوشی بسته نمیتونم کار کنیم
تاچ اسکرین هم نیست .. خیلی به کی بوردش نیاز هست
از همه ی دوستان ممنونم من دیگه تصمیممو گرفتم که kc910 بگیرم :10: :11:
========================
اتفاقا همون جا معرفی شد :31:

shahab_f
03-04-2009, 00:30
منم گفته بودم وقتی بسته است اندازش خوبه ولی ما که همیشه با گوشی بسته نمیتونم کار کنیم
تاچ اسکرین هم نیست .. خیلی به کی بوردش نیاز هست
از همه ی دوستان ممنونم من دیگه تصمیممو گرفتم که kc910 بگیرم :10: :11:
========================
اتفاقا همون جا معرفی شد :31:
آهان ، آخه معمولا مشکل اندازه برای وقتایی که تو جیب می ذاری که اون موقع هم بستست . وقتی دست آدمه که دیگه مهم نیست . پس آخرش شد رنوار ! پیشاپیش مبارکه
:11:

kalepoook
03-04-2009, 01:24
سلام

این gc900 چیه دیگه من که همچین گوشی پیدا نکردم اگه ممکنه به منم لینک صفحه معرفی گوشیو بدین ممنون.
منم تبریک میگم ایشالا بخری فقط یه خواهش قیمت گوشی که خریدی و گارانتیشم بگی ممنون میشم منم میخوام بخرم ولی تو چند تا گزینه گیر کردم! :45:

Michael Ropy
03-04-2009, 06:38
gc900 همون ویوتی هست که دوربین 8 داره (به احتمال قوی از رنوار بهتره!) و امکاناتش شبیه رنوار هست و اینترفیس اس کلاس هم داره. فون آرینا یه اطلاعات مختصر داره:

kalepoook
03-04-2009, 11:51
gc900 همون ویوتی هست که دوربین 8 داره (به احتمال قوی از رنوار بهتره!) و امکاناتش شبیه رنوار هست و اینترفیس اس کلاس هم داره. فون آرینا یه اطلاعات مختصر داره:

سلام

ممنون از راهنماییتون. هر روز که میگزره انتخاب سخت تر میشه.
من تو کف رنوار بودم و کوکی الان آرنا معرفی شده و اومنیا اچ دی نمیدونم چی میخواد بشه :41:

Michael Ropy
03-04-2009, 12:36
کوکی که با رنوار قابل مقایسه نیست. منطورم اینه که یه گوشی تاچ ارزون هست. من احتمالا تا 2 یا 3 ماه دیگه بگیرمش. البته اگه دوباره انتخاب ها سخت نشه.

hasanmotori
03-04-2009, 14:45
اگه میتونی صبر کنی امنیا اچ دی کاملترین گوشی هست که تا حالا ساخته شده یه تکنولوژی جدید هم ممکنه بهش اضافه بشه که با الکترون های دست شارژ میشه!!!

dark fear
03-04-2009, 17:31
ممنون
اون که امپراتور گوشی هاس .. خیلی گرونه من همین پول رنوار رو به زور دارم جور میکنم
اگه پول بود انتخاب های زیادی مثل omnia hd و htc touch hd بود