PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعطيل شدن uiq و خريد گوشي مبتني بر آن؟

Character
26-03-2009, 10:01
با سلام
من به يه گوشي نياز دارم كه حتما قابليت ويرايش آفيس داشته باشه.
تصميم گرفته بودم يكي از گوشي هاي uiq رو بخرم كه شنيدم uiq تعطيل شده. با توجه به اين مساله آيا خريد يكي از گوشيهاي مبتني بر اين سيستم عامل منطقيه يا نه؟

merikh_merikh
26-03-2009, 13:15
گوشي هاي يو اي کيو گوشي هاي خوبي هستن و امکانات خوبي هم دارن اما همان طور که گفتين يو اي کيو تعطيل شده و ديگه برنامه اي براش نمياد اگرم بياد خيلي کم مياد و روز به روزم کمتر ميشه.........البته در حال حاظر برنامه هاي زيادي براش اومده و بيشترشون هم کاربردي هستن ولي در اينده که ديگه برنامه براش نمياد مشکل سازه.......
شما ميتوني تا اومدن ان97 و يا ايدو صبر کني.هر دو سيمبين ها ي خوبي هستن.
البته سري يي نوکيا هم براي کار با برنامه ها عالي ميباشن.

Character
26-03-2009, 14:11
نرم افزارها توسط شركتهاي مختلف سازنده برنامه ساخته مي شه و نه خود UIQ و بنظر مي رسه با وجود G900 و G700 هنوز چند سالي واسه UIQ برنامه بياد
در ضمن شما كه آيدو و n97 رو پيشنهاد مي دي حساب جيب ما رو هم بكن و البته نياز فعلي بنده به گوشي.

noisymind
26-03-2009, 14:22
دقيقا. هنوز اونقدر برا uiq برنامه هست كه به فرض اينكه ديگه هيچ برنامه هم براش نياد ، تا يك سال ديگه هم فكر نكنم مشكلي باشه و بگيم چون برنامه نداره به درد نميخوره.

Mohammad
26-03-2009, 14:23
سلام ...
به نظر من بهترین گزینه p1 هست که نیز شما رو کاملا برطرف می کنه. با قیمت مناسبی هم می تونید بگیرید . درسته که uiq تعطیل شده ولی به اندازه کافی برنامه هست که نیاز شما رو کاملا برطرف کنه و نگرانی از بابت تعطیل شدنش نداشته باشید.
در غیر اینصورت می تونید به سیمبین و ویندوز موبایل رو بیارید ولی من به شخصه p1 رو پیشنهاد می دم.

merikh_merikh
26-03-2009, 14:24
با شما موافقم.
با وجود جی900 و جی700 به احتمال خیلی زیاد تا چندین سال اینده برنامه برای یو ای کیو بیاد
اینم بگم در مورد خودم که من پی1 دارم و ازش کاملن راضی هستم و حالا حالا ها تا چندین سال اینده هم قصد عوض کردن گوشیم را ندارم فقط شاید در کنارش یه گوشی دیگه در اینده بگیرم.........ولی پی1 را نگه میدارم چون ازش راضی هستم

golmohammadi
26-03-2009, 16:18
Character شما قدرت جيبتونو نگفتين
اگه بگين بهتر راهنمايي ميشين

farhooode
26-03-2009, 17:52
یک عدد دبیلو 960 کار کرده 220000 تومن تمیز بدون خش بفروش میرسد

Character
26-03-2009, 18:14
آيا حالا كه UIQ تعطيل شده باز هم امكان آپديت گوشي وجود داره يا نه؟ و دوستاني كه P1 يا w960 دارن با نرم افزار اولي گوشي مشكل داشتن؟ يا اينكه گوشي شون رو آپديت كردن؟

قدرت خريد حداكثر 320 تومن.

Mohammad
26-03-2009, 18:18
بعید می دونم ساپورتشون رو قطع کنند ! بنابراین منطقی نیست و مسلما حالا حالا ها نگرانی از این بابت وجود نداره.
گوشی هایی که الان تولید میشه با آخرین آپدیت و فیرم هستن و هیچگونه مشکلی در نرم افزارشون وجود نداره ، بنابراین نیازی به آپدیت نیست مگر اینکه با بدشانسی مواجه بشین.

golmohammadi
26-03-2009, 18:56
آيا حالا كه UIQ تعطيل شده باز هم امكان آپديت گوشي وجود داره يا نه؟ و دوستاني كه P1 يا w960 دارن با نرم افزار اولي گوشي مشكل داشتن؟ يا اينكه گوشي شون رو آپديت كردن؟

قدرت خريد حداكثر 320 تومن.

درسته uiq تعطيله
ولي همانطور كه بچه ها ميگند فعلا برنامه به حد كافي داره
و تا يه مدت هم به خاطر وجود دو گوشي جي 900 و جي 700 تا يه حدي برنامه واسشون نوشته ميشه
تا 320 تومن فكر كنم همون P1 گزينه خوبي براتون باشه
البته از طري w قيمت ندارم
دوستمون farhooode هم يه گوشي w960 ميفروشه كه به اون هم ميتونين فكر كنين

H M R 0 0 7
26-03-2009, 20:25
ساخت گوشی با سیستم UIQ متوقف شده نه ساخت برنامه uiq
هنوزم که هنوزه برنامه و بازی واسه پلتفرم uiq ساخته میشه.
در مورد آپدیت هم هیچ ربطی به متوقف شدن ساخت گوشی uiq نداره
مثل اینکه بگید چون مایکروسافت چند سال پیش حمایت خودش رو از ویندوز XP قطع کرد دیگه شما نتونید ویندوزتون رو اپدیت کنید یا برنامه ای برای ویندوز اکس پی نمیاد!

اگه از صفحه کلید qwerty خوشتون میاد و عاشق اس ام اس بازی و تایپ هستید P1 و اگه این براتون مهم نیست من W960 رو پیشنهاد میکنم

merikh_merikh
26-03-2009, 23:27
به نظره من بودن صفحه کلید خوبه و یه جاهایی کاربردشو نشون میده...به نظره من پی1 بهتره اخه پی1 را با هک میشه به دبلیو960 رسوندش ولی کیبرد پی1 را نمیشه در دبلیو960 به وجود اورد...........

Mohammad
27-03-2009, 01:08
قضیه کیبورد دیگه به استفاده خودتون بر می گرده . من که به شخصه با کیبورد P1 کاملا راحتم و به W960 ترجیحش می دم چون اصلا ظاهر و طراحی W960 رو نمی پسندم جدا از کیبورد.
در مورد هک هم که فرمودین گرچه میشه به این نحو Walkman 3.0 رو نصب و استفاده کرد ولی به هر حال هک هم مشکلات خاص خودش رو داره و بعد از مدتی مجبور می شی گوشی رو فلش کنی . شاید بعد از 2-3ماه . بنابراین خیلی هم روی این موضوع حساب نکنید .

golmohammadi
27-03-2009, 01:31
قضیه کیبورد دیگه به استفاده خودتون بر می گرده . من که به شخصه با کیبورد P1 کاملا راحتم و به W960 ترجیحش می دم چون اصلا ظاهر و طراحی W960 رو نمی پسندم جدا از کیبورد.
در مورد هک هم که فرمودین گرچه میشه به این نحو Walkman 3.0 رو نصب و استفاده کرد ولی به هر حال هک هم مشکلات خاص خودش رو داره و بعد از مدتی مجبور می شی گوشی رو فلش کنی . شاید بعد از 2-3ماه . بنابراین خیلی هم روی این موضوع حساب نکنید .

براي افراد آماتور اره
ولي براي افراد حرفه اي نه اينطور نيست
فريد هم جزو افراد حرفه اي هست
من خودم رو كا 800 اگه ببيني چي ها نصب كرده ام
كلي پچهاي كاربردي
منو درايو صدا با كيفيت بسيار عالي
پچهاي گرافيكي
elf پكها ...
كه كلي گوشي را متحول ميكنند
بنا برين ميشه رو هك حساب كرد( به شرط وارد بودن يوزر به هك و علاقه مند بودنش به اين چيزها)

Mohammad
27-03-2009, 12:03
من خودم حرفه ای نباشم آماتور نیز نیستم !
منم تمامی هکهای موجود در بازار رو امتحان کردم ، هک هایی که به گفته دوستان مشکلی نداشت ولی فرضا با عوض کردن استارت آپ در حالی که تمامی مراحل رو درست انجام داده بودم مجبور به فلش گوشی شدم چون دیگه بالا نیومد ! هک هر چی باشه دستکاری تویه گوشی هست که به مرور زمان باعث ایجاد مشکلاتی میشه . وقتی Walkman 3.0 هست شما هیچ رغبتی برای کار با پخش کننده آهنگ معمول P1 ندارید ولی من با این مشکل روبه رو شدم که بعد یه مدت سرعت گوشیم خیلی کم شد و مجبور شدم گوشی رو به حالت اولش برگردونم ! این تجربه شخصی بود که می بایست در اختیار سایر دوستان هم قرار داد . حالا ممکنه شما یا هر کدوم از دوستان دیگه با هیچ مشکلی روبه رو نشین یا یکی از دوستان دیگه اصلا گوشیش هک نشه !! به هر حال گفتنی ها رو باید گفت.
مسلما K800 با P1 خیلی متفاوته !

golmohammadi
27-03-2009, 12:54
من خودم حرفه ای نباشم آماتور نیز نیستم !
منم تمامی هکهای موجود در بازار رو امتحان کردم ، هک هایی که به گفته دوستان مشکلی نداشت ولی فرضا با عوض کردن استارت آپ در حالی که تمامی مراحل رو درست انجام داده بودم مجبور به فلش گوشی شدم چون دیگه بالا نیومد ! هک هر چی باشه دستکاری تویه گوشی هست که به مرور زمان باعث ایجاد مشکلاتی میشه . وقتی Walkman 3.0 هست شما هیچ رغبتی برای کار با پخش کننده آهنگ معمول P1 ندارید ولی من با این مشکل روبه رو شدم که بعد یه مدت سرعت گوشیم خیلی کم شد و مجبور شدم گوشی رو به حالت اولش برگردونم ! این تجربه شخصی بود که می بایست در اختیار سایر دوستان هم قرار داد . حالا ممکنه شما یا هر کدوم از دوستان دیگه با هیچ مشکلی روبه رو نشین یا یکی از دوستان دیگه اصلا گوشیش هک نشه !! به هر حال گفتنی ها رو باید گفت.
مسلما K800 با P1 خیلی متفاوته !

خب در كل حرفهاي شما صحت داره
من خودم يه بار uiq3 هك كردم در واقع بار اولم بود اين نوع هك را ميكردم پي990
چون مقداري ناوارد بود
يكي از مراحل هك را اشتباه رفتم و گوشي بالا نيومد
و آپديت هم نتونستم بكنم طرف 6 ماهه بود مجبور شديم بديم بريون فلش بزنند ...
ممكنه در بعضي گوشيها هك بعدا مشكلاتي بوجود بياره
ولي در بعضيها هم ممكنه مشكلساز نباشه
مثلا پچهاي گوشيهاي جاواي سوني اريكسون همشون كاربردي و بدرد بخور هستند و مشكل هم ندارند فقط بعضي پچها ممكنه كانفليكت داشته باشند كه بايد پاكشوون كرد

merikh_merikh
27-03-2009, 15:25
منم روی پی1 کلی هک انجام دادم و هیچ مشکلی هم ندارم..............